Clark_Kent

Twitter: Johnny0997

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 23.1.2019  15:15

Upřímně mě tahle honička po stadioně kupodivu docela bavila. Dlouho tu nebylo nic takového rázu a Dave Bautista působí jako kliďas a sympaťák. Jeho vojenská minulost je zajímavá a ta jeho likvidace teroristických záškodníků, vskutku zajímavá.

• 17.1.2019  23:04

Tady to už je výrazně slabší čaj, musím říct.

• 17.1.2019  23:02

Taková nenáročná veselohra, dalo by se říct. Víceméně snímek pro zasmání a kupa sněhu navíc.

• 17.1.2019  22:46
    Venom (2018)

Na první pohled bych řekl, že je to totální SHIT. Ovšem musím říct, že ty dialogy, které vypouštěl Venom z úst. Byly kolikrát dost povzbuzujcí a samotný příběh jaksi drželi celkem nad vodou. Motivační faktory jsou potřeba, hlavně když si od mimozemského organimsu vyslechneš hezkou pochvalu - Seš celkem dobrá partie. Když to schrnu, tak mám rád takový ten doping pro slabé. To nenápadné povzbuzení, ke konci to klasické spojení. Ovšem musím dodat, že Venom si zaslouží něco lepšího než ten svět spatlaných avengers a podobných jiných dětských poseroutků.

• 15.1.2019  07:06
    Superman (TV seriál) (1993)

Tisíce a tisíce superhrdinů. Jen jeden je Superhrdina. s velkým S. Svižný a zábavný seriál, který nenudí a má srdce.

• 15.1.2019  06:47
    Opičí král (TV seriál) (1986)

Vybraný seriál mého mládí, dodnes vzpomínám na ten úžas. Kam se hrabou ty dnešní CGI břečky a spatlaniny. Tehdy jsem nepromeškal, ani jeden díl. Což dneska u těch new seriálos, promeškávám rád. Tolik dobrodružnosti a napětí jsem vážně div nikde jinde nepoznal. Velká šupa!!!

• 15.1.2019  06:40
    Krypton (TV seriál) (2018)

Tady musím apelovat, dost jsem se těšil po všech těch krásných upoutávkách. Ovšem když jsem seriál sledoval, ten pravý pocit z legendárního Kryptoňana jsem prostě nedostával. Ty postavy tam nejsou v pravém duchu, příběh celkově strašně chabej. Miluju všechny dosavadní Supermany, jenže tady to kouzlo nefunguje.

• 15.1.2019  06:26
    Daredevil - Série 3 (série) (2018)

Do třetice to vypadá spíš na hodně napumpovaný thriller, než klasickej rádoby Marvel. Ovšem tenhle Marvel se mi výjmečně líbí. Občas je třeba v životě použít i pěsti a Murdock toho využívá nadmíru.

• 15.1.2019  06:20
    Daredevil - Série 2 (série) (2016)

Murdock má mnohem lepší čich, ty souboje jsou promakanější. Elektra dává solidní energii.

• 15.1.2019  06:18
    Daredevil - Série 1 (série) (2015)

Spravedlnost je slepá! Matt Murdock trestá a daří se mu to.

• 11.1.2019  22:44
    Summer of 84 (2018)

Při pozorování jsem si kolikrát vzpomněl na moje mladá rošťácká léta. To jsme se nadělali blbostí, proto mě právě tyhle osmdesátky hodně táhnou. Hezky se ten příběh táhne tak nevinně, jakoby to snad byla nějaká rodinná záležitost snad jenom. Ovšem ten konec tomu dává pořádnej odpich. Takovýho souseda bych si teda vážně vyprošoval. Hrozně moc by mě bavilo ho špehovat po večerech.

• 11.1.2019  16:25

Tak tady se mi strefili do vkusu. Výtečná dobová hudba a perfektní Jeff Bridges, já tyhle tajemný hotelovky miluju. Ta chemie mezi odhodlaným knězem /Jeff Bridges/ , černošskou zpěvačkou /Cynthia Ervino/, prodavače vysavačů /Jon Hamm/ a pěkně vypadajcí hipísačka /Dakota Johnsonová/ to slušně vřelo. Jěště když se k tomu všemu v hotelu, přidá trochu divnější vůdce hipíků /Chris Hemsworth/ to funguje docela mysteriózně. Největší překvápko bylo, to co se vyklubalo k toho nevinného pozorovatele za zdí uvnitř hotelu- sebevědomější ostřelovač. /Lewis Pullman/.

