chelseaman22

Potírač daňových úniků

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58
    • 14.11.2018  08:23
    Wrestler (2008)

Být žena nehezká, tak si od Mikiho rozhodně nenechám prohmatat dělohu, jelikož Miki je tak odpudivý (oslizlý, urousaný a zpocený), že bych si raději nechal vyšetřit prostatu Dr. Lecterem. Z tohoto důvodu nechápu, proč si vitální čtyřicítka nechala strčit do krku Mikiho jazyk, jehož vlastnosti zcela jistě budou nezávidihodné. 66% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $44,703,995, což je 7,45 násobek rozpočtu

• 14.11.2018  08:22
    Theeb (2014)

Pokud jste Tuareg nebo něco podobného, tak jste povinováni pohostit úplně každého, a to i třebas Lorda Voldemorta s jeho trestnou četou. Z výše uvedeného je zcela patrno, že být Tuaregem je nezávidihodné. A proto diváka nesmí překvapit, že dobráci ve filmu umírají a padouši se dál prohání pouští. 49% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $283,024

• 14.11.2018  08:21
    Já, Simon (2018)

Pokud jste GEJ a chatujete si s jiným GEJEM prostřednictvím školního počítače, nemůžete se divit, že Vaše tajemství jednou praskne a vy se budete muset pochlubit prarodičům a členům debatního kroužku. V horším případě budete snášet vztek kamarádka, která se s Vámi chtěla vykousnout, ale kvůli Vaší orientaci má utrum. Až příliš laskavé a povzbuzující. 73%

• 14.11.2018  08:10

Po Jurském světě jsem byl nadržen jako psychopat zavřený v léčebně ve francouzských Pyrenejích na druhé pokračování. K mé hrůze se druhé pokračování odehrává kdesi na zámeckém panství, kde jeden boháč umírá a druhý získává nadvládu nad světem. Aby toho nebylo málo, tak ve sklepení, resp. na zámeckém pozemku pobíhají monstra hledající svou manu. Otřesný zážitek, který nikomu nedoporučuji. 15% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $1,304,937,955, což je 7,68 násobek rozpočtu

• 14.11.2018  07:54

Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem už ví, že seks prostě k jejímu věku patří, a proto se zaměří na chlapíka, kterému dala její sestra vale. Když to sestra zjistí, tak je z pro mě z neznámého důvodu navztekaná jako svině v době selat. Půvabná Vietnamka šlehnutá Myanmarem si tedy začne pokládat otázky, zdali není courou a kdy že by mohla realizovat toliko kýžený první zásun. Proč ne na lyžáku v Aspenu. 49%

• 14.11.2018  07:52

Pokud vyjde film s žánrem drama a současně s dánskou produkcí, povětšinou se jedná o zásah do černého. Tak je tomu i v tomto případě, kdy je osamělý bijec odeslán na internátní školu, kde se nepoddá aristokratickým studentům posledního ročníku, z čehož vyplývá následná vlna násilí a ponižování. Film je jako papiňák emocí, avšak ke škodě filmu upouští nechtěně páru. I přesto téměř perfektní. 89% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $340,122

• 14.11.2018  07:51
    Thelma (2017)

Thelma je dívka se nevyjasněnou sexualitou a schopností zabíjet ty, kteří se jí nepasují. Její rodiče jsou z toho k uzoufání, protože mrtvých přibývá a vysokoškolský titul pořád nikde. Z tohoto důvodu se rozhodne, že dcerušku neposednou uzavřou ve svém pokoji, aby netrávila život zbytku populace. Papánek však opomněl to, že i on může skončit na dně jezera. 46% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $147,391

• 14.11.2018  07:45
    Damien (1978)

