chelseaman22

okres Praha
Potírač daňových úniků

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53
    • 14.11.2017  11:20

Rusáci poslední dobou umí. Pravdou zůstává. že jejich dějiny jsou na technické invence bohatší, nežli pan poslanec Benda z poslaneckých náhrad za 24 let v PS ČR. Kamera a výprava na špičkové úrovni. Skoro to vypadá, že se ruská kinematografie vrací do sovětské éry, kdy bodovala po celém světě i přes skutečnost, že gulagy byly plné nepřátel režimu. 85%

• 13.11.2017  15:39
    Suburra (2015)

Potenciál byl zabit už v úvodu, kdy se počasí vyjasnilo a divák si byl vědom toho, že stráví 134 minut bitkařením drogových gangů. Nejsilnější linkou je dozajisté vztah poslanec - děvka. Pocit politické neprůstřelnosti se v závěru rozplyne jako mlha nad Temží. A tak je to i se zážitkem z filmu - rozplyne se. 39%

• 13.11.2017  15:35

Slabší pokračování se tentokráte výhradně týká monologu jednoho nigga, který obdělával tučné tělo Griseldi Blando a současně dealoval crack na předměstí Miami. Nicméně náhled do světa kartelů a kokainu nejspíše nikdy neomrzí. 75%

• 13.11.2017  15:30
    Sing Street (2016)

Inu, pokud vás Bla Blá Lend přespříliš nezaujal, tak se podívejte na jeho syrovější irskou verzi. Recese v Irsku není med, hlavně že whiskey a kvalitních katolických škol je dostatek. Impozantní soundtrack v kombinaci s charizmatickým hereckým obsazením vytváří něco, na co určitě hned tak nezapomenete. Naivní zápletku a hlavní protagonisty nechť vezme čert. 82%

• 8.11.2017  13:46
    Saulův syn (2015)

No, když přimhouřím 1,75 z kapacity zraku, tak se jedná o stejný produkt, jaký do světa před pár lety vyslali Rusáci v podobě filmu Hardcore Henry. Stejně jako ve výše uvedeném počinu smrt číhá na každém kroku, jen krematorium a tatry s popelem upálených Židů jsou navíc. Emočně silné, nevhodné pro citlivé duše, které se nevyžívají ve sprchování. 68%

• 8.11.2017  12:59
    Temná věž (2017)

No, laciné je to jako cigánská štětka u silnice směr Teplice. Jedná se o počin tak rozpačitý, jako by autorem byl někdo, kdo vychodil základní školu a chce být uměleckým tesařem. Herecké výkony v tomto splínu vyniknout prostě nemohou. A to fanoušky McKONAHEJE vážně nepotěší. Kam se děj ubírá ví jen čert a scénárista, jelikož režisér scénář zcela určitě nečetl. Už nikdy více. 40%

• 7.11.2017  07:31

Pokud jste se zamilovali do Narcos a kartelu z Cali, budete ohromeni. Ještě před pár lety byla Florida divokým západem, kde každý, kdo něco znamenal dealoval kokain z kolumbijských pralesů. Výpověď hlavního "kata" černé vdovy je natolik interesantní, až se až nechce věřit tomu, že někdo dokáže zabíjet s takovou láskou. 88%

• 6.11.2017  11:27
    47 metrů (2017)

Stačilo patnáct minut, aby mne naivita ústředních postav odrovnala tím způsobem, že jsem vzal prkno žehlící a šel žehlit kapesníky. odpad!

• 6.11.2017  09:28

Nový Spider-Man má překvapivě náboj a humor jako Deadpool. Zápletka je skrz naskrz stádní, ale překvapivě to vůbec nevadí. Tom Holland má totiž schopnost vytvořil pohodovou atmosféru pouhým tikem v ksichtě, za což by konkurence od DC Comics zabíjela. 80%

• 6.11.2017  09:11
    Wind River (2017)

