RanMori

Andrea Pořízková

okres Prachatice

<< předchozí 1 2
    • 5.9.2020  12:11

Podle mě to bylo funkční, a rozhodně napínavější a zajímavější než prapodivně splácaná jednička. Postavy konečně dostaly prostor se projevit a i když by se i tady našlo pár takových "ehm" scén, pořád to drželo pohromadě a konec byl super.

• 3.9.2020  10:46
    Ranma ½ (TV seriál) (1989)

No, jako, několik prvních dílů je tak nařachaných, že se u toho člověk fakt zasměje. Pak se ale postavy přestanou totálně vyvíjet, děj taky, a neskutečně mnoho dílů se prostě neděje NIC. Místo 160 dílů by bohatě stačilo 60, a i to by ještě pořád bylo na ten děj moc.

• 3.9.2020  10:40

Cruchote, běžte se vyčůrat! A ta hudba :). Můj neoblíbenější díl.

• 3.9.2020  10:08
    Tenet (2020)

Na mě to zkrátka dělá dojem, že se Nolenovi stejně jako plno dalším lidem, prostě jen líbí, když se video pouští pozpátku, a mermomocí to chtěl mít ve filmu. Co na tom, že zápletka stojí za starou belu, dialogy nedávaj smysl a v polovině filmu máte nudou chuť odejít z kina? 1 hvězda za efekty (i když ve většině případů prvoplánových a zbytečných).

• 15.10.2019  22:02
    Aladin (2019)

Mínusy - sultán je moc hubenej. - Jafar je moc mladej. - Jafar se neproměnil na kobru, což považuju za vůbec největší škodu. Plusy - koberec - zachování některých hudebních témat ze stejnojmenné hry - sem tam nějakej vtípek se podařil. I když občas to byl cringe. Jako jo, nebylo to tak hrozný, jak jsem se obávala, dalo se :)

• 27.6.2019  08:42
    Záchranáři (TV pořad) (2018)

Spoustu lidí nadává na herecké výkony, ale mně to přijde ok - však to nejsou a ani to nemají být herci, podle mě jde jen o znázornění situace a její vykreslení, ne o nějaké strhující záběry. Má jít o pochopení a ukázání, čím vším si musí záchranáři taky někdy projít a co všechno musí řešit - někdy opravdu bizarnosti. Pracuji též ve zdravotnictví a tudíž vím, že někteří lidé by se opravdu chovali tak, jak je ukázáno, ale musím uznat i to, že neustále stejný mustr - přijedeme-ošetřujeme-přijde někdo kdo začne celou situaci kecama zhoršovat- už poněkud smrdí diváckou atraktivností. I přesto by to ale mohlo být laické veřejnosti přínosem, protože výjezdy jsou doplněny praktickými informacemi, co jako oznamovatel dělat či nedělat, a jaké je vlastně pozadí celé záchranné služby.

• 27.6.2019  08:32

Vzhledem k tomu, že se dá očekávat, že tento film zkouknou především fanoušci pokemonů, přijde mi docela odvážné hned na začátku filmu prohlásit, že nemáme očekávat žádné trenéry ani souboje. Přitom to je to, co na tom všichni tak žerou. Osobně bych snesla i mnohem víc pomrkávání ( bylo jich tam hodně, to zas ne že ne, Unowny na tričku hrdiny oceňuji :D, ale pořád by se tam toho vešlo mnohonásobně víc). Příběh jako takový není špatný, dokonce mi ani nevadil ten Pikachu, ač na něj mám kvůli kreslenému seriálu trochu averzi. Pořád čekám na nějaký fakt seriozně pojatý film o Pokemonech a tenhle k němu nemá vůbec zle nakročeno. Ale pořád to ještě není úplně ono, to, co by fanoušky nutilo nadskakovat na židlích a zase to žrát, jako by jim bylo deset.

• 31.5.2019  22:49

Já nevím, na mě to nějak nefunguje, dosud jsme ji v žádném filmu nepotřebovali, tak proč by najednou jo?

• 31.5.2019  22:44

Nejslabší z avangerů, všechny postavy sice fungují jak mají, ale ten rádoby záporák je fakt bída. Holt se ani v tom marvelovském výborném maratonu škobrtnutí nevyhneme.

• 31.5.2019  22:41

Tady vlastně sledujeme dvě příběhové linie, přičemž ta s Helou mě fakt nebere, ale Thor a Hulk jsou super.

• 31.5.2019  22:39

Bucky mi hrozným způsobem leze na nervy, ale jinak to není zlý.

