Boylina

Boylina

okres Příbram

<< předchozí 1 2
    • 21.10.2011  12:03

Pro mě osvěžující.. Bavila jsem se - postelový scény s nadsázkou a ty kecy k tomu.. Lepší než sledovat jiný uslintaný hekající párečky, co to tak strašně prožívají. Když to člověk bere s nadsázkou, tak je to fajnová podívaná. Tak popcorn a jedem..

• 20.7.2011  17:09
    Lidice (2011)

Lidice mě naprosto nadchly. Každý kdo má k tomuto místu nějaký osobní vztah nutně prožívá film jinak než ostatní. Tak nějak citově. Myslím, že tohle téma bylo natočeno velice důstojně, navzdory kritikám se mi styl, jakým režisér film uchopil, líbil a plně ho respektuji. Je to téma naprosto těžké a rozsáhlé a šlo ho natočit na mnoho způsobů. Každý k němu má nějaké připomínky. Já žádné připomínky nemám. Zasáhl mě, dotkl se mě. Ocenila jsem atmosféru v kině, kde mi během závěrečných titulek nikdo neházel popcorn za krk ani mi nešlapal na nohy, ale bylo jen ticho. Velký dík za to, že tenhle film vznikl.

• 5.2.2012  13:30

Nudila jsem se. Dokonce jsem někde uprostřed na chvilku usla. Když jsem se vzbudila, byla jsem chvíli zmatená, co se stalo neboť jsem právě viděla Polívku objímající těhotnou Kerekes. Říkala jsem si, že ten kanec nakonec splodil dítě, to je teda zápletka. Tím jsem ovšem Vejdělkovo poselství "V nouzi poznáš přítele" minula a tímpádem i tu "smršť komediálních situací". Není se čemu divit, pohled na Vicu si spíš asi užili pánové, mě to zanechalo chladnou a na Bolka už taky není zvlášť parádní dojem, do toho se přidal Ondřej tak nějak bez charizma a jeho manželka, štěkna, co akorát buzeruje a umanula si dítě - to je vražedná kombinace zkažené zábavy. A výsledek? Celkem jsem si dobře zdřímla a pánové ať se klidně baví.

• 17.11.2011  12:02
    Nevinnost (2011)

Podivně převyprávěný příběh. Možná mohl zanechat větší dojem, ale působí to jako patlanice podivných vztahů a ještě zcela nepřesvědčivě - vyšetřování, okolnosti případu, do toho se zamíchávají jiné případy, pro mě zcela zbytečně a místo, aby se film ubíral jedním tématem a o to, jak může jedna holka zničit život, pověst, rodinu jednomu vysoce postavenému primáři a tuhle skutečnost psychologicky rozebral, tak se spíš zaobírá navíc jinými formami, které jsou už pro mě zbytečné a ten konec, kdy se objasnuje, jak to ve skutčnosti bylo, tedy to vypráví Geisslerová jemu, což už zde někdo napsal a je to svatá pravda - Proč mu to popisuje, když u toho byl a ví to? Působilo to poněkud nepřesvědčivě, tedy alespoň po patnácti letech dvojího života a tajného vztahu, což už se mi i tak zdá dost ulítlý a vůbec mi to do toho příběhu nesedělo a ještě s takovými emocemi, kdy během celého filmu působila naprosto oduševněle a na závěr se promění v naprostou bláznivku - je pro mě prostě odbyté a nepřesvědčivé. Anna Linhartová si určitě zasloužila ten humbuk, který se kolem ní vytvořil, ovšem na můj vkus se ve filmu objevila moc málo a zbytečně se plýtvalo jinými postavami, které tam vůbec být nemusely. V jednoduchosti je krása. Tady jsem ji nenašla.

• 9.5.2013  21:12
    Pina (2011)

Nepochybně byla Pina významná choreografka a velká umělkyně, ale tato vyjádření mě neoslovilo, ty protiklady tance a prostředí a příliš slov, bylo to příliš vzdálené než by se mne to dotklo..

• 9.5.2013  21:01

Po shlédnutí jsem nějakou dobu přemýšlela, co bych si z toho tak vzala a přišla jsem na to, že NIC. Kdybych ho nikdy neviděla, vůbec nic by se nestalo. Prázdný film stejně jako hlavní postava, nezanechá žádný pocit, protože není o ničem. Ani Charlize to tentokrát nezachrání. Nemá to žádné kouzlo a nic z toho neplyne.

• 5.2.2012  13:36

Proboha jak jsem si jen mohla myslet, že bych na něco takového vydržela koukat.

