FFilipCZ

okres Praha
Milovník nevšedních TV-show

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 9.1.2019  20:56

ČSFD projekce, Cinestar Anděl: Takhle se má dělat pokračování! Chytré, chytlavé, zábavné. První hodinka a půl mě bavila, skvělé Easter Eggy jak na Disney postavičky, herní svět, tak i na internet samotný (spam, programy z internetu, vyhledávač,...). Poté následuje slabší pasáž (cca půl hodinky do konce), která rozhodla, že po třech letech stále marně čekám na 5* animák. Je to pasáž, kdy se přejde na "rodinnou notu" a přidá se poučení pro děti (částečně o tom, jak to chodí na internetu, částečně o přátelství), což je samozřejmě skvělé pro ně, ale já sem na to už moc starej a tahle pasáž filmu mi dala slušnou facku a lehce mě zprudila. Závěr už se pak celkem dost natahuje, nicméně potitulkové scény jsou super! Byl jsem na pokračování Raubíře hodně natěšený, dokonce i trailer jsem zhlédl, proto jsem měl obavy, že jsem opět přehypovaný a budu zklamaný. Zklamání se však nekonalo. Film jsem si užil, několikrát jsem se i od srdce zasmál a chyběl jen kousek, abych sáhl po plném počtu.

• 6.1.2019  23:13

V podstatě se jedná o takového romantického Toma Cruise z Edge of Tomorrow. Líbí se mí námět. Herci jsou sympatičtí, všechno klape. Příjemná jednohubka.

• 2.1.2019  02:05
    Slídil (2014)

Naprosto brilantně napsaný příběh včetně hlavní postavy, kterou neméně bravurně zahrál Jake Gyllenhaal. Nemůžete z něj/z příběhu ani na chvíli spustit oči. Vše klape tak, jak má. Uff, začátek roku 2019 mi servíruje jeden kousek za druhým. PS: Toto se mi ukazuje před vložením mého komentáře "Komentáře uživatelů k filmu (911)" - hezká náhoda.

• 1.1.2019  19:20

Velice příjemné překvapení na začátek roku 2019. Takovéto romanťárny já můžu. Sympatičtí herci (včetně hereckých výkonů), dostatečná a přiměřená kombinace romantiky, zábavy i dojemných scén. Awkwafina je zde super, žeru jí! :D Plus jsem nejspíše zjistil, že mám "menší crush" na asijské slečny :D

• 1.1.2019  16:35
    Akční park (2018)

Parádní knoxvillovská jednohubka plná Jackass stuntů, retro Ameriky a feel good vibes.

• 1.1.2019  04:57

Opravdu překrásná animace, už dlouho jsem si takto vizuálně neužil žádný animovaný film. Taktéž příběh je zajímavý - jednak s nevšedním námětem, který byste u animáku nečekali, a navíc "dle pravdivých událostí".

• 24.12.2018  20:58
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Jednu hvězdičku dávám spíše pro sebe - za to, že jsem to dokoukal. Letošní štědrovečerní pohádka byla opět jako kost z kapra v krku. Nikdo ji nechce, ale všichni si toho kapra dají, protože prostě Vánoce! Jen doufám, že středeční pohádka to opět zachrání.

• 23.11.2018  11:00
    A.X.L. (2018)

Celkem koukatelná pohodová jednohubka, nicméně osobně se z tohoto tématu robopsa dalo vytěžit mnohem mnohem víc, než jen teenagerovská blbinka s klasickou love story, která se nacpe snad všude. Osobně bych si celkem přál bojovější a akčnější pokračování, kdy budou muset Milese s AXLem vyslat na nějakou misi.

• 23.11.2018  10:57
    Plán útěku 2 (2018)

Velký propad a zklamání po úžasné a propracované jedničce. Tohle nemá absolutně hlavu ani patu, hlavní protagonisté jsou nesympatičtí a Sylvester Stallone se zde objeví jen sporadicky. Absolutní ztráta času (alespoň, že stopáží to bylo celkem rychle zfouknuté) a nepovedené navázání na první díl.

• 12.11.2018  00:50

Nemám, co dodat! První sérii jsem zhlédl za jedno odpoledne, to mluví za vše!!

• 4.11.2018  15:48
    Pátrání (2018)

WOW! A máme tu dalšího z adeptů na můj top film letošního roku. Obrovské překvapení a jeden z nejmrazivějších thrillerů, co jsem za poslední dobu viděl. Musím říci, že mě mrazí ještě do teď a u dvou scén jsem měl skleněný oči - ne, že by to bylo dojemný, ale proto, jak to bylo intenzivní a úplně mě ten daný moment vtáhl. PS: Kdo tu spoiluje, měl by jít na pranýř! Momenty překvapení jsou tím, co tento film dělá jedinečným a já každému z diváků vřele doporučuji jít na tento film s naprosto čistou hlavou a bez jakýchkoliv informací/obsahu. Pak zaručuji, že Vás film překvapí stejně, jako mě.

