Boylina

Boylina

okres Příbram

<< předchozí 1 2
    • 20.6.2012  17:27

Neuvěřitelné, co dokáže šestice "týpku" vymyslet za psí kusy. Klobouk dolů. Moc povedené!

• 20.6.2012  17:21

Velká sranda. Tady jsem si Woodyho styl zamilovala.

• 20.6.2012  17:14

Nemám slov. Dýchla na mě atmosféra moře, španělska, Anny a lidí kolem ní.. Říkala jsem si, proč jenom já musím být tady a potkávat pořád takový blbce.. Je to něco, co si alespoň navždy uchovám v hlavě. A když budu chtít uniknout, budu si to pouštět znovu a znovu. Je to krásný.

• 30.5.2012  01:21
    Zrůda (2003)

Já jsem v tom tedy Charlize viděla, hlavně díky jejím očím a když se usmála..Postava Selby měla v jejím životě určitě své kouzlo, nicméně to byl jen takový malý sobeček. Pro mě Aileen zrůda nebyla. Zrůdy byli všichni kolem ní.

• 15.2.2012  09:50

Celkem zvláště propojené - vážnost a modrost japonské filosofie a do toho celkem slušná parodie na mafiánské bosse.. Aniž by to ztratilo svoje kouzlo.. A hlavně výborná muzika a atmosféra.

• 21.1.2012  21:23

Jedním slovem vyjímečné.

• 24.11.2011  18:19

Já jsem asi švihlá, ale mě Trojka náramně baví. Zatímco ve Dvojce mě vytáčela uhihňaná a uječená Dobrá víla, tady jsem se smála víc jak třičtvrtě filmu. Fakt je tam pro mě spousta dobrých frků. Hlavně celý ten nápad s divadlem nemá chybu. A vážně nejsem zhulená ani nic podobnýho.

• 24.11.2011  18:05

Po každý, když někde omylem cucám pivo a leze do mě jak do chlupatý deky si vzpomenu na Návrat idiota.. "A Kolik jsi měl v životě piv? No žádný.. Nemusíš přesně, stačí přibližně.. No žádný, přibližně žádný." Zbožňuju ten film, hudbu, obrazy, postavy. Tu malou, křehkou zoufalost každého z nich. Nemusí se toho moc namluvit, stačí mi jen pár obrazů. A přemůže mě taková zvláštní melancholie.. Film pro vánoční čas jak stvořený.

• 29.7.2011  13:27

Těmhle filmům moc nerozumím. Navzdory tomu, že jsem si neustále kladla otázky "Co to znamená?", mě naprosto uchvátil.. Na první pohled na mě styl kamery působil depresivně a to prostředí, ve kterém Nina žije..Šedost baletních sálů.. Metro, kterým jezdí.. Ta frigidní, zvrácená matka..Na druhý pohled jsem si film mnohem víc vychutnala, zvláště obličej, jemnost, výrazy Natalie.. Člověk by musel být blázen, aby ji dokázal pustit z hlavy. A i když jsou ve filmu scény, u kterých se mi chtělo zvracet - když si strhla záděru do půl prstu a celá scéna, kdy běží rozrušená do nemocnice až dokud se nevzbudí - i opakovaně u nich zavírám oči, naprosto mě to okouzlilo. Moc se mi líbila Mila Kunis, její bezprostřednost..lehkost. Společně s Natalií a její křehkostí.. obě dohromady..magická podívaná.. Jen za mě bych ocenila, kdyby choreografie závěrečného vystoupení černé labute a konec bílé bylo delší, dokázala bych si to víc prožít.. Takhle to pro mě byly spíš jen ústřižky.. I tak nezapomenutelná podívaná.

• 29.7.2011  11:39

Jako hodně mladá a neznalá jsem si pokaždé, když jsem viděla plakát nebo fotku s Audrey, říkala: "Proboha co všichni mají na té vyzáblé herečce s nemožně krátkou ofinou?" Pak jsem ji viděla prvně ve Snídani u Tiffanyho a všechno jsem pochopila! Tímto se omlouvám za svoji natvrdlost.

• 20.7.2011  17:09
    Lidice (2011)

Lidice mě naprosto nadchly. Každý kdo má k tomuto místu nějaký osobní vztah nutně prožívá film jinak než ostatní. Tak nějak citově. Myslím, že tohle téma bylo natočeno velice důstojně, navzdory kritikám se mi styl, jakým režisér film uchopil, líbil a plně ho respektuji. Je to téma naprosto těžké a rozsáhlé a šlo ho natočit na mnoho způsobů. Každý k němu má nějaké připomínky. Já žádné připomínky nemám. Zasáhl mě, dotkl se mě. Ocenila jsem atmosféru v kině, kde mi během závěrečných titulek nikdo neházel popcorn za krk ani mi nešlapal na nohy, ale bylo jen ticho. Velký dík za to, že tenhle film vznikl.

