Avicii

Avicii

Česko

2 body

• 11.1.2012  19:29

Vojáci se od začátku do konce skoro ani nezastaví, jelikož jsou neustále pod nepřátelskou palbou, teroristi na ně pálí vším možným: kulomety, minomety, RPG... nejlepší scéna: závěrečná bitva ve které zbylým vojákům dojde munice a oni nakonec vyrazí na skupinku teroristů jen s noži, to byla divočina!

• 19.11.2011  13:11

Válečné filmy podle skutečné události mám moc rád, ale tento film mě moc nezaujal, v průběhu filmu jsem se chvílemi nudil. Scény, které ukazovaly vojáky v těch promáčených a zabahněných zákopech nebo jak se museli vojáci plazit přes území nikoho ty se mi líbili a ta závěrečná scéna kdy Oliver Woodward(Brendan Cowell) odpálí výbušniny a vyhodí tak výšinu Messines do luftu byla povedená. Ve filmu mohlo být spíš méně záběrů z Austrálie ty mě moc nebrali. Taky na konci mohl být ještě ukázán útok, který se ve skutečnosti odehrál po onom velkém výbuchu, kdy do útoku vyrazili britští, australští a novozélandští vojáci, kteří na bojišti našli šokované nepřátele, mnozí z Němců ztratili načas sluch, někteří jen bezmocně leželi na zemi, koktali a třásli se. Přibližně 10 000 německých vojáků zahynulo na míště, buď je usmrtil výbuch nebo pochovaly obrovské hromady zeminy, je škoda, že tohle už ve filmu nebylo, určitě to stojí za zmínku!

• 12.11.2011  11:50

House of the Dead není zas tak špatný film, i přes to nízké hodnocení a tu spoustu negativních komentářů. Já jsem se docela dobře nasmál a film mi nepřišel zas tak hrozný, koukat se na to dalo. Nejlepší postava byl kapitán Kirk, samopal v rukách a v ústech doutník! Líbilo se mi jak kapiták Kirk rozdal všem zbraně a rázem se ze všech stali hotoví ostrostřelci, nejlepší scéna z celého filmu byla jak se musí přeživši dostat přes armádu zombíků do toho dřevěného baráku, to byl solidní masakr!

• 28.10.2011  18:08
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Nejdříve jsem shédl prequel "Spartakus Bohové arény", který mě zaujal a příjemně naladil na navazující "Spartakus Krev a písek" tento seriál jsem si vychutnával plnými doušky. Krvavé souboje na život a na smrt, efektní a dojemné scény, intriky, drsní a nabušení gladiátoři, krásné ženy, hromadné orgie, sprostými slovy se tu nešetří a potoky krve to jsou jedny z hlavních důvodů, proč jsem si mě tento historický seriál získal. Hlavního hrdinu Spartaka, jsem si oblíbil hned od počátku a fandil mu až do konce, kdy získal vytouženou svobodu i s ostatními gladiátory...... Druhá řada taky moc povedená, ale ten Andy Whitfield mi tam vážně chybí, už to bez něj není úplně ono. Závěrečná bitva byla parádní, jak Spartacus s ostatními převálcovali Římany a skoncoval jednou provždy s prétorem Glaberem... Třetí řada nezklamala, závěrečný díl byl fantastický, lepší konec bych si ani nedokázal představit!

• 18.10.2011  18:24
    Odvážný Crusoe (TV seriál) (2008)

Seriál má sympatické obsazení dvou hlavních hrdinů Crusoe(Philip Winchester) Pátek(Tongai Arnold Chirisa). Musím uznat, že Robinson a Pátek mají svůj příbytek na stromě velice dobře zařízený a navíc se na ostrově ani chvíli nenudí, jelikož na ostrov každou chvíli někdo zavítá, přes piráty až po kanibaly. Je škoda, že seriál skončil jen po 13 epizodách, mě tento seriál celkem zaujal a rád bych viděl jak to bude dál s Robinsonem a Pátkem, ale toho se už bohužel nedočkám...

• 9.10.2011  13:35
    Vetřelci dávnověku (TV seriál) (2009)

Tento dokumentární pořad jsem si velice oblíbil, od Ericha von Dänikena jsem už přečetl několik knížek a taky viděl i jeho starší dokumenty a tyhle hypotézy a teorie o návštěvnících z vesmíru mě nesmírně zaujaly. V dokumentu vystupuje i spousta jeho kolegů, kteří se přiklání k jeho teorii "archeoastronautů" dále jsou zde rozebírány pasáže z Bible, andělé, bohové různých náboženství, apokalyptické pohromy, staroindický epos Mahábhárata, legendy o létajících strojích, megalitické stavby, záhadná místa z celého světa, pyramiry a chrámy, okultismus 3. Říše, různé staré vyspělé kultury, Sumerové, Egypťani, Májové, Aztékové, UFO apod... ale každému zřejmě tento dokument nesedne.

