chelseaman22

okres Louny
Potírač daňových úniků

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 23.2.2018  10:35

Judi Dench je skvělá, avšak smysl filmu mi utíká. Mladý Abdul dorazí do Londýna, aby byl vydržován jako francouzský buldok Leošem Marešem. Dostane nový šat a postel a hnedle se domnívá, že je vládce impéria. Judi mu to žere a je mi úplně jasné, že koitus by brala všema deseti. 60% Celosvětový příjem k 23. 2. 2018: $65,421,267

• 22.2.2018  15:04
    Coco (2017)

Oproti běžné infantilnosti animovaných filmů působí Coco (stejně jako Rango) jako zjevení, na které by si divák přivykl velmi rychle. Strhující zápletka v kombinaci s parádním vizuálem je současně podpořena propracovaností jednotlivých exteriérů, které v provazbě na Los Muertos působí parádně. 89% Celosvětový příjem k 22. 2. 2018: $732,078,259, což je 3,66 násobek rozpočtu

• 21.2.2018  15:26
    Smrt na Nilu (1978)

Osobně preferuji Hercula v podobě Sucheta, který je mnohem zajímavější, nežli Sovět Ustinov. Pokud bych neměl porovnání se Suchetem, tak bych byl definitivně víc nadšen. Jen se obávám, že remake plánovaný na rok 2019 bude pohroma jako loňská Vražda v Orient Expresu. 79% Celosvětový příjem k 21. 2. 2018: $14,560,084, což je 1,84 násobek rozpočtu

• 21.2.2018  15:18

Jsem přesvědčen, že lepší detektivka na našem území doposud nevznikla. Nekomplikovaný a současně lascivní příběh o tom, že cikáni se ze skály házet nemají je pln tajemna a záběrů do hustých lesních porostů, z nichž čas od času vyleze Ruda Hrušínský s lupou a papírovým sáčkem od smaženky. 98%

• 19.2.2018  14:17
    Tvář vody (2017)

Všechna čest del Torovi, který z pofidérního scénáře vytvořil alespoň ucházející inscenaci, která je kritiky opěvována jako stehna Meryl Streep. Nad zápletkou není radno přemýšlet, jelikož existence avatara konzumujícího vejce na tvrdo je tak uhozená, že i Wonder Woman působí vlastně dost realisticky. 70% Celosvětový příjem k 19. 2. 2018: $91,944,763, což je 4,72 násobek rozpočtu

• 19.2.2018  14:11
    Já, Tonya (2017)

Nad tímhle srdce sarkastického diváka zaplesá! Úchvatná matka skopává svou dceru ze židle, pomočení dcery na ledě doprovodí slovem kurva a na dcery výběr manžela dodá, že většího kreténa si ani vybrat nemohla. Netradiční výchova přinesla ovoce - Tonyu Harding znal celý svět kvůli inzultaci soupeřky. Inu mít jako šéfa bezpečnosti čtyřicetiletého nemakačenka bydlícího u rodičů se pro plánování inzultace soupeřky prostě nevyplácí. 90% Celosvětový příjem k 19. 2. 2018: $26,981,466, což je 2,45 násobek rozpočtu

• 19.2.2018  08:59

Kdybych měl film přirovnat k fotbalovému zápasu, tak zápas byl skvělý, ale koncovka obou mužstev vázla. Nebýt šotka v podobě nedostatečnosti scénáře, tak by dvě soukromá očka pachatele nikdy nedopadla a film by vyšuměl jako otevřená lahev karlovarské minerálky. 80% Celosvětový příjem k 19. 2. 2018: $34,619,699, což je 1,82 násobek rozpočtu

• 16.2.2018  09:21

Sázka na jistotu, kterou jsem neviděl do konce. Každopádně doufám, že hlavní protagonista umřel v bolestech pekelných, jelikož já jsem vyloženě trpěl pohled do ksichtu GÁRFÍLDA, který se po celou viděnou metráž tvářil jako by měl zácpu. 21% Celosvětový příjem k 16. 2. 2018: $490,131, což je 0,03 násobek rozpočtu

• 12.2.2018  12:16

Úvod slibný, avšak po potvrzení nadpřirozených schopností pacientem v umělém spánku jde film do kopru. Závěr filmu je tak absurdní, že diváku stačí jen doufat v to, že brzy přijde konec a pokračování se již neuskuteční. A tak se i stalo. 62%

• 12.2.2018  11:14
    Lady Bird (2017)