Damien je pěknej hajzl. Kdyby neexistovalo první jednání, tak byl býval poměrně spokojen s tím, jak se film vyvedl. Ale jelikož existuje prvotina, která laťku nastavila prokletě vysoko, tak lze Damiena: Dějství druhé zaškatulkovat do šedi průměrnosti. Osobně vůbec nechápu, proč se otčím nepokusil zabít svého synovce dříve. 62% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $26,518,355, což je 3,89 násobek rozpočtu

• 14.11.2018  07:43
    Upgrade (2018)

Pokud přihlédneme k tomu, že film je z produkce Netflixu, tak lze s jistotou říci, že vize budoucnosti se vcelku povedla. Avšak zápletka poněkud pokulhává za vizuálním zpracováním. Osobně doufám, že jednou přijde doba, kdy se ve filmech nebudou vyskytovat osoby mužského pohlaví, kteří s přehled vyřídí armádu i s obrněnou kavalerií, a to pouze za využití kartáčku na zuby a kohoutku od topení. 61% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $14,316,615, což je 3,58 násobek rozpočtu

• 14.11.2018  07:41

Vadí, nevadí? Mně definitivně vadí, jelikož film je tak fádní a populistický, až běda! Díky tomu, že se ve filmu objevuje studentka, která je tak nesnesitelně zoufalá, že klidně přijme pozvánku na noční výšlap k polorozpadlému kostelíku, aby proklela své nejbližší. S odstupem musím říct, že nevím, jak vůbec ta naše kočanda náruživá dopadla. Vzhledem k její zoufalosti doufám, že skonala dlouze a bolestivě. 35% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $94,841,481, což je 27,1 násobek rozpočtu

• 14.11.2018  07:39
    Mrakodrap (2018)

Dwayne „The Skála“ Johnson v dalším inteligentním filmu, ve kterém ukáže své super schopnosti. Tentokráte v roli bezpečnostního inženýra, který fatálním způsobem selže, což má za následek nutnost přeskočit z jeřábu na hořící mrakodrap. A nebyl by to správný film s Dwaynem „The Skálou“ Johnsonem, aby v závěru samém náš superhrdina nesklidil ovace přihlížejících a to včetně přiletěvších kalhotek náruživých fanynek. 57% Celosvětový příjem k 14. 11. 2018: $304,103,613, což je 2,43 násobek rozpočtu

• 15.10.2018  14:11
    Pečovatel (2014)

Vkusný film o tom, jak se nahání úchyl přechovávající moč ve sklepení. Pokud patříte mezi diváky libující si v severských syrových temných dramatech, tak De behandeling je přesně pro vás! Pokud ale nesnesete pohled na otylé pedofily močící všude, kam strčí nos, tak si raději pusťte něco ve stylu Debí a její parťačka (krásný toť český překlad!). 83%

• 15.10.2018  14:05

Film Tři dny kondora by měl být přejmenován spíše na NEKONEČNÉ TŘI DNY KONDORA, protože film je tak ubíjející, že na potitulkovou scénu opravdu nikdo čekat nebude. Starouš Redford je nesnesitelný knihomol, který se přes noc stane zabijákem s mozkem Edisona a paží Arnolda. Možné jsem ale jediný, komu to přišlo nanejvýš podezřelé. 40% Celosvětový příjem k 15. 10. 2018: $27,476,252

• 12.10.2018  07:08
    Máš ji! (2018)

Člověk doufal a doufal, než se z filmu vyklubala nanicovatá nuda, v které se roli titána zhostil Jeremy Renner. Po všech stránkách tak přehnané, až se tomu divákovi nechce věřit. Jedinou záchranou filmu by mohl být humor, avšak ten je tak málo frekventovaný a chabý, že divák je v rozpacích jak svině. A závěr? Citová fraška. 39% Celosvětový příjem k 12. 10. 2018: $77,847,470, což je 2,78 násobek rozpočtu

