Clark_Kent

Twitter: Johnny0997

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 27.9.2020  19:29

Jmenuji se Ivan. Jsem gorila. The Only and Only Ivan je dojemný 95 minutový zážitek a to pro všechny věkové skupiny. Cesta ke svobodě. Je to o tom, jak bychom se měli snažit jim porozumět a vžít se do jejich situace. O tom, jak bychom se měli snažit jim pomoci nebo aspoň utrpení zmírnit. Jak je potřeba jít do akce a být hodní, aby utrpení zmizelo.

• 27.9.2020  19:18

Moje dojmy jsou víceméně opatrný. Millie Bobby znám ze Stranger Things, tudíž mě role neohrožené Enoli, celkem zajímala. Z mého pohledu nejde o žádnej extra převrat, jde o průměrnou zábavu. V podstatě jsem i chvílema dřímal nad tím o čem tento snímek, vlastně byl. Ve finále jsem si vzal příklad jen z Henryho Cavilla / Sherlocka a jeho perfektního účesu, ta postava tu nemá dostatek prostoru. Což je vskutku škoda. Jde jen o cílovku pro teenage generaci.

• 27.9.2020  10:57

Je to podobný jako když tě vystřelej na měsíc, no a ty se musíš kurevsky rychle adaptovat. Jinak ta šukačka s tou blondýnou, byla vcelku peprná.

• 27.9.2020  10:53

Extrémně rozehřátej Statham. Jinak jak se říká za málo šlupek, celkem hodně muziky.

• 27.9.2020  10:48
    Kung Fu: Legenda pokračuje (TV seriál) (1993)

Kwai Chang Caine ten nejlegendárnější z nejlegendárnějších. Já jsem Cain, rád vám pomohu! Vyskytuje se tam hodně filozofie a moudrých slov. Na disciplinovaného člověka to má ohromný vliv.

• 26.9.2020  13:58
    Alone (2020)

Ženská hrdinka, která bere odhodlanost do vlastních rukou. Ten finální souboj, měl určitou intenzitu.

• 26.9.2020  12:07

Přiznám se, že na tenhle sci- fi vývar jsem si vždycky vzpomněl. Když jsem byl znuděnej všema těmahle rozvařenýma spatlaninama, co dneska v moderním hollywoodu s oblibou vařej. Sam Neill je doslova a písmene pekelnicky odvázanej. Když bych měl hodnotit, tak lepší sci- fi asi pomalu už ani dneska nenaleznete.

• 26.9.2020  12:01
    Koule (1998)

Bylo to jiný a bylo to taky kurevsky originální. Ohromná divácká spokojenost, vlastně i co se týče herecké sestavy.

• 26.9.2020  11:57

Tak tady Steven, jěště formu držel. Seagalův hubenější vzhled byl pro mě, vždycky ten lepší vzhled.

• 26.9.2020  11:52
    Náhradníci (2009)

Snažil jsme se tomu příjít na chuť. Snad jen kvůli Bruceovi, jinak z toho vylezla taková nedotažená pa- sci- fi. Něco tomu, jěště prostě chybělo.

• 26.9.2020  11:46
    Aladdin a lampa smrti (TV film) (2012)

Chasník alias klasickej Alladin, podanej a uchopenej trochu jinak. Ovšem to co z bájné lampy vylezlo???? To mě celkem dost udivilo. Vydržel jsem koukat jen 5 min. Kdybych u toho chlastal , možná bych to pak třeba i do konce dokoukal. To je ve hvězdách.

• 25.9.2020  21:02

Jenom samotný název, vypovídá o to, že jsem si to vlastně i docela užil. Power je něco co nemá každý, proto se kolem toho mele tolik lidí.

• 24.9.2020  19:37

Se Sharon to mě vážně cenu. Nepředvídatelný a plně mysteriozní příběh k mém velkému vkusu.

• 24.9.2020  19:29
    The Fanatic (2019)

Mě to celkem bavilo. Travoltův silný a podmanivý výkon, mě evokoval k zamyšlení.

• 24.9.2020  19:23
    Karate Kid (2010)

Musím říct, že když vidím Jackieho s vážnějším pohledem. Hned mě to sedí o trochu víc, než když plete samý komedie.

• 15.9.2020  21:39
    Stopa (1985)

Začalo mě to bavit, plno nápadů a plno čirých osvěžení po celou dobu příběhu. Tim Curry sehrává, perfektní divadýlko.

• 12.9.2020  20:42

Absolutně odzbrojující dokument o velmi silném poutu chobotnice a jednoho filmaře. Doporučuji všem milovníkům zvířat, všem empatickým bytostem. Je nutné přírodu i zvířata uchovat pro další generace. #animalsareirreplaceable

• 5.9.2020  23:48
    The Boys - Season 1 (série) (2019)

V poslední letech se to těma Super Heroes, všude jen hemžilo. Jednou se podíváš támhle na věčně kritizovaný vesmír DC a pak mrkneš zase tuhle na lehčí kolonádu z Marveloviny. To by opravdu stačilo! No a pak se ke mě zničehonic nachomýtly- The Boys. Po prvních 10 minutách, jsem byl jak na trní. Přiznám se, že jediný co mě hned praštilo do očních bulev, byl právě Homelander. Jakási nevrlá obdoba klasického dobráka Supermana, přesně toho, kterýho mám tak rád. A pokud tenhle fucking - brutal seriál, má zafungovat jako nějaký protiklad těch sladkých superhrdinů? Tak to cvaká a klape, celkem víc než kurevsky. Tenhle nestandart, si drží moji plnou pozornost. Urban a Starr jsou hlavní tahači. Navíc to pouto mezi Madelyn Stillwell a Homelanderem, tomuto příběhu dávalo správné koření.

