Syna.1990

okres Praha

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9
    • 27.4.2019  00:30

Obsahuje Spoiler! 11 let člověk sleduje příběhy svých milovaných superhrdinů a jako třešničku na dort dostane tohle? Naprosto příšerné, z Thora se stal zevlák s pivním bachorem, kterému bych hodil korunu. Z Hulka udělali dementa, který kdyby potkal Shreka, tak se mu bude klanět a říkat mu “ó mocný”! Scéna, kdy Captain Marvel chce proletět časovou bránou a seběhne se kolem ní veškeré dámské osazenstvo filmu, je totálně trapná, ale asi něco pro feministky, jinak nechápu!! Další, Captain Amerika 5 let někde kurevsky cvičil, protože teď najednou šermuje tím kladivem Thora jako nic, asi fakt good GYM! Možná by mě to bavilo jako parodie, ale takle mohu jednoznačně říci, že to byl nejhorší film z celé série!Jediná skvělá epická scéna byla, když se vrátil Black Panther s armádou, to byli Avengers!!! Prostě mě tak strašně zklamalo to, co mělo být asi vtipné, že už jsem nedokazal ocenit to, co bych v normální naladě přijímal s otevřenou náručí.

• 5.1.2019  20:04
    Black Books (TV seriál) (2000)

Tak tohle je přesně ten druh humoru, který mně osobně vubec nesedí.

• 30.12.2018  17:40
    Bumblebee (2018)

Volné pokračování romantické komedie “Můj auťák brouk”. Předchozí atmosféru Transformers nečekejte. Mnoho zbytečných scén a málo akce. Bumblebee je v tomto filmu spíš idiot než autobot.

• 30.11.2018  17:00
    Donnie Darko (2001)

Po prvním zhlédnutí jsem si myslel, že jsem nedával pozor a proto jsem to úplně nepochopil a nebavilo mě to... Bohužel druhé zhlédnutí mělo stejný účinek. Tyhle časoprostory a podobně, to není nic pro mě.

• 24.11.2018  09:09

Bylo to tak uchvatně propracované, až jsem to asi vubec nepochopil a bohužel mě to tak moc nudilo, že si to ani nedokážu pustit znovu. Opět musím podotknout, že evidentně nejsem cílová skupina pro tento film. Ale v dnešní době je normalní obdivovat někoho, kdo není normalní a Jim Carrey zde hraje totalního hňupa.

• 10.10.2018  16:12
    Rohy (2013)

Bylo to trošku přehnané.. Těžko se mi rozhoduje mezi 2-3 hvězdami. Myslím si, že tento velice zajímavý námět šel zpracovat lépe.

• 1.6.2018  13:23

První část filmu odehravajicí se ve výcvikovém středisku mě velice zaujala a bavila mě. Skvělé výkony jak Vincent D’Onofrio, tak R. Lee Ermey a k tomu to bylo celé výborně natočené. Kdyby film skončil na záchodcích na konci první části, rozhodoval bych se mezi 4-5* Druhá část mi přišla jako naprosto průměrný snímek, celou dobu jsem čekal co z toho vypadne a ono v podstatě nic, ale když to vezmu kolem a kolem, tak ty 4* tam dám..

• 9.4.2017  22:02
    Mrtvý muž (1995)

Zůstane nepochopeno!! Vepřovej indián ... Máš tabák? ... Retardovaný střílení ... Sjetej Johnny Depp ... Máš tabák? ... Retardovaný střílení ... Vepřovej indián retardovaně zastřelen ... Johny Depp na odvykací lodičce ... Můj pocit z tohoto filmu je Deppka. Nikdy víc, děkuji.

• 8.4.2017  21:01
    La La Land (2016)

Únik od reality, který jsem si užíval od začátku do konce. Muzikál, který by zasloužil 5 hvězd, ale bohužel mi chyběl klasický americký happyend a bez něj dávám "pouze" čtyři hvězdičky. Ale musím uznat, že oba hlavní představitelé byli super.. Skladba City of stars byla parádní ostatně jako celý film, škoda toho konce. Jakoby nestačilo, že v životě je pořád všechno negativní, už ani romantické filmy nekončí tak jak mají, ale i tak bych tento snímek doporučil všem snímkům a romantikům.

• 4.3.2016  17:15

Tak tohle? To mě vážně totálně minulo. Tenhle film u mě balancuje na okraji popelnice!!!

• 4.3.2016  16:43
    Můj přítel Monk (TV seriál) (2002)

Asi můj nejoblíbenější krimi seriál. Naprosto dokonalý Adrian Monk. Vtipné a nenáročné .. 100%

• 25.10.2015  07:21
    Stážista (2015)

Klasická Nancy Meyers, ona prostě svou práci umí bezpochyby dokonale. Komedie, která zahřeje. V hlavních rolích se perfektně doplňují bravurní Robert De Niro s roztomilou Anne Hathaway. Moc jsem se na tento film těšil a proto jsem byl šťastný, když mé očekávání bylo naplněno.

