FFilipCZ

Milovník nevšedních TV-show

Instagram: f.pacc

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 25.11.2019  19:15

Super "feel good" jednohubka s příjemným obsazením, fajn příběhem a adekvátní nenataženou stopáží. Spousta super scén, které vám vykouzlí úsměv na tváři.

• 22.9.2019  16:41

Opravdu nádherný dokument o jednom malém snu, který vyrostl v něco obrovského. Spousta emocí a příběh, který vážně zvládne napsat pouze sám život. Johnovi a Molly moc fandím. Určitě si po filmu prohlédněte více například na https://www.apricotlanefarms.com.

• 17.8.2019  21:39

Tahle Tarantinovka mi moc nesedla. První dvě hodiny jsou hodně táhlé, spoustu omáčky, dějových a časových linií, u kterých mě v pozoru drží pouze skvělé úvodní duo Leonarda s Bradem. Ty pro mě úmorné a zdlouhavé první dvě hodiny však opravdu stojí za to "přetrpět", jelikož finále je grandiózní, to jsem si neskutečně užil a vše mi vynahradilo. Ta čtvrtá hvězda je opravdu blízko, ale 30 minut z 3-hodinového filmu je málo.

• 14.7.2019  20:26

Německé filmy mají jeden společný přívlastek. 90% z nich stojí za starou belu a je to odpad k nekoukání, nicméně čas od času přijdou s jedním klenotem, který vám vytře zrak a většinou vykompenzuje i tu tunu romantických sraček, kterou produkují. 100 Things je toho dalším příkladem. Skvělé aktuální téma, výborně zpracované a neméně dobře zahrané ústřední dvojkou. Je to možná klišé, ale štěstí si opravdu za peníze nekoupíte. Možná se k němu přiblížíte nebo si na něj na chvilku sáhnete, ale nikdy si jej zcela nekoupíte.

• 9.7.2019  23:07
    Shazam! (2019)

SHAZAM!...a moje pětihvězdičkové hodnocení bylo fuč, tomu byste nevěřili. A to třetí hvězdu dávám za závěr ve školní jídelně (nechci spoilovat, ale to bylo super cool). Jinak to pro mě byla celkem průměrná superhrdinská jednohubka, na kterou si pravděpodobně za pár týdnů nevzpomenu.

• 30.6.2019  23:16
    Atypický (TV seriál) (2017)

Opravdu úžasný seriál, který si mne získal hned od prvního dílu. Mezi první a druhou sérií jsem měl celkem dlouhou odmlku, nicméně obě série jsem vždy shodně sloupnul jako malinu za jedno odpoledne. Perfektně a humorně nasvětlená problematika světa těch, kteří to v životě nemají zrovna jednoduché.

• 26.5.2019  21:44

Evidentně nejsem jediný, kdo standardně nekomentuje jednotlivé díly, ale tentokrát udělal výjimku. Taktéž určitě nejsem jediný, kdo nebyl zcela nadšený z posledních cca 2-3 sérií, které se již dost vlekly a pokulhávaly. TBBT si mě našla relativně později, než ostatní, nicméně od své první minuty si mě získala. Zažil jsem s nimi skvělé hodiny zábavy a u žádného jiného seriálu jsem se tak netěšil na další díly jako zde. Co říci závěrem. Zcela otevřeně a upřímně? Po dokoukání posledního dílu - který byl mimochodem perfektní a se vším všudy (takto se dělají závěry, pánové od GOT) - mě bylo opravdu upřímně smutno, jakmile jsem si uvědomil, že to všechno doopravdy končí. Přeci jenom, nemluvíme tu o pár dílech. Pro mě to bylo téměř 5 let. Taktéž se tedy na dálku, symbolicky a elektronicky loučím s touto bandou a děkuju jim za zpříjemnění mých večerů.

• 26.5.2019  11:04
    Český sen (2004)

Krásná ukázka toho, jak silný může být v dnešním konzumním světě vliv reklamy a také jak hloupí a důvěřiví mohou být samotní konzumenti. Perfektní dokument, skvělý nápad (i když samotné zpracování trošku pokulhává). Přiznám se, že finální hodnocení není ani tak o kvalitě zpracování filmu (ta je hodně podprůměrná, ale zase je potřeba si říci, že to nenatáčel žádný Spielberg, ale dva studenti FAMU, kteří si nechali z daní zaplatit tenhle královskej prank na celej českej národ), ale spíše celkově o myšlence a tématu, o kterých pojednává.

• 29.4.2019  12:32

Jeden z mála mileniálových animáků, které mi ještě chybí v seznamu. Jako vždy nezklame hezkou hudbou a zajímavou animací a spoustou humoru, o který se stará především Mušu v podání perfektního Eddieho Murphyho.

