Clark_Kent

Twitter: Johnny0997

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 14.11.2018  09:30

Nový lovec z vesmíru a spousta srandy k tomu. Nemůžu si pomoct, mě nový Predátor chytnul jako nikdy. Akce odsejpala jako na drátkách, skvělý humor nechyběl. Nebudu vůbec srovnávat s předešlými snímky. Tento nový vesmírný výkvět, jde docela jinou cestou, která na mě zafungovala víc než dobře. Shane Black překvapuje báječnou osmdesátkovou odlehčeností. P.S.: Bez hlídacího psapredátora, bych se už neobešel.

• 11.11.2018  22:34
    Grinch (2018)

Abych se přiznal tak zelenýho pacholka Grinche, jsem vždycky neskutečně zbožňoval. No a kdo miluje tu pohodu Vánoc a čerstvě napadaného sněhu, tomu se nový animovaný snímek studia Universal Pictures, bude určitě líbit. Kvalitní zábava, příběh v krásných a vtipných verších, který Vás určitě jěště před Vánočním časem rozhodně dostane. Roztomilá podívaná, nejen pro děti. P.S.: Nezapomenutelná scénka, kdy Grinch pod falešným plnovousem na nekalou stezku vydává se a komínem souká se, aby obral dětičky o dárky, stojí vážně za povšimnutí.

• 9.11.2018  14:21
    Lakomec (1980)

Smál jsem se, až jsme se za břicho popadal. Funés uměl rozesmát i mrtvýho a to je pravý talent komika. Francouzská adaptace slavné Molierovy divadelní komedie, mě na srdci hodně rozehřála.

• 9.11.2018  14:16
    Sestra (2018)

Abych pověděl pravdu sestro, nějak extra jsem se strachy nepodělal. V Rumunsku se oběsila jeptiška, pravděpodobně ji sváděl z cesty neblahý démon Valak. Nemůžu si pomoct, tady na mě Valak neudělal tak hrozivý dojem jako třeba v Conjuring 2. Smrťákův make-up byl sice dobrej, ovšem ten příběh jaksi zadrhával nemělo to pořádnej náboj a scénky nedotažený. Svička zhasla hodně rychle a čekám, že víc zlovolnosti nasypou do očekávaného pokračování Conjuring 3. P.S.: Nebojím se své slabosti, neboť Silný je ve mně (sv. Alžběta od Trojice).

• 7.11.2018  20:05
    Equalizer 2 (2018)

To jak napravuje Denzel Washington všechny špatnosti světa, se mi hodně líbilo. Zbožňuji snímky, kde bere ústřední hrdina spravedlnost do vlastních rukou. Nejvíc mě dostává, jak dokáže Denzel bejt vždycky a všude pěkně v klidu a jěště si natáhne stopky a vyřídí celou bandu kriminálníku jakoby nic. Upřímně ten finálová honička ve vichřici, to byla vážně pecka a pak ten souboj nahoře na rozhledně. Vážně mě to bavilo, byl jsem celkově napnutej jak struna, až do samého konce.

• 7.11.2018  19:52
    Mile 22 (2018)

Za mě dobře fungujcí akční thriller. Wahlberg mě sednul víc jak v Deep Water Horizontu, ovšem zemrzelo mě, že Rondu tak brzo odstranili ze scény. Jinak samozřejmě akce a bojové umění v podání Iko Uwaise hodně pěkný.

• 1.11.2018  19:00

ZNIČUJÍCÍ, DOJEMNÝ A PLNÝ NADĚJE TO JE PRVNÍ ČLOVĚK Snili jste někdy o cestě na měsíc? Já se přiznám, že ano. S novým snímkem First man se mi tento chtíč, tak napůl splnil. Musím potvrdit, že zde divácký požitek není dosahován skrz majestátnost, ale přes napětí a strach. Efektivní příběh, který nabízí určitou dávku psychologie, smutku, syrovosti, odhodlání, nadšení a silné naděje. Mě osobně zaujala postava Armstronga coby milujícího otce , jehož city však částečně zemřely spolu s jeho nemocnou dcerou a zároveň je naprostý profesionál, který dokáže zachovat klid, rozvahu a chladnou hlavu i pod nátlakem a ve stresových situacích, což se sice hodí ve vesmíru. Ovšem u rodiny a přátel je Armstrongovo chování především o potlačování emocí, které je doprovázeno určitým vnitřním chladem. Celý příběh nabírá na intenzitě až mimo zemský povrch, kdy vás naplno pohltí emoce, které se honili v hlavách samotných kosmonautů, kteří seděli v kokpitu. Co se týče sedmatřicetiletého Ryana Goslinga /Blade Runner 2049, La La Land/, ten chlap je sympatickej a dokáže zahrát skoro všechno. P.S.: Měsíční prach jsi a v měsíční prach se obrátíš.

