FFilipCZ

okres Praha
Milovník nevšedních TV-show

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 12.11.2018  00:50

Nemám, co dodat! První sérii jsem zhlédl za jedno odpoledne, to mluví za vše!!

• 4.11.2018  15:48
    Searching (2018)

WOW! A máme tu dalšího z adeptů na můj top film letošního roku. Obrovské překvapení a jeden z nejmrazivějších thrillerů, co jsem za poslední dobu viděl. Musím říci, že mě mrazí ještě do teď a u dvou scén jsem měl skleněný oči - ne, že by to bylo dojemný, ale proto, jak to bylo intenzivní a úplně mě ten daný moment vtáhl. PS: Kdo tu spoiluje, měl by jít na pranýř! Momenty překvapení jsou tím, co tento film dělá jedinečným a já každému z diváků vřele doporučuji jít na tento film s naprosto čistou hlavou a bez jakýchkoliv informací/obsahu. Pak zaručuji, že Vás film překvapí stejně, jako mě.

• 4.11.2018  15:43
    Alfa (2018)

Na můj pocit z toho asi moc okatě smrdělo CGI a dost mi to rušilo celkový dojem z filmu. Ne že by mi CGI vadilo, ale tady bylo opravdu dost amatérské. To, že se bude jednat v podstatě o kopii 10 000 BC jsem čekal, tudíž mě to ani nepřekvapilo.

• 27.10.2018  11:45

Opravdu úžasný dokument! Loutkáři, make-up artisti, art designeři, chlápci, kteří mají na starosti vizuální efekty, animatronics. Je fakt mazec, kolik práce a kolik lidí stojí mnohdy za jednou jedinou filmovou postavou, aniž bychom si to vůbec uvědomili (či to automaticky považujeme za CGI). I přesto, že digitální efekty nyní vládnou filmovému průmyslu, moc bych si přál, aby CGI a skutečná práce loutkářů a make-up artistů fungovala v rovnováze a vždy byla použita správná technika. Jelikož mnohdy je to vhodnější - i když časově náročnější a pracnější.

• 17.10.2018  16:00

Příběh znám z jednoho dílu Extreme Makeover: Home Edition, kde se na konci zmínili, že je natočen i film. Život Patricka Henry Hughse mě zajímal a chtěl jsem se dozvědět více. Zajímalo mě také, jak se režisér vypořádá s návštěvou EM HE a jak tuto důležitou kapitolu života rodiny ztvární - nebyla tam však vůbec zmíněna, stejně tak jako vše, co se dělo po té - to mě zajímalo nejvíce. Film je naprosto zbytečný a nedává vůbec žádnou nadstavbu. To, co je tady vidět v 95minutách, shrnou v prvních 5 minutách dílu v EM HE.

• 7.10.2018  16:31

Filmů s podobnou tématikou jsem již viděl nespočet. Ani tento ničím nepřekvapí, ničím neurazí ani ničím neoslní. Dakota Fanning zahrála Wendy věrohodně. Odlišností může být možná pouze Star Trekovský obsah, který je šikovně pojatý a zaujme.

• 8.9.2018  18:34
    Upgrade (2018)

WOW. WOW. WOW. Už je to nějaký ten pátek, co mě film takto vtáhl a dostal! Parádní revenge žánrovka se sci-fi/future nádechem. Navíc Logan Marshall-Green celý film perfektně táhne. Za mě naprosté nadšení a adept na TOP tohoto roku.

• 8.9.2018  10:47

Jirku Krále nesleduji a nikdy jsem neviděl žádné jeho video. I přesto ho jako YT personu znám a povědomí o něm mám. Hodně lidí si říká, že to chce mít fakt velký koule skončit něco, co mu vydělává celkem slušnej balík. Na druhou stranu o jeho budoucnost se nebojím a rozhodně není člověk, který by skončil na ulici - je zajištěný, má "Zetko", atd. Což mu v tomhle rozhodnutí taky určitě pomohlo. Vlastně se mu ani nedivím, že nechce trávit večery natáčením videí pro 10-letý kiddos, když je ve věku, kdy může cestovat, poznávat svět a poznávat sebe a začít novou kapitolu. Práce by vždycky v první řadě měla bavit a to že Vás bude bavit není podmíněný tím, kolik za ní dostáváte. I práce s platem 250tis. Kč měsíčně Vás může srát a můžete s ní chtít skončit, na druhou stranu práce za 10tis. Kč Vás může naplňovat. Takže GL Jirko a jak říkáš "Na kluka z Mekáče dobrý, ne?"...