• 4.11.2018  15:43
    Alfa (2018)

Na můj pocit z toho asi moc okatě smrdělo CGI a dost mi to rušilo celkový dojem z filmu. Ne že by mi CGI vadilo, ale tady bylo opravdu dost amatérské. To, že se bude jednat v podstatě o kopii 10 000 BC jsem čekal, tudíž mě to ani nepřekvapilo.

• 27.10.2018  11:45

Opravdu úžasný dokument! Loutkáři, make-up artisti, art designeři, chlápci, kteří mají na starosti vizuální efekty, animatronics. Je fakt mazec, kolik práce a kolik lidí stojí mnohdy za jednou jedinou filmovou postavou, aniž bychom si to vůbec uvědomili (či to automaticky považujeme za CGI). I přesto, že digitální efekty nyní vládnou filmovému průmyslu, moc bych si přál, aby CGI a skutečná práce loutkářů a make-up artistů fungovala v rovnováze a vždy byla použita správná technika. Jelikož mnohdy je to vhodnější - i když časově náročnější a pracnější.

• 17.10.2018  16:00

Příběh znám z jednoho dílu Extreme Makeover: Home Edition, kde se na konci zmínili, že je natočen i film. Život Patricka Henry Hughse mě zajímal a chtěl jsem se dozvědět více. Zajímalo mě také, jak se režisér vypořádá s návštěvou EM HE a jak tuto důležitou kapitolu života rodiny ztvární - nebyla tam však vůbec zmíněna, stejně tak jako vše, co se dělo po té - to mě zajímalo nejvíce. Film je naprosto zbytečný a nedává vůbec žádnou nadstavbu. To, co je tady vidět v 95minutách, shrnou v prvních 5 minutách dílu v EM HE.

• 7.10.2018  16:31

Filmů s podobnou tématikou jsem již viděl nespočet. Ani tento ničím nepřekvapí, ničím neurazí ani ničím neoslní. Dakota Fanning zahrála Wendy věrohodně. Odlišností může být možná pouze Star Trekovský obsah, který je šikovně pojatý a zaujme.

• 8.9.2018  18:34
    Upgrade (2018)

WOW. WOW. WOW. Už je to nějaký ten pátek, co mě film takto vtáhl a dostal! Parádní revenge žánrovka se sci-fi/future nádechem. Navíc Logan Marshall-Green celý film perfektně táhne. Za mě naprosté nadšení a adept na TOP tohoto roku.

• 8.9.2018  10:47

Jirku Krále nesleduji a nikdy jsem neviděl žádné jeho video. I přesto ho jako YT personu znám a povědomí o něm mám. Hodně lidí si říká, že to chce mít fakt velký koule skončit něco, co mu vydělává celkem slušnej balík. Na druhou stranu o jeho budoucnost se nebojím a rozhodně není člověk, který by skončil na ulici - je zajištěný, má "Zetko", atd. Což mu v tomhle rozhodnutí taky určitě pomohlo. Vlastně se mu ani nedivím, že nechce trávit večery natáčením videí pro 10-letý kiddos, když je ve věku, kdy může cestovat, poznávat svět a poznávat sebe a začít novou kapitolu. Práce by vždycky v první řadě měla bavit a to že Vás bude bavit není podmíněný tím, kolik za ní dostáváte. I práce s platem 250tis. Kč měsíčně Vás může srát a můžete s ní chtít skončit, na druhou stranu práce za 10tis. Kč Vás může naplňovat. Takže GL Jirko a jak říkáš "Na kluka z Mekáče dobrý, ne?"...

• 22.4.2018  15:01
    Hora (2017)

Záběry jsou nádherné, o tom žádná, a všichni milovníci hor budou zajisté plesat. Mě osobně celý dojem z filmu bohužel neskutečně kazil soundtrack. Nic proti australskému komornímu orchestru, ale v tomto případě bych asi ocenil spíše naprosté ticho a pouze zvuky přírody, burácejícího sněhu při lavině a nebo silného větru na vrcholku hory.