• 8.1.2019  20:51

Matt Dillon se svým ksichtem, udělal v tomhle výrazném snímku celkem dost. Netradiční a výjmečný zážitek, který odhaluje vrahu mysl a zvrácené choutky. Přiznám se, že tohle míchání černého humoru a nevšední brutality, mě celkem dost potěšilo. Dillon exceluje, předvádí hodně slušný výkon a rozhodně momentálně překonává ostatní herce.

• 8.1.2019  20:31
    Bird Box (2018)

Bullockovou jsem dlouho v ničem temnějším neviděl. Tady musím povědět, že mě to až tak nevzalo. Příběh je dost ohraný, pár takových momentů už tady předtím vždycky bylo, jen jinak podaných.

• 16.12.2018  15:20
    Aquaman (2018)

ÚŽASNÝ MODRÝ SVĚT, RYBY, LAHODNÝ GUINESS, JASON MOMOA A POZITIVNĚ NAŠLÁPNUTÝ AQUAMAN 🌊🔱 Abych byl upřímný na Aquamana, jsem čekal jak na smilování. Do biografu jsem se těšil hrozně moc, jsem totiž na takový věci stavěnej. Nebylo vůbec špatný, omrknout ten dávno ztracený svět bájné Atlantidy. Nestačil jsem se divit a to mě oči lezli neustále z důlků. Poněvadž mě tato příznivá mořská 'kanonáda', kterou servíroval vrchní kormidelník J. Wan přezdívaný /master of horror/, mě hřála u srdíčka. Ten pocit blaženosti se mě neustále držel, podobně jako když poprvé jedete k moři a nemůžete se dočkat, až si nasadíte potápěčský brejle a sledujete pod hladinou krásně zabarvený ryby🐠. Nový příběh o Aquamanovi, nabízí mnoho dobrodružství ale i pořádné romance, tudíž love story v nejlepším smyslu slova, bych dodal. To třeba když prvně spatříte roztomilou hollywoodskou mega star Nicole Kidman, alias neodolatelnou královnu Atlannu. Jejímu kouzlu propadl i sám Tom Cruise /o tom až někdy jindy/. Samozřejmě, že nemůžu zapomenout ani na dvaatřicetiletou podmořskou kočku Amber Heard, která se mému zvědavému očku hodně zalíbila. Jediné co můžu povědět ta úchvatná dcera krále moří se jmenuje Ariel. Ani se nedivím, že Jason tak horlivě vyskočil z letadla a přímo po hlavě. Hold rusovlásky, prostě ta energie😍. Chytlavá, podmanivá a blyštivě vymazlená fantazie, podmořského světa vás slibně zaplavuje absolutně ve všech možných směrech. Všechen ten požitek z dávno ztraceného modrého světa umocňuje i výtečně zvolená hudba, která rozhejbala zapomenutou Atlantidu pěkně zprudka🎼🎤. Co se týče tónů z válečných bubnů ty se ve starobylé Číně, používali jako všemocná zbraň na bitevním poli. Přesně tady, jsem cítil hněv krále Orma, kterýho fantastickým způsobem ztvárnil nadaný Patrick Wilson. Tak málo stačí k tomu, abys nasral čistokrevného Atlanťana. To se pak nemůžete divit, že ponorky ruského námořnictva po střetu se silou Atlantskou, vždycky havarujou někde dole u dna. To teprve ani nemluvím o znečištování moří, poněvadž na to je eko–bojovník Ocean Master hodně háklivej. Pokud dojde na věčně usměvavého, sympatického udatného mořeplavce Arthura Curryho ze kterého bývalý model Jason Momoa, vymačkal maximum, stejně tak jako Henry ze Supermana. To je takový trochu jiný příběh žraloka, dalo by se říct🦈. Kromě dobře zvolené srandy je ve snímku k vidění i několik intenzivních momentů a to mluvím především o záběrech, kdy nastupuje na scénu černá manta v podání herce Yahy Abdula-Mateena. Jestli milujete ryby, oceán a hlavně taky vynikajcí Guiness s návštěvou kina rozhodně neotálejte. 👆👍 P.S.: Od týhle doby na ryby dole už nikdy nezapomenu. Sorry Marvel, přichází čas na budoucně výraznější filmové prvky. #talktofish

• 27.11.2018  16:39

Affleckova bejvalka, se do toho opřela hodně zprudka. Neústupná Jennifer Garner, mě už tenkrát dost oslovila ve snímku Elektra. Tahle záležitost se mě osobně zalíbila, mám moc rád revenge snímky. Ovšem ten záporák, byl jaksi nedotaženej.

