Zmizelá (2014)

Jeden z tých lepších filmov, ktoré som videla. No jednu hviezdičku dám dolu za ten koniec!!! To čo bolo?! Ale zase na druhej strane, originálny nápad, takto to ukončiť.

Krvavý stát (2011) odpad!

AKO TOTO NIEKTO MOŽE OHODNOTIŤ POZITÍVNE???!!! DES, DES A EŠTE RAZ DES. Ale ak chcete niečo bezduché, čo nemá ani poriadny dej, pri čakaní na to, či sa aspoň jeden človek z partie zachráni, ho aj tak "nečakane" zastrelia poliši, ktorí si vymysleli, že tam tá sekta robí teroristický útok, či jak už to bolo. No des. A hlavne, odporúčam v tom prípade, ak fakt chcete niečo, nad čím by sa vám fakt pozastavoval rozum. Lebo mne sa nad týmto "celkom pozitívne hodnoteným" filmom pozastavil rozum asi tak na dva dni dopredu. Nikdy viac!

Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic (2013)

Klobúk dolu, čakala som od toho všeličo, ale že to bude až takéto perfektné. Fakt super. Jediné, čo tomu musím vytknúť, je, že tam bolo príliš veľa malých čiastočiek čarodejníc, ale inak fajn. Prepracované, parádny soundtrack, napínavé, herecké výkony parádne, dalo sa na to celú dobu pozerať (okrem tých milión malých čiastočiek čarodejníc) :D. Ale inak pohoda, teším sa, keď príde do kín opäť niečo podobné :). Už dávno mi neubehol v kine tak rýchlo čas, ako pri tomto filme (to práve preto, že ma tak bavil!)

Dread (2009)

Nebolo to zlé, keby to nebolo do polky filmu nudné, keď začalo tomu hlavnému trošku šibať, tak sa tam konečne niečo dialo, a dalo sa na to pozerať... Dávam tri hviezdičky, videla som totiž aj filmy, ktoré boli omnoho horšie. A inak ak sa nad tým človek zamyslí, tak ten nápad bol celkom dobrý, ale sú aj lepšie. Dalo sa to.

American Horror Story - Murder House (2011) (série)

Fuuuu, tak ja sa priznám, že k tomuto seriálu som sa dostala len tak náhodou, ale neľutujem. Včera som si pozrela síce len prvú časť, ale to čo bolo, nepamätám si seriál, pri ktorom by som nedýchala od začiatku do konca, a stále napätá, fuuu, a ten začiatok s titulkami? No hnus, ale ja mám také strašidelné rada, ale priznám sa, že som mala problém to aj dopozerať a miestami to aj vypnúť, veľmi som mala problém potom aj zaspať, ale dnes sa chystám na 2. diel a určite budem pokračovať. Ale wooow, je to fakt strašidelné, dovoľujem si povedať že dokonca strašidelnejšie, ako nejaký klasický filmový horor, a to som ich videla už veru DOSŤ. No a herci? Tak ten chlap mi neskutočne vadí, je strašne hnusný, a to s tým, jaké má vidiny s tou ženskou, tou upratovačkou, no nechápačky, a potom ten zipsák, jak tam znásilnil tú jeho ženu a potom, že som tehotná... wtf? No som zvedavá, ako to bude pokračovať, je to velice napínavé, a som s týmto seriálom moc moc spokojná, a som rada, že než mi začnú všetky tie, ktoré majú pauzu do polovice januára, môžem sledovať niečo iné, čo naozaj stojí za to, a nie je to strata času :). Vrelo odporúčam všetkým, ktorý sa radi boja, a milujú horory a dobrú ducharinu :). BTW: ešte aj tá ženská blonďatá je hrozne hnusná a tá postihnutá jej dcéra, fuuu, tá mi naháňa asi najväčší strach...

Vlčí mládě (2011) (seriál)

Ja môžem povedať, že týmto seriálom sa moja seriálová závislosť len ďalej rozrastá. Pre mňa je to seriál, ktorý má všetko, čo má mať, čo mám ja rada, čiže nadprirodzenosť, romantika, humor, fajní herci a herečky, herecké obsadenie, nemám čo vytknúť, a ten Colton Haynes ooooou jeee... Aj postava Derekovho strýka je geniálna :). Len škoda, že prvá séria má len 11 dielov :(. Neviete niekto, kedy bude ďalšia? A inak postavy super, asi najlepšia je postava Stilesa... :D Je fakt vtipný, no mám to rada, a neviem sa rozhodnúť, či tento seriál nebude u mňa v prvej trojke :))).

