chelseaman22

okres Louny
Cash Collection Specialist v Alza.cz

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 55 73
    • 16.3.2020  13:57

Svěží vítr zavál z Balkánu, aby nabídl pobavení ve formě vyříkávání si účtů ze strany drogových kartelů, což je ultimátní zábava do té míry, jak je to jen možné. Kéž by někoho v českých luzích a hájích napadlo realizovat něco podobného na podobně jednoduchém scénáři, který pro určitou ortu publiku funguje skvěle. 77 %

Dobrá země (2018)

Hledání léku na rakovinu kontra horský výšlap do největší knihovny v horách široko daleko. I přes krátkou metráž filmu je film realizován tak prapodivně, že většina diváků se bude těšit na samotný konec filmu. Jediné, co filmu nelze upřít, je jeho zasazení do fantastické krajiny severní Itálie. 33 %

Teroristka (2019)

Teroristka trpí tím, že se jedná o naprosto chybný počin, který dokáže zaujmout pouze v případě, pokud máte rádi Hofmanna, který je tak skvělý sviňák, jak jen může být. Bajgarovi bych vzal pero/MacBook a zahodil ho do meze, protože takovéto výkony český film skutečně nikam neposunou. 28 %

L'Insulte (2017)

Film o zatvrzelosti a přátelství dvou osob, které si asi nemohou být vzdálenější. Kvůli odtoku dešťovky z balkonu si strhl mediální humbuk sekundovaný justičním lynčem a ránami na solar plexus. Ve filmu definitivně hraje prim vývoj vztahu hlavních protagonistů, jehož vyústění uspokojí i cyniky nejvyšší úrovně. 79 % Celosvětový příjem k 5. 3. 2020: $3,601,603

• 16.3.2020  13:56

Zrádce má nezměrný potenciál, který však zabili scénáristé. O Cosa Nostře není ve filmu řečeno prakticky nic, stejně jako o roli našeho milého práskače v celém tom prohnilém syndikátu. Ergo po většinu metráže filmu je divák nucen se dívat na práskače sedícího na kanapi či v soudní síni. Kdyby scénář přepsal například scénárista Clayton Trussell (Narcos: Mexiko), byla by to podívaná vskutku parádní. 62 % Celosvětový příjem k 4. 3. 2020: $8,616,219

• 16.3.2020  13:56

Být padesátiletou ženou, tak ho fakt ve filmu nevykouřím svému nevlastnímu synovi! Nicméně naše hlavní hrdinka (úspěšná advokátka a MCBP v jednom) se ničeho neštítí a klovne manželovi syna, aby ho následně vystrnadila ze svého hnízda a ponechala jeho ostatky hnít v nedalekém lese. Definitivně se nejedná o film pro každého, nicméně mé srdce z toho hnusu plesá. 78 % Celosvětový příjem k 4. 3. 2020: $415,969

• 16.3.2020  13:55

Spojler - název filmu nevypovídá o skutečné podstatě filmu! Podobných severských filmů je přehršel a překvapivě je to dobře, protože seveřané prostě umí diváka zasáhnout svou syrovostí. Scénář diváka donutí fandit místním chovancům, kteří jsou znásilňování, fackování a ponižování do té míry, že v nich jednoho dne bouchnou saze a svým kantorům a hlídačům dají za vyučenou. 87 % Celosvětový příjem k 4. 3. 2020: $4,360,391

• 16.3.2020  13:55

To je mi ale láska! Mouřenín se vydá na dlouhou pouť, aby si následně mohl vzít culící se blondýnku, která prostě nechce vylézt z postele. Mouřenín tedy vyleze na kopec, kde dostane za úkol vyrobit hodiny z písku, obalu od sušenky a iontového nápoje. A tak vznikly sluneční hodiny. 39 %

• 9.3.2020  13:46

Nauka o snech je snem jednoho muže o ženě, která mu nechce dát, avšak tento muž to nevzdává a dál dělá nesmysly ve svém kamrlíku, přičemž povětšina těchto nesmyslů vybrané ženě imponuje, což nedokáži racionálně schroupat. A čím dělá tento muž větší blbosti, tím je blíže styku s touto ženou. Bohužel toto snažení nepředstavuje gro filmu, tím je snění. 67 %

• 9.3.2020  13:46

No, být pankáčem ujíždějícím na kreku a současně nemít stále bydliště může být problém. Jedinou záchranou může být přátelství s podivínem s hrbem, jehož tlapičky vypadají podezřele podobně s tlapičkami kuchtíka ve Scary Movie II. Velice přínosný film zejména pro někoho, kdo je v depresi, jelikož mu film obratem dodá informaci, že se má vlastně velice dobře. 67 %