• 28.4.2019  23:31
    Mutafukaz (2017)

Animace strop, u Willyho hlodů jsem padal smíchy. Super soundtrack (synth s dubstepem), nemůžu se ubránit ani throwbackům z GTA (barvy gangů a obecně zasazení do hoodu). Za mě hodně příjemné překvapení a god damn, aktuálně top animák tohohle roku (a první 5* animák za dobrý tři roky).

• 16.3.2019  16:07
    Čističi (2018)

Těžko se tento dokument hodnotí podle toho, jak je natočený či typickým místním hodnocením. Tento dokument je hlavně o tom, o čem vypovídá. Je velice důležité vědět, že takovíto "moderátoři" existují a s čím se musejí každý den potýkat. Jedná se o velice užitečný dokument natočený nestranně s výpověďmi vše zúčastněných stran. Dává fakta a nedělá závěry.

• 11.3.2019  15:53
    The Last Boy (2019)

Bohužel jsem se nechal jebaitnout celkem líbivým plakátem a šel do tohoto snímku "bez přípravy". Naprosto zbytečných 90minut.

• 2.3.2019  20:00

"Dobrý den slečno, dáte mi číslo na mobil? Asi jsem se do Vás zamiloval." Tak tahle věta asi může fungovat jen v Japonsku. Nebo v romantickém filmu. Všude jinde byste dostali kabelkou po hlavě. :D Pak ale začnete postupně odkrývat příběh a čím dál tím více Vám je jasné, co se na začátku dělo. Hodně zajímavý námět, hezky podaný a jako večerní jednohubka poslouží velice dobře.

• 3.2.2019  14:14
    Grinch (2018)

Na filmu není nic speciálního. Vše jednoduše funguje stejně, jako u původního Grinche s Jimem Carreym před 19 lety, kterého každý moc dobře zná. Nu, a někdy i to stačí, abyste si film užili.

• 9.1.2019  20:56

ČSFD projekce, Cinestar Anděl: Takhle se má dělat pokračování! Chytré, chytlavé, zábavné. První hodinka a půl mě bavila, skvělé Easter Eggy jak na Disney postavičky, herní svět, tak i na internet samotný (spam, programy z internetu, vyhledávač,...). Poté následuje slabší pasáž (cca půl hodinky do konce), která rozhodla, že po třech letech stále marně čekám na 5* animák. Je to pasáž, kdy se přejde na "rodinnou notu" a přidá se poučení pro děti (částečně o tom, jak to chodí na internetu, částečně o přátelství), což je samozřejmě skvělé pro ně, ale já sem na to už moc starej a tahle pasáž filmu mi dala slušnou facku a lehce mě zprudila. Závěr už se pak celkem dost natahuje, nicméně potitulkové scény jsou super! Byl jsem na pokračování Raubíře hodně natěšený, dokonce i trailer jsem zhlédl, proto jsem měl obavy, že jsem opět přehypovaný a budu zklamaný. Zklamání se však nekonalo. Film jsem si užil, několikrát jsem se i od srdce zasmál a chyběl jen kousek, abych sáhl po plném počtu.

• 6.1.2019  23:13

V podstatě se jedná o takového romantického Toma Cruise z Edge of Tomorrow. Líbí se mí námět. Herci jsou sympatičtí, všechno klape. Příjemná jednohubka.

• 2.1.2019  02:05
    Slídil (2014)

Naprosto brilantně napsaný příběh včetně hlavní postavy, kterou neméně bravurně zahrál Jake Gyllenhaal. Nemůžete z něj/z příběhu ani na chvíli spustit oči. Vše klape tak, jak má. Uff, začátek roku 2019 mi servíruje jeden kousek za druhým. PS: Toto se mi ukazuje před vložením mého komentáře "Komentáře uživatelů k filmu (911)" - hezká náhoda.

• 1.1.2019  19:20

Velice příjemné překvapení na začátek roku 2019. Takovéto romanťárny já můžu. Sympatičtí herci (včetně hereckých výkonů), dostatečná a přiměřená kombinace romantiky, zábavy i dojemných scén. Awkwafina je zde super, žeru jí! :D Plus jsem nejspíše zjistil, že mám "menší crush" na asijské slečny :D

• 1.1.2019  16:35
    Akční park (2018)

Parádní knoxvillovská jednohubka plná Jackass stuntů, retro Ameriky a feel good vibes.

• 1.1.2019  04:57

Opravdu překrásná animace, už dlouho jsem si takto vizuálně neužil žádný animovaný film. Taktéž příběh je zajímavý - jednak s nevšedním námětem, který byste u animáku nečekali, a navíc "dle pravdivých událostí".