• 29.7.2011  12:42

Zbytečně dlouhé...utahané... nezanechá výraznější dojem.. Asi tam bylo spousta jídla.. meditace.. a nějakej ten sex..Julia mě tak utahala, že si naštěstí nevzpomínám.

• 29.7.2011  13:27

Těmhle filmům moc nerozumím. Navzdory tomu, že jsem si neustále kladla otázky "Co to znamená?", mě naprosto uchvátil.. Na první pohled na mě styl kamery působil depresivně a to prostředí, ve kterém Nina žije..Šedost baletních sálů.. Metro, kterým jezdí.. Ta frigidní, zvrácená matka..Na druhý pohled jsem si film mnohem víc vychutnala, zvláště obličej, jemnost, výrazy Natalie.. Člověk by musel být blázen, aby ji dokázal pustit z hlavy. A i když jsou ve filmu scény, u kterých se mi chtělo zvracet - když si strhla záděru do půl prstu a celá scéna, kdy běží rozrušená do nemocnice až dokud se nevzbudí - i opakovaně u nich zavírám oči, naprosto mě to okouzlilo. Moc se mi líbila Mila Kunis, její bezprostřednost..lehkost. Společně s Natalií a její křehkostí.. obě dohromady..magická podívaná.. Jen za mě bych ocenila, kdyby choreografie závěrečného vystoupení černé labute a konec bílé bylo delší, dokázala bych si to víc prožít.. Takhle to pro mě byly spíš jen ústřižky.. I tak nezapomenutelná podívaná.

• 20.7.2011  16:22

Další film hned vedle Líbáš jako bůh, který mě vůbec neoslovil. Jen s tím rozdílem, že jsem u něj tolik netrpěla. Za to jsem se u něj ani nijak zvlášť nebavila. Výborná mi přišla jen jedna scéna s Macháčkem. Mám ráda Elišku Balzarovou, ale její postava a filmové hlášky se mi hnusily. Snaha o americký příběh mi přišela spíš jako Američan z Vysočan..

• 13.11.2011  20:40

Zábavný a roztomilý. Líbilo se mi to hlavně proto, že mě baví nakupování. Oduševnělejší rozbor ode mě nečekejte.

• 15.2.2012  09:14
    Coco Chanel (2009)

Pro mě zajímavé, neboť jsem do teď o Coco Chanel nic nevěděla. A i z toho mála, co o ní ukázali, jsem se dozvěděla dvě zásadní věci a to, odkud Coco pocházela a jaký měla názory. Což mě jednoznačně obohatilo. Prostě byla jiná a bylo jí to jedno. Na druhou stranu měl film určitě navíc a co se týče její práce, mohl jít do větších detailů. Ale zřejmě se rozhodli jít touto cestou ztvárnění a mě to nijak nevadilo.

• 20.7.2011  14:44

Musela jsem snést několik služeb, během kterých si spolupracovníci pouštěli jejich oblíbený film. Poprvé jsem si střídavě zacpávala uši a zavírala oči.. Přemohl mě pocit trapnosti největšího kalibru při pohledu na jejich bavící se tváře a v polovině filmu už jsem myslela, že si asi něco udělám. S velkým sebezapřením jsem vydržela do konce a evidentně se jednalo o velmi traumatizující zážitek, protože jsem valnou většinu filmu vytěsnila. Občas se dostaví mlhavá vzpomínka na scénu se Šteindlerem nebo na mluvu a výraz paní Magálové (Mě ty předělaný Slovenky prostě mučí) a ihned se mi zpotí dlaně a dostaví se pocit na zvracení. Další službu jsem utekla dřív než vyndali placku z obalu. Prosím už ne!

• 21.10.2011  11:49

Trošku podivné? Potřebovala bych žít ještě třicet let, aby mi to připadalo pěkné? Ne, nemusím vidět nahého Baldwina, ani Meryl.. Jo jasně, je to super souložit po padesátce. I po šedesátce a sedmdesátce. A pokaždý ten souložící objeví Ameriku.. Jasně. Souložte si prosím, jak chcete, jen mi to pořád nepředhazujte. Raději bych si vás pamatavovala z jiných rolí a ne s blaženými, uslintanými výrazy. To platí hlavně na tebe Baldwine.

