FFilipCZ

okres Praha
Milovník nevšedních TV-show

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 15.11.2017  22:55

Marvel: 1, DC: 0. Bitvu komiksových novinek, které jsem měl díky čsfd promítání možnost vidět, vyhrál na plné čáře Thor. Bohužel Justice League pro mě byla až moc natažená a místy jsem se fakt nudil (na rozdíl od Thora, který byl jedna velká jízda od začátku do konce). K tomu navíc neskutečně odfláknutý konec. Pokud bych měl hledat nějaká pozitiva, tak by to bylo asi celkem dost akce a hlavně Barry (Flash), který mě bavil jaxviňa!

• 11.11.2017  11:30
    Ochránci (2017)

Řekněme, že se jedná o takové béčkové až céčkové "CYKA Avengers". Příběh je totálně jalovej, stejně jako herci.

• 25.10.2017  23:25

EPIC! Přesně to, co jsem potřeboval vidět. Nový Thor mi neskutečně zvedl náladu. Pravda, že tahle smršť hlášek a vtipných scén v kombinaci s perfektním soundtrackem okořeněná "špetkou" epický akce nemusí sednout každému, ale já se fakt po dlouhé době u filmu opět bavil a užil jsem si ho. Nejsem žádný Marvelovský freak, takže fakt nehodlám hledat souvislosti mezi postavami a zda to celý dávalo nebo nedávalo smysl. Za mě za pět!

• 23.10.2017  20:22

Třetí opičáci rozhodně nezklamali, ale na druhou stranu mě asi nikterak nepřekvapili. Čekal jsem, že to bude super a taky, že to super bylo. Na tu pátou hvězdu mi tam chyběl nějaký ten "wow faktor", který by mě posadil na prdel tak, jako první díl nové trilogie, který si s oblibou pouštím několikrát ročně. Není pochyb o tom, že tahle trilogie mě opravdu nadchla a já si ji opravdu oblíbil.

• 16.8.2017  19:17

Jako nebylo to špatný, jen je ten děj je prostě pořád a pořád dokola a člověka tam věci přestanou překvapovat a tím pádem film začne být tak nějak o ničem.

• 8.8.2017  20:47
    Mimi šéf (2017)

Po dlouhé době opravdu kvalitní animák, který stál za to! Už dlouho jsem se tak nenasmál. Skvěle zahráno a namluveno Alecem Baldwinem.

• 30.7.2017  16:22

Ze začátku poutavý, zajímavý a dobrodružný příběh se ale svou příliš přehnanou délkou postupem času stal celkem nudným.

• 2.7.2017  18:19

No, můj oblíbený seriál z dětství teda zmorfoval ve slušnou patlaninu plnou nevýrazných postav, trapných scén a průhledného děje, který směřoval k jedné závěrečné scéně, která nám všem měla vytřít zraky, ale jaksi se to nepovedlo. Velké zklamání.

• 22.6.2017  00:26

Jedním slovem EPIC. Rozhodně povedenější, než "Zánik". Tvůrci se opět rozhodli vyměnit ženskou vedlejší roli a tentokrát sáhli v obou případech do správné přihrádky. Stejně tak byl parádním zpestřením i Anthony Hopkins. Méně vykecávání, více akce a více transformerů, k tomu jako vždy perfektní soundtrack a pár povedených hlášek. Kdyby to nezkazili některými opravdu přehnanými scénami a občasným zbytečným natahováním děje, který místy působil nudně, asi bych sáhl ještě o něco výše, ale i tak u mne panuje spokojenost.

• 18.5.2017  15:26
    Holky pod zámkem (TV pořad) (2015)

Jako na poměry současných reality show je spadá rozhodně do té kvalitnější poloviny.

• 12.5.2017  18:57

No já sem teda asi fakt divnej, nebo co...ale z dvojky mám úplně ten samý pocit, jako z jedničky. Sledování mi vůbec nevadilo, pohodově plynulo a já si film opět nečekaně užil. Takže stejně jako minule, za 4!

• 11.5.2017  13:52

Rickyho znám hlavně ze seriálu/cestopisu Idiot na cestách, jak působí "idiotovi" Karlovi různé naschvály při jeho putování po světě. Tam jsem si ho celkem oblíbil a působil na mě velice sympaticky, proto jsem očekával něco podobného i zde. Bohužel film mě nikterak nezaujal.