• 24.12.2018  20:58
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Jednu hvězdičku dávám spíše pro sebe - za to, že jsem to dokoukal. Letošní štědrovečerní pohádka byla opět jako kost z kapra v krku. Nikdo ji nechce, ale všichni si toho kapra dají, protože prostě Vánoce! Jen doufám, že středeční pohádka to opět zachrání.

• 23.11.2018  11:00
    A.X.L. (2018)

Celkem koukatelná pohodová jednohubka, nicméně osobně se z tohoto tématu robopsa dalo vytěžit mnohem mnohem víc, než jen teenagerovská blbinka s klasickou love story, která se nacpe snad všude. Osobně bych si celkem přál bojovější a akčnější pokračování, kdy budou muset Milese s AXLem vyslat na nějakou misi.

• 23.11.2018  10:57
    Plán útěku 2 (2018)

Velký propad a zklamání po úžasné a propracované jedničce. Tohle nemá absolutně hlavu ani patu, hlavní protagonisté jsou nesympatičtí a Sylvester Stallone se zde objeví jen sporadicky. Absolutní ztráta času (alespoň, že stopáží to bylo celkem rychle zfouknuté) a nepovedené navázání na první díl.

• 12.11.2018  00:50

Nemám, co dodat! První sérii jsem zhlédl za jedno odpoledne, to mluví za vše!!

• 4.11.2018  15:48
    Pátrání (2018)

WOW! A máme tu dalšího z adeptů na můj top film letošního roku. Obrovské překvapení a jeden z nejmrazivějších thrillerů, co jsem za poslední dobu viděl. Musím říci, že mě mrazí ještě do teď a u dvou scén jsem měl skleněný oči - ne, že by to bylo dojemný, ale proto, jak to bylo intenzivní a úplně mě ten daný moment vtáhl. PS: Kdo tu spoiluje, měl by jít na pranýř! Momenty překvapení jsou tím, co tento film dělá jedinečným a já každému z diváků vřele doporučuji jít na tento film s naprosto čistou hlavou a bez jakýchkoliv informací/obsahu. Pak zaručuji, že Vás film překvapí stejně, jako mě.

• 4.11.2018  15:43
    Alfa (2018)

Na můj pocit z toho asi moc okatě smrdělo CGI a dost mi to rušilo celkový dojem z filmu. Ne že by mi CGI vadilo, ale tady bylo opravdu dost amatérské. To, že se bude jednat v podstatě o kopii 10 000 BC jsem čekal, tudíž mě to ani nepřekvapilo.

• 27.10.2018  11:45

Opravdu úžasný dokument! Loutkáři, make-up artisti, art designeři, chlápci, kteří mají na starosti vizuální efekty, animatronics. Je fakt mazec, kolik práce a kolik lidí stojí mnohdy za jednou jedinou filmovou postavou, aniž bychom si to vůbec uvědomili (či to automaticky považujeme za CGI). I přesto, že digitální efekty nyní vládnou filmovému průmyslu, moc bych si přál, aby CGI a skutečná práce loutkářů a make-up artistů fungovala v rovnováze a vždy byla použita správná technika. Jelikož mnohdy je to vhodnější - i když časově náročnější a pracnější.

• 17.10.2018  16:00

Příběh znám z jednoho dílu Extreme Makeover: Home Edition, kde se na konci zmínili, že je natočen i film. Život Patricka Henry Hughse mě zajímal a chtěl jsem se dozvědět více. Zajímalo mě také, jak se režisér vypořádá s návštěvou EM HE a jak tuto důležitou kapitolu života rodiny ztvární - nebyla tam však vůbec zmíněna, stejně tak jako vše, co se dělo po té - to mě zajímalo nejvíce. Film je naprosto zbytečný a nedává vůbec žádnou nadstavbu. To, co je tady vidět v 95minutách, shrnou v prvních 5 minutách dílu v EM HE.

• 7.10.2018  16:31

Filmů s podobnou tématikou jsem již viděl nespočet. Ani tento ničím nepřekvapí, ničím neurazí ani ničím neoslní. Dakota Fanning zahrála Wendy věrohodně. Odlišností může být možná pouze Star Trekovský obsah, který je šikovně pojatý a zaujme.

• 8.9.2018  18:34
    Upgrade (2018)

WOW. WOW. WOW. Už je to nějaký ten pátek, co mě film takto vtáhl a dostal! Parádní revenge žánrovka se sci-fi/future nádechem. Navíc Logan Marshall-Green celý film perfektně táhne. Za mě naprosté nadšení a adept na TOP tohoto roku.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38