• 30.10.2018  20:58
    Okja (2017)

Emocionálně nádherně vykreslený příběh. Hlavní důvod proč jsme tento film schlédnul, byl onen fakt, který poukazuje na dnešní zvrácenou a věčně nenažranou a chamtivou lidskou zlobu průmyslu živočišných velkochovů. Mě osobně zde hodně překvapil herec Paul Dano coby vůdce spolku za ochanu zvířat, kterého si pamatuju ze snímku Zloděj životů s Angelinou. P.S.: Tohle doporučuju všech rádoby masožravcům a přetvářkám, který nemaj ani potuchy co se děje nevinným zvířatům, který nějací ubozí chamtivci posílají na smrt.

• 30.10.2018  20:34
    Nikdys nebyl (2017)

Mírně depresivní thriller, ovšem dost smutný a vlastně i celkově celý příběh je smutný. Ovšem pokud se jedná o Joaquina, tak ten opět září a odnesl si taky za svůj výkon v Cannes cenu.

• 25.10.2018  21:52

Hromada mravenců a hromada upečenýho popcornu, no a vlastně hromada teenagerů to by pak ladilo na Marvel. Vesměs nenáročná rodinná fantasy, většina honiček mě dokázala ve finále dost unudit. To změnšování a zvětšování, navíc jěště dost rádoby vtípků házených sem tam, mě osobně tady vůbec nesedlo a je to zbytečně moc co se cpe dopředu. Možná to tady trochu zvedají veteráni M. Douglas a M. Pfeifferová.

• 22.10.2018  20:09

Jedna z těch silnějších motivací k lepším fyzickým výkonům. B.Blanks s P.Kilpatrickem tomu dávají pořádný šmrnc.

• 19.10.2018  08:04

Celkem jsem se těšil na další solidní thriller, ovšem musím říct bylo to jaksi dost nedotažené. Abych pravdu poveděl, příběh absolutně oničem až jsem z toho usnul.

• 19.10.2018  08:00
    Boar (2017)

Tak celkem příjemná oddychovka do nepohody. Trochu větší zabijácké prase kosí lidský slabochy jakoby nic.

• 18.10.2018  00:04
    Halloween (2018)

HALLOWEEN: STARÝ PÁKY MICHAEL A LAURIE OPĚT V SEDLE Halloween je den, se kterým je spojeno velké množství různých pověr a kouzel, ze kterých postupně vznikl zvyk, kdy se tmou vydávají masky s kostýmy zobrazující různé přízraky hledající světlo a žadonící o almužnu nebo koledu, kterou si lidé zajišťovali náklonnost duchů. Nerad bych srovnával, co bylo kdysi v roce 1978 od Johna Carpentera. Michael Myers je zase zpátky a opět nesmrtelnej, nehodlá ctít absolutně žádný pravidla, jako tomu bylo vlastně už v předešlých Halloweenech. Čekejte hodně zatvrzelou drsnější oldschool akci, krásný vzpomínky na starý dobrý časy ve svátečním Haddonfieldu. Co se týče Jamie Lee /59/, abych pravdu řekl po téměř čtyřiceti letech, mě chvílemi připomínala takovou odvážnější Marthu Kentovou, která by dala srdce a život za své bližní. Moje celkové doporučení, láká a patří převážně věrnějším skalním fanouškům. Poněvadž jedině oni, dokáží najít ve všech těch odkazech k předešlým snímkům, vždycky něco co nadchne a nepustí. Co bych vám povídal, zkuste se zaposlouchat do klasické melodie a jak mile uvidíte masku Myersovu za oknem hned vedle verandy s kupou vydlabaných dýní, poznáte tu staromódní záležitost jak brnká lehounce na nervy. 😏 P.S.: Pokud jste ovšem chtěli skočit do kina na nový moderní horor, ten hledejte někde jinde.

• 5.10.2018  17:10

NICK CAGE NEJVĚTŠÍM MACHO CHLAPÁKEM V OKOLNÍCH LESÍCH Nicolas Cage je zpátky a tentokrát v prvotřídní formě! 👌 Nový stylový snímek Mandy režiséra Panose Cosmatose /Za černou duhou/rozdává solidní a hutně transcendentní jízdu na pomezí snu, audiovizuální šleha jedna z nejbáječnějších věcí tohohle roku. Nicméně abych pravdu řekl, tak od samotného začátku se vytváří taková atmosféra a láska k filmařině, že byste samou dychtivostí snad přestali i dejchat. Nemůžu si pomoct, jakoby začal nový věk, který pravděpodobně nemá obdoby. Upozorňuju, že Mandy osloví pouze a jenom fajnšmekry, tady rozhodně nepochodí běžný divák. Naprosto geniální vyprávění, milujcí dřevorubec Cage si to za poslední roky dává absolutně nejvíc. Cítím a čichám kultovku!!!😙👍 P.S.: To triko 44 bych si taky přál.

