Trenslation

Trenslation

Michal Vokoun

okres Kutná Hora
FSV UK Marketing Communication & PR Student. Fan of #cinema, #starwars, #advertising, #photography, #videogames, #bboying

homepage

<< předchozí 1 2
    • 16.5.2019  01:11
    John Wick 3 (2019)

🔫🔫 JOHN WICK 3 🖤 ➠ Nonstop dvouhodinová akce a to bez jediného škobrtnutí! 130 minut Keanu Reeves ukazuje ostatním zač je toho sekyrka, nůž, katana, revolver, kožený pásek, skleněná vitrína a dokonce i zač je toho kniha. 📖📗 ➠ Asi je teď moderní dělat akční atlety ze starších hollywoodských herců a hereček a vlastně mi to vůbec nevadí, takže Halle Berry a její dva psíci-> ♡ 😈 -> http://bit.ly/HalleBerry_trenink ➠ Pokérovaný telefonistky a baletky ♡ ➠ Vtipný dialogy: Rozhovor s doktorem nebo s ninja zabijákem aka skalním fanouškem 🔝♡🔪 ➠ Celkové nabarvení filmu do tmavě zeleně neonové barvy ♡ ❇️ ➠ Modrý stafford ♡ 🐕 ➠ Baba Yaga: Body count 9️⃣9️⃣9️⃣9️⃣ ➠ Keanu Reevesovi bude v září 55 let a většinu kaskaderských stuntů si dělá sám. Padesát pět, sakra?! -> http://bit.ly/KeanuReevesvprubehulet -> http://bit.ly/Keanu_trenink

• 9.12.2018  23:40
    Vdovy (2018)

♀️💰VDOVY - Je málo filmů, které byste měli ještě do konce letošního roku stihnout v kině na velkém plátně. Snímek Vdovy, od režiséra Steva McQueena, (Stud, 12 let v řetězech) ale je určitě jedním z nich! Proč? 👉 Bad ass trio ovdovělých manželek v čele se skvělou Violou Davis, hudbou od Hanse Zimmera a záporáckými rolemi Colina Farrella, Liama Neesona nebo Daniela Kaluuyi z Get Out. 👉 Temnou atmosférou Vdovy připomínají filmy Město (The Town) nebo Nelítostný souboj (Heat). 👉 Dáte si v kině napětí, které jste už dlouho v sále nezažili namísto toho, abyste šli počtvrté na Bohemian Rhapsody.

• 16.11.2018  01:03

✨🎩Fantastická zvířata 2 jsou jako když jdete do nějakého zábavního parku na téma Harryho Pottera, ale místo funkčních atrakcí tam visí už jen dráty a nic jiného nezbylo. Ale tak hlavně, že penízky u Rowlingů doma pořád dělají Wingardium Leviosa!💸

• 5.10.2018  22:57

🚀 PRVNÍ ČLOVĚK s Ryanem Goslingem o prvních vesmírných námořnících: >> Damien Chazelle mě nepřestává překvapovat, zatímco Whiplash jsem naprosto hltal a LaLa Landu jsem nějak nepřišel na chuť, u Prvního člověka se opět dostavuje wow efekt. >> Skvěla zvuková a obrazová studie boje o vesmírné zásluhy >> Hrozně mě bavil fakt, že režisér nebere jen pohled na věc astronauta,ale ukazuje, že lety do kosmu jsou stejně tak psychicky náročné pro jejich děti, ale hlavně ženy, které se s tím vším shitem okolo zkrátka musí vyrovnat po svém. >> Zároveň Chazelle vytahuje i otázku tehdejší kritiky NASA a boje se Sovětským svazem a jeho vesmírným programem. 👉 Na závěr můj nový oblíbený filmový dialog: Matka: Táta letí na měsíc zlato. Chlapeček: Aha, můžu si jít hrát ven prosím? P.S. Příští rok v červenci to bude 50 let co přistálo Apollo 11 na povrchu Měsíce.🌕.

