MikeCool

Flegmatický a melancholický Potterholik

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54
    • 1.6.2020  11:25
    #jsemtady (2019)

Příjemná, nenáročná komedie, která pobaví a nahlídne do všech možných koutů sociálního života, jak toho reálného, tak i toho virtuálního. Velké plus též zhlédávám v tom, že jsem měl díky koronašílenství celý kino sál jen pro sebe. ___ (Cinestar, Hradec Králové)

• 25.5.2020  12:52

Taková akční podívaná z kuchyňského prostředí.

• 11.5.2020  21:45
    Frčíme (2020)

Tak na co zajít, hned první den, co kina otevřou "po" koronavirové pandemické hysterii? Nabídka nebyla úplně vábná. Polovinu promítaných filmů jsem viděl a zároveň jsem si nechtěl zkazit chuť nějakou českou, podprůměrnou rádoby komedií. Nabízela se jediná možnost, animák Frčíme. Byla to sázka na jistotu. Kvalita tohoto animáku, od disneyovských & pixarovských tvůrců se dala očekávat předem. Ovšem výsledek samotný předčil všechna má očekávání. Příjemný svižný příběh, který má nápad, spoustu dobrého humoru, i dojemných chvil. To vše jsem si užil, v úplně prázdném kinosále, takže zážitek byl naprosto jedinečný. Vřele doporučuji těm, co mají rádi chytré animáky s krásným příběhem. ___ (Cinestar, Hradec Králové)

• 7.5.2020  14:13
    Far Cry (2008)

Jsem velký milovník Far Cry, ale tohle filmové zpracování, si tahle herní série vážně nezasloužila.

• 7.5.2020  01:19

"Můžu se tě na něco zeptat? Když se Scotem hrajete tenis, bavíte se dobře? Třeba u televize? Jo, při Přátelích! Nehledě na tuto hlášku, která mě rozesmála, to byla lehce podprůměrná komedie. Bohužel.

• 1.5.2020  01:33

Před zhlédnutím tohohle kousku jsem neočekával žádnou hitparádu, ale příjemně mne, i přes všechnu tu absurdnost tahle svěží hororová komedie překvapila a hlavně pobavila.

• 3.4.2020  23:17
    Díra (2019)

Film disponuje velice inovativním námětem. Pěkně zpracované, společensko-psychologické drama.

• 3.4.2020  23:15

Nenáročná francouzská komedie. Pobaví, ale nedodala mi nikterak potřebu ji vidět podruhé.

• 3.4.2020  23:14
    Apokalypsa: 1. světová válka (TV seriál) (2014)

Úžasná barevná retrospektiva 1. světové války. Tohle se frantíkům povedlo. Podobný počin, ale o 2. světové válce se mi líbil o chlup více.

• 3.4.2020  23:12
    Všechny příští Černobyly (TV film) (2011)

Moc nechápu, co tímto dokumentem chtěl Ivo Bystřičan říci. Pro mě to byl takový dokumentární, žvatlací mindfuck.

• 3.4.2020  23:10
    Lov (2020)

Parádní svižná podivuhodnost. :-D

• 27.3.2020  02:25

Průměrná komedie z českých řad. Neurazí, ani neohromí. Nejvíce se mi líbila postava hospodyně v podání Elišky Balzerové. ___ (Cinestar, Hradec Králové)

• 27.3.2020  02:21

Příjemná, svižná, satirická komedie, z období války. ___ (Kino 99, Kolín)

• 26.3.2020  22:54

Jeden z největších filmových bizárů, co kdy vnikl. Film, ze kterého mi začalo hrabat po 2 minutách zhlédnutí. Chápu dominanci v žebříčku nejrozporuplnějších filmů, protože tohle je svým způsobem neskutečně kvalitní propadák, co nemá obdoby.

• 23.3.2020  15:51
    Heavy Trip (2018)

Po dlouhé době jsem u filmové komedie umíral smíchy! Už jen za to, patří téhle finské, metalové komedii plný počet hvězd. Skvělá, svižná a hlavně vtipná jízda. Více takovýchto kousků!

• 22.3.2020  14:49

Příběh psychopata! Bravurně natočené a herecky skvěle odehrané.

• 22.3.2020  14:47

Průměrné zakončení nové trilogie legendárních Hvězdných válek.

• 22.3.2020  14:45
    V síti (2020)

Výchovný dokument Víta Klusáka, který opět předvedl svoji mistrnost námětu v oblasti dokumentárního filmu. Dokument, který bys se měl povinně pouštět všem, čerstvě náctileým. ___ (Cinestar, Praha Černý most)

• 17.3.2020  19:50

Velice silné drama, které mi nedalo spát. Sympatický výkon mladých herců umocňoval "autenticitu" snímku. Rozhodně to nebyla pro ně lehká role, ale zvládli to na výbornou. Smekám před nimi. Režijně a scenáristicky velice dobře odvedená práce. Atmosféra houstla každou minutou, až do posledních minut filmu. Doporučuji všem, co mají rádi silné psychologické filmy.