• 4.10.2018  16:22

Drsná Aljaška a pořádný kus psychothrilleru navíc. Vyprávět příběh a vcítit se do postav to je přesně to co mě dokáže solidně nabudit. Hodně náročnej film a stojí ve všech směrech určitě za to. Vynikajcí Jeffrey Wright coby přírodovědec a expert na vlky, kterému zkříží cestu bývalý voják v podání Alexandera Skarsgarda. Tohle dává daleko víc a je cítit mnohem víc energie. Narozdíl od dnes již věčně vyhledávaných a bezduchých, neúčinných a zbytečných filmů od Marvelu. Rozhodně film, který utkví v hlavě.

• 4.10.2018  15:50
    Terč (1985)

Solidně a řemeslně dobře odvedený thriller ze starý školy. Jeden z mnoha výborný snímků své doby. Gene Hackman umí zahrát cokoliv.

• 4.10.2018  15:45

Charismatický Hackman jede!!! Nenáročná vlaková honička, pěkná atmosféra s pěkným thrillerem.

• 1.10.2018  19:53

Prostě já osmdesátky vážně miluju, ten nádech a atmosféra. Sice to je dětská podívaná, ovšm zase nejsou tam žádný CGI srajdy a další jiný podobný vize budoucna. Za mě rozhodně to nejlepší co tenkrát světlo světa spatřilo, bavil jsem se celou dobu.

• 27.9.2018  19:40
    Zhubni! (1996)

Tak celkem snesitelný příběh a takový cikánský prokletí, není žádná sranda. Budeš hubenej až se z toho zblázníšššššššš.

• 6.9.2018  17:48

Typický tuctový thriller, kterej nechytí a vůbec nenadchne. Závist, lži, přetvářky a chamtivost slabý a milionkrát okoukaný a použití příběh.

• 2.9.2018  19:08

Abych se přiznal tak jsem tuhle nezáživnou skoro horor/komedii, skouknul jen díky Keanu Reevesovi. Otřesný dialogy a dvě nedotažený holčičky bez kouska charakteru. Slabota a výrazná nuda navíc, příšerná amatéřina Keanu potřebuje daleko lepší filmové výzvy než tuhle chujovinu o rozmazlený fiflenách.

• 2.9.2018  18:43

Čínani strkaj prsty už do absolutně všeho. Když si vzpomenu na Mumii a další dobrodružný snímky, tak takhle novodobá blbovina vůbec nefunguje. Nedokázal jsem udržet pozornost. Občas se mi oči rozsvítili, když kolem proběhla čínská kráska Bingbing Li, která se v letos objevila ve žraločím počinu The Meg, kde hrála o dost líp.

• 1.9.2018  21:07
    Pomsta (2017)

Nesmrtelná Matilda a parta připosraných boháčů co si myslí jak sežerou svět. Slušně je rozmetala!

• 30.8.2018  13:43

Charakterní a v podstatě komorního rodinného drama. Taková pomalejší až taživá atmosféra, kdy vás občas silně zamrazí. Co to vlastně znamená, když se řekne horor??? Děsivé dědictví rozhodně není nějaký standardní tuctový horor, naopak jde o originální, nevšední podívanou. Dalo by se říct, že přesně takhle funguje dnešní moderní horor, efektivní až silně skličující depresivní psychologické drama o truchlení, zoufalství. Pro všechny fajnšmekry a milovníky strachu je tohle jasná volba.

• 23.8.2018  14:03
    Upgrade (2018)

Okolo tohohle snímku se mluví jako o jednom z nejlepších revenge filmů vůbec. Upřímně zas tak horký to vážně nebylo, jde pouze o rozmlsanost moderního publika. Rozumím, že tyhle serepetičky k budoucnosti a lepšího vývoje umělé inteligence, můžou dost jedinců pěkně pobavit. Ovšem, za mě tohle není nic převratného, kromě toho když si myslíš, že je někdo invalida a zároveň se z něj stane zkurvenej ninja. Ono upřímně ta vyspělá technologie nás taky může pěkně rozesrat, naprogramovaný šmejdy svět nepotřebuje. Hlavní tahoun je celkem sympaťák, ale to je asi tak všechno co hraje do karet. Bych mohl dodal, že jěště furt to vyčnívá nad těma komiksovýma spatlaninama co nedávno vypustili. Jestli si chcete odpočinout, tak tohle je přesně ten šálek kávy.