• 31.7.2018  01:20

Mission Impossible 6, je film který: 👉 vám ukáže, jak Tom Cruise v 56 letech visí za ruce z věcí (helikoptéry, skály, výtahu, výškové budovy v metropolích) 👉 má super kameru, lokace a kaskadérské kousky, kde těžko poznáte co je real a co ne a nemá to pocit, že koukáte na něco, co vznikalo půl roku pod rukama VFX trikařů 👉 vás občas rozesměje překombinovaností děje a absurditou scénáře (hlavní padouch s kuklou na hlavě, například jede za bílého dne v Paříži na předním sedadle auta) 👉 mě donutil při jeho sledování si uvědomit dvě věci. 1.) Nikdy jsem neměl moc rád Toma Cruise jako herce, ale vlastně se mi dost líbily film jako Oblivion, Na hraně zítřka nebo Barry Seal. 2.) Tomáš Plavba prostě musí být scientologický upír, jinak si nedokážu představit, jak může takhle ve svém věku vypadat a zvládat všechny ta kaskadérské kousky. 👉 byste rozhodně neměli tenhle měsíc v kině vynechat! P.S. Kvůli tomuhle filmu mazali Henry Cavilovi knír ve filmu Justice League - > http://bit.ly/Superman_Knirek P.P.S. Tom Cruise si během nátáčení scény, kdy přeskakuje z výškové budovy v Londýně zlomil kotník a natáčení filmu bylo na 6 týdnů pozastaveno. -> http://bit.ly/TomCruise_zlomenykotnik

• 13.7.2018  23:41
    Climax (2018)

Představte si, že vám Gaspar Noe hodil něco do pití a zatáhl vás mezi taneční komunitu uzavřenou na minimálním prostoru s hudbou od Giorgio Morodera. Na klaustrofobické scény, sjeté lidi a obrácený obraz kamery,při kterém si vykroutíte hlavy stejně jako někteří vogue aktéři a aktérky vás donutí koukat prostě jen tenhle režisér!

• 20.6.2018  22:16

🦕 Jurský svět 2 - Už dlouho jsem neviděl nic, co by tak dobře vypadalo, ale zároveň bylo tak strašně moc dementní. První třetina na ostrově je trochu nápaditá, ale zbytek už se veze na totální dada vlně. Dinosauři už jsou prostě okoukaní a i když VFX triky jsou skoro bez chyby, tak ani geneticky vyrobený nový druh tomu fakt nepomůže. Scénář vypadá jako, když ho napsali autoři Ulice. Jeff Goldblum je tam všehovšudy tak 50 vteřin. O žádnou z postav se reálně ani trochu nebojíte. Další film, který jsem měl jako malý rád, krásně zmrvenej pro další generace. Díky Universal! Jediné plus je asi Chris Pratt, jehož vtípky to ale celé zkrátka neutáhnou.

• 8.6.2018  20:27

⭐️🚀Při sledování Sólo filmu Star Wars o nejlepším pilotovi v předaleké galaxii si uvědomíte, že: 👉když na vás Disney sype každého půl roku Star Wars film, tak to chtě nechtě už prostě nudí a nezachrání to ani režie pána co má doma Oscary. 👉 všechny postavy jsou zajimavější a charismatičtější než Han Solo, včetně robotů 👉 za Aldena si můžeš dosadit jakýholiv jinýho sladkýho herce typu Zac Efron, Jacob ze Stmívání 👉 Donald Glover aka Childish Gambino, je naprosto super jako v Atlantě a docela si ukradl film postavou Landa pro sebe 👉 na tom není vůbec vidět, že se musel film několikrát přetáčet,vyměnil režiséry (Ron Howard, za režiséry The LEGO Movie), takže hollywoodské dollary občas zachrání i úplné 💩

• 29.4.2018  15:24

🍿🍿Ten pocit, když jdete z Avengers Inifnity War a připadáte si úplně stejně, jako když jste se právě vraceli z druhého dílu Pána prstenů a chtěli okamžitě vidět ten další! Epická popcornová jízda za 400 milionů dolarů, od začátku do konce!

