Impractical Jokers (2011) (pořad)

Tyto kamarády jsem poprvé viděl u Conana, kde mluvili o tomto pořadu. Jelikož mě to nadchlo, tak jsem si hned vyhledal nějaké scény na youtube a nesmírně jsem se u toho smál. Tak jsem si řekl, že si musím pustit celý díl. O měsíc později a už mám zkouknuté díly všechny a některé i dvakrát. Q, Murr Sal a Joe jsou mistři improvizace, a proto jsem se u všech dílů dost nasmál. Jednotlivé díly se skládají z úkolů, které jsou zachycovány skrytou kamerou. Kdo má na konci dílů nejméně bodů, čeká ho trest. Trest (Punishment) je opět nějaký úkol před skrytou kamerou, který má za úkol Jokera ponížit, jenže všichni čtyři aktéři uzavřeli pakt, že na trest nemůžou říct NE. Takže jakmile je trest ponižující, nepříjemný, nechutný, strašidelný, či bolestivý, oni ho musejí vykonat. Což posouvá improvizační show na úplně novou úroveň. Impractical Jokers jsou "hidden camera show", ale spíše, než že by dělali pranky na nic netušících kolemjdoucích, snaží se ponížit sami sebe navzájem. A to dělá z této show jeden z nejvtipnějších pořadů, co jsem kdy viděl.