Fisik

Michal Fish

Česko

<< předchozí 1 2
    • 27.9.2019  23:33
    Zpřítomnělí (TV seriál) (2019)

Už dlouho se mi nestalo, abych si pustil u seriálu 4 díly za sebou. Zatím super.

• 23.7.2017  13:31
    Dexter - Série 8 (série) (2013)

Za mě super, sice jsem vynechal předchozí 2 série, ale po z nudy jsem dal téhle poslední šanci prvním dílem a celou sérii pak shlédl během 3 dní. Nějak si neuvědomuju, že by mě film nebo jiný seriál, takhle vtáhl.

• 26.1.2017  17:56
    Elena z Avaloru (TV seriál) (2016)

Pro vyvážení etnických skupin už opravdu chyběla jen Elena. Klasická Disneyovka o statečné a rozumné princezně držící se klasického scénáře - zápletka, písnička, vyresebi. Pro děcka ale dobré.

• 19.1.2017  20:08

Pro decka super a popravde ja se bavim taky, kdyz s nima na to koukam. Doufam, ze bude dalsi serie. Jinak jak tu nekomu vadi, ze je trapny, ze se nepoznaj v civilu ... to je jako plivnuti na Supermana... Dabing je taky ok, zapletky sice skoro stejny, ale hlasky a scenky ne. Btw na imdb hodnoceni 8,7 taky o necem vypovida.

• 6.9.2016  22:09

Nádherná podívaná s působivým komentářem shrnující historii našeho lidstva. Škoda toho konce, záběry na loď plnou mladých chlapů ve mě soucit opravdu nevyvolal.

• 19.4.2016  14:20
    Smyčka (2014)

Rád bych dal víc, fakt moc, už jen kvůli začátku, který je donokanlý. Bohužel se postupně tvůrci do děje zamotávají, vykládají to nudnými pasážemi a závěr zkouší "jakoby" vysvětlit. Každopádně zajímavý film na který si každý musí udělat vlastní názor.

• 19.2.2016  00:09

Nebýt poslední půlhodiny, bylo by to za 5*. Atmosféra se buduje a zezacatku vzpomínám na 7even. Sice bafačky jsou předvídatelné, ale fungují. Bohužel konec byl uspěchaný a celkově mě zklamalo rozuzlení (dalo se čekat od začátku). Každopádně je to pro mě nadprůměr.

• 14.11.2015  02:07

Toz tyhle filmy muzu, prvni pulka je super, ale pozdeji si cloovek rekne, ma smsl na to koukat? Nova Megan Fox tam je uplne zbytecna, predvidateny dej, trapny vtipy, ale nemuzu hodnotit jinak, furt je to nadprumer.

• 12.8.2015  13:00

Na 2 hvězdy to není, ale na 3 přímo taky ne. Bohužel veškeré zápletky byly jasné už od prvních minut, jako kdybych sám psal scénář. Efekty super, herci taky ujdou a snad třetí pokračování bude něco jako Zrození

• 10.8.2015  22:42

Já se bavil, jednak vizuální podívanou a jednak hereckými výkony. Příjemná změna oproti zabředlým filmům poslední doby.

• 21.11.2014  23:11
    Rivalové (2013)

U sledování formulí jsem strávil pár roků, ale na tuhle dobu jsem ještě přece jen mladej .... a děkuju za tenhle film, protože Lauda je pojem do dneška, ale jeho osud mi byl doteď záhadou ... když se člověk podívá na dnešní F1, tak to nemá smysl srovnávat a je to úplně o něčem jiném... tady jsem se náramně bavil

• 28.10.2014  21:34
    Kuků (TV seriál) (2012)

Bohuzel jsem nedokoukal ani prvni dil. Blbejsi namet snad nemihli vymyslet ... Ale treba to je mou zaujatosti jako otce od rodiny.

