chelseaman22

okres Praha
Potírač daňových úniků

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52
    • 19.10.2017  11:12

Film ani zdaleka nenaplnil svůj potenciál. Metrážově jako Pán prstenů, kvalitativně jako Major Exner či jak se ta aktuální telenovela nazývá. Z kamery má běžný divák epileptický záchvat, což vzhledem k přetažené metráži je zážitek spíše pro štamgasta. Průměrný film o tom, kterak byla zabita spousta osob kvůli nepatrnému výdělku. 52%

• 17.10.2017  13:07
    Poslední rodina (2016)

Polský počin o tom, že mít debilního syna je vždy na škodu. Film svým způsobem parafrázuje universum Harryho Pottera, kde je Ronald Weasley stejně tupý, avšak má vlivné přátele, a proto je z obliga. Nutno ocenit jisté jadrné momenty typu "nepostavil se mi penis", které v kontrastu s hlavní dějovou linkou dávají smysl jako Gordon Ramsey kupující pravý tuzemský rum.

• 17.10.2017  12:58
    Shot Caller (2017)

Vzhledem k aktuálnímu hodnocení filmu si většina zdejších uživatelů libuje v náhodně generované zápletce, která má tomu odpovídající vyvrcholení. I přes jisté sympatie, které Nikolajovi Šuhajovi projevuji během GoT, tak zdejší texaský vous je i na mě přespřílišným soustem ke konzumaci. 30%

• 16.10.2017  15:21
    Porota (2003)

Pokud jste podprůměrný režisér a máte k dispozici výše uvedenou skvadru, tak je úspěch zaručen. Poutavá zápletka o pozadí soudních procesů v USA. Abych pravdu řekl, tak porotcem bych byl hned - zaměstnavatel vám platí jako byste byl na pracovišti a navíc dostanete oběd gratis. 80%

• 16.10.2017  13:16
    Odvlečen (2007)

Posláním filmu je zkrátit divákovi život o dobrých 117 minut. Pod touto štědrou metráží se skrývá 115 minut přesvědčování, že můj choť je tak ctnostný, že by hostie s mlékem mohl snídati. Závěrečné dvě minuty naopak ukazují, že by se hostiemi zbytečně plýtvalo pro syna satanova. 44%

• 12.10.2017  09:48
    Důkaz (2005)

Abych pravdu řekl, tak bych déle vydržel u sledování souseda, jak si máchá spodky v neckách, než u sledování výše uvedeného počinu, který má úroveň jako Donald Tramp. odpad!

• 12.10.2017  09:45
    Insomnie (2002)

Abych řekl pravdu, tak jediné, co stojí za to je um Robina Williamse. Al Pacino se zcela evidentně snaží, ale divák mu neuvěří ani nos mezi očima. Zápletka je zpočátku nadějná, avšak věčná nespavost hlavního hrdiny utváří film prapodivně nezajímavým, což je dozajisté škoda. 40%

• 9.10.2017  11:26

Energie z filmu přímo sálá, což má diváka odradit od myšlenek na to, že scénář za nic nestojí. A skutečně, bylo tohle to, co divák po nadprůměrné jedničce toužil dostat? Vyjasnění otcovství je OK, avšak scénáristé nevyužili potenciál a všechno vymysleli tak absurdně, že i obecenstvo neznalé prvního dílu je zmateno. A co je nejlepší? Nejlepší hity #2. 71%

• 5.10.2017  08:37

Pokles kvality je citelný, a proto se scénáristé rozhodli, že přidají na hrubosti a vulgarismech. Kdybych nesledoval Narcos, tak by se mi možná azyl na Seychelech pozdával více. Smůlou je to, že na uvedených ostrovech se ale vůbec nic neděje, což padreho trápí natolik, že začne kopulovat s každou, které se vyskytne v jeho dohledu. A že jich je. 63%

• 5.10.2017  08:24

Minulé díly si vážně nepamatuji, každopádně se domnívám, že tohle téma, ať už je o čemkoliv je natolik vyčerpané, že divák další díl již nesnese, Těžko říci, proč studio MARVEL doposud nepozvalo Alici na pohovor, jelikož její schopnosti jsou skrz naskrz neoddiskutovatelné. 61%

• 3.10.2017  13:53
    Gangster Ka (2015)

Přesně takovéto filmy česká kinematografie potřebuje jako sůl, aby národ český jednou za uherský rok navštívil biograf. Bohémský život Káčka lze trefně přirovnat k Lucii Borhyové - všechny sere, ale pořád je v hlavním vysílacím čase na place. Kdyby Albus Brumbál nebyl takový dobroděj, byl by jako Káčko. 77%

• 3.10.2017  13:06

Film z roku 2000. Grafickým zpracováním a úrovní efektů z roku 1970. Jedna velká katastrofa na filmovém plátně s podivným Vin Dieselem v hlavní roli. Noční příšery lze přirovnat k havěti pobíhající v Zapovězeném lese, kam Hagrid chodil od svým dvanácti let, tudíž bych dobrodružství na neznámé planetě zas tolik nezveličoval. 22%

• 3.10.2017  12:45
    Neviditelné děti (2005)

Katastrofální směska mini epizod, které v divákovi vyvolávají touho prorazit hlavou zeď. odpad!

