M@rty_com

M@rty_com

Martin Homola

Česko

• 20.12.2011  00:12

Cekal jsem moc, nedostal jsem nic. Zabava pouze pro deti. Hlavni hrdina nesympatak. Nema sanci se stat vanocni klasikou.

• 27.11.2011  01:08

Škoda nevyužitého potenciálu, mohlo to být za 4*. Téma originální, ale hrozně předvídatelné a v podstatě i stupidní na tom celé je to, že nikoho nenapadlo ji říct, ať se soustředí na hlasy lidi místo na gesta a zvyky. Já bohužel vraha podle hlasu poznal v půlce filmu.

• 22.8.2011  12:16

Naprosto zbytecny film. Serial jsem miloval, ale toto se opravdu nepovedlo. Uz tak kratky film vyplnuje jeste ze ctvrtiny zpev a vypravec, ktery si mluvi s hlavní postavou. Samotný film je pak slepenec jakoby trech dilu serialu, ktere jsem uz po obsahove strance videl. Toto opravdu ne.

• 6.8.2011  15:21
    Super 8 (2011)

Na film jsem se tesil pres rok a pul a vyslo z toho velke zklamani. Doporucuji J.J. drzet se rezie filmu pro dospelejsi publikum.

• 19.11.2010  00:34

Nehodnoceno jako samostnany film, ale na Potterovske stupnici :). Prvni pulka mela slusne naslapnuto, ale od druhe pulky jsem mel pocit, ze koukam na Stmivani. Tento dil snad musel byt co do lokaci nejlevnejsi. PS: Duvodem rozdeleni filmu na dve casti museji byt prasule, jinak si nedokazu vysvetlit tento zbytecny dil.

• 21.9.2010  01:49

Jedna hvezda za Jeffa.

• 9.7.2010  00:19
    Predátoři (2010)

Hudba super, trapne ale vykrada 1 dil. Nekolik zaberu na ktere lakal trailer chybi. Rovnez kultovni zvuk predatora chybel :(

• 25.9.2009  09:12
    Gamer (2009)

Komu se libil Crank 2 musí se mu líbit i Gamer. Tečka :)

• 9.7.2009  03:16
    Znovu 17 (2009)

Film presne podle meho gusta. Tleskam.

• 18.6.2009  22:29

Raimi je proste machr. Po rade klise-nudnych hororu konecne zase ozivil zanr hororu. Je az genialni, jak se mu podarilo skloubit prvky hororu a komedie. Jednu chvili jste uplne vyklepani a pak se zacnete smat. Tleskam. Tesim se na S4 :).

• 8.5.2009  18:14
    Push (2009)

1hvezda za hudbu

• 19.4.2009  22:09

Absolutni morbidni bomba! To se musi zkratka videt :) (jen pro silnejsi povahy)

• 19.4.2009  20:25

Duvod proc jsem tomu nedal pet hvezd je ten, ze mi zapletka silne pripominala Stesti na dosah a tam jsem to s hrdiny prozival jeste silneji. Skoda toho konce tady.

• 8.4.2009  00:25

Po vsech tech negativnich nazorech jsem cekal, ze to po 20minutach zapichnu, ale byl jsem moc prekvapen. Morce rulez :)

• 26.3.2009  20:29

Kdyby to nebylo v 3D tak je to jen dalsi animak plny trapnych vtipku pro decka, ale takhle to melo smrc. Verim, ze v puvodim zneni to bude jeste o tridu lepsi. Proto by se mely animaky tocit uz jen v 3D, aby u toho i dospeli vydrzeli :). PS: 2 rada :)

• 22.3.2009  01:18
    Proroctví (2009)

Asi nikoho neprekvapi, ze zde Cage zase hraje stejne, tak jak tomu bylo u poslednich jeho snimku. Mozna by mel trochu zvolnit a na role se vice pripravovat. Pusobi na me uspavajicim dojmem (aspon se mi to tak jevi). Co se tyce filmu, tak akcni sceny paradni (tvurci s letadlem nekecali, opravdu jsem nic lepsiho od Potomku lidi nevidel). Bohuzel je vsak ve filmu i spousta nudnych dialogovych a radoby vysetrujich scen, ktere jsme v posledni dobe videli snad v kazdem pitomem horroru. Hlavne jsem zkratka neveril Cageovi, jak na vsechno tak brzy prisel. Pokud vam to nevadilo v Lovcich pokladu, tak nebude ani tady :). Zadny Ja, robot se nekona, ale prave diky akcnim scenam (neni jich moc, ale stoji za to) a "wtf" konci, hodnotim tento snimek tak vysoko.