• 19.10.2015  12:16

Nebavila mě ani stará Věc, u které jsem s hodnocením dokázal přimhouřit oči .. U tohoto remaku už to nedokážu a proto mé hodnocení je takhle "nízké".

• 18.6.2015  20:57
    38 (2014)

Příběh dojemný, člověk asi výjimečný .. dokument povedený!!

• 18.6.2015  19:53
    Focus (2015)

Přesně jak jsem očekával - výborný film, plný vtipu, šikovných fíglů, skvělého Willa a nádherné Margot. Nic víc ke spokojenosti není potřeba

• 18.6.2015  19:49

Výborný zážitek byl umocněn mojí první návštěvou kina 4DX. Neuvěřitelně jsem si to užil od prvního škubnutí sedadlem až po poslední fouknutí ze sedadla přede mnou. Kvalit Jurského parku Jurský svět nedosahuje, ale i přesto jsem se moc dobře bavil.

• 18.6.2015  19:43

Pulp Fiction: Historky z podsvětí je film, který mě nějak zvlášť nezaujal. Sice je to film nabitý vynikajícími herci, ale je naprosto průměrný.

• 18.6.2015  19:15
    Argo (2012)

Vzletí nebo ne? Byl jsem napnutej jako kšandy, ale to bylo asi to jediné co mi z celého filmu utkvělo v paměti. Neskutečné je, že se to vážně stalo, ale to tu nehodnotíme, hodnotíme filmy a tento byl naprosto průměrný.

• 18.6.2015  19:12

Film Hvězdy nám nepřály ve mě vyvolal pocit, konkurující pocitu, který ve mě vyvolaly takové pecky jako Než si pro nás příjde a Nedotknutelní a proto nemohu jinak než 5 hvězd.

• 1.6.2015  13:10
    Luther (TV seriál) (2010)

Idris Elba je borec!! Idris Elba jako John Luther je megaborec!!! Všechny díly byly naprosto špičkové a úvodní song?? Massive Attack - Paradise Circus .. Po zhlédnutí tohoto seriálu mi naběhne vždycky husí kůže, když ho slyším. No a NESMÍM opomenout Alice!! Bez té by Luther nebyl Luther.

• 20.3.2015  20:59
    Kdo přežije: Austrálie (TV pořad) (2001)

Kdo přežije: Co všechno vyhraje Colby!?! Oblíbenec a sympaťák: Colby Vítěz: Přál jsem to Colbymu!! - COLBY COMMENT :D

• 15.3.2015  21:55
    Zkrat (2011)

Další důkaz toho, že kvalitní režie a vynikající herecké obsazení nejsou vše!! Naprosto ubíjející nuda.

• 14.2.2015  20:12
    Kdo neskáče, není Čech (TV seriál) (2015)

Díky tomu, že znám hráče z FK Středokluky, tak mě tento seriál i celkem zajímal, ale neznat je, tak bych vydržel maximálně 2-3 díly.

• 14.2.2015  19:33

Legendární čeští herci v nudném filmu ze strašné doby!!!

• 14.2.2015  19:25

První Bond, který mě vážně vůbec nebavil. Jasně James je v každém filmu hodně na ženský, ale v tomhle filmu mi přišel spíš jako sexuální loudil, než jako agent 007. Nejúsměvnější na celém filmu byla změna z Bonda na rákosníka.

• 1.2.2015  18:43

Toto dílo jsem viděl zatím pouze jednou a zanechalo ve mě velice smíšené pocity. Na jednu stranu geniální psycho horor s výborným Rudolfem Hrušínským a na stranu druhou ujetá úchylárna s výborným Rudolfem Hrušínským. Prozatím dám tři hvězdy, ale asi jsem ještě ke Spalovači mrtvol neřekl poslední slovo.

• 1.2.2015  18:35

Hobit: Bitva pěti armád sice nebyl stejná jízda jako Šmakova dračí poušť a už vůbec nedosahuje kvalit Pána prstenů, ale i tak je to nadprůměrné fantasy dílo. Škoda jen, že naše putování Středozemí nebylo zakončeno nějakým skvostem!!

• 1.2.2015  18:23

Humor, který mi nesedí a herci, kteří mě opravdu nebaví. Spolek blbců balancující na hranici odpadu!!

• 1.2.2015  18:14
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

Některé díly mi přijdou neuvěřitelně zábavné, ale některé jsou přehnaně sprosté a proto jen tři hvězdičky.

• 1.2.2015  18:11

Hajao Mijazaki jde naprosto mimo mě! Princezna Mononoke byla strašná, Zámek v oblacích byl taktéž strašný, ale podle mě o malinko normálnější!! Tyto podle Vás geniální filmy, mě přijdou strašně ujetý a nebaví mě.! Extravagantnost mi nevadí, ale filmy Mijazakiho jsou vážně divný ..

<< předchozí 1 2 3 4 5 7 9