katjaaa

katjaaa

<< předchozí 1 2 3 4
    • 6.9.2015  08:30
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Zatím shlédnuta 1/3. série

• 8.5.2015  21:06
    Tři bratři (2014)

U parodie na Červenou Karkulku jsem to vypnula, na toto já opravdu nemám nervy.

• 28.12.2014  20:38
    Pompeje (2014)

Za druhou polovinu.

• 17.3.2014  00:07

Předem chci napsat,že jsem četla celou serii knih. K filmu samotnému. Co mu nemohu upřít je,že jsem se celkem nasmála scénám s Rose. Jenže to je tak asi VŠE! Při castingu na hlavní postavy snad museli spát, nebo jinak si nedokážu představit, kde vzali tu bandu nesympatických herců neherců v čele s otřesnou ředitelkou (je mi jedno, že ji hrála Kurylenko, byla příšerná a konec)a trapnou Vasillisou. Dimka musím říct mi ani tak nevadil, i když jsem si ho představovala jinak. Co mi na něm vadilo bylo,že jsem mu tu náklonnost a lásku k Roze prostě nežrala. Když to vezmu kolem a kolem, první dil je nejslabší to ano,ale oni z toho udělali pomalu propadák. Roza je tahoun filmu,ale je to prostě málo. Přeskakují tam z jedné scény do druhé takovou rychlostí, že nestíháte pomalu sledovat. Než si uvědomíte, že jste ve scéně v kostele už Vám na plátně SPOILER "zapaluje" Ozera spolužáka a šup ani nemrknete a Rose leží Dimitriovi v náručí SPOILER..i když nevidím důvod to tu psát, když pomalu všechny scény byly na netu dřív, než byla premiéra. A co to mělo být s těmi Strigoji? To si jako řekli zamažeme je od kečupu, budou působit strašlivě? Tak to se nepovedlo. Přišlo mi to pěkně trapné, to samé u Moroju od krve. Odchylky od knih, to už bylo pak to poslední v řadě, co mě žralo.I když je mé zklamání obrovské, přejí si pokračování, protože tyto knihy jsou skvělé a zaslouží si zfilmovat. Dám 3* Jednu za Rose,druhou za psychopsy a třetí za pár povedených scén. A prosím, pokud chcete pokračovat vyměňte režiséra a scénáristu. S herci už se bohužel nic dělat nedá

• 16.3.2014  23:39

Synovi se pohádka moc líbila. A to je pro mě stěžejní, takže ty 4* dám. Kdybych měla hodnotit za sebe, bohužel bych dvě hvězdy ubrala. Pohádka byla krásně barevná, ale nudila mě a nebavila, až na pár scén. Ale je to děláno pro dětské publikum, takže zde rozhodl syn.

• 21.11.2013  21:53

Věděla jsem do čeho jdu, jelikož mám knižní předlohu přečtou. Většinou jsem z filmových adaptací mých oblíbených knih zklamaná. S Hunger Games jsem nadmíru spokojena. Excelentní herecký výkon Katniss budu ještě dlouho vychvalovat do nebes. Nechybí nádherné kostýmy. Svatební šaty byly úžasné ( vlastně vše co měla Katniss na sobě bylo perfektní). Film mě vtáhl do děje takřka okamžitě- tíživá atmosféra, naděje, nenávist, víra a láska ( a nemyslím jen lásku k Peetovi, která v Katniss postupně sílí, i když ona sama tvrdí, že milovat nedokáže, ale i láska ke kraji, rodině) Se samotnými hrami jsem také byla spokojena. Bylo tam to nejdůležitější, takřka vše čeho byla Katniss svědkem. Dávám 5*, protože opravdu nemám co vytknout (až na tu poslední libačku s Hurikánem, ta tam byla nějak navíc)

• 14.11.2013  22:11
    Insidious (2010)

Jeden z nejlepších hororů, které jsem kdy viděla.

• 14.11.2013  22:08

Viděla už jsem všechny možné horory a málo co mě vyděsí, ale u tohoto hororu jsem se malém strachy počůrala.

• 18.9.2013  23:01

Musím říct, že jsem byla spokojena. Nebyla to žádná love story a film mě bavil. U pár scén jsem sice kroutila hlavou (Bach- chudák ten se musí v hrobě otáčet, rozkvetlý skleník a polibek v dešti- o jak klišoidní.... a našlo by se ještě pár). Dala bych snad i čtyři,ale zatím nechám tři a možná svoje hodnocení upravím, až film uvidím znovu a znovu si ho ráda určitě pustím. Co mě ale netešilo byl výběr herců do hlavních mužských roli resp. chlapeckých..strašně nesympatičtí, ale zároveň svou roli zahráli dobře.

• 15.7.2013  17:54
    Škola zlomených srdcí (TV seriál) (1994)

Další seriál mého dětství (stejně jako Beverly), který jsem měla velmi ráda a vzpomínám s nostalgií.

• 15.7.2013  17:53
    Beverly Hills 90210 (TV seriál) (1990)

A já ty tři hvězdy dám a dala bych možná i čtyři, kdyby poslední dvě série nebyly tak strašné. Beverly je prostě část mého dětství a vůůbec nelituji a nestydím se za to, že jsem ho sledovala.

• 30.6.2013  13:58

Vždy, když na film koukám, lituju, že si takovou skvělou bojovou hru nikdy nezahraju :). Moc by mě totiž bavila. A baví mě i film.

• 28.6.2013  23:49

Líbilo se mi to více než 28 dní poté.