• 22.4.2018  15:01
    Hora (2017)

Záběry jsou nádherné, o tom žádná, a všichni milovníci hor budou zajisté plesat. Mě osobně celý dojem z filmu bohužel neskutečně kazil soundtrack. Nic proti australskému komornímu orchestru, ale v tomto případě bych asi ocenil spíše naprosté ticho a pouze zvuky přírody, burácejícího sněhu při lavině a nebo silného větru na vrcholku hory.

• 28.3.2018  20:18

Bohužel už se vytratil ten "wow efekt" z prvního dílu. Spousta pasáží byla slepá, nudná a místy dost zbytečná (některé z nich i trapné). Naštěstí stopáž je celkem krátká, takže se to dalo snést. Jak se dalo čekat, vše směřovalo k závěrečnému fightu, který byl ok-ish, jen jsem osobně čekal, že se více zapojí Scrappy :) Nicméně za mě určitě zklamání, asi jsem byl moc přehypovaný z traileru. Uvidíme, co nabídne trojka, která by se, dle konce, snad měla točit a měla by mít i zajímavou zápletku.

• 22.3.2018  23:31
    Ferdinand (2017)

Dabing u animáků nikdy nezklame. I zde bylo originální namluvení býků a dalších "postav" bez chyb. Především trojice německých koňů neměla chybu a bavila mě pokaždé, když otevřela pusu. Děj se dal předvídat - ale to už jsme si u animáků tak nějak zvykli a není to ničím, co by mělo ubírat na kvalitě. Pár super zábavných scén (například býčí tanec) a celkem svižně ubíhající děj, kterému by však neškodila stopáž max 90 min.

• 22.3.2018  21:03
    Annihilation (2018)

Dobrý námět, super atmosféra se scénami a vydařená druhá polovina filmu, která mne však bohužel zklamala svým závěrem. Celkově mi film v hlavě asi dlouho nezůstane, nicméně především jedna unikátní scéna ("lidský hlas ve zvířeti", ať nespoiluju) určitě stojí za zmínku .

• 21.3.2018  23:32
    Paddington 2 (2017)

Stejně jako jednička mě i druhý Paddington dokázal jak pobavit, tak dojmout. Zachoval si svou přirozenost a rodinnou atmosféru, i když už to nebylo tak neočekávané, proto tentokrát o jednu hvězdu méně.

• 21.3.2018  22:00
    Kickboxer Retaliation (2017)

Už šestá Vengeance pro mě byla trápením, ale tohle už bylo fakt přespříliš...

• 15.2.2018  22:14

I přesto, že to byl můj první zážitek s perfektního Gold Classu a i přesto, že soundtrack byl perfektní, celý film se tak nějak prapodivně táhl. Za mě filmově spíše zklamání, ale GC byl super zážitek.

• 3.2.2018  22:46

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, vy čuráci :))

• 21.1.2018  19:40

Moc hezky natočené a se zajímavým novým twistem. Emma je nádherná! Jediné, co mi jako vždy vadí a kazí celý dojem, jsou muzikálové části, které mne nutily přeskakovat děj, protože je prostě ze srdce nesnáším.

• 4.1.2018  00:00

Chce se mi říci "jak na nový rok, tak po celý rok". Je pravda, že v roce 2017 jsem filmy hodně zanedbával a to se podepsalo také na mém počtu hodnocení (k ročnímu shrnutí jsem se ještě nedostal, ale ty počty budou opravdu prachbídné) a tak doufám, že rok 2018 bude lepším a že tato první vlaštovka mi to pomyslné "filmové jaro" udělá. Nicméně zpátky k filmu, čisté 4 hvězdy to nejsou, ale Zmenšování jsem si opravdu nad míru užil. Spousta vtipných scén, zajímavý nápad a myšlenka. Vytknul bych snad jen tři věci - první je stopáž (2h15m už bylo celkem dost) a místy se děj trošku táhl, druhou věcí byl na mě až moc často se objevující "eko-bullshit" odkaz a třetím je konec - ten se tak prostě nějak stal, aniž by to někdo čekal a měl nějaké vysvětlení, jen jsem tak nevěřícně zůstal sedět a divil se, jestli to je jako už opravdu všechno.

