LadyD

LadyD

Adéla Vrbová

okres Brno
I know there is a special place in Hell for me, it's call the Throne !!

homepage
Skype: ladybonnie2
Twitter: AdelineJaneD

2 body

<< předchozí 1 2
    • 22.5.2019  19:17

Na film mne nalákal fakt, že jde o životopisné dílo, protože jinak bych to asi nezkoukla. Celkem zajímavý, hořkosladký příběh, i když místy mi docela dost vadilo, jak je film ukřičený. Přesto, že nejsem fanouškem Watts, tak to bylo herecky celkem dobře zvládnuté, což tomu docela pomohlo.

• 13.1.2019  01:50
    Malicious (2018)

Tak podle názvu jsem si říkala, že by to nemuselo být špatné, i když hodnocení není nijak vysoké, dala jsem tomu šanci. Nuž, ale po zhlédnutí opravdu moc nadšená nejsem. Zápletka a příběh jako celkově, stál pěkně za prd. Dosti předvídatelný film a herecké výkony nic moc. Dlouho se nic nedělo a pak najednou konec a ještě takovej divnej, všelijakej. Jakoby spíchnutý nahonem. Škoda, mohlo to být zvládnuté mnohem líp, řekla bych. Proč mám poslední dobou takovej pocit, že všechny takovéto filmy začínají tím, že se zamilovaní manželé, očekávající prvního potomka, stěhují do nového domu, kde je čeká spousta nemilých překvapení ? :D

• 21.1.2018  08:53

Tak jsem si trochu pobrečela, ten konec mě celkem dostal. Nějak mě to vzalo, ani nevím jak. Možná jsem byla nějaká přecitlivělá.

• 14.1.2018  15:45

Trošku uječený film, ale nebylo to zas tak špatné. Závěr filmu byl celkem slabý, ale jinak se na to dalo koukat.

• 14.1.2018  15:42

Celkem slibný začátek, ale konec nic moc. V podstatě se tam nic nedělo. Jsem ráda, že jsem nešla do kina, nechtělo by se mi za TOHLE vyhazovat peníze.

• 11.12.2017  18:11

Tak konečně jsem měla možnost Thora zkouknout. Z kina jsem odcházela absolutně nadšená. Musím říct, že ze všech dílů, mě tento bavil nejvíc. Nevím jestli to bylo množstvím vtipných scén nebo těma Zeppelinama :D ... uf, už abych film měla doma :D

• 24.7.2017  00:05

A pokračujeme v krasojízdě! Stejně jako první díl, i tento si mě získal. Miluju horory a zvláště ty "skutečné". Jednička mi sice přišla o malinko lepší, ale byl to opět nářez. Teda aspoň pro mě. Klidně bych uvítala další díl. Tento typ filmů mě prostě nikdy neomrzí.

• 11.6.2017  19:37
    Kruhy (2017)

No tak to bylo... nemám slov. Ještě, že jsem na to nešla do kina, protože bych byla totálně zklamaná. Nejslabší ze všech dílů. U těch předchozích jsem se aspoň trochu bála, ale tady?... Když pominu dvě, maximálně tři rádoby lekavé scény, tak celkem nudná podívaná. Jen jsem seděla a a čekala, kdy to konečně skončí. Herecké výkony naprosto otřesné, konec celkem dobře předvídatelný. Snad jen ta hudba by stála za zmínku. No bohužel jen jedna hvězda a to jen díky již zmíněné hudbě.

• 7.6.2017  08:09
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

Konečně zase jeden z těch seriálů, po jehož shlédnutí zůstávám čučet s otevřenou pusou a hlavou mi probíhá moje typické "What the hell...". Pro mě trochu pomalejší rozjezd, ale potom díl od dílu poutavější a zajímavější. Až mi těch 8 dílů uteklo neuvěřitelně rychle. Prostě potřebuju víc epizod! Teď už jen netrpělivě vyčkávat na podzim.