Pokud se hádáte s matkou, vyskočte z jedoucího automobilu. Pokud se vám nelíbí vaše jméno, přejmenujte se na ptačí fenku. Pokud neakceptujete skromné poměry, z kterých jste vzešli, vyberte si drahou soukromou univerzitu na východním pobřeží. 78% Celosvětový příjem k 12. 2. 2018: $45,237,506, což je 4,52 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  14:25

Emma Kámen vypadá hůře než Popelka po dvojité směně na půdě a předváděný tenis působí tak vtipně, že i samotný film nelze brát příliš vážně. Kdybych nahnal důchodce ubytované v pečovatelském domě na kurt, tak dozajisté dokáží dát tvrdší úder, než Emma Kámen a Stanislav Carell dohromady. 70% Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $17,800,000, což je 0,71 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  14:16

Naštvat prodavačku ze sámošky se prostě nevyplácí. Hlavní zápletka je postavená na hlavu, jelikož je to jako bych žaloval akciovou společnost Nielsen Holdings PLC (NYSE:NLSN) za to, že pádem Lehman Brothers ztratili jimi emitované akcie na hodnotě. Každopádně synergie McDormand - Rockwell - Harrelson funguje báječně. Woody zraje jako víno. 83% Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $91,066,630, což je 7,59 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  14:05
    Mudbound (2017)

Skrz naskrz průměrné vyprávění o tom, kterak to černoši neměli ve Spojených státech amerických jednoduché, a to ani v případě, kdy se navrátili z války a na místo poplácávání po plecích schytávali plivance do ksichtu. 68% Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: neuvedeno v kinech

• 9.2.2018  13:37
    Hannibal (2001)

Úvod je plný naděje, stať je rozpačitá a závěr je jedno velké fiasko, u kterého jsem si říkal, koho že to napadlo Hopkinse takhle zprznit. Poměrně značný rozpočet byl nejspíše obětován na letenky do Itálie, jinak nechápu ten přepálený rozpočet. Místy značně nelogická zápletka plná klišé o stupidních detektivech a zázračných schopnostech jednoho doktora medicíny. 21% Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $351,692,268, což je 8,08 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  13:30
    Blade Runner 2049 (2017)

Stejně jako u jedničky jsem absolutně nepochopil, a co že ve filmu vůbec jde. Jediné, o čem jsem ani chvíli nezapochyboval je fakt, že se jedná o mnoho povyku pro nic. odpad! Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $259,239,658, což je 1,73 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  11:01

Rutinní počin, který vás při chladném prosincovém večeru potěší, avšak v poměti dlouho nezůstane. S měsíčním odstupem nemám šajna, čeho se vlastně zápletka týkala, což asi není zrovna kompliment. Rowan se snaží, co to dá, avšak existuje spousta herců, která se pro roli Maigreta hodí definitivně více. 70%

• 9.2.2018  09:58

Problémem je, že již od samého začátku jsou karty jasně rozdány a divák nemá šanci být překvapen. IP MAN opět všechny zmlátí, zatímco bývalému 007 postupně ale jistě dochází členové ochranky. Tak si vážení uživatelé můžete tipnout, jakže daný film dopadne. Kurz je 1,25. 41% Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $144,937,127, což je 4,14 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  09:21

Průměr, který je velice slabým konkurentem jakéhokoliv výplodu od studia MARVEL. Velice kontroverzní skvadra skládající se z bratra malé mořské víly, sprintera, robota, dominy a miliardáře se spojí, aby porazili příšeru a svět byl zase OK. 60% Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $656,375,837, což je 2,19 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  08:41

Nic proti gejům, ale filmy s touto tématikou mě už fakt serou. Všechny se snaží tvářit rádoby umělecky, a přitom to jsou sračky koledující si o výmaz z historie. Beach Rats jsou vlastně o tom, že pokud na první dobrou neuspokojíte ženu, musíte si najít penis. 58 % Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $473,771

• 9.2.2018  08:31
    Halloween 2 (1981)

Slabší pokračování fenomenální jedničky, která dokázala, že i s málem krve je hodně muziky. Tísnivé nemocniční prostředí v kombinaci se stupidní hlavní protagonistkou jsou ideální kombinací k troše toho děsu v prosincovém večeru. Carpenterova geniální hudba dodává tolik potřebného genia loci, jehož výskyt je pravidelně zárukou výjimečnosti. Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $25,533,818, což je 10,21 násobek rozpočtu