• 31.5.2019  22:38
    Kamikaze kaitó Jeanne (TV seriál) (1999)

Jeden z prvních seriálů, kterým jsem začínala s anime, a možná proto jsem měla docela problém zvyknout si na ty fakt velikostně přemrštěné oči. Ale pak jsem si zvykla a nakonec je z toho moje srdcovka a největší nostalgie :)

• 25.5.2019  08:10
    Aquaman (2018)

Ne. Už od první minuty filmu, kdy moře vyvrhne na břeh své první klišé, se tato už jen stále nabalují, takže je celý příběh velmi průhledný, předvídatelný a tudíž ukrutně NUDNÝ! Jednu pofiderní a imaginární hvězdičku dávám za humor, který ovšem tvůrci neplánovali, ale je pravda, že my se smíchy ohýbali skoro celý film. Dílo se sice snaží o několik různých linek, z nichž jedna má být romantická, ale když se dva dospělí lidé najednou začnou červenat jako puberťáci, když se náhodou vezmou za ruku, tak nefunguje ani tato. Přiblblé nájezdy kamer do xichtů přehrávajících herců, chlápci pod vodou v těžký zbroji (ideální na plavání), lídl efekty a ta hudební smyčka to už jenom dodělávala. Tu tu tů... Navíc nevím, jestli se film snažil o reference, ale působilo to na nás spíše jako vykradačky a to do toho raději nepočítám ten degenerovanej výtvor fůze Antmana s Ironmanem - to se jako vážně našel někdo, komu ten kostým nepřišel k smíchu?

• 21.4.2019  16:30

Oproti jedničce dost těžké zklamání. Lákání na známé postavy, které však nedostanou moc velkou roli. Dost poněkud "neuvěřitelných" scén (a to i pokud se držíme v hranicích toho, že je uvěřitelné, když mravenec umí zapálit sirku), často přetažené a občas i nudné. A bohužel ani zde není divák ušetřen jistých agitek, které to celé splachují do hlubin. Velká škoda :(

• 23.3.2019  12:31
    Wonder Woman (2017)

No... amazonka v sexy oblečku mezi německými vojáky v uniformách, to byla řádná pěst na oko. A ještě větší pěst na oko byl výběr herce na ztvárnění Area, málokdo by se hodil míň jako. Od tý doby, co se ukázal, jsem měla úplně zkaženej film (ne že by to do té doby byla nějaká lahoda). A poslední, úplně zbytečný výskok ze střechy na konci filmu, to dohřbil komplet. Jo a zpomalené záběry! Nezapomeňme na zpomalené záběry!

• 13.3.2019  09:04

Nuda, nuda, nuda, od začátku do konce. Není tu jediná sympatická postava. Minimálně poslední půlhodinu jsem si přehrávala v hlavě jiné filmy, abych neusnula.

• 28.2.2019  08:18

Naivní, průhledné, nedomyšlené, vtipné tam, kde to tvůrci zjevně neplánovali a s minimem povedených dialogů. Ztracený večer to ale nebyl, na mnoha místech jsme se opravdu upřímně zasmáli.

• 15.11.2018  09:00
    Sabrina - mladá čarodějnice (TV seriál) (1996)

Seriál, který se ani trochu nepokouší brát vážně a je plný hlodů, kterým se prostě nedá nesmát :). Ke dvěma prvním sériím se dá opakovaně vracet, škoda, že pak už to ztrácí dech.

• 6.9.2018  23:23

Tak už konečně víme, jak Xavier ke své pleši přišel. To je taky asi tak to jediné, co se tu ve filmu nějak posunulo, jinak všechny známé postavy předvádí to, co stejně víme, že umí, akorát že to dělají mnohem hůř. Postava Jean se moc nepovedla. Nesympatická a nepodobná svému staršímu já. Zabitá Storm. Zbytečnej Kurt Wagner. Tvůrci včetně postav si zjevně nepamatují, co se dělo v předešlém filmu a plácají páté přes deváté, padni jak padni. Nelogičnosti, nuda, odporování si sama sobě, slabě podložené přebíhání postav ze strany na stranu a předstírání nějaké chemie mezi nimi. Záporáka ani nemá cenu komentovat :D . Tohle si serie X menů fakt nezasloužila.

• 30.3.2018  17:34
    Miira no kaikata (TV seriál) (2018)

Něco rozkošnějšího se jen těžko najde :)

• 30.3.2018  10:31
    Jú gi ó! Zexal (TV seriál) (2011)

Neviděla jsem, protože neuznávám. Král hry je jen jeden ;)

• 30.3.2018  10:28

Tohle bylo velké zklamání a to mám ten seriál tak ráda. To musí každý záporák chtít prostě jenom zničit Svět?