• 24.4.2017  12:40
    Pasažéři (2016)

Velice silné 4*, chvílemi jsem přemýšlel i o pěti, vzhledem k tomu, že už jsem pěknou dobu neviděl nějaký povedený film, který by si je zasloužil. Nakonec jsem si to však rozmyslel a to především kvůli celkem nevýraznému a dlouhému rozjezdu. Pasáž, kdy jsem se do filmu opravdu zažral a začal přemýšlet o vysokém hodnocení až začíná ve chvíli, kdy se Aurora dozví jednu nemilou věc o Jimovi, kterou nechci spoilerovat, na to si musíte přijít sami :)

• 24.4.2017  12:35

Meh....další boxerský film. Jen se prostě prohodí hlavní postava, vyhrabe se další neuvěřitelný pravdivý příběh a hurá na natáčení. Osobně už jsem toho celkem přecpaný a divím se, že v tom režiséři vidí potenciál, když v podstatě ta hlavní linii je stále stejná a neměnná. Neříkám, že to byl špatný film, ale prostě podle mě tenhle žánr už nemá co nového nabídnout a své fanoušky si nejspíše najde pouze přímo u příznivců tohoto sportu.

• 23.3.2017  10:55

Neříkám, že jsem nějaký starý páprda, to vůbec ne, ale nejmladší už taky nejsem. To bude asi důvod, proč na mě většina těchto klasických amerických komedií, plných přehnaného, někdy až trapného ("fekálního") humoru už prostě neoslovuje. A tohle je přesně ten případ. Samozřejmě se tam vyskytlo pár vtipných momentů, ale u většiny scén jsem spíše kroutil hlavou. Nicméně koukatelné to bylo, ale rozhodně to není film, který bych někomu doporučoval nebo si jej pouštěl znovu.

• 14.3.2017  12:17

Obecně nemám rád filmy, kde se zpívá. A ještě víc nemám rád filmy, kde se zpívá i když to není vůbec potřeba a standardní dialogy či vyprávění a posun děje jsou praktikovány právě zpěvěm. Osobně mi to hodně kazí dojem a zážitek z celého filmu. Toto je přesně ten případ. Děj moc hezký, originální, zajímavý. Příjemné postavy s krásnou animací a namluvením, ale ty songy jsou faaaakt otravný!

• 20.2.2017  12:09

Válečných filmů s dramatickou zápletkou dle skutečných událostí už mám nakoukané fakt desítky a desítky. Proto mě už jen tak něco nepřekvapí. Nejde o to, že by film nebyl kvalitní či dobře natočený, ale prostě nebyl jsem z něj nikterak uchvácený. Pomyslný palec hore dávám především za poslední cca půlhodinku - ta byla opravdu silná a naprosto mě vtáhla. Zbytek filmu je ale takový standard, který mě nijak zvlášť nezvedl ze židle.

• 12.2.2017  12:25
    Trollové (2016)

Už opravdu dlouhou dobu jsem neviděl kvalitní animovaný film. Bohužel moje čekání se stále oddaluje, vzhledem k tomu, že Trolly jsem nebyl ani schopný dokoukat - to už se mi dlouho u filmu nestalo.

• 17.1.2017  10:16
    Robinsonův ostrov (TV pořad) (2017)

A máme tu další kopírku amerického/australského pořadu, tentokráte Survivora. Byl jsem zvědavý, jak se toho český štáb zhostí, samozřejmě kvalitativně to na svého "otce" v žádném případě nemá. Čeští Robinsoni josu celkem nesympatičtí a korunku tomu nasazuje naprosto necharismatický a neznámý moderátor. Jako když opravdu nebudu mít do čeho píchnout, tak asi nějaký díl zkouknu, nicméně pro fandy této série to musí být opravdu utrpení.

• 15.1.2017  14:30

Naprosto souhlasím a přidávám se ke komentáři Toma Hardyho. Přesně vystihl mé pocity z tohoto filmu.

• 9.1.2017  22:42

Asi nejslabší vánoční díl, který jsem viděl. A to jsem si na něj musel ještě setsakra počkat.

• 2.1.2017  21:22

Chápu, že fanouškům cyklistiky i cyklistům samotným se tento dokument asi musí hnusit (i já samotný jsem byl překvapený, co všechno se za touto kauzou skrývalo), ale jako dokument to pro mne mělo nesmírnou vypovídací hodnotu. Vše bylo přehledně vysvětleno, výborně podáno a podloženo autentickými záběry. Takže za mě z morálního pohledu samozřejmě odpad - je to fakt nechutnost, co Lance provedl, ale z filmového naprosto v pořádku.

