• Krátkometrážní

Psí kusy - Štěňátka (2021) (epizoda)

Parádní a vtipná epizodka z krátkého seriálu, se psím hrdinou, z mého oblíbeného Vzhůru do oblak. Tohle se Disney-Pixaru povedlo. Škoda, že těch dílů není více, ale na jednu stranu, to takhle stačí. Všeho moc škodí.

Psí kusy - Veverka! (2021) (epizoda)

Psí kusy (2021) (seriál)

Parádní a vtipný krátký seriál se psím hrdinou, z mého oblíbeného Vzhůru do oblak. Tohle se Disney-Pixaru povedlo. Škoda, že těch dílů není více, ale na jednu stranu, to takhle stačí. Všeho moc škodí.

Predátor (1987)

Kult, který mě minul.

Dokonalý smysl (2011)

Myšlenka filmu, jak důležité pro nás jsou a můžou být naše smysly, je samozřejmě originální, ale bohužel pojetí filmu a zadrhávající plynulost mě postupem času začínala více a více nudit.

Párty Hárder: Summer Massacre (2022)

Nečekaně dobré zakončení Filmového víkendu, v Boskovicích. V záplavě českých, béčkových trapno komedií, kde i slovo "prdel" je pro mnohé režiséry za hranou, je tenhle "Párty masakr" příjemnou změnou. Příběhově je to samozřejmě o ničem, ale ty hlody, ty hlášky! Z těch šlo celé letní kino do kolen, včetně mě a to mě jen tak něco nerozesměje. Ano, trapno tenhle film provází po celou dobu, ale oproti prvnímu dílu si to trapno užijete a skvěle se pobavíte! ___ (11. Filmový víkend ČSFD, Letní kino, Boskovice)

Top Gun: Maverick (2022)

Přiznám se, že první Top Gun jsem viděl den před "dvojkou." Stručně řečeno, tenhle filmový kult jde absolutně mimo mě. Byť verze 2022 pokračovala ve stejném stylu, jako verze 1986, ta novější se mi v jistých částech líbila daleko více. Paradoxně nejvíce se mi líbilo úvodní dvouminutové intro, kde elektrizující hudba v letním kině dodávala neskutečnou atmosféru. A závěrečná akční vzdušná honička též stála za to. To vše mezitím byla pro bohužel docela zívačka. ___ (11. Filmový víkend ČSFD, Letní kino, Boskovice)

Thor: Láska jako hrom (2022)

No, co na to říct. Kdyby to bylo točený, jako parodie na Marvel, hodnotil bych možná lépe, ale moc nechápu, proč filmoví tvůrci, udělali z Thora komediální postavu, pro smích. Přesto neříkám ani popel, že jsem se mnohdy sám nepobavil. Každopádně jsem dostal to, co jsem podle všelijakých trailerů očekával. ___ (11. Filmový víkend ČSFD, Letní kino, Boskovice)