• 20.11.2018  14:56

Po těch předchozím Očistách, mě tahle vskutku otrávila a dá se říct i zásadně unudila.

• 20.11.2018  14:50

Takovej drsnější floutek Artuš, tak trochu víc nezdravě sebevědomý. To by až tolik nevadilo, poněvadž Charlie Hunnam i jeho postava zapadla dokonale do režisérovy filmografie i do jeho výrazného a osobitého stylu. Řekl bych, že tento nový Artuš je kombinací gangsterky a jakési fantasy pohádky. Na můj vkus to fungovalo moc dobře.

• 16.11.2018  17:43

KOUZELNÁ A CHYTLAVÁ BOHEMIAN RHAPSODY👌🎙️🎼 Nestává se zrovna často, že se vrtím v křesle po celou dobu extrémně nabušeného příběhu o legendární skupině Queen. Už ten samotný úvod, který mě slušně napumpoval. Absolutní euforie co mě neudržela v klidu, snad abych radči vyletěl nahoru ke stropu. Freddie Mercury , byl v podstatě doslova nesmrtelnej, kolikrát když si pustím do příjemný pohody ty největší pecky od Queenů, jako by Freddie stál tam na parketu a tancoval s náma. Kdo by to byl řekl, že představitele Freddieho Mercuryho se tak energicky a famózně zhostí, nepříliš známý herec egyptského původu Rami Malek /Papillon, Night at the Museum: Secret of the Tomb/. Celý příběh v podstatě odhaluje Freddieho soukromí a jeho bouřlivý život, který však skrýval i smutnou duši. Přiznám se, že k samotnému závěru, jsem se neubránil slzám. Na konec bych ještě rád vyzdvihnul, Freddiho velkou lásku ke kočkám. Co možná nevíte: Na památku jeho nedožitých 70. narozenin byl v září 2016 asteroid 17473 pojmenován Freddiemercury. Asteroid byl objeven v roce 1991, kdy Freddie zemřel a krouží kolem Slunce na dráze mezi Marsem a Jupiterem. P.S. Freddie never dies!!!💟🎤

• 14.11.2018  09:30

Nový lovec z vesmíru a spousta srandy k tomu. Nemůžu si pomoct, mě nový Predátor chytnul jako nikdy. Akce odsejpala jako na drátkách, skvělý humor nechyběl. Nebudu vůbec srovnávat s předešlými snímky. Tento nový vesmírný výkvět, jde docela jinou cestou, která na mě zafungovala víc než dobře. Shane Black překvapuje báječnou osmdesátkovou odlehčeností. P.S.: Bez hlídacího psapredátora, bych se už neobešel.

• 11.11.2018  22:34
    Grinch (2018)

Abych se přiznal tak zelenýho pacholka Grinche, jsem vždycky neskutečně zbožňoval. No a kdo miluje tu pohodu Vánoc a čerstvě napadaného sněhu, tomu se nový animovaný snímek studia Universal Pictures, bude určitě líbit. Kvalitní zábava, příběh v krásných a vtipných verších, který Vás určitě jěště před Vánočním časem rozhodně dostane. Roztomilá podívaná, nejen pro děti. P.S.: Nezapomenutelná scénka, kdy Grinch pod falešným plnovousem na nekalou stezku vydává se a komínem souká se, aby obral dětičky o dárky, stojí vážně za povšimnutí.

• 9.11.2018  14:21
    Lakomec (1980)

Smál jsem se, až jsme se za břicho popadal. Funés uměl rozesmát i mrtvýho a to je pravý talent komika. Francouzská adaptace slavné Molierovy divadelní komedie, mě na srdci hodně rozehřála.

• 9.11.2018  14:16
    Sestra (2018)

Abych pověděl pravdu sestro, nějak extra jsem se strachy nepodělal. V Rumunsku se oběsila jeptiška, pravděpodobně ji sváděl z cesty neblahý démon Valak. Nemůžu si pomoct, tady na mě Valak neudělal tak hrozivý dojem jako třeba v Conjuring 2. Smrťákův make-up byl sice dobrej, ovšem ten příběh jaksi zadrhával nemělo to pořádnej náboj a scénky nedotažený. Svička zhasla hodně rychle a čekám, že víc zlovolnosti nasypou do očekávaného pokračování Conjuring 3. P.S.: Nebojím se své slabosti, neboť Silný je ve mně (sv. Alžběta od Trojice).