• 20.3.2009  19:28

Vcelku dobře natočený thriller, který však shazuje opravdu stupidní scénář. Dvě hvězdy za hvězdy, kteří zde zdaleka (bohužel) nevyužily svůj potenciál.

• 12.3.2009  20:40

Nevim jestli mam mit vetsi depku z toho filmu nebo z toho, ze jsem tento snimek od Kaufmana tenktokrat ne uplne pochopil. Pravdepodobne to druhe.

• 7.3.2009  02:28
    Mučedníci (2008)

"Morbidnejsi film jsem uz dlouho nevidel. Frantici opet dokazuji, ze jsou o neco uchylnejsi nez amici." Presne tohle jsem si rikal do pulky filmu a pokud by se to takto tahlo do konce, tak hodnotim z opacneho konce. Od druhe pulky ale dochazi k zasadnimu zvratu a film dostava pointu. Dava divakovi znat, ze to vsechno nebylo jen prachsproste zabijeni a muceni..... Bohuzel od plneho hodnoceni me deli ne uplne divakovi sdeleny konec.

• 6.3.2009  22:35
    Stmívání (2008)

Nezajímavý příběh. Nesympatický Robert Pattinson. Kristen bych nevěřil ani nos mezi očima. Upíří bez upířích zubů, co lítají na lanech a lezou po stromech, hazící rádoby drsné pohledy. Tvůrci si z nás asi dělají prdel, že dělají druhý díl. Doufám, že tentokrát padnou na hubu, protože na první díl se šlo hlavně ze zvědavosti.

• 1.3.2009  22:54

Nevím, zda je to jen můj pocit, ale Tommy Lee opravdu dodělává a ze způsobu jakým hraje v posledních filmech, vždy usínám. Když si k tomu filmu přičtu ještě nudný a nezajímavý děj, vyústěný v nijak nezajímavou zápletku, tak dostanu přesně ten typ filmu, u kterého budu zítra dumat, o čem že vlastně byl.

• 1.3.2009  15:31

Nemohu dát jinak než 5. Po dlouhé době jsem se zase hlasitě zasmál. Na toto sprostě nadavající hláškující duo nemá nikdo. R.I.P. Bernie.

• 1.3.2009  01:19

Tvůrci si z nás samozřejmě vystřelili a chtěli, abychom to zbaštili jako kdysi v Blairwitch :). Opravdový vrah, který kdysi řádil v Poughkeepsie byl Kendall Francois a zabil 8 prostitutek. http://en.wikipedia.org/wiki/Kendall_Francois Režisér prý jen posbíral "chuťovky" z celého světa a udělal z toho tento film. Normálně myslící divák musí přijít na to, že to zkrátka nemůže být real a i kdyby bylo, tak by jejich rodiny asi těžko k tomuto odvysílání daly souhlas. Pokud bych to ale měl hodnotit jako film, tak přináší do žánru něco originálního a bude se líbit. Bohužel hodnotím průměrně, protože mě často přerušovaly právě rozhovory s "vyšetřovateli". PS: Scénka po čtyřech je opravdu něco :).

• 28.2.2009  01:06
    Milenci (2008)

James Gray je génius. Po průměrnem "Noc patří nám" přichází se žánrem, který je mu určitě bližší. Během celého filmu jsem měl sevřený žaludek s očekáváním, jak tohle může dopadnout. Film mě dostal hlavně tím, jak si na nic nehraje a skvěle líčí obyčejné situace ze všedního života. Dilema, které řeší hlavní hrdina opravdu není jednoduché a upěnlivě jsem to prožíval s ním. Obsazení je dokonalé. Jen velká škoda Phoenixe. Doufám, že se nám vrátí :).

• 27.2.2009  21:10

Jak již zde bylo napsáno. Tvůrci chtěli "restartovat" Punisher, ale vůbec sem jim to nepovedlo. Ano, War Zone dělá ostudu prvnímu, dle mého názoru povedenému filmu. Hlavní hrdina je absolutně nesympatický, emoce vůbec nefungují, střílí se hlava nehlava (úvodní a finální scénka, kde střílí jednoho padoucha za druhým jsou opravdu hrozné). Závěr? Film vůbec neměl vzniknout. Vedle tohoto filmu je i Max Payne dobrý film. Tento film sazí opravdu jen na brutalitu.