Duoscop

FILMOVEJ FANDA

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 27.7.2020  22:49
    Greyhound (2020)

Líbil se mi zvuk pohřebního velrybího zpěvu při vynoření německé ponorky.

• 14.6.2020  20:10

Ze seriálu se stala přehlídka lidí s úchylkou. Opravdu mě zajímá, s jakou se tvůrci vytasí příště.

• 12.2.2020  17:38

Tak postelová scéna, to je topka. „Bylas? To víš že jo. Paráda.“

• 16.12.2019  23:38
    COOLfeed (TV pořad) (2018)

Může ještě Prima klesnout níž? Doufám že ne.

• 19.8.2019  00:07
    Lví král (2019)

Dabing použity v osobě lví královny, kterému propůjčila hlas paní Veskrnova-Havlova, je naprosto příšerný! Kdykoliv začala ta lvice mluvit, úroveň filmu šla o třídu níž! Po vizuální stránce naprostá nádhera ikdyz jde jen o vykrádačku původní verze.

• 28.4.2019  00:35

První polovina filmu je asi o 100% lepší, než ta druhá. Udržet si celý film kvalitu a atmosféru první poloviny, mohla to být fakt jízda!

• 16.2.2019  10:00
    The Voice Česko Slovensko (TV pořad) (2019)

Ti porotci jsou vážně trapní. Každý čeká na někoho, kdo to zmáčkne jako první a když se nikdo nenajde, tak toho potom litují. Nejhorší hudební pořad u nás.

• 1.2.2019  13:44
    MOST! - Epizoda 4 (E04) (epizoda) (2019)

Snědá ťíseň! Sýkorky už to lajkujou! Zatím nejlepší díl. Z toho Hofmann ještě něco bude. Jeho role mu sedí jak ušitá.

• 14.1.2019  22:00

Sebelum Iblis Menjemput, volně přeloženo Lesní duch po Indonesku. Masky víc než povedené a některé scény opravdu lahůdka. Např. Vytahování kladiva z hlavy trhání obličeje nebo strašení pod postelí. Nebýt tolik bezmyšlenkovitého pobíhání a zbytečně uřvaných dialogu mohlo to být ještě lepší. Ale i tak se jedná o velmi povedený horor a těším se na další Timuv počin.

• 2.12.2018  12:00

Největším mínusem filmu je jeho délka. Nějakých 89 minut je opravdu málo, protože u takového filmu byste vydrželi sedět i dvě hodiny a víc. Opravdu krásný kousek.

• 2.12.2018  11:26

Film o tom, co všechno způsobí křivé obvinění.

• 10.7.2018  10:24

Pohádka pro náctileté publikum.

• 4.5.2018  05:54
    Hry bez hranic (TV pořad) (1965)

Ta úvodní znělka stejně jako celý pořad je i po tolika letech naprosto geniální. Attention! Pret! Pííísk.

• 7.3.2018  00:16
    Svět po Hitlerovi (TV film) (2016)

Tomuto kolorovanému dokumentu a že sem jich viděl opravdu hodně, tleskám ve stoje. Tolik nových záběru, informací a skutečností o poválečné Evropě sem ještě neviděl. Bravo,bravo!

• 3.3.2018  00:41
    Varšavské povstání (TV film) (2013)

V čem byli Sověti lepší než Němci? Vzdávám velký obdiv a úctu hrdinnému Polskému národu, který bojoval až do úplného konce. Proč takovouto odvahu a touhu po svobodě neprojevil i Český národ?

• 12.2.2018  11:43
    Hitlerova jaderná bomba (TV film) (2015)

Jak bylo řečeno, Německo bylo poraženo za minutu dvanáct. Kdyby se nacisté zabývali výrobou tajných zbraní, proudových stíhaček a jaderných zbraní hned od nástupu k moci, celý svět by dnes mluvil německy. Nacisté mohli předpokládat že celosvětový konflikt který válkou vyvolají zasáhne Německo obrovskou silou. Mít například proudové stíhačky Horten Ho 229 už na začátku války, žádná letecká bitva o Británii by se neodehrála, a chystaná Německa invaze do Británie ,Seelowe (lvoun) by pro Německo skončila výtězně. A mít jaderné zbraně už v roce 1939, nechtějme ani domyslet.

• 11.2.2018  22:18

Zajímava a pro mně nová informace o vyslání novych proudových motorů do Japonska byla velmi zajímavá.Hlavně pro to, že mohla změnit průběh války. Bohužel mi chybělo více dobových informací a hraný dokument také není na vysoké úrovni. Zajímavá by byla skutečnost co by se stalo kdyby náklad do Japonska skutečně dorazil.