• 3.10.2017  12:33

Netradiční humorná groteska o tom, že nedostat pozvánku ke studiu v Bradavicích se může zvrhnout v konzumaci normálního houbového čaje v hájence na Šumavě. Netradiční zápletka je v závěru proložena něčím, co kazí dojem takovým způsobem, že Ivana Trojana nechci několik let ani vidět. 62%

• 3.10.2017  12:10
    Mumie (2017)

Druhou noc ve Funchalu jsem se těšil na to, až si pustím letní blockbuster, který mě uspokojí. Namísto toho jsem vydržel třicet minut, u kterých jsem nepochopil, co že to za slátaninu mající okopírovat Emerichův počin někdo štědře zadotoval. Je úplně jedno, jestli v hlavní roli je Cruise či vrstevník Hanks. Tohle je paskvil, který za poslední rok nemá obdoby. odpad!

• 3.10.2017  11:57
    Patriot (2000)

Těžko říci, kdeže se stala chyba, ale jako celek působí tento historický epos směšně. Mel Gibson má z nějakého důvodu podruhé hrát Statečné srdce, což asi castingu nepřišlo pranic divné, protože Statečnému srdci tento film nesahá ani po kotníky. Rozvleklé jako dvouhodinovka historie čar a kouzel s duchem Cuthbertem Binnsem v roli přednášejícího. 40%

• 25.9.2017  15:12

Pokud vyvrhnete Crabeho a Goyleho a nabytý vnitřek smícháte v mixéru Russell Hobbs 23180-56 NutriBoost a následně tuto nádivku vtěsnáte do jednoho z výše uvedených trupů, tak vám vznikne instalatér z Tuchlovic aneb mladší bratr Arguse Filche. Instalatér si kupuje v Prasinkách pěkná trička v obchodě rodičů Choo Changové, jejíž mladší sestra by dle údržbáře stála za hřích. 63%

• 25.9.2017  15:06
    Učitelka (2016)

Já bych to přirovnal k profesorce Umbridgeová. Je v růžovém, má ráda koťátka k uňuchňání a nesnáší rebely. Kdo chce vzdorovat, ten rupne v NKÚ či OVCE. A kdo se podřídí, ten dostane plný počet NKÚ a ještě k tomu půjde k paní profesorce do kabinetu umýt nádobí a spravit pračku. Zuzano, jsi skvostná! 81%

• 25.9.2017  14:19

Pokud jsi syn horníka a nejsi políben inteligencí, tak to máš holt dost blbý. Pokud jsi však syn horníka, jenž hrál v Donnie Darko, tak máš svou budoucnost vymalovanou. Jsi jako Harry Potter, jen ti chybí jizva, čarodějnický klacek a Hermiona. A naopak v počtu rodinných příslušníků jsi v přebytku. A jelikož jsi klikař, tak tě na střední škole učí přívětivá verze McGonagallové, která tě na základě tvého jména klidně procpe na do poháru Tří kouzelnických škol a to i přesto, že nejsi kouzelník. Jsi vyvolený? Tak se zamysli, jelikož Rita by se tě na to určitě zeptala! 82%

• 18.9.2017  13:32
    The Promise (2016)

Věru nedokáži pochopit, jak moc hluboko "Krisčn" klesl. Je sice chvály hodné, že se distancuje od US produkce, ale proč ksakru účinkuje v ryze regionálních počinech produkované tureckými či čínskými penězi? Jinak zápletka je skrz naskrz tragická se spoustou uhynulých arménských kusů. Metráž velkolepě přetažená. 62%

• 18.9.2017  08:16

Značná lacinost se vkradla do kultovní série, což skalní fanoušci věru neocení. Tak to vypadá, že Ridley začíná na stará kolena senilnět, když si do týmu přizve scénáristy, kteří filmům s vetřelci rozumí asi jako má matka příslušenství daně. Zápletka je tak křiklavě průhledná a s prominutím debilní, až se mi chce naplnit koblihu kečupem a sníst jí. Doufejme, že pokračování se nedočkáme. 35%