• 9.3.2020  13:46

Angelině chybí jejích šestnáct dětí, a proto se tak zoufale upíná k jediné blonďaté dcerušce, která pobrala krásy alespoň za tři a půl vrstevnic. A právě Ennie je asi jediným důvodem, proč se dívat na tento bezbřehý splašek, jehož scénář mohla napsat kupříkladu čtrnáctiletá transsexuální dívka. 43 % Celosvětový příjem k 3. 3. 2020: $491,730,089, což je 2,66 násobek rozpočtu

• 9.3.2020  13:45
    Malé ženy (2019)

Celé to působí jako variace na Pýchu a předsudek s tím, že ve filmu hraje Emma Watson, která měla zůstat u angažování v sáze HP, kde nepotřebovala pražádný herecký um. Filmu jednoznačně dominuje Irka Saoirse Ronan, která je tak roztomilá, jak jen může panna s láskou k próze být. 66 % Celosvětový příjem k 3. 3. 2020: $203,038,887, což je 5,08 násobek rozpočtu

• 9.3.2020  13:45

Definitivním vítězstvím tvůrců dokumentu je fakt, že do dokumentu dokázali zakomponovat názory slavných režiséru na maestra Formana, který český/československý film ve světě pozvedl o tři patra blíže k Olympu. Dokumentu nelze formálně nic vytknout, tedy možná vyjma Formanova sexuálního života, který vyprodukoval několik párů dvojčat. 80 %

• 4.3.2020  15:13
    Komuna (2016)

Vážně bych chtěl vidět společenství, kde by mohl podobný model bývání fungovat, jelikož jsem si po celou dobu metráže říkal, koho může něco podobného zajímat. A propo situace, kdy si pán domu nabrkne králíka a nikomu nepřijde divné, že jeho manželka setrvává vedle něj a probodává pohledem tohoto králíka. Ještě štěstí, že ostatní osazenstvo domu jí nabádá k toleranci. Jednoduše ein topf in kokotte. 74 % Celosvětový příjem ke 2. 3. 2020: $4,410,339

Cesta ven (2014)

Klaudia Dudová o tom, jaké je to být Romem a přitom cítit odpor k cikánskému šálu či cickimen haluškám. Po celou dobu metráže se naše Romka potácí v kruhu vší, ubytoven a laciných párty, kde touha šáhnout si na stehno Romky je stejně velká jako vstup do kina se slevou. Fantastickou myšlenkou filmu je jeho zakončení - zmar nad zmar. 76 %

Fair Play (2014)

Fair Play je o dívce, která ještě není připravená na sex, ale kvůli výsledkům ho absolvuje stejně nalajnovaně, jako tomu bylo v Příběhu služebnice. Nejsilnější stránkou filmu je jeho syrovost v návaznosti na tehdejší režim, což definitivně funguje především v kombinaci s prostoduchým pojetím celé zápletky. 74 %

• 4.3.2020  15:12

Překvapivě mi nevadila Elza, která neví, co se životem či sněhulák, který se rozpustil, aby se následně nepřekvapivě mohl dát opět dohromady. Nejsilnější stránkou filmu je přirozeně hudební doprovod, který bohudíky přebíjí děj, který se po celou dobu metráže hledá stejně, jako se hledá jeho výsost Elza. 73 % Celosvětový příjem ke 2. 3. 2020: $1,446,655,221, což je 9,64 násobek rozpočtu

• 4.3.2020  15:11
    Místa (2014)

Tohle je z gruntu promrdaná pseudokomedie! odpad!

• 4.3.2020  15:11
    Hany (2014)

Film o kavárenských povalečích, kteří jediné, co řeší, je stav poezie v matičce Praze. Pokud nenavštěvuješ FF UK, tak tohle vážně nechceš. odpad!

• 4.3.2020  08:25

Příjemná oddechovka, která po značné době ukazuje již téměř ztracený um barda Woodyho Allena. Celý film stojí a padá na milenecké dvojici Chalamet/Fanning, přičemž Ellie je ve své prostotě rajcovní jako Ginny Weasley v kouzelnickém hábitu od Madame Malkinové. Po celou dobu metráže jsem se nepřestal bavit nekonvenčním filosofováním obou hlavních aktérů zakončené Ellie v prádle spodním. Následné au revoir bylo jen malinou na hoře slazené šlehačky. 80 % Celosvětový příjem ke 2. 3. 2020: $20,810,600, což je 0,83 násobek rozpočtu