• 29.7.2011  10:29
    Pokušení (2009)

V začátcích filmu jsem si říkala, jak tohle asi skončí. Nicméně takový závěr by jsem nečekala ani v nějaké parodii na thiller. Nevyměnili se režiséři v půlce filmu? Už když film "gradoval" scénou kdy zhrzená Chloe navštívila Catherine v ordinaci jsem filmu přestala věřit, to, co mi ukazuje. Ta pochybná schůzka v restauraci a pointa o tom, že se Chloe s Davidem vůbec neznali mohla být lépe zpracovaná, včetně toho, že mu to dost neobratně Catherine sdělila někde na ulici a pak si šťastně padli kolem krku.. Povrchně zpracované. Závěr opravdu odbitý, laciný. Zklamalo mě to. Je to škoda, protože jinak to mohla být zajímavá podívaná. Zvláště díky dobrému obsazení, na Amandu byl opravdu působivý pohled, je to pro mě jediný film ze všech, které jsem s ní viděla, ve kterém jsem z ní cítila erotické napětí a cosi zvláštního. Julianne zde většina chválí za výkon, já musím přiznat, že jsem se jí (její postavy) v tomto filmu štítila, taková frigidní americká panička bez sexappealu. Vadily mi její gesta, vzdychání, zděšení, snad i vzrušení, nevím, takže asi hrála dobře, jestli její postava měla být taková. Liam nedostal moc příležitostí, težko říct, jestli je to dobře nebo špatně.. Působilo to na mě jako by se režisér zpočátku snažil o něco mnohem víc a to potom najednou zahodil jen aby to měl rychle z krku. Opravdu škoda.

• 3.10.2011  20:24

Alespoň, že se film odehrává v takovým exotickým prostředí, díky tomu jsem polovinu filmu slintala blahem a vydržela některé hloupé scény. Zvláště ty rádoby správné párečky, co procházejí krizí, to jsem chvílemi vůbec nestíhala. Když se zjevil Jean Reno, čekala jsem vyšší laťku a taky propracovanější pointu. To se nepovedlo. Za to pěkný moře jsem dala tři hvězdy, i když je mi jasný, že jsem to dost přehnala. Škoda, mohla to být mnohem větší zábava.

• 21.10.2011  12:11
    Kopačky (2008)

Pár scén mi tam opravdu nadchlo! Mohl to být mnohem zajímavější kousek, ale zkazily to některý jiný blbý scény, který tam daly jen proto, aby se bavila i ta debilnější část publika? Pro mě škoda, ale i tak dobrý.

• 13.11.2011  19:53
    Mamma Mia! (2008)

Jedním slovem primitivní. Možná bych musela být na mol abych to vydržela anebo mi chybí nějaký druh hormonu, který ostatním způsobil naprostou euforii po shlédnutí tohohle počinu. A ABBA, to vážně není šálek mého čaje a už jsem ztratila iluze, že bych si k ní někdy našla cestu. Dokonce jsem si začala pokládat otázku, proč vůbec lidstvo začalo zpívat.. UTRPENÍ.

• 5.2.2012  13:44
    Nestyda (2008)

Bavilo mě to a přišlo mi to vtipný! Hodnocení hlavně za Babčákovou a Lišku, neboť mi přišli prostě milý.. A taky za tu slečnu v bordelu, ještě jsem nikdy neviděla nikoho, kdo by se podobně tvářil a předpokládám že ani neuvidím a to mě dost bavilo!

• 29.7.2011  11:06
    VALL-I (2008)

Animákům vážně nerozumím. Tak musím pouze primitivně konstatovat, že to bylo vtipný a roztomilý. Mám raději, když se toho ve filmech příliš nenamluví a tohle bylo přesně pro mě. Navíc trocha ekoposelství mi tam vůbec nevadila. Technicky to asi neocením, na to nemám znalosti, každopádně mě to okouzlilo a byla to milá podívaná.

• 13.11.2011  20:56
    Wrestler (2008)

Je to zvláštní podívaná. Asi to ale nedokážu úplně ocenit, protože mě prostředí drsnejch chlápků nijak zvlášt nedělá radost. Vlastně jsem se na to dívala jen kvůli Rourkemu. Ale jinak mi přišlo typicky chlapský - dokud nedostanou infarkt, je jim všechno šumák. Pak začnou hledat ztracený dcery a navazovat známosti. Takže jsem chápala, že jí její znovu-se objevený fotřík hledající soucit doháněl k šílenství. Nicméně mě i to i samozřejmě chvílemi dojalo. A podívala jsem se do zákulisí něčeho, o čem jsem do teď neměla ani páru.

