Luxurka

• 2.5.2019  07:17

Po tomhle se necítím moc dobře, pane Starku 💔

• 9.4.2019  19:13
    Zrodila se hvězda (2018)

To je taková sračka, že to není možný! Víc se rozepisovat nebudu, vzalo mi to už tak dost času!

• 5.3.2019  05:45
    Fakta vítězí (TV pořad) (2017)

Jakože chybí mi tu ta otravná a egocentrická složka, takže jedna hvězda dolů. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

• 5.3.2019  05:35
    Proč to řešíme? (TV pořad) (2017)

Jedna hvězda dolů za vizuální dojem. Prostě ty vlasy pana Kořenáře a vůbec, celá levá strana je tak nějak...

• 16.11.2018  00:51
    Jeepers Creepers 3 (2017)

xDDDDD tak to néééé! ...a ten easter egg na Thorovo kladivo to vážně nezáchránil :-D

• 10.9.2018  06:36
    Václav (2007)

Tohle byl snad nejhorsi herecky vykon od profesionala vubec. Trojan to naprosto nedal. Neverila jsem mu ani vterinu. Silene smutnej zazitek videt jak na to proste nema.

• 2.9.2018  02:54

Zatím nejzábavnější díl Avengers, dostala jsem co jsem chtěla ⚡

• 11.3.2018  15:27
    Tvář vody (2017)

Tohle je overrated jako prase :-D Vykradený film Splice, který byl o 100% lepší. Škoda.

• 21.2.2016  01:39
    Sinister (2012)

Jsem se malem po... ne tak casto si zakryvam oci... ale tohle na me pusobilo tak odporne ze jsem se fakt bala :-) skvelej kousek!!! A ty lekacky...fuj

• 21.2.2016  01:22
    The Visit (2015)

Tohle me hodne prekvapilo! A prijemne....hlavne tim, jak to bylo neprijemny :-) Libilo!

• 21.2.2016  01:13
    Oni (2008)

Vazne? Nekonecne se divat na jeden uslzeny vyraz Liv Tyler? Takovou silenou nudu jsem dlouho nevidela! Ani nevim jak film popsat protoze vlastne neni co. Zkusim. Barak, dva lidi normalni, tri lidi v maskach. Lidi v maskach nakonec zabiji ty dva lidi bez masek. A tim konecne skoncilo me utrpeni. Usnula jsem celkem trikrat.

• 16.2.2016  02:24
    Camille (2008)

Aha...takze lidi co tak smrdi v MHD jsou mrtvi? To by vysvetlovalo, proc se sami neciti a nic s tim nedelaji... James Franco me bavi, Sienna Miller hraje "opravdove" a nevidim v jejich vyrazech zadnou fales. Hezky :-)

• 16.2.2016  02:17
    Dárek (2015)

Tak silne hodnoceni? Vazne? Tohle tema a predvidatelny prubeh filmu jsem videla uz xkrat.... Pro me docela nuda. Skoda. Jedna hvezda za Batemana a druha za psa.

• 9.2.2016  20:46

V téhle době, kdy už nelze očekávat zázraky na poli hororů, příjemné vytržení z pesimismu :-)

• 30.1.2016  03:30
    Nordwand (2008)

Syrové, dechberoucí, napínavé, mazec!!!! TOP film na tohle téma.

• 30.1.2016  03:27
    Everest (2015)

Mě se víc líbil Nordwand... Rozdíl mezi třídou a extra třídou je to extra, tohle nebylo tak syrový a byla tam prostě cítit ta "amerika". Ale pořád hodně slušný!

• 29.1.2016  23:42

...tohle musíte milovat! :-)

• 29.1.2016  00:09

Hohoooo tak tohle se hodně povedlo!!!!!!!

• 27.1.2016  00:16
    Pád do tmy (2005)

áááááá přesně tohle mě baví! Výbornej horůrek!