• 21.8.2018  00:59
    Instinkt (1999)

Velice silný příběh, který řekne hodně moc o věcech o kterých společnost většinou mlčí, což ještě více než přístup člověka k přírodě a ke světu obecně. "Tento živočich nemyslí, řídí se jen instinktem." Ale co je to "instinkt"? Vždyť je to právě výtvor myšlení, produkt inteligence! Ano, instinkt je inteligence, instinkt je domyšlené poznání a vědění, zasunuté tvorem pro větší pohodlí do podvědomí. Hopkins a jeho ochranářský cit, mě naprosto učaroval a navíc pohled na úžasné primáty. Tento snímek je určený především těm, kteří stojí o to pochopit přírodu a živé tvory a jejich podstatu. Podle mě dosti nedoceněný film.

• 19.8.2018  12:50
    Columbo (TV seriál) (1971)

Jo a jěště na něco, jsem se chtěl optat! Columbo je nekonečnej a nesmrtelnej poručík, kterýho nechce radči poznat. Jediná kriminálka co mě vážně zabavila.

• 16.8.2018  23:38

Dnes jsem se konečně odhodlal a dokoukal jsemto na podruhé, ten všemi vychvalovaný snímek Avengers IW. Moje upřímné reakce nejsou nijak extrémní, čekal jsem něco nového a hlavně neokoukaného. Bohužel jsem ale dostal opět rutinně natočený a předvídatelný, neoriginální nákyp bez špetky chuti. Jisto jistě jde o podprůměrný a navíc nenáročně nudný, tradičně selhávajcí a navíc umělě nalakovaný příběh, převážně pro náctileté. Můj celkový dojem z tyhle usměvavý Perníkový chaloupky je vrcholně nezajímavý, který jěště dodělává příšerně nepřehlednou akcí a otřesně nezáživným humorem. Tady rozhodně zafunguvalo pravidlo, že více rozhodně neznamená vždy nejlépe. Opravdu kdo nezná všechny ty příběhy navaleného slaďoučkého Marvelu z posledních let, se vlastně ani v tyhle spatlanině nemůže jaksi ani orientovat. Jsem hrozně moc rád, že jsem se nenechal překecat a nešel jsem na to do kina. Teď už se Jamesovi Cameronovi vůbec nedivím, že o tyhle bandě nedotaženců tvrdil jak je unavená. Měl sakra velkou pravdu, tohle nebylo ono. Čím dál víc se utvrzuji v tom, že celej koncept tohohle rádoby webu csfd, je nasáklej převážně náctiletým hmyzem. Potom se nemůžeme divit, že tahle růžová bublina vystoupala na tak nesmyslně vysoké hodnocení. Jěště na závěr bych dodal, že tohle není vůbec žádná kladná motivace pro mladý jedince, když ten fialovej stupidní Thanos zničí co může. Ta pravá motivace pramení absolutně odjinud. Okolo vánoc přichází mnohem lepší nápad a navíc s výrazně ekologickým podtextem, narozdíl od nevybouřenných Marvel pouťových přehlídek, který slábnou a to především s nejmladším publikem, nemůžu si pomoct. Například Cameronovi filmy mají hodně silnej záběr a navíc nevznikají jako přes kopírák.

• 15.8.2018  00:00

PRVNÍ DĚSIVÉ DOJMY Z POMYSLNÉHO PREHISTORICKÉHO ZABIJÁKA MEGA😯 #TheMeg #WarnerBros „Něco tam dole je! “🦈 Nemůžu si pomoc, mě osobně tenhle podmořský koncert náramě sednul. Měli jste taky někdy chuť a nápad se zkusit potopit až na samé dno Mariánského příkopu? Pokud ano, tak počítejte s tím, že na nejhlubším místě na Zemi, může číhat dokonce již už vyhynulý a pravděpodobně nejdrsnější predátor hlubin mořských. Režisér Jon Turteltaub vsadil na klasické atmosférické lekačky bez zbytečně krvavých výlevů a zadařilo se. S lehce oddychový freestylovým stylem, se můžete v klidu v kině uvelebit a nechat se unášet nenáročným a povzbuzujícím příběhem. Další letní blockbuster dorazil a k jeho ostřejšímu pojetí dodal potřebnou šťávu jeden z nejikoničtějších představitelů akčních hrdinů poslední dekády super potápěč Jason Statham. V neposlední řadě vám taky nový film The Meg ukáže, že nemá smysl stavět se přírodě do cesty.👍 P.S.: Bylo mi líto zpívající velryby.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29