• 7.11.2018  20:05
    Equalizer 2 (2018)

To jak napravuje Denzel Washington všechny špatnosti světa, se mi hodně líbilo. Zbožňuji snímky, kde bere ústřední hrdina spravedlnost do vlastních rukou. Nejvíc mě dostává, jak dokáže Denzel bejt vždycky a všude pěkně v klidu a jěště si natáhne stopky a vyřídí celou bandu kriminálníku jakoby nic. Upřímně ten finálová honička ve vichřici, to byla vážně pecka a pak ten souboj nahoře na rozhledně. Vážně mě to bavilo, byl jsem celkově napnutej jak struna, až do samého konce.

• 7.11.2018  19:52
    22. míle (2018)

Za mě dobře fungujcí akční thriller. Wahlberg mě sednul víc jak v Deep Water Horizontu, ovšem zemrzelo mě, že Rondu tak brzo odstranili ze scény. Jinak samozřejmě akce a bojové umění v podání Iko Uwaise hodně pěkný.

• 1.11.2018  19:00

ZNIČUJÍCÍ, DOJEMNÝ A PLNÝ NADĚJE TO JE PRVNÍ ČLOVĚK Snili jste někdy o cestě na měsíc? Já se přiznám, že ano. S novým snímkem First man se mi tento chtíč, tak napůl splnil. Musím potvrdit, že zde divácký požitek není dosahován skrz majestátnost, ale přes napětí a strach. Efektivní příběh, který nabízí určitou dávku psychologie, smutku, syrovosti, odhodlání, nadšení a silné naděje. Mě osobně zaujala postava Armstronga coby milujícího otce , jehož city však částečně zemřely spolu s jeho nemocnou dcerou a zároveň je naprostý profesionál, který dokáže zachovat klid, rozvahu a chladnou hlavu i pod nátlakem a ve stresových situacích, což se sice hodí ve vesmíru. Ovšem u rodiny a přátel je Armstrongovo chování především o potlačování emocí, které je doprovázeno určitým vnitřním chladem. Celý příběh nabírá na intenzitě až mimo zemský povrch, kdy vás naplno pohltí emoce, které se honili v hlavách samotných kosmonautů, kteří seděli v kokpitu. Co se týče sedmatřicetiletého Ryana Goslinga /Blade Runner 2049, La La Land/, ten chlap je sympatickej a dokáže zahrát skoro všechno. P.S.: Měsíční prach jsi a v měsíční prach se obrátíš.

• 30.10.2018  20:58
    Okja (2017)

Emocionálně nádherně vykreslený příběh. Hlavní důvod proč jsme tento film schlédnul, byl onen fakt, který poukazuje na dnešní zvrácenou a věčně nenažranou a chamtivou lidskou zlobu průmyslu živočišných velkochovů. Mě osobně zde hodně překvapil herec Paul Dano coby vůdce spolku za ochanu zvířat, kterého si pamatuju ze snímku Zloděj životů s Angelinou. P.S.: Tohle doporučuju všech rádoby masožravcům a přetvářkám, který nemaj ani potuchy co se děje nevinným zvířatům, který nějací ubozí chamtivci posílají na smrt.

• 30.10.2018  20:34
    Nikdys nebyl (2017)

Mírně depresivní thriller, ovšem dost smutný a vlastně i celkově celý příběh je smutný. Ovšem pokud se jedná o Joaquina, tak ten opět září a odnesl si taky za svůj výkon v Cannes cenu.

• 25.10.2018  21:52

Hromada mravenců a hromada upečenýho popcornu, no a vlastně hromada teenagerů to by pak ladilo na Marvel. Vesměs nenáročná rodinná fantasy, většina honiček mě dokázala ve finále dost unudit. To změnšování a zvětšování, navíc jěště dost rádoby vtípků házených sem tam, mě osobně tady vůbec nesedlo a je to zbytečně moc co se cpe dopředu. Možná to tady trochu zvedají veteráni M. Douglas a M. Pfeifferová.

• 22.10.2018  20:09

Jedna z těch silnějších motivací k lepším fyzickým výkonům. B.Blanks s P.Kilpatrickem tomu dávají pořádný šmrnc.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29