mysak.pitlik

mysak.pitlik

okres Praha

<< předchozí 1 2 3
    • 15.2.2019  18:46
    Uzamčený svět (TV seriál) (2017)

Zajímavý vhled do prostředí, o kterém nemám ani páru. A nově nastupující vězeň Franta je vtipná figurka. Recidivista, který byl už několikrát v podmínce a bojí se, že z něj vězení udělá kriminálníka. Ale Franta je koumes, před nástupem se na vězení dostatečně připravoval - zamykal se sám doma a to dokonce bez televize!

• 15.2.2019  18:40

Z tohoto dílu je člověku až blivno. Pan doktor Čapek je teda síla. Doufám, že takhle se soudci běžně nechovají. Paní vychovatelku asi taky víc pohltilo natáčení, když odsouzenému nějak zapomněla říct, že na podmínečné propuštění nemá nárok. Jestli se chtěla podívat k soudu, aspoň se mohla adekvátně k tomu obléknout. K čemu ten soud vůbec proběhl, když vlastně ani nebylo o čem rozhodovat? Pak nemají být soudy zasekané. Odsouzený jen dostal návod, jak má příště odpovídat, aby soudce uspokojil.

• 16.11.2017  22:22
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Neuvěřitelný. Litanie, kde Kajínek kňourá, že je nejhodnější člověk na světě. Vždyť on i kradl s tím, že lidi dostanou vše zpět od pojišťovny. Zlatej člověk prostě, pojďme mu postavit sochu vedle Husa.

• 20.10.2015  22:18
    Requiem za 116 vesnic (TV film) (1996)

Tento týden byly prolomeny limity těžby. V souvislosti s tím jsem se dívala na tenhle dokument a větší úzkost jsem dlouho necítila. Tolik zmaru. Že se tak chovali komunisti, to překvapí málokoho. Ale proč se v tom pokračuje pořád dál?

• 18.4.2015  18:56
    Lovci zážitků (TV pořad) (2015)

Vizuálně krásné a protagonisté si natáčení určitě báječně užili...nicméně jako divákovi mi to nepřináší prakticky nic.

• 6.3.2015  01:27

Oceňuji jejich snahu, i když to občas moc nedávalo smysl a náhražka ropného produktu byla pro životní prostředí daleko víc zatěžující. Přesto to bylo poměrně inspirující. Mr. Sandman, bring me a dream...

• 9.1.2015  23:50

Ta žena je neuvěřitelně zábavná.

• 23.11.2014  11:33

Tehdy si lidi toho zdejšího komunismu málo vážili, tak bylo potřeba ukázat, že ve světě jsou na tom i hůř.

• 28.1.2014  21:59

Sedmapadesátiletý spratek, kterému má snad každý divák chuť dát pár facek. To měli ostatně udělat rodiče už před spoustou let, možná by pak matka nemusela zažívat takový teror.

• 3.1.2014  23:35
    Mein Kampf (2009)

Je z toho hodně cítit, že je to podle divadelní hry. Dokonce si myslím, že ta by se mi líbila. Ale film je to tragický.

• 24.12.2013  20:29
    Život s divokými krocany (TV film) (2011)

Krásně zpracovaný dokument. Nevěřila bych, že mě bude bavit skoro hodinu koukat na krocany. A nakonec bych ten příběh ráda sledovala ještě déle.

• 15.12.2013  02:49

Chudák Sly, co se to s ním stalo? Nebýt jeho děsivé proměny, měla jsem pocit, že jsou tu zas osmdesátky. Je to úplně stejně pitomé jako většina akčních filmů z té doby. Jenže u nich na mě působí aspoň nostalgie.

• 16.11.2013  20:43

Dokument o velkém egoistovi. Možná má dobré nápady, ale o těch tam nebylo vůbec nic. Čekala jsem, že aspoň trochu nastíní fungování jeho domů. "V zimě nám svítí slunce do oken a proto nemusíme vytápět." Aha. Je to jen nudně natočená nekritická obhajoba "génia".

• 16.11.2013  20:35
    Nová dcera (2009)

Co v takovým filmu, sakra, dělá Kevin Costner?

• 7.8.2013  21:17
    Kdo přežije: Samoa (TV pořad) (2009)

Russell!

• 3.5.2013  14:36

Divnej film...ale miluju Budaře a toho to bylo plné, takže alespoň dvě hvězdy za to, jak mě zvládl u téhle pitomosti udržet.

• 17.2.2013  15:32

To muselo dát příšernou práci...a přitom je to taková blbost...muzikály teď holt frčí

• 10.2.2013  14:46

Kdoví jak to všechno bylo.

