grandir

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 12.2.2019  09:00
    Pes baskervillský (divadelní záznam) (2018)

Nečekala jsem nic a směju se ještě dnes :)

• 26.10.2017  09:32

Nový pohled na známá i nová místa z ptačí perspektivy je úžasný, zjevně dobarvený obraz, byť nepřirozeně, až tak nevadí ... začíná mi bohužel ale lézt na nervy zbytečně patetický komentář J. Maxiána, občas si připadám, jak ve školce :o

• 11.9.2020  11:25
    Neon Demon (2016)

Bezbřehá nuda a ztráta času. Nenašla jsem nic, za co bych mohla udělit alespoň jednu *, abych film neposlala do odpadu.

• 7.8.2019  18:39

Francouzské skrz naskrz ...

• 19.3.2013  08:19
    Babovřesky (2013)

Další Slunce, seno, ... to není, ale rozhodně lepší než Kameňák, který se mi nelíbil. Děj trochu nevyvážený, ale většinou se kino opravdu bavilo a to v něm rozhodně neseděli "buranští diváci", jak je tady taky možné se dočíst. Někdo psal o přehrávání Jany Synkové, pro mě naopak celý film stojí na jejím hereckém výkonu. Film za ***, čtvrtá a pátá hvězda jsou za pozitivní náladu, která mi zůstala celý večer, takže za mě jako odpověď všem, co tady vědomě snižují téhle komedii hodnocení odpady - pane Troška, díky!

• 7.10.2013  08:16
    Gravitace (2013)

Viděno v IMAXu. A jen 5 hvězd na ohodnocení je málo. Víc psát netřeba ...

• 19.6.2013  08:54
    Podfukáři (2013)

V polovině filmu jsem uvažovala i o odpadu, od kterého tuhle slátaninu zachránila jen moje slabost pro Woodyho. Většině tu vadil konec, ve mě kupodivu naopak vykřesal špetku emocí, ale za to asi stejně mohla jen ta Paříž. V kině nás bylo 7, do konce vydrželo 5 :o

• 8.4.2018  13:47
    Stoker (2013)

Náhodně shlédnuto ... magnetické od první vteřiny, vizuálně, herecky i řemeslně dokonalé, "ujeté", ale tak přitažlivým způsobem, že chci vidět znovu!! A jdu si najít ten klavírní duet ...

• 8.12.2012  18:54

Pro mě opět jedno z dalších zklamání. Oceňuji nápad s kulisami, hudbu, kostýmy a příběh Levina a Kitty, který mě oslovil daleko víc než samotný příběh Anny. Keiře to slušelo, až na její občasné křečovité úšklebky, ale v druhé půlce už mi spíš lezla na nervy. Chvílemi mi to, bohužel, připomínalo Moulin Rouge. Slabé 3 hvězdy.

• 1.7.2012  22:20

Uff, tak to bylo protrpěnejch 90 minut. Trailer mě nalákal, ale zklamání velký. Po hláškama nabitejch předchozích dílech neuvěřitelně dětinský, moralizující a nudný. Vhodné pro děti DO 12-ti let. Kino slušně zaplněné, takže náklady se tvůrcům jistě vrátí.

• 4.9.2012  14:43

Chtěla jsem taneční čísla a nenáročnej film po náročným týdnu - obojího se mi dostalo takže ****

• 17.6.2013  08:31

Jedničce jsem se vyhnula, tomuto dílu se v autobuse na zájezdu vyhnout nedalo. Naštěstí, protože jsem naprosto nečekala, jak se nasměju. Příjemné překvapení! Pátá hvězdička je na podporu českého filmu.

• 2.12.2012  12:21

***** protože: * režie * kamera * příběh * herci * soundtrack

• 16.6.2014  08:14
    Dům (2011)

Jeden z nejlepších česko-slovenských filmů. Realita vystižená do posledního detailu. Díky za zážitek!

• 4.11.2013  14:23
    Gigolové (TV seriál) (2011)

Když vidím ty jejich klientky, tak taky váhám, nakolik to je reálné. Nedovedu si představit, jak se pak můžou zase objevit na veřejnosti??? Na druhou stranu, v Americe je možné všechno, takže asi proč ne. Občas je sice většina záběrů jen na Las Vegas, ale když ... Jimmy ... kvůli němu ... prostě ... musím ty čtyři hvězdy dát :)))

• 11.11.2018  18:38
    Lovci hlav (2011)

Černočerná nadupaná jízda, která nenechá vydechnout ani vteřinu!