• 8.10.2018  11:35

I přes poněkud infantilní zápletku je zjevné, že divákovi ke štěstí stačí vidět známe ksichty a ostatní omáčka je pro většinu diváků nezajímavá. Duel Pine vs Hardy o již dost zastaralou Reese je přehlídkou švindlů, podfuků a vylomenin, která mohou provozovat snad jen agenti FBI se zastydlou pubertou. 72% Celosvětový příjem k 8. 10. 2018: $156,491,279, což je 2,41 násobek rozpočtu

• 4.10.2018  12:55
    Deadpool 2 (2018)

Problém je hlavně jeden - zápletka je naprosto k ničemu. Když se oprostím od scénáristické stránky věci, film je tak humorný, jak jen může být. Pro diváka je značně osvěžující faktem, že MARVEL dokáže udělat i film, v kterém hlavního hrdinu nebere úplně vážně. 69% Celosvětový příjem k 4. 10. 2018: $734,242,709, což je 6,67 násobek rozpočtu

• 2.10.2018  14:08
    Escobar (2017)

Bohužel (bohudík) jsem viděl Narcos, takže tahle slátanina neměla sebemenší šanci mě zaujmout. Někdo by řekl, že Narcos je lepší hlavně díky tomu, že zápletka je dokonale vyladěná a hlavně je zde prostor zápletku značně rozvinout. Avšak opak je pravdou - snímek Escobar prokázal, že scénář a řemeslné zpracování stojí za starou belu. Pokud se divák během filmu o podobné personě nudí, tak je to na pováženou. 32%

• 1.10.2018  14:31

Asi doposud nejlepší počin z dílny universa MARVEL. Je překvapující, že nejvíce toho skutečně významného prostoru je poskytnuto Thanosovi, s kterým veškeré diváctvo prostě musí sympatizovat. Dále je zarážející, že superhrdina s rudým krystalem v lebce je slabší než kdejaký prašivý pes téhož času pobíhající po Chánově. Ukrutně uspokojující. 93% Celosvětový příjem k 1. 10. 2018: $2,046,548,594, což je 5,12 násobek rozpočtu

• 1.10.2018  11:08
    Den 12. mann (2017)

Nutno ocenit solidní řemeslné zpracování, které je rozhodně lepší než u toho americké filmu, který pojednával o útěku trestance ze Sibiře až do Zakázaného města. Nicméně historická neznalost fašismu na severu Evropy v kombinaci s nataženou metráží nevzruší drtivou většinu osazenstva před monitory. 66%

• 1.10.2018  10:34

Pokud bylo první dějství průměrné, tak pokračování je tak ubohé, až je mi Sylvestra líto. Ubohý pokus o zápletku, která je tak průhledná, že by ji i má osmiměsíční dcera na první dobrou prokoukla. Třetí plánovaný díl bude dozajisté lahůdkou. 21% Celosvětový příjem k 1. 10. 2018: $14,100,000, což je 0,71 násobek rozpočtu

• 1.10.2018  10:00
    Bez soucitu (2010)

Poněkud úsměvný film o tom, že pokud chcete být agentem FBI, musíte poskytnout support žoldákovi, kterému nedělá problém zbourat půlku Paříže, aby dostal svůj honorář. Nehledě na to, že Travolta je již za zenitem, film je především díky metráži příjemným zpestřením v době pseudochytrých filmů. 70% Celosvětový příjem k 1. 10. 2018: $52,826,594, což je 1,02 násobek rozpočtu

• 26.9.2018  11:12

Perfektní den na Balkáně ve společnosti perfektního hereckého obsazení v čele s Beniciem Del Torem. Nutno ocenit, že film má především zápletku, což je v dnešní době zcela výjimečný stav. Absurdní problém se zamořením jedné studny jednou mrtvolou brilantně vykresluje byrokracii zejména státu západního bloku. Vzhledem k tomu, že se jedná o značně závažný problém, je až k neuvěření, že film je prošpikován vtipem, který současně neubírá na vážnosti předmětného filmu. 80% Celosvětový příjem k 26. 9. 2018: $1,711,475

• 26.9.2018  09:43
    Gerald's Game (2017)

Nejhorší je okamžik, když si divák uvědomí, že to, na co čekal nepřijde. A tohle je přesně případ Geraldovo hry. Divák je navnaděn hovězím kobe a vášněchtivým Geraldem. Navnaděnost publika však trvá pouhých deset minut. Zbylých 93 minut jsou čisté halucinace. odpad!