• 28.3.2018  20:18

Bohužel už se vytratil ten "wow efekt" z prvního dílu. Spousta pasáží byla slepá, nudná a místy dost zbytečná (některé z nich i trapné). Naštěstí stopáž je celkem krátká, takže se to dalo snést. Jak se dalo čekat, vše směřovalo k závěrečnému fightu, který byl ok-ish, jen jsem osobně čekal, že se více zapojí Scrappy :) Nicméně za mě určitě zklamání, asi jsem byl moc přehypovaný z traileru. Uvidíme, co nabídne trojka, která by se, dle konce, snad měla točit a měla by mít i zajímavou zápletku.

• 22.3.2018  23:31
    Ferdinand (2017)

Dabing u animáků nikdy nezklame. I zde bylo originální namluvení býků a dalších "postav" bez chyb. Především trojice německých koňů neměla chybu a bavila mě pokaždé, když otevřela pusu. Děj se dal předvídat - ale to už jsme si u animáků tak nějak zvykli a není to ničím, co by mělo ubírat na kvalitě. Pár super zábavných scén (například býčí tanec) a celkem svižně ubíhající děj, kterému by však neškodila stopáž max 90 min.

• 22.3.2018  21:03
    Annihilation (2018)

Dobrý námět, super atmosféra se scénami a vydařená druhá polovina filmu, která mne však bohužel zklamala svým závěrem. Celkově mi film v hlavě asi dlouho nezůstane, nicméně především jedna unikátní scéna ("lidský hlas ve zvířeti", ať nespoiluju) určitě stojí za zmínku .

• 21.3.2018  23:32
    Paddington 2 (2017)

Stejně jako jednička mě i druhý Paddington dokázal jak pobavit, tak dojmout. Zachoval si svou přirozenost a rodinnou atmosféru, i když už to nebylo tak neočekávané, proto tentokrát o jednu hvězdu méně.

• 21.3.2018  22:00
    Kickboxer Retaliation (2017)

Už šestá Vengeance pro mě byla trápením, ale tohle už bylo fakt přespříliš...

• 15.2.2018  22:14

I přesto, že to byl můj první zážitek s perfektního Gold Classu a i přesto, že soundtrack byl perfektní, celý film se tak nějak prapodivně táhl. Za mě filmově spíše zklamání, ale GC byl super zážitek.

• 3.2.2018  22:46

Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí, vy čuráci :))

• 21.1.2018  19:40

Moc hezky natočené a se zajímavým novým twistem. Emma je nádherná! Jediné, co mi jako vždy vadí a kazí celý dojem, jsou muzikálové části, které mne nutily přeskakovat děj, protože je prostě ze srdce nesnáším.

• 4.1.2018  00:00

Chce se mi říci "jak na nový rok, tak po celý rok". Je pravda, že v roce 2017 jsem filmy hodně zanedbával a to se podepsalo také na mém počtu hodnocení (k ročnímu shrnutí jsem se ještě nedostal, ale ty počty budou opravdu prachbídné) a tak doufám, že rok 2018 bude lepším a že tato první vlaštovka mi to pomyslné "filmové jaro" udělá. Nicméně zpátky k filmu, čisté 4 hvězdy to nejsou, ale Zmenšování jsem si opravdu nad míru užil. Spousta vtipných scén, zajímavý nápad a myšlenka. Vytknul bych snad jen tři věci - první je stopáž (2h15m už bylo celkem dost) a místy se děj trošku táhl, druhou věcí byl na mě až moc často se objevující "eko-bullshit" odkaz a třetím je konec - ten se tak prostě nějak stal, aniž by to někdo čekal a měl nějaké vysvětlení, jen jsem tak nevěřícně zůstal sedět a divil se, jestli to je jako už opravdu všechno.

• 25.12.2017  18:01

Ale jó, po těch otřesných předigitalizovaných pohádkách minulých let tohle bylo po dlouhé době příjemné, koukatelné a místy i vtipné. Trojan s Dvořákem se skvěle doplňovali, jen nechápu ty pár-minutový naprosto zbytečný camea Žilkový, Osvaldový, Horáčka a Bílý. To mi hodně zkazilo celkový dojem z pohádky.

• 27.11.2017  18:19

Deadpool a Sam L. Jackson byli perfektní dvojka. Parádní a nevšední děj doplněný spoustou akce a bezkonkurenčních vtipů. Jednoduchá zápletka, která ale překvapivě bez problémů udrží pozornost. Chystal jsem se na 4*, ale poslední půlhodinka má fakt koule!

• 27.11.2017  18:18
    La La Land (2016)

Sorry yakko, ale já prostě muzikály nemusím. Chtěl jsem tomu dát šanci a alespoň to zkusit, ale fakt se to nedalo. Může to být sebelepší oscarovej trhák, ale jak mi někdo do děje začne každejch pět minut zpívat, tak mi prostě vstávaj chlupy hrůzou, ať už je to animovaný nebo hraný.

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38