• 14.5.2017  13:31

Po dlouhé době film, u kterého jsem brečela skoro od začátku do konce :-D ... moc pěkné, přiznám se, že jsem od toho nečekala nic převratného, ale jo, nakonec jsem byla příjemně překvapená :-) obsazené bylo celkem příjemný, příběh vcelku originální a zbytek taky fajn :-) .. Nejvíc se mi asi líbil soundtrack, ten byl dle mého názoru naprosto dokonalý :)

• 12.9.2015  13:50
    Esmeralda (TV seriál) (1997)

Když se na to dívám zpětně, nechápu jak jsem mohla u tohoto seriálu vydržet sedět. Asi jsem jako malá byla dost zblblá na to, abych koukala na telenovely :D .... no, teď už bych tu stejnou chybu znova neudělala.

• 12.9.2015  13:44
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Ou jou, tak tohle mě hafo bavilo :D ... nepropásla jsem jediný díl, vždycky jsem byla přilepená k televizi :) mohly by to zase jednou zopáknout, klidně bych to zkoukla znovu ..

• 7.9.2015  23:29
    Šmoulové (TV seriál) (1981)

Kdo by neměl rád malé modré mužíčky, jejich velkého šéfa taťku Šmoulu a také jejich úžasnou Šmoulinku, jedinou ženu mezi všemi těmi muži ?? :D ... prostě Šmoulíci jsou Šmoulíci :D co víc k tomu dodat :)

• 7.9.2015  23:25
    Gumídci (TV seriál) (1985)

Musím dát pět hvězdiček, protože na tomto seriálu ujíždím ještě dnes :D ... jeden z nejlepších seriálů mého dětství :D ... vzpomínám si, když jsem netrpělivě čekala před televizí a čekala, na úvodní znělku :) ... prostě skvělý seriál :D

• 7.9.2015  23:21
    Hromkočky (TV seriál) (1985)

Jééj to už je doba :D Teď nedávno jsem objevila tento seroš zahrabaný v domácím archivu :D a pěkně jsem si zavzpomínala :D

• 27.8.2015  01:19
    Poslové (TV seriál) (2015)

Devil is my favorite ... Ano, jak už píšu v nadpisu, velice jsem si oblíbila postavu samotného ďábla. Byla jsem velmi zvědavá, o co se vlastně jedná, když jsem se o seriálu dozvěděla. Po zkouknutí pilotu jsem nebyla úplně přesvědčená, jestli chci seriál sledovat, ale teď jsem ráda, že njsem ho zkoukla. V posledních dvou epizodách to vzalo pěkný spád, co se děje týče a já jsem z toho vyloženě nadšená! Ikdyž nejsem zrovna fanoušek náboženské tématiky, tento seriál je jeden z mála takových, který mě baví hlavně kvůli tomu. A hlavně, prostě Ďábel je můj favorite :) Jediné co mě mrzí je fakt, že seriál po první sezóně končí :-(

• 24.3.2015  19:53
    The 100 (TV seriál) (2014)

Ač jsem se tomu dlouho bránila, jelikož jsem si nebyla jistá, zda je to seriál pro mě, nakonec jsem se prokousala ne moc přehledným pilotním dílem. Po shlédnutí jsem měla lehce smíšené pocity, ale hlavně jsem měla v hlavě takový zmatek, že jsem potřebovala spoustu vysvětlení. Tak jsem si pustila další díl a pak další a zase další, až jsem nakonec zhlédla celé dvě řady a to za pouhé dva dny :D Stanice CW prostě nikdy nezklame. Jsem velmi zvědavá, jak to bude vypadat ve třetí sérii, která by měla dorazit v léte, tedy pokud se nepletu :) .

