• Krátkometrážní

Česko na talíři (2011) (pořad)

TV-pořad (Reality show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |

Léto s Italem (2012) (pořad)

TV-pořad (Reality show). Další soutěž o vaření, tentokrát s Italem. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |

Jak se staví dům (2009) (pořad)

TV-pořad (Reality show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |

S Italem v kuchyni (2009) (pořad)

TV-pořad (Reality show). Další z řad soutěží o vaření, tentokrát s Italem. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |

Jak se staví sen (2007) (pořad)

VyVolení (2005) (pořad)

TV-pořad (Reality show). Jediná "pozitivní" věc na této patlanině je VLADKO!!! | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 30% (1*) |

Mladší o pár let (2010) (pořad)

TV-pořad (Reality show). Ale jo, vždycky jsem byl jemně šokován jakou změnou soutěžící na konci prošli. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 25% (1*) |

Polepšovna mazlíčků (2009) (pořad) odpad!

TV-pořad (Reality show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 10% (odpad!) |

Hledá se táta (2008) (pořad) odpad!

TV-pořad (Reality show). | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 5% (odpad!) |

VyVolení (2005) (pořad) odpad!