• 26.2.2012  20:58
    Bestiář (2007)

Tak první půlka mi přišla celkem zajímavá. Nějaká hodná holka tam řeší celkem dost podivný vztah s podivným Rodenem a je do toho celá zamotaná. To je klasika, nebot všechny holky pořád něco řeší. Ovšem druhá půlka, kdy se tahle hlavní hrdinka rozhodne, že bude mrcha je už dost zoufalá. Ono je totiž těžký, chtít být mrcha, když jste celkem slušný střívko a tak se prostě jen tak nějak plácáte mezi primitivama a máte pocit, že teď jste jim to teda nandala. A to byl právě ten kámen úrazu. Karikatura na chlapy to byla celkem slušná - Matonoha na fotbale a jeho farma a Vašutův páv a kecy. Člověk by se snad i bavil, ale potíž byla v tom, že největší karikatura byla sama hlavní hrdinka a ne ty mužský postavy. Neboť ona mrcha nebyla a i když se o to možná pokoušela, stejně u toho vypadala jako blbka. A závěru, že se z ní stala sebevědomá novinářka a Roden jí volá každý večer, tomu snad nikdo už nevěřil. Nicméně tenhle film mě pár věcmi obohatil. První byl rozhovor s její matkou, která tvrdila, že s chlapem je to jako s křečkem a čím víc informací máš tím líp, např. čím ho krmit, čím ho podestýlat, kdy ho pouštět do výběhu, jestli vůbec. No a pak jsem si díky téhle podivné podívané uvědomila, že je vážně tragédie pokoušet se být někým, kým nejste a taky, že my ženský se vážně chováme jako blbky, když jsme zamilovaný.

• 20.6.2012  17:14

Nemám slov. Dýchla na mě atmosféra moře, španělska, Anny a lidí kolem ní.. Říkala jsem si, proč jenom já musím být tady a potkávat pořád takový blbce.. Je to něco, co si alespoň navždy uchovám v hlavě. A když budu chtít uniknout, budu si to pouštět znovu a znovu. Je to krásný.

• 24.11.2011  17:39

Pro mne příliš zdlouhavé vyprávění ničeho.. Nevydžela jsem to do konce, ačkoli tam hrají všichni moji oblíbení herci.

• 24.11.2011  18:19

Já jsem asi švihlá, ale mě Trojka náramně baví. Zatímco ve Dvojce mě vytáčela uhihňaná a uječená Dobrá víla, tady jsem se smála víc jak třičtvrtě filmu. Fakt je tam pro mě spousta dobrých frků. Hlavně celý ten nápad s divadlem nemá chybu. A vážně nejsem zhulená ani nic podobnýho.

• 15.2.2012  10:02

Celkem funny a Queen Latifah má prostě charizma. Sice je ta pointa o nádoru mozku opravdu strašně praštěná a ve Varech by člověk takový úžasný panorámata těžko pohledal..Nicméně koukatelný to bylo fajn.

• 21.7.2011  21:09
    Prázdniny (2006)

Docela milá záležitost! Musím říct, že to je první film, kde mi přišla Cameron roztomilá. Až na tu úvodní hádavou scénu, která mi zkazila dojem a lekla jsem se, co je to zase za kravinu. Naštěstí mě to brzy přešlo. Dohromady s Judem to byla úžasná podívaná. Překvapil Jack Black, videopůjčovna mě pobavila. Elli Walach tomu dodal charizma. Romaňtárna na entou, ale milá. No jo, jsem holka, tak si podobný úlet můžu dovolit..

• 13.11.2011  20:25

Chytré a sexy?? Ano, Angelina je pěkná, Brad je pěkný a dohromady je to tak pěkný, až se to nedá vydržet. A jinak je to nuda jako v Brně. Možná by to bylo sexy, kdyby tam jeden z nich nebyl. A pár dobrých frků by tomu rozhodně neuškodilo. A chytré? Spíš se ti dva umí jen chytře tvářit.

• 29.7.2011  13:02

Kam se ztratila stará Bridget? Třičtvrtě filmu jsem se styděla za to, co vidím. Zvláště, když jela Bridget na lyžích oblečená jak střevo, bylo mi trapně i u scény ve věznici a ta pointa, že je Markova asistentka lesba a miluje Bridget, to byl pro mě vrchol. Prosím, už ne! Roztržitá Bridget a její jemně roztomilé trapasy a vtipná sebekritika jsou tytam. A nezachránil to ani suchar Darcy ani dobytek Cleaver. Všechno, co dělá Bridget okouzlující zůstalo v prvním díle.

• 16.3.2012  16:34

Hodně špatný!