• 9.10.2011  13:30

Je to už přes 100 let a policii se přesto stále nedaří odhalit, kdo vlastně byl onen Jack Rozparovač! V tomto dokumentu se nejrůznější odborníci vydávají po jeho stopách a podaří se jim vytvořit pomocí počítačového programu jeho údajnou podobiznu. Já osobně si myslím, že to nebyl nějaký nevzdělaný blbec z chudé čtvrti, jak zní závěrečný verdikt odborníků v tomto dokumentu, vždyť v roce 1888 zabil a rozřezal pět žen a přesto zůstává jeho totožnost i nadále neznámá, zřejmě asi nadobro.

• 8.10.2011  13:14
    Kmotr II (1974)

Druhý díl Kmotra mě nijak zvlášť nezaujal, i když film patří svým hodnocením mezi Top 10 na CSFD. Film měl přes 3 hodiny a nic moc extra se v něm nedělo až snad na závěrečné popravy "nepohodlných".

• 5.10.2011  18:18
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Tento seriál je pro mě příjemná oddychovka a kdykoli se na něj koukám tak se vždycky pořádně nasměju a nejlepší ze všeho jsou ty Barnyho legendární historky. Tahle pětičlená banda z New Yorku je prostě Boží...

• 5.10.2011  17:55
    Ztracená budoucnost (TV film) (2010)

Zpočátku jsem si myslel, že sleduji film o nějakých neandrtálcích, ale pak se na scéně objevili zmutované příšery a začalo se konečně něco dít! Hrstka odvážliců se vydává na nebezpečnou výprávu za záchranu svého kmene i přes veškeré potíže se jim podaří nakonec uspět a zachránit tak svůj kmen. Tento film není zas tak špatný, přesto že má tak nízké hodnocení tak se na něj dalo koukat a s rokem 2012 tento film nemá vůbec nic společného.

• 28.9.2011  17:16
    Agentura Jasno (TV seriál) (2006)

Shawn a Gus jsou prostě dva soukromí detektivové a hlavně dobří přátelé už od dětství, kteří vyřeší jakýkoli zločin a přitom vás skvěle pobaví. Agentura jasno si mě získala, pro mě je to skvělý a zábavný seriál při kterém se nenudím a pořádně se nasměji. Nejlepší ze všeho je jak si Shawn neustále utahuje z detektiva Lassitera a nejenom z něho, ale i ze všech okolo, policistka Juliet na tu je zase radost pohledět... znělka "I know, you know" je strašně chytlavá.

• 17.9.2011  21:58

Tak tenhle film jsem zřejmě asi moc nepochopil. Příjde tma, zhasnou všechna světla a najednou všichni zmizí a za celý film jsem se vlastně nedozvěděl kam všichni mizí a nebo kdo ty lidi vlastně unáší, vždy se objeví jen nějaké stíny a zbyde po všech jen oblečení...

• 24.8.2011  20:33

Druhý díl Pirates je mnohem povedenější než ten první, teda aspoň tak to vidím já. Film má zajímavý příběh, skvělé efekty, taky je zábavný a především krásné herečky. Nádherná Jesse Jane opět předvedla jak umí být divoká a Evan Stone opět zazářil v roli kapitána Reynoldse. Podle mě má Digital Playground jedny z nejlepších filmů v tomto žánru.

• 24.8.2011  19:15
    G. I. Joe (2009)

Film je vizuální podívanou, jedna akce střídá druhou, nanotechnologie, nanoobleky, nanobomby, taky sem tam nějaké vtipné hlášky a to je asi vše co můžete čekat od tohoto filmu, ale přesto jsem se v průběhu filmu celkem nudil.

• 24.8.2011  13:22

Tohle je výtečná komedie s mými oblíbenci Terencem a Budem, kteří se nedobrovolně stávají policisty a tropí jeden malér za druhým, jen proto aby se uniformy zase zbavili. Bavil jsem se od začátku až do konce, jedna rvačka střídá druhou, ve filmu jsou chytlavé melodie. Je to skvělá oddychovka, která dobře pobaví.

• 24.8.2011  13:20
    Dexter (TV seriál) (2006)

Dexter patří mezi mé nejoblíbenější seriály, tento seriál si mě získal hned po shlédnutí první epizody a tak jsem hltal jeden díl za druhým. Seriál je hodně napínavý a taky soundtrack je výtečný, znělka „Blood Theme“ dodává seriálu takovou temnou a mrazivou atmosféru. Herecký výkon hlavního hrdiny Dextera(Michael C. Hall) je excelentní! Nejradši ze všeho mám stejně závěrečné díly v každé řadě, ve kterých se Dexterovi na stůl dostane hlavní záporák a Dexter ho bez milosti zlikviduje jednou provždy! Je škoda, že osmá řada byla poslední, takový závěr seriálu jsem teda nečekal!

• 24.8.2011  13:18

Dokument nám ukazuje jak to chodí ve Francouzské cizinecké legií, její tradice, tvrdý výcvik, který musí legionáři absolvovat. Novinářka Elisabeth Nord zde zpovídá taky několik legionářů a snaží se najít odpoveď na otázku, proč opouštějí muži z celého světa svůj starý život a přihlásí se do legie? Je zde také ukázána historie legie od počátku jejího založení a jakých bitev se v průběhu doby legionáři účastnili...