• 27.12.2016  18:26
    Zázračný nos (TV film) (2016)

Tak do třetice se to ČT1 konečně jakž takž povedlo a naservírovala nám jakous takous snesitelnou pohádku. Nejsem určitě jediný, který zde viděl souvislost s Parfémem: Příběhem vraha, ale ta mě mile potěšila. I když ono, jak se to vezme, po těch dvou exkrementech, který jsme dostali na vánoce a první svátek vánoční, mi možná pouze přijde, že tohle byla kvalitní pohádka. Nicméně dívat se na to dalo, i když ten slovenský dabing si mohli odpustit.

• 26.12.2016  17:48
    Slíbená princezna (TV film) (2016)

Nejsem si úplně jistý, zda má chorvatské pobřeží něco společného s typickou českou pohádkovskou scénou. Kostýmy otřesné - všechny sestry vypadaly, jak kdyby vylezly z limuzíny od Showparku. Casting na hlavní roli zlatovlásky? To fakt nenašli nic normálnějšího? Vypadá to, že ČT se pokouší předhánět v tom, který sváteční den nám nabídne horší pohádku.

• 25.12.2016  15:44
    Pravý rytíř (TV film) (2016)

Nejhorší štědrovečerní pohádka za posledních x let, co máme tuto vánoční tradici, kdy po štědrovečerní večeři usedáme k pohádce na ČT1.

• 20.12.2016  18:56

Mě teda dvojka vůbec nezklamala, ba naopak. Bavil jsem se stejně, jako u jedničky, proto dávám i stejné hodnocení.

• 18.12.2016  19:27
    Akce nový domov (TV pořad) (2016)

Další klasická nepovedená vykrádačka americkýho formátu, která prostě může fungovat puze a jenom v USA a v Evropě, potažmo ČR se stává trapnou. Ať už jde o hubnutí, stavění a upravování baráků, čistění domácností, závislostech nebo jiných reality show.

• 6.12.2016  19:49

Bohužel, já byl celkem zklamán. A to především po spatření onoho divokého draka, kterého jsem prostě pořád nějak nemohl skousnout a po celý film mě jeho zjev neskutečně iritoval. Neumím si to vysvětlit, je to fakt zvláštní, protože naopak jeho chování, city a hlavně neverbální komunikace tělem a očima byla fakt suprově promakaná, trefná a fakt mě bavila, ale ten jakýsi "Falco z Nekonečného příběhu ZJEV" mě prostě neseděl a kazil mi celý zážitek z filmu. Přirovnal bych to k takovému Tarzanovi, či jestli chcete Mauglímu v Disney fantasy kabátku, kde prales vystřídalo severozápadní pobřeží Spojených států.

• 5.12.2016  20:24

KONEČNĚ! Dalo by se zvolat po těch dlouhých měsících čekání, až to vyjde v nějaké povedenější kvalitě na netu. Bohužel jsem Sebevrahy nestihl v kině a tak jsem si musel pekelně počkat. Co k nim říci? Opět se mi potvrdilo, že pokud jsem na nějaký film fakt hodně přehajpovaný, občas zkouknu jeho trailer (což v 99% případů nedělám) a nemůžu se dočkat, až film uvidím, tak jsem poté tak nějak zklamaný, nebo né uplně zklamaný, ale trošku mi tam vyprchá ta malá neznámá, ten překvapivý moment a už prostě nějak nemám důvod, proč tomu napálit 5*. To byl přesně i tento případ, děj super, hlavní postavy superzločinců taky, zahráno parádně. Jediné, co bych si snad představoval pro svou větší spokojenost, je věnování více stopáže/času medailonkům jednotlivých padouchů. Ty mě na začátku tak hooodně bavily a velká škoda, že jim nebylo věnováno více prostoru. Sečteno podtrženo: byl to bezpochyby super snímek, bavil jsem se, dostal jsem to, co jsem očekával, ale na konci jsem si tak nějak řekl "meh, no tak to mám za sebou, jdem dál". A ani jsem si snímek nenechal v PC, kdybych se na něj chtěl někdy podívat znovu - to je pro mě takový "red alert", že filmu nemám dávat 5*.

• 28.11.2016  19:15
    Švýcarák (2016)

Poslední tři slova filmu byla "What the fuck?!" A musím se přiznat, že u mě to bylo stejné a krásně to vystihuje můj celkový pocit z filmu. Byl to fakt mazec a klobouček dolů před Danielem Radcliffem.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37