• 8.2.2018  18:41
    Hitlerovi muži (TV seriál) (1996)

1. Díl Rudolf Hess. Zajímavosti - ztráta jeho vlivu, vystrnadění Martinem Bormannem a nejasnosti o jeho sebevraždě. 2. Díl Karl Dönitz. Zajímavostí - záběr potápějící se lodě s posádkou a následný výbuch. 3. Díl Joseph Goebbels. Zajímavosti - kvůli češky Lídy Barové byl ochoten vzdát se svého postavení. 4. Díl Hermann Göring. Zajímavosti - Po 1.sv.válce pracoval jako letecký pošťák ve Švédsku. Jeho dítě údajně nebylo jeho,po těžkém zranění které utrpěl během pivního puče měl být impotentní. 5. Díl Heinrich Himmler. Zajímavosti - Během lékařské prohlídky spojenců skousnul kapsli s jedem. 6. Díl Albert Speer. Zajímavosti - U soudu uvedl že zvýšil zbrojařský průmysl v zemi proto, aby Německo co nejrychleji vyhrálo válku a on s Hitlerem coby jeho jediný opravdový přítel už mohli jen stavět. 7. Díl Adolf Eichmann. Zajímavosti - Po svém útěku pracoval jako chovatel kuřat, majitel čistírny nebo dělník. Po svém dopadení a cesty na popraviště klidným hlasem pronesl. Doufám že mně budete brzy všichni následovat. 9. Díl Joachym von Ribbentrop. Zajímavosti - Jeho Norimberský kat Joseph Malta musel zatížit lano na šibenici vlastní vahou protože si odsouzený v důsledku ubytu na váze nezlomil vaz. Potom ho vzal svou pravou rukou za jeho levé ucho, trhnul a Říšský ministr zahraničí byl mrtev.

• 27.1.2018  23:10
    Blok 99 (2017)

Opravdu si nepamatuju, kdy jsem naposled viděl takový brutál. Vince Vaughn si pro mně připravil největší filmové překvapení roku 2018. Žánr filmů z vězeňského prostředí dostává nový rozměr a má nového krále!

• 14.1.2018  12:55

Úspěchy Martiny : OH 3 - 1 - 1, MS 17 - 6 -1, ME 5 - 2 - 3, SP 11 - 2 - 2

• 2.1.2018  00:26

Nejlepší zombie komedie a jedna z mých oblíbených srdcovek. Simon Pegg a jeho nejlepší role.

• 27.12.2017  11:00
    Se lvíčkem v srdci (TV film) (2016)

Kde ty loňské sněhy sou...

• 24.12.2017  15:46

Krásné připomenutí doby, kdy nám fotbal ještě šel a na naší hru se dalo koukat. Škoda že to tehdy nevyšlo, protože takové hráče už mít nebudem. Snad se ještě nějakého podobného úspěchu dočkáme. Buďme optimisty...

• 22.12.2017  23:11

Po úžasné jedničce přichází obrovské zklamání. Obrovské! Tak moc promrhaný potenciál prvního dílu... Snad to v roce 2018 na třetí pokus výjde.

• 2.12.2017  12:39
    Freistatt (2014)

Když je čtrnáctiletý Wolfgang poslán do církevního ústavu pro těžko zvladatelné mladistvé, tak si myslí, že je to jen do vánoc. To ale ještě netuší, čím vším si bude muset projít, než se odtud dostane... Film získal mnoho ocenění, m. j. Cenu publika a Cenu mladistvé poroty na festivalu Max Ophüls Preis, Louis Hoffmann byl vyznamenán jako nejlepší začínající herec.

• 2.12.2017  11:18
    Vánoční Kameňák (2015)

Tak tohleto (filmem to nenazvu) jsem dokázal sledovat jen do scény s panem prezidentem... O ne-hercích ani nemluvím. Za tohle by si meli tvůrci nafackovat.

• 27.10.2017  11:44

I takhle může vypadat odchod...

• 21.10.2017  22:55
    Predátoři (2010)

Okamžitý nástup na scénu a hudba je od začatku dokonalá.

• 19.10.2017  16:22

Když se podívám kolik už je filmů na toto téma, tak mi příjde, že už je přeAmityvillováno...

• 15.6.2017  16:53

Za druhé světové války Irena Sendlerowa zorganizovala pod krycím jménem Jolanta záchranu asi 2500 židovských dětí, z nichž řadu osobně vyvedla z Varšavského ghetta. Byla zatčena a prošla mučírnami gestapa, aniž promluvila. Byla odsouzena k smrti, ale s pomocí Żegoty popravě unikla a dál pracovala v odboji... Škoda že tohle vidělo jen 462 lidí, protože jinak by to muselo být v topce...

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10