• 7.12.2014  01:52
    Hemlock Grove (TV seriál) (2013)

Tak na tento seriál jsem byla docela zvědavá a chtěla jsem ho sledovat, ale nakonec jsem na něj v návalu těch skvělých nových i starých seriálů pozapoměla. Vyhrabala jsem ho ve watchlistu nedávno, s tím, že to teda zkusím a upřímně - nevím co říct. Rozhodně bych měla podotknout, že ve většině případů seriál není pro slabší povahy, což dokazuje o množství krvavých a jiných scén tohoto typu. Nadruhou stranu se mi líbí, že to není žádný takový ten "slaďák", těch už je myslím dost. Musím teda podotknout, že se mi velmi líbí hudba, která mě snad naprosto uhranula. Takže přidávám jednu hvězdu. Ať počítám, jak počítám, tak myslím, že 3 hvězdy postačí...

• 7.12.2014  01:38
    Red Band Society (TV seriál) (2014)

Jsem velmi ráda, že jsem překonala můj prvotní strach z tohoto seriálu. Ne proto, že by byl špatný, ale proto, že jsem slabá povaha, pokud se jedná o děti v nemocnici. Bála jsem se, že to nebudu psychicky zvládat, ale nakonec jsem byla velmi překvapena a jsem naprosto okouzlena. Romantika, humor i nějaké to drama si dokonale získá diváky. A musím pochválit i skvěle napsané postavy, trošku mi připomínají časy, kdy které jsem sama strávila v nemocnici ... prostě skvělý seriál. Určitě všem doporučuji.

• 27.7.2014  14:00

Uff, tak si nejsem úplně jistá jestli se mi film líbil nebo ne :( Na mě byl film až moc melancholický, ale za obsazení dávám plus :) Mám ráda víc akce, takže jsem se místy dost nudila, ale vydržela jsem a dokoukala jsem film do konce. Ale musím uznat, že bylo fajn na to koukat, bylo zase trošku něco jiného, než ti teneegerovské upíří fimy.

• 25.6.2014  17:51
    Království (TV seriál) (2013)

Musím říct, že jsem byla velmi natěšená, když jsem se dozvěděla o natáčení seriálu. Už jen kvůli Adelaide, kterou jsem si opravdu oblíbila. Trošku jsem se bála zklamání, ale žádné se nekonalo. Nádherně zpracovaný příběh Mary Stuart si mě získal. Troufám si říct, že se divák díky seriálu dozví o historii mnohem víc než ve škole. Všechny díly jsem hltala plnými doušky a pochybuji, že to bude u nadcházejících dílů jinak. Jako důkaz naprostého fanatika je fakt, že jsem všechny doposud odvysílané díly viděla 12krát. Uvidíme, jestli mi nadšení vydrží i při další sérii ...

• 25.6.2014  17:50
    Cena za lidskost (TV seriál) (2008)

Tak jak začít ... no, po shlédnutí prvních dílů jsem byla docela překvapená. Hlavně úžasným hereckým výkonem Aidana Turnera. Obecně mám ráda upíry, vlkodlaky a duchy občas taky, ale v jednom seriálu, pod jednou střechou, to znělo jako výzva. Kupodivu jsem zvládla první dvě sezóny. Potom se začalo měnit obsazení a celkový příběh už taky nepatřil mezi ty nejlepší. Třetí sezóna mi zůstala rozkoukaná a stále nemám chuť ji dokoukat. Tak uvidíme, třeba se k tomuto ještě někdy vrátím.

• 25.6.2014  17:49
    V těle boubelky (TV seriál) (2009)

Seriál přímo pro boubelky, ne vážně, každá boubelka by měla seriál vidět! Seriál nádherně popisuje, že život pro boubelky není zrovna jednoduchý, obzvlášť když jste byla v minulém životě hubená blondýnka, a v kombinaci s případy z právní oblasti jde o naprostou chuťovku. Co víc k tomu dodat ...