Antikrist (2009) odpad!

Sorry ľudia, ale vážne nechápem, za čo ste dali tomuto filmu celkové hodnotenie 71 percent. Nevidela som v tom nič iné, ako každú minútu, s prepáčením, šukajúcich ľudí, a v niektorom komentáre podo mnou bolo napísané, že ste nevedeli, či máte na začiatku týchto ľudí ľutovať alebo odsudzovať, no samozrejme, že odsudzovať, to kto môže vymyslieť takú blbosť, že keď má niekto 3 ročné decko, čo všeličo povymýšľa, vylezie z postieľky (či ako to bolo), nechá si dokorán otvorené okno a pri tom, čo všetko krpaté deti vymyslia, tak môže rodičov napadnúť, čo všetko je pre decko nebezpečné, a to decko cez to okno vypadne? No samozrejme, že hneď odsudzovať, a ten začiatok? Akože sorry, ale už teraz (akože nič proti sexu), ale už teraz mi dosť vadí, že už sa bez toho pomaly ani rozprávka nezaobíde, a oni to ešte ukážu zblízka, jak v porne, však to je niečo nechutné... A hlboká myšlienka? Tú ste našli prosím vás kde? Ale asi je to vec názoru, ale pre mňa je tento film jeden z najväčších odpadov, ktoré som kedy videla, a ani som to nezvládla dopozerať do konca. UŽ NIKDY VIAC!!! FUJ! HNUS!

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Lepší koniec HP som si ani len nevedela predstaviť, aj keď po prvej časti Darov smrti som bola veľmi sklamaná a nevedela som, čo mám čakať od druhej časti, tak to dopadlo nad moje očakávania, naozaj lepší koniec som si ani len nevedela predstaviť, a úplná spokojnosť :). A moje detstvo skončilo :(.

The Nine Lives of Chloe King (2011) (seriál)

Ďalší zaujímavý seriál, aj keď som sa s hviezdičkami o jednu pomýlila, dávam 3. Je to oddychovka, na ktorú sa dá pozerať, ale zase pre mňa nie tak výborné ako OTH a PLL, či VD... A herci? No comment radšej. :D Asi aj to je jedno z negatív. Ale niektoré časti dokážu prekvapiť, uvidíme, ako sa to bude vyvíjať ďalej, a či sa tam vôbec ukáže aj nejaký herec, ktorý bude za niečo stáť :).

Upíří deníky (2009) (seriál)

Vraj upírske denníky boli v USA vydané omnoho skorej ako Twilightové knihy, okolo roku 1991, ale u nás je to len zmenená verzia, a to že to prišlo približne s Twilightom, tak to mi je jedno, pretože, síce z kníh sú výborné obidve, Twilight je zložito napísaný, občas sa to ťažko číta, ale výsledný dojem je výborný, len film, to je čistý odpad, teda aspoň určite jednotka a dvojka, však podľa popisu má byť upír nádherný a očarujúci, ako sorry - aspoň väčšine báb - čo je na tom skysnutom feťáckom Patizónovi pekné????!! Fuj, humus, ako som už uviedla, tak 1 a 2 film Twilight je čistý odpad, ale 3 sa už ako tak dá, aj to len preto, lebo tam Bella pendluje medzi Jacobom a Edwardom a na Jacoba sa dá aspoň pozerať. A okrem toho, upírske denníky sú predsa len o niečom inom, a sú omnoho lepšie, okrem toho, že ten seriál má aj omnoho krajšie herecké stvárnenie (aj keď neviem, či Stefan, ktorý pripomína neskutočne Edwarda, bol vybraný pre tento seriál naschvál), tak okrem neho sa dá pozerať tuším aj na všetkých. Hlavne na Damona :). Páči sa mi, že je tam boj o Elenu medzi Stefanom a Damonom, dvomi bratmi, rovnako sa mi páči, že sa tam objaujú aj vlkolaci (síce to aj v Twilighte), ale v Upírskych sú zase krajší, a aj keď sa mi veľmi nepáči, že seriál veľmi nevychádza presne podľa kníh, ale popravde sa mi seriál páči viacej ako knihy a to sa veľmi často nestáva... Každopádne, tiež je to napínavé, a druhá séria skončila zaujímavo, teším sa a som hrozne zvedavá na 3. :).