• 2.7.2012  09:38

Asi jsem byla ve správné náladě, protože film mi vůbec nepřišel tak špatný. Sympatické obsazení, dialogy srozumitelné i pro laika a děj měl spád, takže jsem film shlédla jedním dechem. Nejsem si jistá, jestli by se mi líbil v kině, lepší shlédnout v komornějším domácím prostředí. Milostné scény nemusely být tak decentní :o, ale to se od Hamptona dalo očekávat. Každopádně pro pochopení tohoto snímku je lepší mít už v životě něco za sebou …

• 3.7.2012  20:13

První polovinu jsem dala nadvakrát a už jsem film pomalu odepsala, ale druhá půlka je tak nadupaná, že ... týjo, já musím dát zase pět! Jedna vybroušená hvězdička je za skvělou hudbu, která je zážitkem sama o sobě.

• 21.7.2014  13:39
    Velkolepé století (TV seriál) (2011)

Nesleduji, tudíž nehodnotím, ale jen z toho, co jsem při přepínání zahlédla mě zaujaly věty z úst Turků jako "Nechť jí Bůh žehná", "Pane Bože", "Ježíši Kriste" a podobně. Budu doufat, že je to chyba v překladu a dabingu, která ale v historickém seriálu z Osmanské říše 16-tého století opravdu pobaví :)))

• 3.7.2012  09:04

Čekala jsem, že se zasměju víc. Postava Aniston celkem seriózní, no a z Butlera se nedají spustit oči, takže kvůli němu za ***

• 22.10.2013  08:28
    Kriminálka Staré Město (TV seriál) (2010)

Hodnocena druhá řada. Už dlouho mě nic z tuzemské produkce takhle nepřitáhlo k obrazovce.

• 2.7.2012  09:41

Jelikož kdo neviděl a nechválil Kukyho, jako by nebyl, tak jsem s k němu s dvouletým zpožděním usedla s velkým očekáváním. No, zklamali mě Svěráci. Nuda, neseděl mi Kukyho hlas, loutky spíš děsivé jak od Švankmajera. Hvězdička za Svěráka staršího a technické provedení, které je dokonalé.

• 9.6.2014  08:20

Úroveň trošku rozkolísaná, ale sympatické obsazení, nádherné exteriéry, evropský přístup, bavila jsem se. Čtvrtá hvězda jednoznačně za ruský striptýz! Doufám, že ho ještě někde na netu najdu :o

• 24.9.2012  11:07
    Ženy v pokušení (2010)

Pokusila jsem se, ale fakt se to nedalo. Jak to mohl někdo vydržet v kině???

• 16.11.2018  09:59
    Ach, ten můj šéf! (TV film) (2009)

Ďábel nosí Pradu na německý způsob, ale nějakou takovou upřímností si mě to získalo tak, že jsem to dokoukala.

• 13.3.2013  09:57
    Gamer (2009)

To byla zase jednou blbost. Ale chvilkama jsem se přistihla, jak na to tupě zírám, takže nějakej efekt to asi mělo. Pár vizuálně úchvatných scén, ale jinak zklamání, které nezachránil ani Butler. Úplné vypnutí mozku při sledování nutností.

• 3.11.2013  13:15

Nečekaně milé překvapení. Osvěžující komedie ve stylu Účastníků zájezdu, která mi prosvětlila deštivé podzimní odpoledne a kterou si příště rozhodně dám znovu.

• 23.5.2014  08:14
    Samec (2009)

Označení romantická komedie je dost zavádějící. Jsou tu momenty, kdy se nedá nesmát, ale romantiky je v tom minimum. Spíš hořké, překvapivě realistické drama. Zdejší negativní hodnocení mi opět byly dobrým doporučením :)

• 2.7.2012  09:40

Lituju, že jsem ho neviděla v kině, protože domácí shlédnutí mu na dojmu hodně ubralo. Jinak čistá zábava, úžasné akční scény i když někdy až příliš roztříštěné, Jude Lawa nemusím, ale tady mu to seklo a slovní přestřelky s Holmesem nemají chybu. Přestože šlo o finále, tak mi, nevím proč, druhá půlka filmu přišla slabší než první, ale závěrečná „oběšenecká“ scénka to spravila. K páté hvězdičce mi chybí žhavější scény Holmese s Irene, které jsem si paradoxně více užila neprostříhané v traileru. Po x-tém shlédnutí navýšeno ze 4* na 5!

• 4.1.2013  22:21

Díky kladnému hodnocení zdejší menšiny jsem shlédla tenhle film. Naprosto neočekávaně mě tenhle spíš evropskej než americkej snímek totálně emocionálně vyždímal. Krásnej filmovej zážitek pro ty, kterým má co říct.

<< předchozí 1 2 3