• 4.3.2020  08:25
    Odříznutí (2018)

Odříznutí je skvělým německým thrillerem, který vsází na to, že scény z márnice osloví minimálně nekrofilní jedince a případy, které jsou znechuceni současnou US produkcí. Současně je nutné podotknout, že pro jedince fascinované uměním patologie je tento film jako dělaný. Příjemné zábava pro propršené odpoledne. 74 %

• 4.3.2020  08:24

No, tak tu máme prezidentskou kandidátku, která je ještě tupější, než playboy Donald a konzumenta marihuany, který je tupý jak tágo a nějakým způsobem dokáže přežít skok ze čtvrtého patra (takže jakýsi poddruh Kpt. Ameriky). Film má šťávu, ale pouze úvodních dvacet minut, zbytek metráže je křeč plná kýče. 45 % Celosvětový příjem k 26. 2. 2020: $53,859,936, což je 1,35 násobek rozpočtu

• 4.3.2020  08:24
    Korunní princ (TV film) (2015)

Duo Josefíková/Hádek hraje tak přesvědčivě (a Josefíková je kus), že na zápletce následně záleží zcela minimálně. Nicméně jelikož se jedná o pohádku pro malá děcka, tak dobro zvítězí nad zlem a zlosyn přijde o postel s nebesy. A Josefíková? Být ve filmu alespoň v bikinách, tak by se Korunní princ mohl vměstnat do užšího výběru cen Akademie. 71 %

• 3.3.2020  10:24

Jelikož v současné době pobývám na Ústecku a současně jsem na střední škole měl čest s individui, kteří před vyučováním túrovaly své fabie za vzdychotu prvaček, které toužily někoho podobného získat do užívání. Jenže to má i stánku stinnou - kupříkladu lančmít k snídani, k obědu a k večeři. A to fakt nechceš. 68 %

• 3.3.2020  10:23

Tak musím uznat, že Marta byla zamlada skutečně kočka s hlasem, který bych doma definitivně dennodenně nechtěl poslouchat. Nicméně samotné zpracování dokumentu je stručné a skutečně vypichuje pouze stěžejní události zpěvaččina života. A takový by každý dokument měl být. 75 %

Le Mans '66 (2019)

Před pár dny jsem si pro sichr pustil legendární Le Mans s McQueenem, který sic postrádal lyričnost, avšak z pohledu benzinového fanatika nabídl přesně to, čemu se novodobému Ford v Ferrari citelně nedoznává. Kdyby film netáhl pouze Christian Bale a současně nebylo ve filmu tolik patetických výjevů, tak by film byl definitivně lepší. Na stranu druhou se jedná definitivně o skvělý zážitek (především pokud dáte volume up). 85 % Celosvětový příjem k 25. 2. 2020: $225,221,051, což je 2,31 násobek rozpočtu

• 3.3.2020  10:23

Tak to by mě vážně zajímalo, co se s tou naší běhnou zvracející z okna na ulici stalo v místnosti za zrcadlem. Asi grupáč v s horskými trolly v kombinaci s masáží od harpyje. Nicméně nejlepší byl závěr, kdy dívka v anime kostýmu schytá kuli do palice. 78 % Celosvětový příjem k 21. 2. 2020: $213,782

Mai wei (2011)

Bohužel se jedná o zcela standardní zápletku, která v závěru vyplivne to, že i nepřátelé mohou být přáteli a podobné splašky. Nicméně filmu nelze upřít autenticitu záběrů na bitevním poli, které by stálo za to zhlédnout i v kožené sedačce kinosálu. 64 % Celosvětový příjem k 21. 2. 2020: $16,653,488, což je 0,72 násobek rozpočtu

Bombshell (2019)

Bombshell je unikátem v tom, že se z hloupých žen snaží udělat oběti. Šéf dá nemravný návrh a ženy toužící po kariérním posunu souhlasí. A je blowjob. Za dvacet let si začnou stěžovat, co že si to ten šéf dovolil. A všichni jim dají za pravdu. Jediným důvodem, proč je film dobré si pustit je Margot Robbie. 33 % Celosvětový příjem k 19. 2. 2020: $51,495,003, což je 1,61 násobek rozpočtu

Machuca (2004)

Tak suverénně nejzajímavější částí filmu jsou líbačky na smeťáku za účasti kondenzovaného mléka, které si v té době v Chile mohl dovolit pouze skutečný kapitalista! Film se pohybuje na konzistentní lince, které by neškodila občasná parabola, aby divák nečekal na to, co se dle jeho předpokladů stane. 63 %

<< předchozí 1 2 3 4 19 37 55 73