• 20.6.2012  17:50

Je to takovej druh humoru z kterýho je mi nejdřív spíš trapně než si zvyknu, že je to prostě nadsázka. Ale každá z těch postav má své kouzlo a já se celkem dobře bavila. Herecký koncert Barbry, Dustina a Roberta. Bavilo mě to. Hlavně "ferbelizova" metoda výchovy Jacka vnuka. To je pecka.

• 20.6.2012  17:43
    Celebrity (1998)

Velmi vtipná scéna Woodyho a Charlize Theron. Za to dávám čtyři hvězdy.

• 20.6.2012  17:19

Rozhodně netradiční. Moulin Rouge jsem naopak nebaštila já, zato tohle ano!

• 20.6.2012  17:04
    Farinelli (1994)

Konečně! Konečně! První hudební film, který jsem dokoukala do konce. Zkoušela jsem kdeco - Moulain Rouge, Fantom Opery, Chicago atd atd. Buď to byl příliš podivný kýč anebo to působilo jako fraška. A to mám tak ráda hudbu i tanec. Tady jsem se konečně dočkala a trefili se mi do noty. Moc hezké!

• 20.6.2012  10:49
    Norimberk (TV film) (2000)

Na začátku mi zkazil dojem románek soudce Jacksona a jeho asistentky. Nechápala jsem, proč zabírá první půlhodinu filmu, když by se měl zabývat něčím významnějším. Jakmile ale proces začal a Baldwin přednesl před tribunálem svojí úvodní řeč, rozsvítili se mi oči a byla jsem naprosto "spokojená" až do poslední minuty. Myslím, že byl vkusně a utenticky zpracovaný, včetně rysů všech obviněných postav.

• 15.2.2012  09:40

Zde se opět ukazuje, co dokáže tupá sílá zmagořeného davu. Ty barevný, přiblblý americký rodinky mě natolik mučily, že jsem myslela, že to nevydržím. Všechny hvězdy jsou jen pro Deppa a pro Winonu.

• 15.2.2012  09:14
    Coco Chanel (2009)

Pro mě zajímavé, neboť jsem do teď o Coco Chanel nic nevěděla. A i z toho mála, co o ní ukázali, jsem se dozvěděla dvě zásadní věci a to, odkud Coco pocházela a jaký měla názory. Což mě jednoznačně obohatilo. Prostě byla jiná a bylo jí to jedno. Na druhou stranu měl film určitě navíc a co se týče její práce, mohl jít do větších detailů. Ale zřejmě se rozhodli jít touto cestou ztvárnění a mě to nijak nevadilo.

• 5.2.2012  13:59

Je to dost zvláštní, když já jen tak něco nesnesu a obvykle to co je vtipné vůbec nechápu a naopak. Ale asi jsem infantilní, protože na tohle se mi vždycky dobře kouká a nevím, jestli je to tím, že Brittany už tady není, ale ve všech filmech je takovým zvláštním způsobem roztomilá a mimo to mi přišla zajímavá i Dakota. Je to taková oddychovka, když chce člověk vypnout a nad ničím nepřemýšlet a sledovat taky jiné zoufalce než je on sám.

• 5.2.2012  13:44
    Nestyda (2008)

Bavilo mě to a přišlo mi to vtipný! Hodnocení hlavně za Babčákovou a Lišku, neboť mi přišli prostě milý.. A taky za tu slečnu v bordelu, ještě jsem nikdy neviděla nikoho, kdo by se podobně tvářil a předpokládám že ani neuvidím a to mě dost bavilo!

• 21.1.2012  21:22

Je to trochu zdlouhavé, Meryl je tam občas příliš uštěpačná až hysterická, tedy ne ona, ale její postava, což mi moc nevyhovovalo, ale zahrála to skvěle, stejně jako Eastwood. Má to zvláštní atmosféru, je to bez zbytečných kudrlinek a ten závěr v autech během deště je pro mě úplně dokonalej a hodně se mi u něj rozbušilo srdce.

• 21.1.2012  20:45

Hurá! Konečně pořádný dobrodružství.. Lodě, moře, chasníci kouřící opium a pijící rum, vítr v plachtách a modré moře! První díl, kde jsem opravdu přišla na chuť Angelice. Do teď se mi pořád nějak nelíbila, zvlášť, když si udělala tu úžasnou pihu na tváři, dokonce mi vedle ní některé jiné postavy připadaly mnohem krásnější. Pořád jsem si říkala, že je taková nějaká moc zrzavá a má takový myší obličej a do toho byla moc taková uštěkaná. Ale tady jsem konečně pochopila, že na ní něco je (nejen ty pěkný nohy), asi tím, že shodila ten nóbl pařížský šat a začala být trochu víc normální. I když tyhle zážitky mezi vězni v podpalubí, (kde mimochodem odhalili její ňadro, což bylo na rok 1967 asi hodně odvážné gesto), znásilnění, krétské kočky a trh s otroky by každou jinou mnohem víc poznamenaly. Ovšem ne Angeliku. Ten téměř štastný konec taky povedený. Škoda, že jsem to nemohla vidět v době, kdy to vzniklo. Myslím, že to musel být docela nářez.