• 5.9.2020  13:37
    Host (2020)

Začalo to celkem dost nevinně, jen pár znuděných přátel u skypu. Pak to začíná dost svižně, ve strachu lítat po baráku s baterkou v ruce. Tradiční strašení divákovi duše, které překvapivě funguje.

• 3.9.2020  14:23
    Cobra Kai - Season 2 (série) (2019)

Zdá se, že tady zafungoval jakýsi nový rozměr seriálů. Rivalita, emoce a spousta čiré motivace, Druhá řada, nastavuje vysokou laťku. P.S.- Nemůžu si odpustit i ten krásný a plně pravdivý proslov od John Kreese/ Martin Kove. Kdy pronesl, že společnost strašně zeslábla a dnešní děti / haranti jsou příšerně rozmazlený. Dostávají ceny jen za účast. Zadky se totiž nemaj líbat, ale zadky se maj nakopávat.

• 1.9.2020  23:46
    Cobra Kai - Season 1 (série) (2018)

Tak popravdě, málokdo ví, že právě ta skutečná #power totiž vyvěrá zevnitř a skrze svaly "pouze prochází. ☯️ Tenhle pocit, jsem opět zažíval, když jsem sledoval tento energicky a emočně nabitý seriál. Báječná a plně svižná oddechovka se spoustou motivace a poučení o karate, které je i mou velkou součástí.

• 31.8.2020  11:48

Přiznám se, že nejsem žádným zmlsaným či fatálním fanouškem komiksu Watchmenů. Mrknul jsem jen ze zvědavosti. Doufal jsem v něco neokoukaného či snad více smysluplného. Než třeba ty srágory jako flash a supergirl nebo další jim podobní, co pouštěj a valej pro zhýčkané nové generace a unavený publikum. Vlastně mě ani ty předchozí díly, moji pozornost neupoutaly. Až na ten poslední s poutavým názvem - See How They Fly, moji pozornost dokázal intenzivně upoutat.

• 28.8.2020  23:25

Tohle bylo doslova pastva pro moje oči, poněvadž NICOLAS CAGE na nebesích? A navíc s dlouhýma vlasama? Dost bych věřil, že s Burtonem by dali slušnej drive náročnému divákovi i nadšenému fanouškovi Kal- Ela. Do dnes vzpomínám, jak by asi samotný Cage, vypadal na stříbrném plátně s ESKEM.

• 28.8.2020  22:41

Klasickej Seagal, prostě svůj za každou cenu. Příjemná akční oddechovka, pro horší časy.

• 28.8.2020  22:38

Poměrně koukatelnej thriller, kde exceluje šílený R. Liotta. M. Stowe a K.Russell už jen přihrávaj.

• 27.8.2020  11:22
    Tenet (2020)

ZCELA PODMANIVÝ- TENET ⏱ 🆒 💥 Pokud se přece jenom rozhodnete, zaskočit po delší koronavirové pauze do kina. A toužíte právě po novém monumentálním blockbusteru studia Warner Bros Pictrues v režii Christophera Nolana – TENET. Můžu ho jen vřele doporučit. 👌Tenet funguje prostě skvěle a stačí k tomu několik praktických efektů. Doslova uchvacující záběry lokací /Itálie, několik desítek kilometrů dlouhé pobřeží Amalfi, noční Bombaj či Estonsko a Dánsko/. Sledování snímku na plátně IMAX, dává divákovi skutečně fantastický zážitek. Jěště teď se trochu klepu, když zavzpomínám na úvodní scénu. To všechno zintenzivňuje pronikavá elektronická hudba Ludwiga Göranssona. Co můžu říct, největší pecka je když nestřílíte, ale vlastně jen chytáte kulky. Protagonista - John David Washington a jeho kolega do nepohody Robert Pattinson hrajou naprosto báječně. Lepší dvojku, jsem dlouho neviděl. Ovšem kdo herecky vyčnivá, je třicetiletá Australanka Elizabeth Debicki Debicki do své postavy dokáže vnést emoční náboj, jistou odhodlanost a křehkost. Kenneth Branagh coby padouch je vskutku ďábelský. P.S. Vnímejte to! Tenet lze číst v libovolném směru (zprava doleva nebo zleva doprava) a má vždy stejný význam. Jedná se o tzv. palindrom.

• 25.8.2020  20:03
    Miami Vice (2006)

Je to inteligentní, je to aktivní a hlavně je to svým způsobem statečný. Farrell mě potěšil!

• 24.8.2020  15:30

Tak na tuhle parádu jsem tenkrát, vyhrál i lístky do Cinestaru. Podle mýho pocitu, šlo o dobře podaný příběh. Zbytek lidstva v neúprosném boji s legendární tvory. McConaughey / Van Zan, klasickej prototyp neústupného drakobijce.

• 22.8.2020  16:23

Čistokrevný a zcela ryzí Eastwood. "Jmenuju se zbrojní seržant Highway, a vypil jsem víc piva, a vychcal víc krve, a měl víc děvek, a zmlátil víc chlapů, než vy všichni blbci dohromady..." Vskutku perfektní motivace.

• 19.8.2020  12:39
    Šakal (1997)

Výtečný thriller s báječným Brucem. Klasický Šakal :poslouchá a větří, a jakmile spatří kořist, rychle přiběhne....

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41