• 10.12.2019  08:09

Zdálo se mi to o chlup lepší, než předešlý díl, ovšem stále je to lehce nadprůměrná komediální smršť akčních, dobrodružných scén pro dospělé. Velkým bonusem pro mě samotného bylo to, že jsem alespoň poprvé vyzkoušel VIP sál s polohovatelnými sedačkami na Chodově, v Praze. Parádní zážitek, doporučuji všem. ___ (Cinema City, Praha Chodov, VIP)

• 2.12.2019  21:34
    Orange Is the New Black (TV seriál) (2013)

TV-seriál. Útěk z vězení v ženském podání, zaměřený na charaktery postav. První dvě série hodně navnadili, ale bohužel, jak už to převážně u seriálů bývá (neříkám, že u všech!), šla kvalita každou řadou dolů. | 1.série (85%), 2.série (85%), 3.série (80%), 4.série(75%), 5.série(75%), 6.série(70%), 7.série(60%) > Průměr: 76% (4*) |

• 1.12.2019  21:30
    Vlastníci (2019)

Příjemné překvapení. Konverzační filmy nejsou zrovna mojí oblíbenou parketou. Zejména je to kvůli nezáživnému tématu nebo kvůli tomu, že u většiny těchto konverzaček postrádám rozvoj postavy v průběhu filmu. Havelkovi Vlastníci všechny filmové klišé tohoto druhu vyvrátili a velice mne oslovili. Nejen kvalitním obsazením, ale také pestrobarevností a rozvojem jednotlivých postav. Dramaticky gradující příběh z jedné místnosti byl doplněn vkusným, černým humorem, který trefil přesně, do mého vkusu. Zejména bych vyzdvihl výkon Terezy Voříšková "alias" Ramba, za kterého si bez debat zaslouží ocenění. Doporučuji všem. Velice milé překvapení z české filmové dílničky. Více takovýchto filmů české produkce! ___ (Cinestar, Hradec Králové)

• 22.11.2019  22:15
    LOVEní (2019)

Bože, to byla ale pí****na! Další z řad odporné a nevkusné komedie z české produkce.

• 22.11.2019  14:26
    20 let poté (2008)

Vyhrabal jsem v mé zásobě originálních DVDček tuhle záležitost. Neskutečný paskvil o ničem. DVDčko jsem úspěšně skartoval!

• 20.11.2019  14:37
    FattyPillowTV (TV pořad) (2014)

Internetový pořad. Kanál FattyPillow pravidelně sleduji. Z celé české "YouTube scény" mám tohohle "kundibáda" nejraději. Ovšem je docela těžké hodnotit na filmové databázi internetový YouTube kanál. Proto tedy průměrné hodnocení. | 70% (3*) |

• 20.11.2019  14:25
    Hollywoodští rivalové (TV seriál) (2009)

TV-seriál. Některé dvojice byli zajímavé, některé však zase méně. Lehce nadprůměrný dokumentární cyklus. | > Průměr všech zhlédnutých epizod: 60% (3*) |

• 20.11.2019  14:23
    Bratrstvo neohrožených (TV seriál) (2001)

TV-seriál. Příjemná hraná, rekonstrukce elitní americké jednoty v 2. světové válce. | 1.díl (80%), 2.díl (80%), 3.díl (80%), 4.díl (80%), 5.díl (80%), 6.díl (80%), 7.díl (80%), 8.díl (80%), 9.díl (80%), 10.díl (80%) > Průměr: 80% (4*) |

• 20.11.2019  14:05
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

TV-seriál. Miluju tyhle melancholické, napínavé záležitosti. Nevím proč, ale prožíval jsem stejnou nostalgii, jako při hraní PC hry Life Is Strange. Seriál je zároveň propojen úžasnou hudbou. Ovšem přikládám se k zdejší většině, s názorem, že 13 důvodů proč mělo skončit hlavní zápletkou seriálu, a to po 1. sérii! Druhá série má ještě co nabídnout a stále dokázala strhnout mojí pozornost. 3. série je podle mě už moc (zatím jsem viděl jen 1. díl a upřímně, se mi do dalších dílů moc nechce). | 1.série (95%), 2.série (85%), 3.série 1/13 (65%), 4.série (??%) > Průměr: 82% (4*) |

• 20.11.2019  13:47
    Útěk z vězení (TV seriál) (2005)

TV-seriál. První dvě série jsou geniální! Hltal jsem plnými doušky každý díl a byl v napětí. Bohužel přibývající série kvalitu sráželi. Ne úplně ke dnu, ale vytratilo se totální pohlcení z již zmiňovaných prvních dvou sérií, což mě velice zklamalo. | 1.série (95%), 2.série (90%), 3.série (70%), 4.série (65%), 5.série (70%) > Průměr: 78% (4*) |

• 20.11.2019  13:30
    MOST! (TV seriál) (2019)

TV-seriál. DYCKY MOST! | 1.díl (85%), 2.díl (85%), 3.díl (85%), 4.díl (90%), 5.díl (85%), 6.díl (85%), 7.díl (85%), 8.díl (85%),> Průměr: 86% (5*) |

<< předchozí 1 2 3 4 14 28 41 54