• 14.3.2018  22:20
    Tomb Raider (2018)

🍿 Film Tomb Raider (čti tům rejdr) pohledem člověka,který dohrál všechny videohry i datadisky stejnojmenné hry: 👉 TR, Vám víc než cokoliv jiného v kinech připomene posilku a ty vyhozené peníze za multisportku (ABs Alicii Vikander na IMAX plátně) 👉 Simuluje zvuky ložnice u Fassbenderových doma 👉 Vám připomene, že některé videohry mají lepší scénář než celovečerní hollywoodské filmy za téměř 100 milionů dolarů 👉 Vám připomene něco, co už jste desetkrát viděli v kině nebo TV v lepší verzi (Indiana Jones,Mumie [ta s Brendanem Fraserem]) 👉 Je subjektivně lepší než dva předchozí snímky s Angelinou Jolie 👉 Neobsahuje ani kus vtipu nebo důmyslnosti 👉 By (ačkoliv má hlavní ženskou hrdinku) asi stejně neprošel Bechdel testem 👉 Není tak hrozný film, jak byste asi očekávali,ale pořád není tak věrnou filmovou adaptací videohry jako je třeba Silent Hill >> P.S. Nechoďte na 3D je úplně zbytečné!

• 28.2.2018  22:12

💃🏻🔫 Rudá volavka - Film, kde všichni: ➡️ Hrají líp než Jennifer Lawrence ➡️ Z nějakého důvodu chtějí souložit Jennifer Lawrence ➡️ Předstírají, že ten ruský přízvuk není tak strašný jako doopravdy je. #stayprazskyridicuberu ➡️ Předstírají, že nehrají v takovém 💩, ve kterém doopravdy hrají ➡️ Předstírají, že jsou v Moskvě, přitom jsou v Bukurešti 👉 To vše krásné dvě a půl hodiny, takže vám to ještě pravděpodobně urve močový měchýř. A to jsem si myslel,že horší ženská verze Johna Wicka než Atomic Blonde už v kinech nebude.

• 16.2.2018  11:34

🐾🐾 Tohle fakt za mě ne-e. 👉CGI nosorožci v brnění? 🦏 👉Rádoby stereotypní cool humor? #Yowassup 🤔 👉Přeplácaná hypermoderní metropole aka Asgard volume 2 uprostřed pralesa? 🏙🌴 👉A k tomu všemu, mně nesympatický Chadwick Boseman jako král Wakandy.👑 👉Hm,nějak mi ty filmy od Marvelu už prostě splývaj.💆🏻‍♂️

• 16.11.2017  23:08

➡️ Liga spravedlnosti ⚡️🛡🤖💪🏻🔱💸: Dvouhodinová hloupá terapie pro superhrdiny plná WTF momentů a špatných CGI triků,kdy vám dojde,že Batman je vlastně úplně k ničemu a jediné na co se dá koukat je Gal Gadot,která ještě neumí hrát. P.S. Henrymu Cavillovi museli pro tenhle film digitálně mazat knírek, protože současně natáčel Mission Impossible 6 a internet to přirozeně nenechal jen tak! #Superhombre #ManOfStache

• 27.10.2017  00:41

Thor Ragnarok: 1. Severský bůh hromu je potřetí zpátky v samostatném filmu a vzešel z toho vtipný a svižný komiksák 2. Má hudební nádech devadesátkových filmů 3. Nejtvipnější postavy jsou Hulk,který začíná mít čím dál více přízvuk jako Arnold Schwarzenegger a zpomalený vesmírný gladiátor z kamene,který sází jeden kameňák za druhým 4. Pro dámy: Ano, je tam Chris Hemsworth bez trička! 5. Není to moc film pro děti P.S. V Asgardu zřejmě moc neví co jsou kondomy a Ódin se evidentně v jednu dobu dost činil aneb kolik sourozenců ještě Thor asi má. P.P.S. Ve filmu se objeví hned několik herců z původního Jurského parku

• 21.10.2017  19:06
    matka! (2017)

Aronofskyho matka! aneb: 👉👉 Alegorie na Harveyho Weinsteina?🤦🏻‍♂️ 👉👉 Kolik lidí se vejde do jednoho domu uprostřed pole?🤷🏻‍♂️ 👉👉 Jak moc budete nesnášet Javiera a Jennifer na stupnici od 1 do 10? (za mě 12)🙅🏻‍♂️ 👉👉 Jennifer Lawrence = chodící těhotenský test?! 🌡 👉👉 Kolikrát Jennifer za film hekne?😱 👉👉 Kolikrát za film si řeknete,proč jsem na tohle vůbec k***a šel?😭 👉👉 Kolik gramů drog asi Darren Aronofsky spotřeboval, když psal scénář?🤔💊 P.S. Varování - nechoďte na to pokud máte OCD a nemáte rádi hosty u vás doma.

