marhy1992

student

1 bod

• 21.7.2017  22:30
    Dunkerk (2017)

najslabsi Nolanov film za poslednych 19 rokov jeho tvorby, takyto film by mal mat premieru na Vasiat History Channel a nie v kinach

• 6.6.2016  20:12
    Feed the Beast (TV seriál) (2016)

je to proste pecka, najlepsi serial jaky som dnes videl

• 30.9.2015  16:08
    Narcopolis (2015)

najlepsi film aky som kedy videl

• 30.8.2015  15:57
    Bojovník (2015)

dost picovina

• 19.8.2015  14:49
    Freetown (2015)

najlepsi film aky som dnes videl

• 30.7.2015  20:42
    Mr. Robot (TV seriál) (2015)

pecka

• 22.3.2014  22:01

uplna debilina, jednotka 300 milionkrat lepsia

• 7.10.2013  20:11
    Agenti S.H.I.E.L.D. (TV seriál) (2013)

debilina serial

• 6.10.2013  20:32
    Muž taiči (2013)

Tento film som pozeral iba kvôli Keanu Reevesovi a bol som sklamaný. Neviem čo komentovať k tomu filmu, pozeral som ho pred pár minútami a už ani neviem čo tam také zaujímavé bolo. Asi nič.

• 6.10.2013  20:28
    Stážisti (2013)

Fajn komédia na sobotu poobede. Presne typ humoru, ktorý sa dá čakať od Wilsona a Vaughna. Film neprekvapil ale ani nesklamal

• 23.7.2013  17:28
    Scary Movie 5 (2013)

Jeden z najtrápnejších a zároveň najhorších filmov aké som kedy videl. Hodnotenie: -100% (odpad)

• 11.7.2013  20:43
    Trans (2013)

skvelý film, super herci, super koniec. Hodnotenie : 85%

• 10.7.2013  17:21
    Muž z oceli (2013)

Pre mňa film na ktorý som sa najviac tohto roku tešil. Zach Snyder a producent CH.Nolan boli a sú pre mňa zárukou kvality. Nesklamali ale ani nenadchli tak ako som očakával. V prvom rade som veľmi rád, že máme Supermana, ktorý aj LIETA nie ako bolo v roku 2006. Herecké obsadenie a výkony fantastické. Pri filme sa určite nenudíte. Páči sa mi spracovaná planéta Krypton a aj línia deja. Nepoznám lepšieho herca pre úlohu Clarka Kenta ako je Henry Cavill. Určite sa to oplatí vidieť v 3D v kine. Pre mňa skvelý úvod do sveta Supermana, som zvedavý či v ďalšej časti sa stretneme s jeho hlavným nepriateľom na Zemi- Lexom Luthorom. Hodnotenie : 85 %

• 10.7.2013  17:20
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Kvalitný seriál, veľmi dobre sa sleduje ale pre mňa trochu predvídateľné časti série. Veľmi sa mi páčia filmy a seriáli v ktorom má jedna z hlavných postáv Supermozog (napr. Prison Break - Micheal) ale napriek tomu mám pocit že v tomto seriáli je to potenciál Mika Rossa využítý málo. Má fotogenickú pamäť, ale keď ste nevideli prvé dva časti série ani si toho nevšimnete. Seriál má dobre napísaný scenár, miestami vtipný miestami šokuje, latku ktorú si nastavil v prvých častiach dodržuje ale bohužiaľ nenadvihuje. Záver: Námet seriálu veľmi dobrý, spracovanie dobré avšak mohlo by byť lepšie. Hodnotenie : 60%

• 10.7.2013  17:20
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Absolútne jeden z najlepších seriálov ako som kedy videl (a mám ich za sebou dosť). Skvelý Kevin Spacey, ktorému rola Franka Underwooda padla ako uliata. Skvelý scénar, pri ktorom sa v žiadnej časti zatiaľ prvej série určite nudiť nebudete. Ak možno nie ste fanúšik politiky, nevadí, tento seriál odporúčam úplne každému. Super ukážka toho ako sa pomocou vplyvu dostať kam len chcete, ako moc, ktorú máte v rukách zneužívate. Nemôžem sa dočkať ďalšej série. Hodnotenie: 100 %

• 10.7.2013  17:20

Obrovské sklamanie. Ten kto nečítal knihu je tento film určite pekným pokračovaním Lotr. Ja som však knihu čítal, bol som na film v kine a musím priznať, že viac vecí mi tam prekážalo ako páčilo. Najviac mi tam prekážal Frodo, je síce príjemné zaspomínať si na predstaviteľov Pána Prsteňov ale v knihe Frodo nie je, tak ani vo filme nemá čo robiť. Veď prvú polhodinu z celého filmu sa pozeráme na jeho chlpaté nohy. Filmu ako takovému chýba napätie a tajomnosť, všetko je síce esteticky veľmi pekne spracované ale až príliš rozprávkové. Tak to vyzerá ked jednu knihu sa snažíte natrepať do 3 filmov. Som veľký fanúšik LOTR ale tento film určite nepatrí ani medzi moje top 100 filmy. Určite si pozriem celú trilógiu ale po prvej časti mám predstavu čo nás čaká. Hodnotenie : 50%

• 10.7.2013  17:19

Celá americká zahraničná politika sa menila zachrániť prezidenta.Nič nové ani nič originálne tento film nepriniesol. Nudné dialógy a predvídateľný dej. Mal som veľké očakávania ale len kvôli hereckému obsadeniu. Film hodnotím na 65 % ako dobrý film na sobotu poobede.

• 10.7.2013  17:14
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Fanstastický Mads Mikkelsen. Asi jediné čo ma držalo pri tom aby som ten seriál pozeral. Aj ostatné postavy boli zahraté super, najmä čo sa týka Grahama. Rozvíjanie postáv a ich charakteristík sa rozvíja skvele počas riešení prípadov, ako ich ovplyvňujú. Od prvej časti to naberalo grády, ale niekde v strede to pre mňa akosi oprchalo, viac sa zameriavajú na postavy ako na jednotlivé prípady čo začalo robiť seriál trochu nudným. Herci su skvelý, dialógy tiež aj všetko ostatné ale niečo tomu vždy chýba, aby sa pre mňa stal tento seriál skvelým. Nemá to iskru, ktorá vás núti vidieť ďalšiu časť okamžite po zhliadnutí predchádzajúcej, a to je pre seriál to najdôležitejšie (aspoň pri krimi seriáloch). Hodnotenie : 80 %

• 10.7.2013  16:53
    Zločin (TV seriál) (2011)

Tento seriál sa dá vyjadriť jedným slovom: EPIC. Od prvej po poslednú časť prvých dvoch sérii je je všetko dychvyrážajúce neopísateľne napínavé a pri poslednej časti kde sa vaše hľadanie vraha končí, sledujete s otvorenými ústami. Ešte nikdy som nesledoval seriál, ktorý vás núti pozrieť si celú sériu a drží vás v takom napätí. Tento seriál určite stojí za to, aby ste ho videli, bez ohľadu na žáner seriálu alebo filmu ktorý preferujete. Hodnotenie : 100%

• 8.7.2013  19:36

Pre mňa najhorší film Pitta. Nudné, nudné, nudné. Ak ste dúfali v super zombie vojnu kedže je to World war Z, tak ste sa tak mohli dočkať Brad Pitt war Z. Kto sa tešil na super efekty a prepracované scény, stačí mu vidieť trailer. U mňa obrovské sklamanie tak ako pri After Earth. Film vytvorený aby zarobil a nie aby zaujal Hodnotenie : 20 %