Potenciál byl značný a můj bratr mě neustále upozorňoval, že to bude stát za to. Úvod slibný, krajina malebná a Renner jako odstřelovač zajíců a koroptví skvělý. Potud je vše skvělé, jenžev tuto chvíli doráží na místo činu pětadvacetiletá lolitka, která doposud v Palo Alto vyšetřovala pouze krádež cigaret v sámošce U Jednookého Billa. V tuto chvíli začíná zápletka kulhat na obě nohy - přestřelka v opiovém karavanu je úplně mimo a Renner má nejspíše vnitřní oko jako Brandon Stark. Samotný závěr je divákovi naservírován ve formě dvacetiminutového dialogu a smyslu bytí. K zblití. 55%

• 3.11.2017  15:06
    Sámská krev (2016)

Těžko říct, co režisérka chtěla říct. Mě oslovila zejména tím, že žít na severu Švédska má i své nevýhody v podobě morousů v důchodovém věku. odpad!

• 3.11.2017  15:05

Očekával jsem slast a dostal jsem nařezáno jako když jsem se v dětství hlasitě dožadoval v Bille koupě kinder vejce. Neskutečně neatraktivní počin, u nějž akce začíná po šedesáti minutách metráže. Naivní dílo s jeptiškou, u níž jednoznačně vidíte, že se jedná o modelku, která se neumí ani přetvařovat. Strašidelné jako Ace Ventura: Zvířecí detektiv. 31%

• 2.11.2017  06:53

Film, u kterého nebudete vědět, kde vám makovice stojí. Slečna Weisz je již minimálně dvacet let za zenitem, a přesto by jí každý muž chtěl rožnit jako řezník krkovička tučné selátko. A ve chvíli, kdy je vám vše jasné realizovala naše puma harakiri a já byl opět na startu, zatímco film byl u konce. 61%

• 2.11.2017  06:47
    Baby Driver (2017)

Svěží verze Drivera se šmrncem Deadpoola a sarkasmem verbala. Jedinečná mlčenlivost řidiče v kombinaci se šarmem el hombreho vytvořila perfektní fuck up komedii, jejíž kredit sráží jen závěrečný happyend, jež se v poslední době vyskytuje obdobně často jako africký mor na Zlínsku. 86%

• 30.10.2017  10:46

Chytří Němci jsou do světa aneb torrenty škádlí producenty v Hollywoodu! Podnětný dokument o tom, jak někdo kontinuálně šidí a po zatčení se ještě podivuje jako Rambousek nad institutem zajišťovacích příkazů. Proč si 50 kilogramová Thajka vzala 170 kilogramového obézního ajťáka ví každý, a těžko této křehké krásce zazlívat, proč po zahájení trestního stíhání vzala nohy (a hlavně šperky) na ramena. 85%

• 30.10.2017  09:38
    Nocturama (2016)

Zpočátku nenápadné drama vsází kalhoty na to, že francouzská omladina je nespokojena, a proto musí zapalovat pamětihodnosti a následně se schovat v obchodním domě na předměstí Paříže očekávajíc zásah URNY. A překvapivě to funguje. 76%

• 26.10.2017  13:50

Nevtíravě poutavý počin s herci, kteří hrají jako Monika Absolonová, avšak humor odkoukali od maestra Pavláska. Nad zápletkou není radno příliš přemýšlet, postačí jen bezduše sedět před monitorem a žvýkat jačí jerky jako Food Ranger Trevor James v Tibetu. 59%

• 26.10.2017  13:46

Nicka jsem neznal a jeho tajuplný voice už vůbec ne. Pokud bych však někdy chtěl spáchat sebevraždu, tak jakýkoliv Nick Cave je jako hudební doprovod zcela ideální. Výborná režie v kombinaci s chabým scénářem donutí diváka přemýšlet, zdali scénář je to, o co v tomhle žánru kráčí. 75%

• 26.10.2017  13:43

Pravdou je, že pokud mám věřit tomu, že král Artuš využíval žoldáky v podobě transformerů, tak je něco asi hodně špatně. Obdobně debilní scénář jako v případě fádní Wonder Woman, kde koňská jízda klusá vstříc nacistickým tankům. 35%

• 26.10.2017  13:40
    Holky na tahu (2017)

Definitní vykrádačka počinu Mindy Kundys obohacená o lidově řečeno "lesbický orál" na pláži. Zápletka absurdní, humor žádný a Scarlett zcela evidentně začala brát každou roli, v níž může ukázat svá americko-švédská stehna. odpad!