• 6.10.2017  22:59

👉Skoro tříhodinová naprostá vizuální onanie, kdy snad každý záběr od Denis Villeneuvea a Rogera Deakinse byste si okamžitě mohli dát na wallpaper vašeho počítače! 🖥 👉 Trochu mix filmů od Stanley Kubricka, Verhoevenova Total Recallu, Nolanova Interstellaru 🚀 👉 Chci domů holografickou Anu de Armas, hned! 💜 👉 Nejsmutnější cyberpunková Švédská trojka ever 😭🤖👫 👉 Klobouček dolů🎩 Harrisonu Fordovi, co ještě zvládá v 75 letech! 👉 P.S. V závěrečných titulkách je docela dost Čechů co dělali VFX pro tenhle film!

• 28.9.2017  23:27

Mockumentary, které má na plakátu a v trailerech Arnolda coby hlavní postavu filmu a nakonec jde vlastně jen o cameo, které se zvrtlo v hodinu a půl dlouhé plýtvání talentem herců z SNL a promarnění potenciálu zajímavého nápadu na film.

• 20.9.2017  15:38

Kingsman: The Golden Circle 👏🏻👏🏻 ▷▶︎ Matthew Vaughn v pokračování filmu Kingsman 👔🌂👞 hlavně trollí. Trollí Bondovky, trollí drogové mafiány, Donalda Trumpa a v neposlední řadě trollí i sám sebe. ▷▶︎ Dostaneme nabitější akční scény, honičky aut, větší agentské technické vychytávky, draze vypadající lokace a CGI triky. A tak, gumoví medvídci létají vzduchem, hlášky a nůžky padají na zloduchy a zpomalené záběry dokumentují boj zblízka. ▷▶︎ Bude se film líbit všem? Rozhodně ne! Všechny, kdo milují jedničku a styl jakým Vaughn točí filmy ale bavit bude a rozhodně nebudou litovat, že na pokračování Kingsmanů šli. ▷▶︎ Co vytknout Matthew Vaughnovi? Snad jen, že dvojka už nemá ono pověstné kouzlo prvního filmu a trvá skoro dvě hodiny a půl, takže si připravte močové měchýře. ▷▶︎ A po kliknutí sem 👉👉http://bit.ly/KingsmanTheSecretACode se dozvíte, jaký Eggsy musel vyťukat kód v prvním díle, aby se dostal do cely za švédskou girlf….korunní princeznou.

• 23.8.2017  22:37
    Temná věž (2017)

** Temná věž = Temný průser aneb když z 8 knížek Stephena Kinga uděláte jeden film, který je podobné 💩 jako Valerian a zároveň působí jako variace na Harryho Pottera, Maze Runner a Book of Eli, kdyby tyhle filmy režíroval Jirka Babica. P.S. Matthew McConaughey ve filmu vypadá jako kdyby jeho vlastní naolejíčkovaná figurína utekla z muzea Madame Tussaud a řekla si, že si zahraje v Temné věži záporáka. **

• 19.7.2017  23:47
    Dunkerk (2017)

Dunkirk = Kulervoucí začátek ve vás zanechá zvláštní napětí po celou dobu filmu. Nolanův Dunkerk sedí na IMAX plátno jako 🍑na hrnec. Nedokážu si představit na podobný film koukat doma na notebooku nebo televizi. Nedostalo mě to sice tak jako ve své době Black Hawk Down nebo Zachraňte vojína Ryana, ale Christopher Nolan pořád dělá čest filmovému řemeslu a v dnešní době filmů přeplácaných CGI stoprocentně stojí za vidění!

• 18.7.2017  22:32

Valerian a město tisíce💩 = Dvouhodinový Wannabe Avatar + Muži v černém + Star Wars + Reklama na Victoria ´s Secret + scénář psaný na LSD + budget 197 milionů € 👉👉👉pusťte si radši znovu Pátý element!