• 28.6.2013  21:46

Věděla jsem do čeho jdu..četla jsem zdejší komentáře i obsah, ale stejně mě to dostalo. Příběh umocňuje už jen to, že se skutečně stal. A i když se v něm vlastně nic neděje, je velice emotivní a s každým člověkem, který má v sobě aspoň kousíček citu, hne. A se mnou hnul o to více, protože jsem sama pejskař. Ty 4* prostě dát musím.

• 26.6.2013  13:41

Rychle a zběsile si vždy užívám, bohužel u tohoto dílu jsem byla trochu zklamaná. Ne tak jako u trojky, ale byla. Hudba opět skvělá, potěšil i návrat Letty, která předešlým dílům dodávala šťávu. Bohužel vtípků už nebylo tolik, i když pokud byly, pobavily. Film samotný mi přišel takový pochmurný, chyběla lehkost, vtipy, jakoby barevnost a nadsázka. S Doma se stal přes noc super hrdina, který přeskakuje mosty, přičemž pomalu létá, tanky jezdí na triskový pohon, nad jedoucím autem vybuchují stěny...no nechápala jsem. Udělali z toho přemrštěný akčňák, který mě opravdu nepotěšil.

• 18.6.2013  23:38
    Procitnutí (TV seriál) (2012)

Originální a plné napětí. Seriál u kterého jsem se nemohla dočkat každého dalšího dílů.

• 18.6.2013  00:17
    Tudorovci (TV seriál) (2007)

Když pominu historickou věrohodnost, seriál je opravdu velkolepý. U posledního dílů mi tuhla krev v žilách a žasla jsem. protože lepší závěr seriálu jsem ještě neviděla. Nadchly mě nejen herecké výkony Meyerse, který nehrál, ale Jindřichem se stal, Dormer v roli Anny Boleynové a Cavilla s Frainem, ale také umělecká výprava.

• 1.6.2013  23:15

Za mě krásně zpracovaný příběh

• 31.5.2013  17:50
    Azyl (2008)

Takovýchto hororů jsou mraky. Nic nového nenabídne, přestože začátek vypadá slibně. Hned jak se na scéně objeví napodobenina Freddy Kruegera všechno jde do....

• 31.5.2013  17:46

A opět, stejně jako u Megapiraně, mě překvapuje, co vše se může dostat na televizní obrazovky.

• 31.5.2013  17:44

Filmu se nedá upřít překvapivý závěr. Bacon opět nezklamal. Přesto film není ničím unikátním.

• 27.5.2013  00:22

Emotivni, dramatické- prostě dokonalý film. Norton zde září. Věřila jsem mu každý krok, každé slovo a výraz tváře. Scéna ze sprchy doma je úžasná a ne proto že je v ní Edward nahý, další úžasná scéna, kdy bratři strhávají v pokoji "výzdobu" zdi, mrazivá vražda černochů..závěrečný proslov..nemám slov.Skvělé!

• 25.5.2013  23:39
    Bez dechu (2011)

Ten Lautner je neskutečně špatný herec, nemůžu si pomoct, ale nevěřím mu ani slovo, ať jde radši předvádět spodní prádlo nebo něco, ale herectví ať pověsí na hřebík. Udělá mi tím obrovskou radost.

• 23.5.2013  23:28

Možná kdyby v hlavní roli nebyla Demi Moore přidala bych jednu hvězdu. Jako herečka není špatná, ale v tomto špatná byla. Příběh jinak zajímavý, člověk chvílemi neví, jestli jsou to halucinace z prášků, jestli opravdu vidí duchy, nebo na ní někdo něco hraje. Zajímavé scény se střídají s pár dost nudnými a efekty kolikrát taky katastrofa, ale ve výsledku jsem byla spokojená.

• 23.5.2013  00:06

Syn Čiči miluje, kdyby bylo po jeho, mohl by se na to dívat neustále. Boo je rozkošná. Velmi povedený animák.

• 22.5.2013  23:59

Velice emotivní film o dívce, která se narodila v těle chlapce a jejím smutném konci. Bohužel netolerance ve světě byla je a bude.

• 22.5.2013  23:39
    Trust (2010)

První hodina filmu super,pak se to zvrhne. Že se čtrnáctiletá holka nechá zblbnout chlapem co má přes třicet se dá pochopit,dá se pochopit že s ním šla na čaj, či co to bylo, já byla ve 14 taky vygumovaná, ale že ji znásilní a káča pitomá mu ještě volá a je nešťastná, že on ji neodpovídá, to už je fakt na cvokaře. Nevím jak to v těchto situacích chodí a jestli opravdu takto, ale film se díky tomu zvrhne v rodinné drama s plačícím agresivním otcem, zoufalou matkou a dcerou co "miluje" nemiluje chlapa co ji znásilní. Téma je aktuální, počítač má dnes v pokoji kdejaký 8letý harant za podpory svých rodičů, tak možná se rodiče trochu uvědomí a popřemýšlí, jestli je zrovna internet vhodná výplň volného času pro jejich ratolesti. Můj syn je ještě malý,ale compu se v pokoji nedočká i kdyby se třeba na hlavu stavěl.

• 21.5.2013  23:45

Film má slibný začátek, ale konec je nedodělaný. Celkově poměrně nuda. Jeden z filmů na které si za chvíli ani nevzpomenu.

• 19.5.2013  22:35
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Hodně špatný vtip

• 19.5.2013  00:54
    Odplata (2006)

Čekala jsem, že to bude horší. Nakonec ty 2* a půl dám. Pofidérní kamera, průměrní herci, ale příběh celkem zajímavý a lekaček jsem se taky dočkala.

<< předchozí 1 2 3 4