• Krátkometrážní

Hříčky přírody (2015)

Můžou v jednom filmu fungovat upíři, zombíci, vlkodlaci a ještě k tomu mimozemšťané...??? Odpovím za vás - ano můžou...

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Mrázek,Brůžek,Bouše a Vacátko pánové ze čtyřky o jejichž schopnostech a policejním čuchu se může některým dnešním televizním kriminalistům jenom zdát.

Chalupáři (1975) (seriál)

Každý ale úplně každý zúčastněný herec i když třeba jen s malou rolí byl obrovská osobnost a je naprosto nemožné že by se něco tak úžasného mohlo natočit dnes. Postavu revizora Evžena Humla měl původně hrát Vladimír Menšík ale myslím že Jiří Sovák stejně jako všichni ostatní herci předvedli dokonalou podívanou.

Chaos (2005)

Šílené. To co dělali těm holkam, to bylo vážně moc. A jestli to je podle pravdy, tak je mi z toho zle.

Chcete být piráty? (2012) odpad!

Už film byl zklamáním, ale tohle byla naprostá zbytečnost...

Chronos (1985)

Hudba i obrazy staveb jsou perfektní, ale bez komentáře nebo alespoň titulků mě to nudilo..

Incident (1967)

Film, který ani po 47 letech neztrácí nic ze své surovosti. Noční tažení dvou grázlů městem končí v metru, kde rozpoutají pravé peklo na nevinných cestujících. Najde se nějaký hrdina, který zasáhné? Téma je to stále aktuální a nechybělo moc a dal jsem plný počet.

Insane (2010)

Poměrně málo známý švédský horor o zapadlém hotelu někde u dálnice a jeho vyšinutým majitelem. Není to sice žádná špička ve svém žánru, ale podívat se na to dá a troufám si říct, že i vícekrát.

Interande (2012)

Kdybych hodnotil podle toho, jak jsem dopadl, tak bohužel. Ale protože se hodnotí nápad a originalita, tak je to plný počet. Možná to ještě zkusím jednou, abych si zvedl sebevědomí :)