• 18.6.2017  12:51

➢ Vetřelec podle příručky “Jak napsat scénář for dummies.” ➢ Postavy se do jedné chovají jako kreténi ➢ ”Nutně" se musíme dozvědět, kdo s kým co z posádky mezi sebou má, aniž by nás to muselo zajímat ➢ Ve výsledku je z filmu prázdná nádoba plná prázdných obrazů, které mají zřejmě mají fanouškům původního Aliena způsobit chvění v pánevní oblasti, ale vedou spíše k tomu, že začnete vážně nesnášet Ridleyho Scotta. ➢ Příště raději Vetřelčí film od Blomkampa!

• 4.6.2017  13:47
    Život (2017)

Proč se všichni na palubě chovají jako uplní kreténi? Proč film od půlky vypadá jako laciné hororové béčko? Proč film, který vypadá vizuálně, tak dobře a stál "jen" 58 milionů dolarů skončí jako výplach Vetřelce, Gravitace, Vesmírné odyssey, Horizontu události a dalších žánrovek, kdy divák vlastně vůbec neví jestli se má u filmu smát debilitě posádky nebo se bát měňavkovitého Marťana (pozn. ne, Matt Damon ve filmu naštěstí nehraje).

• 7.3.2017  12:26
    Masaryk (2016)

Dvě hodiny dějepisu se šnupajícím, souloužícím a filozofujícím Rodenem.

• 29.8.2016  08:31

Komedií, u kterých se opravdu zasmějete je jako šafránu a takovýhle animák mi tady opravdu chyběl od South Park: Peklo na zemi! Ultrasprostá satirizující variace příběhu věci a jejího stvořitele aneb satira Orwell a jeho Farma zvířat s párky, buchtičkami a nákupním centrem, namísto prasat a další skupinky zvířat . #justthetip #meatloaf

• 17.4.2016  13:13
    Orel Eddie (2016)

Dnešní generace má konečně svoje Kokosy na sněhu, jen s mnohem lepší režií a obsazením!

• 9.10.2015  00:43

Ano! Tohle je přesně ten Robert Zemeckis kvůli kterému si vždy znovu rád připomínám Forresta Gumpa a Back to the Future. Ač je místy příběh "wirewalkera" Petita zřejmě značně přibarvený oproti tomu, jak ho popisuje dokument Man on Wire. Vše je vynahrazeno Zemeckisovou znalostí filmového řemesla, skvělou kamerou, hudbou Alana Silvestriho a filmovými triky. Kdo máte akrofobii, tak pozor! Nemluvě o snad čím dál tím lepším Gordonu Levittovi, kterému jsem ten francouzský přízvuk prostě věřil a jeho mentorovi Benu Kingsleym aka "občas česky brblajícím Papa Rudym". A ač jsem velký odpůrce 3D projekcí, k mému překvapení můžu vřele doporučit, protože 3D mezi mrakodrapy prostě funguje. P.S. ‪#‎JeanPierrejevAmericeDžejPí‬

• 15.7.2015  23:50
    Ant-Man (2015)

Ant-Man: Supehrdinska komedie. Sice misty pokulhává v ději,ale Marvel porad moc dobre vi co dela!Vyborny Michael Douglas a muj oblíbenec Paul Rudd!Propojeni s Avengers,Shield a Agent Carter. Závěrečná scéna s iPodem a vláčkem <3!! Bavil jsem se regulérně víc jak u Avengers 2. A ano,porad si myslim,ze Evangeline Lilly vubec neumi hrat,ale aspon je tady sexy!

• 11.6.2015  00:30

Necekal jsem moc a byl jsem mile překvapen!Hudba Johna Williamse,skvely Vincent D'Onofrio, Omar Sy a hlavne Chris Pratt,ten clovek ma charisma velky jak T-Rex! Takze "Watch your Six, Raptors got new Alpha"

• 14.5.2015  23:25

Vizuální, ujetý, akční opus roku. Smekám klobouček nad uskutečněním osobité vize sedmdesátiletého režiséra. Kdyby každý v Hollyowoodu uměl takhle točit , pracovat s kamerou, vizualizací a využít rozpočet 150 milionů dolarů, tak chodí diváci do kina určitě častěji.

<< předchozí 1 2