• 24.11.2011  17:54
    Kytice (2000)

Prý je to jako reklama na Opavie a kritiky Brabce pěkně semlely.. Mě to úplně nadchlo! Fakt paráda.

• 24.11.2011  17:29
    Milenec (1992)

Zvláštní dílo.. Vkusně natočené. Zpočátku jsem měla dojem, že jsem se ocitla v červené knihovně, zejména kvůli vypravěčce, což bylo možná jen nevhodně dabované. Brzy mě to však přešlo. Na můj vkus málo emocí, ale takový příběh je a měl být.. Nezapomenutelné.

• 13.11.2011  20:40

Zábavný a roztomilý. Líbilo se mi to hlavně proto, že mě baví nakupování. Oduševnělejší rozbor ode mě nečekejte.

• 21.10.2011  12:03

Pro mě osvěžující.. Bavila jsem se - postelový scény s nadsázkou a ty kecy k tomu.. Lepší než sledovat jiný uslintaný hekající párečky, co to tak strašně prožívají. Když to člověk bere s nadsázkou, tak je to fajnová podívaná. Tak popcorn a jedem..

• 29.7.2011  13:58
    Lolita (1997)

Zbožňuju tu knihu. Ten film mě rozhodně neurazil, naopak další dílo, které mě okouzlilo.. Tohle ztvárnění je mi mnohem bližší než Kubrickova verze, i když je to u většiny naopak. Nejspíš je to hereckým obsazením. Humbert je tak přesvědčivý, všechny jeho gesta..pohledy.. výčitky..touhy.. A Dolores..byla tak smyslná.. prohnaná i zranitelná.. vyspělá i dětská.. Chápala jsem Humbertovu fascinaci. Melanie oproti ní vypadala opravdu jako těžkopádná kobyla.. Nevinná hra na začátku, která se mění v něco, co se nedá snést a oba dohání k šílenství.. Šílené..smutné..něžné..svíravé..ničivé..fascinující.. Ztvárnění Dominique bylo nezapomenutelné.. Když si vzpomenu, kde jsem já byla v sedmnácti, musím smeknout..

• 29.7.2011  12:29

Já jsem si nevšimla, že je Leonardo sladký, spíš mi to příjde jako předsudek kvůli jedné roli v Titanicu, která způsobila davové šílenství mladých puberťaček a automaticky zastínila jeho talent u ostatních lidí. Teď už to naštěstí neplatí, protože Leo s věkem trošku "ztaťkovatěl" a už mu nepadá bloďatý vlas do čela, takže zřejmě nevzbuzuje v lidech tolik emocí. V tomhle filmu ukázal svůj velký talent a zbořil mnoho předsudků a to se mi líbí. Naopak si myslím, že to A. Holland skvěle uchopila a poskládala inspirativní mozaiku o vztahu dvou mistrů s rozpolcenou duší. A vztahy bývají intenzivní, svíravé, zvrácené, bolavé. Kdo se chtěl dozvědět něco o jejich díle, může si přece koupit / půjčit sbírky jejich básní. Kdo chce vědět něco o jejich setkání, vztahu, lásce..ať se podívá na film. Hned na člověka dýchne atmosféra prokletých básníků..spousta Absintu..špinavého prostředí Paříže.. Londýna.. bída.. nouze...inspirace...Je to jedno. Je jen Rimbaud a Verlaine.

• 29.7.2011  11:06
    VALL-I (2008)

Animákům vážně nerozumím. Tak musím pouze primitivně konstatovat, že to bylo vtipný a roztomilý. Mám raději, když se toho ve filmech příliš nenamluví a tohle bylo přesně pro mě. Navíc trocha ekoposelství mi tam vůbec nevadila. Technicky to asi neocením, na to nemám znalosti, každopádně mě to okouzlilo a byla to milá podívaná.

• 21.7.2011  21:09
    Prázdniny (2006)

Docela milá záležitost! Musím říct, že to je první film, kde mi přišla Cameron roztomilá. Až na tu úvodní hádavou scénu, která mi zkazila dojem a lekla jsem se, co je to zase za kravinu. Naštěstí mě to brzy přešlo. Dohromady s Judem to byla úžasná podívaná. Překvapil Jack Black, videopůjčovna mě pobavila. Elli Walach tomu dodal charizma. Romaňtárna na entou, ale milá. No jo, jsem holka, tak si podobný úlet můžu dovolit..

<< předchozí 1 2