• 9.2.2013  23:39
    Kdo přežije: Amazonie (TV pořad) (2003)

Atraktivitu téhle řadě zajistil Rob, který se sice v reálném životě považuje za outsidera, ale v Amazonii si všechny vodil jako na drátkách. Rozum mi zůstával stát nad tím, za jakou sexbombu platila Heidi. To všechny okouzlily její silikony? Vždyť vypadala příšerně a když do toho ještě začala mluvit... Každopádně vítěz k tomu podle mě přišel jak slepý k houslím.

• 21.1.2013  15:56

Nedotklo se mě to. Když to hodně zjednoduším, tak mi přišlo, že dělník chtěl osouložit místní bláznivku, která je ale hluboce věřící, tudíž si ji před tím musel vzít, což mu ovšem tolik nevadilo, protože v zapadlém městečku stejně není moc výběr. Po sňatku souloží jako diví všude, kde to jde. Následně přijde nehoda, po které muž ochrne, ba co hůř, nejspíš už nikdy nebude moci souložit! Aby nepřišel o smysl života, donutí svou bláznivku, aby souložila s cizími muži kudy bude chodit a následně mu to vyprávěla. No ale Emily Watson byla i tak skvělá, to zas jo.

• 19.1.2013  01:50
    Střelec (1995)

Dívala jsem se na to jen proto, že v tom má miniroličku můj šéf. Je to ale ukrutně nudné. Radši než děj jsem sledovala pražská panoramata.

• 26.12.2012  12:11

Horší kostýmy jsem nikdy neviděla.

• 16.12.2012  10:13

Není to moc dobrá komedie.

• 27.11.2012  21:25
    Svět ticha (1956)

Tehdy se ten výzkum holt dělal jinak. Stejně je ten dokument krásný, měla jsem chuť si tam s nimi jít zaplavat a to mám panický strach z hloubek. Jenže i tihle lidé se podíleli na tom, že my svět už nikdy takhle neuvidíme. Třeba to masakrování žraloků jen proto, že je nemají rádi. U toho se mi chtělo zvracet. Doufám, že by už dnes nebyli tak krátkozrací. Alespoň výzkumníci snad ne.

• 19.10.2012  21:30
    Máme doma nosorožce (TV film) (2009)

Název i popis působí prostoduše a je podle mě i docela zavádějící. Ve skutečnosti je to o tom, jak pytláci kvůli rohům pozabíjeli skupinu nosorožců, ze které přežilo jen čerstvě narozené mládě. Ujmul se ho starší manželský pár a časem k němu přibral i prase. Nyní se je snaží vrátit do volné přírody, společně, protože se už od sebe nehnou. Rozhodně to není o tom, že se nějací pošahaní lidé rozhodli mít nosorožce za domácího mazlíčka.

• 11.10.2012  21:01
    Nespatřené (TV film) (1996)

Téda. Jsem sama překvapená, že mě tenhle dokument tak děsil. Na začátku mě pobavil rozhovor dvou slepých kluků, kteří se přetahovali o kameru: "Já to chci taky vidět!" - "Se podívej, ne?". Jenže pak přišel imitující chlapeček a rázem to začalo být strašně hororové...

• 7.10.2012  21:47
    Recept na bohatství (TV pořad) (2012)

Někoho tak nesympatického jako je Šmuclerová, jsem snad nikdy neviděla. Oproti ní je i Tereza Kostková milá panímáma. Jinak je to další soutěžní pořad o ničem. Kdyby dali do poroty Babicu, třeba by se tomu dalo aspoň zasmát.

• 4.10.2012  21:37
    Přežil jsem otravu jedem (TV film) (2001)

No, nechtěla bych být žákyní toho pána s knírkem.

• 27.9.2012  15:14
    Má kůže mě zabíjí (TV film) (2008)

Hodně silné téma. Ale tvůrci by neměli spoléhat jen na to. Nedoporučovala bych tenhle dokument slabým povahám, některé záběry jsou dost drsné. Být v kůži matky, které po porodu ukážou mimino s tímhle onemocněním, tak se z toho šoku už asi nikdy nevzpamatuju.

• 23.9.2012  14:25
    Rozhovory před popravou (TV film) (2011)

Ve spravedlivost čínského soudnictví nevěřím ani po zhlédnutí tohoto tendenčního dokumentu. Soudci rozdávají tresty na základě vůle rodiny oběti? To je teda zvláštní právní řád. Je tu dobře vidět, jak se asijské uvažování a morálka hodně liší od našeho. Jen ta moderátorka jako by vypadla ze zpráv na Nově, je naprosto neprofesionální s otázkami jak pětileté dítě, zřejmě se snahou vyždímat co nejvíc emocí.

<< předchozí 1 2 3