• 25.12.2017  18:01

Ale jó, po těch otřesných předigitalizovaných pohádkách minulých let tohle bylo po dlouhé době příjemné, koukatelné a místy i vtipné. Trojan s Dvořákem se skvěle doplňovali, jen nechápu ty pár-minutový naprosto zbytečný camea Žilkový, Osvaldový, Horáčka a Bílý. To mi hodně zkazilo celkový dojem z pohádky.

• 27.11.2017  18:19

Deadpool a Sam L. Jackson byli perfektní dvojka. Parádní a nevšední děj doplněný spoustou akce a bezkonkurenčních vtipů. Jednoduchá zápletka, která ale překvapivě bez problémů udrží pozornost. Chystal jsem se na 4*, ale poslední půlhodinka má fakt koule!

• 27.11.2017  18:18
    La La Land (2016)

Sorry yakko, ale já prostě muzikály nemusím. Chtěl jsem tomu dát šanci a alespoň to zkusit, ale fakt se to nedalo. Může to být sebelepší oscarovej trhák, ale jak mi někdo do děje začne každejch pět minut zpívat, tak mi prostě vstávaj chlupy hrůzou, ať už je to animovaný nebo hraný.

• 15.11.2017  22:55

Marvel: 1, DC: 0. Bitvu komiksových novinek, které jsem měl díky čsfd promítání možnost vidět, vyhrál na plné čáře Thor. Bohužel Justice League pro mě byla až moc natažená a místy jsem se fakt nudil (na rozdíl od Thora, který byl jedna velká jízda od začátku do konce). K tomu navíc neskutečně odfláknutý konec. Pokud bych měl hledat nějaká pozitiva, tak by to bylo asi celkem dost akce a hlavně Barry (Flash), který mě bavil jaxviňa!

• 11.11.2017  11:30
    Ochránci (2017)

Řekněme, že se jedná o takové béčkové až céčkové "CYKA Avengers". Příběh je totálně jalovej, stejně jako herci.

• 25.10.2017  23:25

EPIC! Přesně to, co jsem potřeboval vidět. Nový Thor mi neskutečně zvedl náladu. Pravda, že tahle smršť hlášek a vtipných scén v kombinaci s perfektním soundtrackem okořeněná "špetkou" epický akce nemusí sednout každému, ale já se fakt po dlouhé době u filmu opět bavil a užil jsem si ho. Nejsem žádný Marvelovský freak, takže fakt nehodlám hledat souvislosti mezi postavami a zda to celý dávalo nebo nedávalo smysl. Za mě za pět!

• 23.10.2017  20:22

Třetí opičáci rozhodně nezklamali, ale na druhou stranu mě asi nikterak nepřekvapili. Čekal jsem, že to bude super a taky, že to super bylo. Na tu pátou hvězdu mi tam chyběl nějaký ten "wow faktor", který by mě posadil na prdel tak, jako první díl nové trilogie, který si s oblibou pouštím několikrát ročně. Není pochyb o tom, že tahle trilogie mě opravdu nadchla a já si ji opravdu oblíbil.

• 16.8.2017  19:17

Jako nebylo to špatný, jen je ten děj je prostě pořád a pořád dokola a člověka tam věci přestanou překvapovat a tím pádem film začne být tak nějak o ničem.

• 8.8.2017  20:47
    Mimi šéf (2017)

Po dlouhé době opravdu kvalitní animák, který stál za to! Už dlouho jsem se tak nenasmál. Skvěle zahráno a namluveno Alecem Baldwinem.

• 30.7.2017  16:22

Ze začátku poutavý, zajímavý a dobrodružný příběh se ale svou příliš přehnanou délkou postupem času stal celkem nudným.

• 2.7.2017  18:19

No, můj oblíbený seriál z dětství teda zmorfoval ve slušnou patlaninu plnou nevýrazných postav, trapných scén a průhledného děje, který směřoval k jedné závěrečné scéně, která nám všem měla vytřít zraky, ale jaksi se to nepovedlo. Velké zklamání.

• 22.6.2017  00:26

Jedním slovem EPIC. Rozhodně povedenější, než "Zánik". Tvůrci se opět rozhodli vyměnit ženskou vedlejší roli a tentokrát sáhli v obou případech do správné přihrádky. Stejně tak byl parádním zpestřením i Anthony Hopkins. Méně vykecávání, více akce a více transformerů, k tomu jako vždy perfektní soundtrack a pár povedených hlášek. Kdyby to nezkazili některými opravdu přehnanými scénami a občasným zbytečným natahováním děje, který místy působil nudně, asi bych sáhl ještě o něco výše, ale i tak u mne panuje spokojenost.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37