• Krátkometrážní

Kameňák 4 (2013)

Na úrovni předešlých třech částí, ale to se dalo čekat. Ale do kina by mě na to nedostal nikdo, možná kdyby zaplatili oni mě.

Kolonie (2013)

Jestli máte rádi katastrofické filmy s prvky napětí a akce, tak je to film právě pro vás. Pravda sice je, že to není nic nového pod sluncem a podobných filmů už bylo natočeno opravdu dost. Ale přesto to má něco do sebe. Film nabízí klasický scénář co se stane, když začnou docházet potraviny a s ní i rozum. Nejhorší je, že by to tak skutečně bylo a v lidech by se projevilo zvíře, které máme všichni v sobě ukryté.

Mama (2013)

Až na útesový konec kterým si mama pokazila své jinak brutální nástupy a vystupování nemám námitek. Film začíná excelovat v čase 1"20"06. Doporučuji jen s kvalitním zvukem (Cinestar)

Město nemrtvých (2013) odpad!

Po Seagalovy tady máme dalšího akčního hrdinu, který se nechal uvrtat do hororu. A stejně jako u prvního jmenovaného musím i tady dát odpad. Film s trapnýma zombie, roboty a stárnoucím Lungrenem, který běhá jako by si nadělal do gatí.

Noc zombie (2013) (TV film)

Po delší době kvalitní zombie horor plný akce, slušných masek a jedné zombie novinky.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Ty americké Happyendy.... jak já je nesnáším. Jinak originální námět, příšery Kaiju jsou více než povedené Godzila z roku 1998 by jim mohla leda uhnout z cesty se staženým ocasem. Roboti Jaegers předvádějí skvělé efekty a při soubojích s Kaiju je to opravdová Sci-Fi podívaná.

Riddick (2013)

Devět let po Kronice temna se Vin Diesel vrací v nejlepším díle pomyslné trilogie filmu Riddick. Monstra jsou zde v porovnání s černočernou tmou mnohem drsnější a věčný drsňák Vin předvádí co mu jde nejlíp, ubližovat jinym lidem:)

Sadako 3D 2 (2013) odpad!

Když jsem se dodíval na první díl, tak jsem si slíbil, že do dvojky už nepůjdu. Když jsem však na něj náhodu narazil, neodolal jsem a pustil si ho. A to byla chyba. Film je to beze strachu, napětí, pořádných lekaček a to u mě není horor. Nemysle jsem že to řeknu, ale zlatý první díl.