• 27.1.2016  00:12
    Hvozd (2015)

To jako vážně? Já, jakožto milovnice hororů jsem těžce znechucená :-( příběh ohraný stokrát, příšerky ani strašidelný, ani toho extra moc nepředvedly (ten sliz měl být jako co? Ani to nebyla kyselina, ani se to nijak neprojevilo, krom toho že je to hmota co do někoho nebo nečeho vleze - ať už je to člověk, pes, nebo dřevo)...chování postav naprosto divný... ženská nijak extra posraná, vzhledem k situaci co se tam děje. Čekala jsem že jí starej bude aspoň nějak masakrovat, on je na ní přes všechnu tu prolezlost slizem ještě hodnej!!! Tady se neděje vůbec nic! Ani zajímavý, ani dobře udělaný, herecké výkony který bych nenazvala výkonama, každej komparzista by to zahrál stejně, ne-li líp. Ztráta času! Není to lekavý, ani nechutný, myslela jsem vzhledem k tomu jak tady lidi střílí hvězdy, že se mám na co těšit... Nejvíc mě baví komantáře typu "originální" :-D Jedna hvězda za miminko, který hrálo ze všech nejlíp....

• 25.1.2016  03:28

...kdyz si vzpomenu ze jsem tohle podporila koupi listku tak bych si pleskla jednu z kazdy strany...ne, vic! To bylo poprve a naposled, co jsem odesla z kina! Vetsi peachovinu jsem nevidela!!!

• 23.1.2016  18:40

Ach :-) krásný, dojemný (ano řvala jsem kvůli kreslený rybě, já magor) a naprosto dokonalý!!!! Můj nejoblíbenější animák vůbec. Btw. skvělý dabing!

• 23.1.2016  18:18
    Casino (1995)

Jedním slovem - WOW!

• 23.1.2016  18:16
    Spáči (1996)

Skvělé herecké výkony, skvělý film!

• 23.1.2016  18:09
    Pomáda (1978)

Tohle nestárne! Je to sexy...

• 23.1.2016  18:07

Ten nápad je skvělej! Travolta správně slizkej a Nikča zase ten svůj výraz :-D celkově mě to hodně bavilo!

• 23.1.2016  18:02

Tohle mi hodně připomínalo Kokain s Deppem. Tyhle filmy já ráda... Výbornej!!! Podle mě nejlepší film s Nikčou :-)

• 23.1.2016  17:59

Slaďárna jako prase... ale já jí miluju! Cage konečně ve filmu, kde se jeho výraz hodí... ne Niky, ne, nedělej to pořád... Točíš akční film ty vole! Tak nic.

• 23.1.2016  16:17
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Nechápu komentáře typu "miluju Přátele a tohle"... Tohle se přeci nemůže líbit lidem, co se smějí u Přátel. Jo aháá, vám se líbí ty barvičky a kresbičky...

• 23.1.2016  15:57
    Přátelé (TV seriál) (1994)

..asi jsem jedna z mála, které tenhle "humor" není blízký. Mě to prostě vtipné nepřijde, ba co víc, přímo trapné. Ani jedna postava mi není nijak sympatická a nebojím se říct že mě doslova serou. Nelogické vztahy, definici přátelství vidím daleko víc v seriálu Jak jsem poznal vaši matku. Když neumíte hrát na klavír, řeknu... tyjo kašli na to, je to na hovno a netrap nás, ani sebe.. a ne - tyjo Phoebe ty jsi vážně dobrá, pokračuj!!! Dávala jsem tomu víc šancí, jelikož jsem si připadala divná, že se mi to nelíbí asi jako jediné na planetě. Ale nic. S každým dalším kouknutím jsem měla pocit že mi to vzalo rok života a chci se zabít naběhnutím hlavou proti zdi, nebo půjdu ven a schválně budu provokovat policajty aby mě zastřelili, když ani to nevyjde, pomalu se budu snažit přejít dálnici D1 na úseku před Jihlavou. Btw. skvělá pomůcka na prvním rande... Máš rád Přátele? Joo miluje, viděl jsem každej díl a jsou skvělí!!! Mám doma sbírku se všema sériema na DVD. Ok, odcházím protože pán je debil a primitiv a jestli se u tohohle směje tak si s ním opravdu rozumět nebudu. (kromě ThorvaldR Wenzelssona ♥)

<< předchozí 1 2 3