• 30.3.2018  10:24
    Jú gi ó (TV seriál) (1998)

Proboha kdo psal ten název tady??!! Seriál má své jisté vrtochy, ale když člověk vyfiltruje ty do nekonečna se opakující výlevy o přátelství, co všechno překoná, zbyde pěkně napínavá a strhující podívaná na karetní duely. Postavy jsou poněkud excentrické, ale mně to k tomu ději sedí :D

• 30.3.2018  09:54
    Liga spravedlnosti (2017)

Na počátku filmu se vzal pytlíček se základníma vlastnostma záporáků, zatřáslo se s ním a první co vypadlo na hromadu, byl úplně random enemák, kterej má od začátku na čele napsáno Na závěr filmu chcípnu. Film o tom, jak se úplně zbytečné a směšné postavy snaží oživit supermana, a jejichž snaha je potom korunována tím, že si oživlý odletí se svou Lejnovou užít do kukuřičných polí. Smrtelně nudné a nelogické dialogy, snahy o hláškování a hlubokoduché úvahy (Nemusím tohle město znát. Musím ho zachránit), nemluvě o celkově stupidní zápletce a jejím rozuzlení, hážou tuhle spatlaninu až na dno.

• 26.3.2018  19:28

1 hvězdička pouze za labyrint a řekněme nějaké ty efekty. Postavy, dialogy, jejich motivace a vůbec všechno ostatní způsobují divákovi až fyzicky bolestivou nudu.

• 18.11.2017  09:57

Ou, tohle bylo hodně špatný. A ne jen proto, že všechny hlavní a skoro i všechny vedlejší postavy byly tak nesnesitelně nesympatický, že bylo utrpení se na ně dívat. Hlavně "Mlok" (příhodné pro někoho, kdo opravdu vypadá jako žabí huba), který se možná vyzná v bylinkách a zvířatech, ale jako kouzelník je u mě úplný amatér. Nesčetněkrát mohl na prchající tvory hodit nějaké to znehybňující kouzlo, ale to ne, raději u toho roztřískal, co se dalo. Docela mě dostalo "rychle najděte nějakou konvici", když měnit něco na něco jiného se (alespoň v HP) učí někde kolem druhé třídy, už nevím přesně. Bordelu okolo, že mohli mít konvic milion, ale to taky ne, musíme najít nějakou pravou. Jediný Farrell je ok, ale zase dostal stupidní scénář, takže taky nic. Navíc jsem si myslela, že to bude o těch zvířatech, ale nemůžu se zbavit dojmu, že ty a jejich "lov" byla spíš taková vedlejší kolej. Hlavní kolej mi unikla úplně.

• 20.10.2017  13:40
    Komisař Rex (TV seriál) (1994)

Já se na to dívala jako malá a neměla jsem k tomu výhrady, fakt nevím, co bych na to říkala dnes :). Ovšem to mluvím jen o dílech s Morettim, s těma dalšíma jsem neviděla ani jeden. Strašně mě totiž naštvali, když ho zabili, ale nejvíc mě nasral sám Rex. Jen si to vemte - v prvním díle se málem utrápí, když přijde o pána a Morettiho to stojí hodně úsilí probudit v něm zase chuť do života. Pak po X letech společných umře i tento a Rex nemá nejmenší problém si zvyknout na novýho pána >:( . Prostě nespravedlnost a odbito :)

• 14.10.2017  10:08

Série s "Nanohou" mají už od druhé sezony problém v tom, že na diváka chrlí příliš mnoho postav. Čtvrtá série to už jenom dokazuje - bambilion nových postav, které už se prostě nutně musí opakovat. V takové přemíře si k nim člověk už nemůže být ani schopen udělat nějaký vztah a tudíž ho zajímat, co se s nimi bude dít dál. Nanoha s Fate jsou absolutně odstrčené stranou, o Hayate ani nemluvím.

• 25.9.2017  21:56
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

Viděla jsem 30 minut a i při těch mi stihla odumřít část šedé kůry mozkové. Něco tak pitomého nemůže nikdo snad ani pohledat. Když jsem se ještě přečetla jejich vlastní popis, že je to -Nejopravdovější seriál z lékařského prostředí-, letěla jsem s hrůzou v očích na ČSFD a s velkou úlevou si přečetla těch 15%. Děkuju, já už se bála, že se to vážně může někomu líbit.

• 1.9.2017  13:42
    Death Note (2017)