• 9.2.2018  07:57

Čekal jsem humra, dostal jsem jelena. Sice o tomhle zvířeti není ve filmu sebemenší zmínka, ale humr to vem! KOLIN je perfektní, avšak výkon ostatních je značně limitován scénářem, který je tak podivuhodně nezajímavý a syrový, že by se divák raději sebral a vyrazil na pstruhy do Globusu. 48% Celosvětový příjem k 9. 2. 2018: $4,408,155

• 23.1.2018  15:37
    Halloween (1978)

V rámci žánru špička. Svým způsobem lze film přirovnat k Záhadě v Blair Witch, kde diváku není umožněno vidět cokoliv strašidelného, ale přesto je divák posedlý čistým děsem. Perfektní a stále dokola se opakující hudební doprovod je součástí každé druhé scény, což by u většiny filmů prostě fungovat nemohlo. A hle, zde to funguje. 89%

• 23.1.2018  11:21
    Sněhulák (2017)

I přes skvostné obsazení film hoří ve scénáři, který je děravý jako ementál pohozený ve sklepě. Film vůbec nedává smysl. Divák nechápe, proč že se děje tohle a proč nikdo neřeší tamto. A nejhorším na tom všem je skutečnost, že ze závěrečné scény vyplývá, že bude pokračování. Doufejme, že s jiným režisérem a scénáristou. odpad!

• 23.1.2018  11:16
    Detroit (2017)

Film o tom, kterak bílá svině mlatí černochy a všem je to buřta. Potkat v Praze na Vinohradech Willa Poultera, tak ho čapnu za bačkoru a vláčím ho na Václavák, kde by si na kočičích hlavách polechtal páteř. I přes skutečnost, že tyhle rasové filmy pranic nemusím, tak musím vyzdvihnout fakt, že film ve vás emoce vyvolá. A to i když nechcete. 77%

• 23.1.2018  09:01
    To (2017)

Pokud se bojíte, že by tyran mohl zůstat nepotrestán, pošlete ho na prázdniny do Derry, kde si na něj jistojistě počíhá klaun (říkejme mu třeba Petr). Petr se buďto prohání v kanalizaci, kde loví krysy nebo se potlouká po městě, kde straší děti školou povinné. Tempo filmu je skvělé, avšak v poslední třetině značně polevuje, a to společně s kvalitou. A další díl? Není zapotřebí! 80%

• 22.1.2018  09:04

Diváka definitivně pobaví duo Driver - Craig, kteří prodávají svůj um náramně. Zoufalý Tatum nemá žádné love, tak proč neoslovit agenta MI7 ve výslužbě, toho času umístěného v nápravném zařízení v pruhovaném mundúru?! Perfektní plán na čórnutí několika milionů zelených papírků nestojí v cestě ani jednorukost Adama Drivera či nízká edukace Craiga v oblasti výbušnin. 87%

• 17.1.2018  10:18

Obsadit do francouzské komedie Jeana Dujardina je sázkou na jistotu. Perfektní performance ze strany tohoto prcka se zlatou soškou na poličce je doplněna o výskyt půvabné Virginie Efiry, která diváka prostě donutí udržovat pozornost na úrovni nejvyšší. 80%

• 17.1.2018  09:26

Standard, jež se nebojí velkolepých bitev ve stylu bitvy o Bradavice, kdy černé kápě vyzvaly profesorský sbor. Na 非凡任务 je radost pohledět, avšak standardně zakončený konec ubírá celému filmu na kvalitě a nestádnosti. Každopádně oproti obdobě zaměřené produkci z USA se jedná o svěží cuba libre bez coca-coly. A tak by tomu mělo být. 70%

• 16.1.2018  09:34
    Dunkerk (2017)

Divák by od Nolana očekával něco velkolepějšího. Ať jdou k čertu ti, co blahořečí verzi v IMAX. Pokud film působí velkolepě právě pouze ve výše uvedeném případě, tak ať si ho uvádí pouze v IMAX a necpou ho na DVD, kde je průběrně nezábavný. Zápletka je jalová a scény nejsou epické. Argument, že na zeleném plátně se netočilo neberu. Divákovi je absence zeleného plátna vskutku ukradená. 63%

• 16.1.2018  09:11
    Dobrý časy (2017)

Vskutku netradiční počin, jenž si nehraje na to, že by měl patřit do vyšší třídy. Robert Patizón dokazuje, že není jen upírem dychtícím po tělech neopálených Američanek, nýbrž i hercem, který má na to, aby i v levném filmu dokázal zahrát velké divadlo, a to společně se svým retardovaným bratrem, jehož ve filmu upřednostnil před černošskou patnáctkou, která si už od mala zvyká na to, že penis nemusí být nutně černý. 68%

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54