• 15.9.2017  11:00

Výborný herecký výkon Al Pacina je v ostrém kontrastu s tím, že pro danou roli se ale vůbec nehodí. Naopak Matthew dře na krev, aby v diváku vyvolal emoce, který každý správný (tj. neustále prohrávající) sázkař velmi dobře zná. 75%

• 7.9.2017  07:43
    Jezero smrti (2008)

Poněkud nepochopitelně vystavěné drama o tom, že když jednou dostaneš čočku, tak se nevrátíš na místo činu, abys jí dostal po druhé. Rychlý skon vystavovatele penisu z Shame jsem ocenil, jelikož prostor vyniknout dostala paní Watsonová, která je řekněme si upřímně, asi jedinou pěknou britskou zrzkou, Závěr jednoduše šokující. 49%

• 6.9.2017  07:27
    Neon Demon (2016)

Slečna Fanning je kus a režisér Refn by si měl podat ruku s režisérem filmu Holy Motors. Úvod a stať nejsou vůbec k zahození, avšak artový finiš neguje vše, co doposud divák viděl a prožil. A když se jedna z hlavních postav začne ukájet v márnici na bývalé kolegyni, tak divák nabyde dojmu, že opravdu viděl dost. odpad!

• 5.9.2017  13:35

Příjemně naivní slaďárna, jež má do komedie tak daleko, jako český reprezentační výběr na MS v Rusku v roce 2018. Určitým plusem filmuje jednoduchý fakt, že i Němci dokáží vyprodukovat něco, co má hlavu a patu. Na stranu druhou se film drží v nepříjemně zevšednělých kolejích, které jsou následující: 1) Hlavní hrdina se zamiluje. 2) Hlavní hrdina je nešťastně zamilován. 3) Hlavnímu hrdinovi je láska opětována. Kdyby film skončil třebas tragickým skokem ze schodů, bylo by mi to rozhodně příjemnější. 70%

• 5.9.2017  10:23
    Tour de doping (TV film) (2017)

Pokud na Tour, tak s krevní konzervou! Tajemný cyklista osvětluje, že dát si dvě krevní konzervy před závodem je klasika, která neomrzí a tudíž se na ní nelze dívat vyloženě negativně. Pokud si krevních konzerv dáte hodně, exploduje vám srdce a vy můžete doufat, že zrovna nepojedete z kopce. Pokud si krevních konzerv dáte tak akorát, tak závod v polovině zabalíte a půjdete na nedalekou ovčí farmu, kde budete dojit ovce ostošest. A pokud si krevní konzervu nedáte, tak se vám peloton utrhne již po startu. 88%

• 5.9.2017  08:16
    Eiðurinn (2016)

Severský chlad v minimalistické podobě v podání protřelého Baltasara Kormákura, který se co nevidět dá na dráhu hudebního skladatele. Zápletka je poněkud vrtkavějšího charakteru s celkem velkým množstvím scénáristických chyb. Avšak chlad islandského hlavního města situovaného do zálivu Faxaflói za to prostě stojí. 71%

• 5.9.2017  07:55

Obsazení slibovalo mnohé. Název Sliboval mnohé. Avšak z loupeže ve velkém stylu se stala vloupačka důchodců s odvápněnými kostmi. Velká sázka na patos funguje obdobně jako sbližování Cho Changové s Harry Potterem, ergo nic moc. V návaznosti na výše uvedené bych zkrátil metráž na 60 minut a všichni súdruhovia by byli šťastní. 55%

• 22.8.2017  13:40
    The Circle (2017)

Potenciál tu byl následující: Tom Hanks mohl levou zadní dobýt svět. Nebýt moulou s nízkým inteligenčním kvocientem, tak by nikdy nesvěřil byť sebemenší moc vychytralé Hermioně, která vždy musí dávat na odiv to, že je chytřejší, nežli ostatní. Výsledek je však takový, že James Ponsoldt natočil film bez charakteru a duše. Pokud tedy hledáte přidanou hodnotu, zde ji rozhodně nehledejte. 55%

• 22.8.2017  10:26

Natažená metráž slibuje jediné - pohled na to, jak se loď dostává z koruny stromu zpět na vodní hladinu. Pokud k této uvědomělé zápletce přidáte zbitou couru a dva chlapečky, kteří rádi brázdí vody Mississippi, tak dostane perkelt průměrné kvality, jehož nejsilnější stránkou je výskyt herecké persony v podobě Matthewa "Fishtróna" McConaughyho. 58%

<< předchozí 1 2 3 4 14 27 39 52