• 7.9.2013  00:02
    Prometheus (2012)

Uprimne...Total recall nabidl po audiovizualni strance vic a ani jsem ho nedokoukal, takze vic jak jemu hodnotit nemuzu. Celej film cekam, kde je ta zapletka a uz vidim titulky a je konec. Tak to teda ne...tomuhle filmu furt neco chybelo a pro me je zklamanim. A to jsem se na nej tesil. Zapletka je trivialni, hrdina neni nikdo a jsem jedinej koho napadlo, ze za sto let maj supr trupr techniku, ale porad pouzivaj baterky? Ok, pridava to na atmosfere, ale me to tam bilo do oci. A dvojku si s klidnym svedomim necham ujitv(nezkoumal jsem, aleckvuli konci predpokladam)

• 8.8.2013  12:28
    Total Recall (2012)

Popravdě jsem to nedokoukal ... začátek dobrý, plnej očekávání, jak si poradí v porovnání s původním filmem. Efekty nádhera, vzpomněl jsem si na Blade Runner a hraní Deus Ex. Kate bych si představil po boku Colina a ne to, že ho bude pronásledovat celým filmem (měli to udělat jako v původním filmu a manželku nechat jen nazačátku). A chybí mi Mars prostředí - díra v zemi je o ničem Hodnocení hvězda za 3 prsa (kdyby je tam nedali, tak by to byl odpad) a hvězda za vizuální dojem

• 5.12.2011  17:05

Tady asi není co dodat ... jak v knížce, tak i tady nejlepší část trilogie

• 5.12.2011  17:05
    Gladiátor (2000)

Legenda aneb jak začal Russell být slavný

• 5.12.2011  17:04

Návrat krále v černém obleku

• 5.12.2011  17:03
    Počátek (2010)

Jedno z nej scifi posledních 20ti let

• 5.12.2011  17:01

Ale jo :). Ty 4 hvězdy si zaslouží, ikdyž ke konci kvalita upadá ... tenhle typ filmů mám rád.

• 2.12.2011  15:43
    Kmotr II (1974)

Ke Kmotrovi snad aní není co dodat ... nejlepší trilogie všech dob

• 2.12.2011  15:36
    Gran Torino (2008)

Clint je jako sýr ... čím starší, tím zralejší :). Chytne a nepustí.

• 2.12.2011  15:05
    Moon (2009)

Nepřekonatelný Sam a měsíční prostředí...skvělá kombinace s promyšleným scénářem a solidně budovanou atmosférou.

• 2.12.2011  15:04
    Apollo 18 (2011)

Film mě dostal svým prostředím a solidně budovanou atmosférou ... sice nějaký chybky tu jsou, ale vzhledem k produkci nicmoc filmů s podobou tématikou tohle rád přehlídnu.

• 1.12.2011  14:49

Nic víc, nic míň ... změna prostředí, zbytek stejnej, jak jednička ... akorát že už podruhý to není jako poprvé :)

• 1.12.2011  14:47

Já se náramně bavil ... skvěle zahráno, vtipný hlášky a upřímně si to zaslouží víc, než 71% ...

• 22.11.2011  17:29
    Melancholia (2011)

Bohužel jsem film vydržel do první půlky, pak jen přeskakoval po 10ti sekundách. Hezky zahráno a nahá Kirsten proto 2 hveždy.

• 22.11.2011  15:47
    Partička (TV pořad) (2011)

Whose Line Is It je vrchol dokonalosti v improvizaci, česká odnoš je tak v půlce, ale i tak se na ně rád podívám a některý scénky jsou fakt bránicotrhače (Suchánek jako ET f.e. :) ).

• 22.11.2011  15:45
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

Jako ajťák nemůžu hodnotit jinak, než za 5*. Prostě dokonalost sama.

• 22.11.2011  15:43
    Expozitura (TV seriál) (2009)

Bohužel jsem nevydržel ani první díl. Obrazově je to zpracovaný celkem hezky, ale zbytek je bohužel odpad.

• 22.11.2011  13:06

Já se bavil, Bill je úžasnej, Emily sexy a Rupert je stejnej jouda jako v Harrym :D.

<< předchozí 1 2