• 25.9.2018  10:34

Vzhledem k tomu, že jsem u filmu vydržel asi patnáct minut čistého času, tak se raději nebudu pouštět do hlubokého analyzování důvodů, proč že mě jen film nechytil za srdce a nesebral mi 87 minut života. 20% Celosvětový příjem k 25. 9. 2018: $183,388,953, což je 2,62 násobek rozpočtu

• 25.9.2018  09:32
    Strach (1963)

V komparaci s počinem Vrah skrývá tvář se jedná o značně méně poctivý vývar, který těch mastných ok skutečně příliš neobsahuje. I přes hvězdné obsazení se nepodařilo vymyslet zápletku, která by diváka chytla za pravou hemisféru, takže výsledek je rozpačitý, nicméně koukatelný. 69%

• 14.9.2018  14:33

Jelikož je Julie zvědavá jako svině a současně trpí na bolest očí, tak se nikdo nemůže divit, že padne do pasti zabijákovi, který ženy primárně oslepí a sekundárně pověsí v suterénu. Nebohé Julii nikdo nevěří, takže celých 111 minut metráže dostává od našeho řezníka pekelnou čočku. Nebohá Julia. 80% Celosvětový příjem k 14. 9. 2018: $12,884,923

• 14.9.2018  10:34

Problémem je primárně to, že všichni účinkující jsou tak nesympatičtí, až vám je z toho ouvej. Zápletka se i přes krátkou metráž vleče jako šnek, takže divák má dostatek času přemýšlet kupříkladu o sušení prádla. Nejspíš jsem ignorant, ale tohle už nikdy více. 32% Celosvětový příjem k 14. 9. 2018: $51,700,000, což je 28,72 násobek rozpočtu

• 11.9.2018  14:33

Inu zde je vidět, že scénárista vykradl Pacific Rim, King Konga a Jurský park. Aby to pro neznalého diváka nebylo tak okaté, tak do hlavní role byl dosazen bývalý wrestler, který v pozici veterináře má ty nejlepší dispozice k záchraně světa. Vizuálně skvělé, ale dějové a logicky úplně mimo. 44% Celosvětový příjem k 11. 9. 2018: $426,245,950, což je 3,55 násobek rozpočtu

• 11.9.2018  11:00
    Kazišuci (2018)

Geniální nápad se v průběhu filmu proměnil v to, co divák očekával, avšak ve své naivitě doufal, že konec nebude přeci jenom tak krutě předvídatelný. Vtipný úvod v průběhu filmu vyprchává jako otevřený lahváč v Sherwoodu na Hlaváku. V kombinaci se závěrečným usmířením dětí se svými rodiči je divák rozčarován. A ne zrovna pozitivně. 60% Celosvětový příjem k 11. 9. 2018: $93,674,786, což je 4,46 násobek rozpočtu

• 11.9.2018  08:55
    Psí ostrov (2018)

Psí ostrov je další podivností z dílny Wese Andersona, kterému však chybí jedinečnost Grandhotelu Budapešť. Jedinečná animace v kombinaci s možná až příliš uvědomělým scénářem vytváří v divákovi pocit, že Wes se pokouší divákům nalhat, bůhví jak není chytrý. Divákovi by to bylo jedno, pokud by závěrečná třetina filmu nebyla nudná jako většina pořadů na TV Nova. 76% Celosvětový příjem k 11. 9. 2018: $64,191,215

<< předchozí 1 2 3 4 15 30 44 58