• 26.10.2017  13:37

Člověk by řekl, že tahle série je u konce jako daň z obratu. Překvapivě se však ukazuje, že tahle neverending série má světu stále co dát. Poněkud přebytečné je účinkování Orlanda Blooma, který se v posledním roce musí zcela evidentně nasrat do každého filmu, byť v sebedebilnější roli. Vědět dříve, že vizuál bude tak velkolepý, tak bych neváhal utratit 149 Kč v Cinema City. 77%

• 23.10.2017  12:26
    V utajení (2017)

Jak se pozná dobrý akční film? Krátká metráž a pozitivní překvapení na straně diváka. Naomi Repace by se zcela jistě mohla přidat k sedmi statečným nebo do Ligy spravedlivých. Každý muž dozajisté ocení, když pěkná žena dokáže pravačkou vykopnout ocelové dveře a současně zvládne odstřelovat na dva kilometry své nepřítele. 78%

• 23.10.2017  12:19
    Sólista (2009)

Jamie Foxx je příjemný a talentovaný jako Willy Fogg, avšak film samotný je tak nezajímavý, že bych chtěl vidět tu romantickou duši, která má tohle na svědomí. Téměř dvě hodiny zabitého času. 31%

• 23.10.2017  12:12

Pokud váš život upadl do stereotypu a navíc pořád bydlíte na koleji Hvězda, je čas začít točit porno. Jako medvěd Zack a orientální tanečnice Miri. Natáčení aktů bude dosti expresivní, což ocení hlavně jedinci, jež mají jen tu svou jedinou anču dlaňovku. 65%

• 23.10.2017  10:10

To by nebyl Lasse, kdyby naše ženské polovičky nedonutil ronit slzy. Psí poslání aka Hačiko 2.0 ukazuje, že i u filmu, kde psi umírají na běžícím páse se dá popadat za pupek smíchy. Pokud bude druhé pokračování, tak se vydám do biografu, abych zažil progesteronový příval slz ve skupinové podobě. 83%

• 19.10.2017  11:12

Film ani zdaleka nenaplnil svůj potenciál. Metrážově jako Pán prstenů, kvalitativně jako Major Exner či jak se ta aktuální telenovela nazývá. Z kamery má běžný divák epileptický záchvat, což vzhledem k přetažené metráži je zážitek spíše pro štamgasta. Průměrný film o tom, kterak byla zabita spousta osob kvůli nepatrnému výdělku. 52%

• 17.10.2017  13:07
    Poslední rodina (2016)

Polský počin o tom, že mít debilního syna je vždy na škodu. Film svým způsobem parafrázuje universum Harryho Pottera, kde je Ronald Weasley stejně tupý, avšak má vlivné přátele, a proto je z obliga. Nutno ocenit jisté jadrné momenty typu "nepostavil se mi penis", které v kontrastu s hlavní dějovou linkou dávají smysl jako Gordon Ramsey kupující pravý tuzemský rum.

• 17.10.2017  12:58
    Trestanec (2017)

Vzhledem k aktuálnímu hodnocení filmu si většina zdejších uživatelů libuje v náhodně generované zápletce, která má tomu odpovídající vyvrcholení. I přes jisté sympatie, které Nikolajovi Šuhajovi projevuji během GoT, tak zdejší texaský vous je i na mě přespřílišným soustem ke konzumaci. 30%

• 16.10.2017  15:21
    Porota (2003)

Pokud jste podprůměrný režisér a máte k dispozici výše uvedenou skvadru, tak je úspěch zaručen. Poutavá zápletka o pozadí soudních procesů v USA. Abych pravdu řekl, tak porotcem bych byl hned - zaměstnavatel vám platí jako byste byl na pracovišti a navíc dostanete oběd gratis. 80%

• 16.10.2017  13:16
    Odvlečen (2007)

Posláním filmu je zkrátit divákovi život o dobrých 117 minut. Pod touto štědrou metráží se skrývá 115 minut přesvědčování, že můj choť je tak ctnostný, že by hostie s mlékem mohl snídati. Závěrečné dvě minuty naopak ukazují, že by se hostiemi zbytečně plýtvalo pro syna satanova. 44%

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 40 53