• Fantasy

Ztracené město (2008) (TV film) odpad!

Janko Sexyhalder (ako jediný dovod, prečo človeka napadne si ten film pozrieť) v nemeckom akčnom filme... Joke of the year 2008!

Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu (2004) (TV film) odpad!

Snímok z kategórie "Panebože, zakážte túto ozrutnosť kvoli zdravému mentálnemu vývoju súčasnej generácie a aj ďalších nasledujúcich."

Constantine (2014) (seriál)

Ako keby som to už niekde videla... jasné! Supernatural! Až na to, že miesto jedného sexoša a jeho brata s katastrofálnymi vlasmi tam je jeden otravný Brit, obklopený nejakou jasnovideckou cigaňou a tichécho submisívneho a nesmrteľného starého mládenca. Jak bizarné, vobec som si to takto neprdstavovala, sklamalo ma to a aj napriek tomu mám nutkanie si pozrieť ďalšiu časť, a ďalšiu, a ďalšiu...

Jakubův žebřík (1990)

Hej ty!!! Ty, ktorý ideš pozerať tento filmový počin! NEČÍTAJ OBSAH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! V žiadnom prípade nečítaj obsah!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to len zhluk slov, majú nulovú váhu a nulový význam. Radšej ten čas obetuj na Genesis 28. Nie, nerobím si srandu, skutočne to má biblický odkaz, ktorý ti pomôže rozlúštiť film a pozdvihne tvoju intelektuálnu úroveň. Pokiaľ to odmietaš, tak ser aj na ten film, pretože o tej droge to teda skutočne, a ani omylom, nie je.

Gravitace (2013)

Plná predsudkov a skepse, že čo už len spojenie tuctovej Sandry a úlisáka Clooneyho môže vzísť, som nakoniec so stiahnutým zadkom usúdila, že toto je životná a najsympatickejšia filmová rola týchto dvoch vykopávok strieborného plátna. Takže Student agency s týmto filmom zabodovali a každý, kto si to zapne, tak za tú hodinu a pol na hajzel určite nepôjde, takže ružovokošeľoví ušetria na mycích prostriedkoch. Bravo!

Vetřelec ³ (1992)

Tretí film Votrelca už nie len o tom, že milujem vzhľad tohto elegantne krásneho tvora, ktorý je úplne jednoznačne ďalej ako človek. Je to už hlavne o tom, že tento príbeh ma doprdele fakt baví čím ďalej tým viac a Riplyeová ma tiež sere čím ďalej tým viac. Dôvod j úplne jednoduchý. Je to neľútostná vrahyňa, ktorá vraždí mojich miláškov. Ale tak nemôžu byť len filmy s dobrým koncom, takže uznávam, že niekedy proste musí aj zlo zvíťaziť nad dobrom. Oi!

Last Year in Viet Nam (1971) (studentský film)

Nebyť tých prdelkových záberov, tak by som zabudla, že som ten film videla skôr ako by som ho dopozerala.

Vetřelci (1986)

No tak toto bola pecka! Moja skepsa voči príbehu o Votrelcovi a celému vesmírnemu žánru scifi príbehov po prvom filme sa zrútila ako domček z kariet. Neverím tomu, že by niekto potreboval konské opraty pri pozeraní tohto filmu, pretože dej a akcia udrží pozornosť aj najväčšieho hejtera "príšer". Áno, dávam úvodzovky zase, pretože už v komentári pri prvom filme som masturbovala nad Votrelcom, jeho anatómiou, vznešenosťou, elegantnosťou atď, a robiť znova verejne to isté mi príde kapáneček trápne. Tam som hlavne týmto spôsobom zahovárala trochu sklamanie, čo v tomto prípade pri tomto filme nemusím. A samozrejme ako ženu ma dojala scéna s matkou. Ale Votrelcom matkou, nie s Riplyeovou, v ktorej sa z prapodivných dôvodov prejavil materský inštinkt pri tom divnom decku. Tiež by som tú mrchu chcela zabiť, keby mi podpáli celé hniezdo mojich ešte nenarodených detí.

Temné stíny (2012)

Nie!!! To je Tim Burton, nemôže to byť zlý film. Je to možno ten menej vydarený, ten viac rozprávkový, ale stále burtonovka, s burtonovskou atmosférou, burtonovským citom, burtonovským Deppom, burtonovskou Helenkou a burtonovskou temnou krásou.

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

Neuveriteľný film! Rozpočet hádam neprekročil minimálnu mzdu v Somálsku, lebo tie herecké výkony "záber maximálne na 3 klapky" ma tuším udivovali aj ako decko. Vtedy som si dokonca uvedomovala, že špeciálnymi efektami by ich schovali do vačku aj Strážci vesmíru, ale keďže som bola malý smrad, tak sa mi príbeh o odvážnej princeznej páčil. Ba čo viac! Hlavne sa mi páčil Tarabas, čo po pár rokoch musím zhodnotiť, že vkus som mala vždy dobrý! V každom prípade s terajším rozumom emancipovanej mladej ženy by som Fantaghiro poradila, aby sa vyprdla na Romualda, ktorý je ufňukaný, neschopný, zmätený a musí ho ťahať z každej sračky. Radšej by sa mala poobzerať po Tarabasovi, ktorý je krásny, šikovný, mocný, inteligentný a uzemnil by svokru. Teraz je to samozrejme pre mňa hrozná blbosť, ale keď zoberiem do úvahy sentiment a nádherný ksicht Nicholasa Rogersa, tak to v žiadnom paralelnom vesmíre nemôžem označiť ako odpad. Ani v tom našom.