• 25.6.2014  17:48
    Drákula (TV seriál) (2013)

Tak tohle je něco pro mě! Netajím se tím, že jsem až do morku kostí fanouškem upírů, takže mě tohle zase dostalo. Nejdřív jsem váhala, jestli už přece jen těch upírů není dost, ale Jonathan Rhys Meyers v roli Dráculi, to jsem si prostě nemohla nechat ujít. Byla jsem mile překvapena, ikdyž celková zápletka nepatří mezi ty nejlepší, je seriál koukatelný. A to bych nebyla já, kdybych ty špičáky a litry krve nechala jen tak. Takže nabrousit špičáky a pojďme něco zakousnout ... Jen mě mrzí, že seriál nebyl tolik úspěšný, aby dostal druhou řadu :(

• 25.6.2014  17:45
    Vlčí mládě (TV seriál) (2011)

Teď už mohu říct, že Teen Wolf je moje srdcovka. Nejdřív jsem to viděla dost bledě, zkoukla jsem prvních pár dílů s tím, že to není špatné a že uvidím co se bude dít dál. Takto jsem zkoukla celou první sérii a kupodivu jsem se těšila na druhou. A pak přišla .. páni, druhá série si mě naprosto získala. Skvělé postavy, úžasná zápletka, prostě dokonalost. Dalších 12 dílů jsem měla za sebou ... zbývalo už jen dlouhé čekání na 3.řadu, která má dílů dokonce 24. Takže jsem zhltla 3.sérii plnými doušky :) A dnes je tu první díl 4.série, po zhlédnutí jsem vážně zvědavá, jak to bude pokračovat . Snad nebudu zklamaná ...

• 25.6.2014  17:43
    Odložené případy (TV seriál) (2003)

Tohle já můžu. Koukám na spoustu kriminálních a detektivních seriálu, ale tento řadím mezi ty nejlepší. Mě osobně se nejvíc líbí právě výlety do historie. Herecké obsazení také není k zahození. Navíc mě vždycky potěší i úžasná hudba, které v seriálu není málo. Celkově velmi okouzlující seriál.

• 25.6.2014  17:42
    Grimm (TV seriál) (2011)

Velmi zajímavé pojetí pohádek bratří Grimmů. Byla jsem dost překvapená už prvním dílem. Získalo si mě to, a koukala jsem na to velmi dlouho. V každém díle někdo nový a to je na tom to nejlepší :)

• 25.6.2014  17:41
    Ospalá díra (TV seriál) (2013)

Tak tohle mě dokonale překvapilo. Včera jsem se konečně odhodlala to zkouknout. Měla jsem trochu obavy, že to nabere podobného rázu jako seriál American Horror Story, ale ono ne. A jsem moc ráda. Ten pilot byl opravdu epický. A má to jedno velké plus ... Ichabold .... ano, jeho postava a výběr hereckého obsazení, dokonalost. Ikdyž jsem se při sledování pilotního dílu pořád vracela k filmu Sleepy Hollow, v hlavní roli s Johnnym Deppem, neodradilo mě to kouknout na další díly. Těším se na pokračování ...

• 25.6.2014  17:38
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

Tak tohle je moje srdcovka. Nejsem žádnej fanoušek válečných filmů nebo seriálů, ale tento mě chytnul za srdce. Rodiče si pouštěli první díl doma na DVD, tak jsem se zvědavě přidala k nim a nemohla jsem odtrhnout oči od obrazovky. Každý jeden další díl jsem hltala plnými doušky. Neuvěřitelně krásně popsaná historie. A ta atmosféra je narosto dokonalá. Nestydím se ani za to, že jsem u tohoto seriálu brečela, a to hodně. A brečím pořád. Měla jsem celou sérii shlednutou za jeden večer a měla jsem touhu ho zkouknout hned znova. Opravdu jeden z nejlepší válečných seriálů, které jsem měla tu možnost vidět. Všem doporučuji .. a pokud jste takové vnímavé citlivé duše jako já, připravte si kapesníky ...

• 25.6.2014  17:38
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Stejně jako Band of Brothers jsem tento seriál zkoukla za jeden večer. Ale upřímně, přijde mi to jako napodobenina. Seriál celkově nebyl špatný, ale mému srdci je bližší BOB. Ovšem co se mi strašně líbí jsou ty úvodní kresby.. dokonalost. A ještě jedna dokonalá věc se mi líbí, hudba. Hudba je opravdu dokonale vybraná. Ale určitě to zkoukněte.

<< předchozí 1 2