RussianBodyG

2 body

<< předchozí 1 2
    • 12.10.2018  11:44
    Venom (2018)

Nemohol som si pomôcť, ale začiatkom filmu som sa cítil ako keby som pozeral Upgrade, všetky tie vonkajšie a vnútorné monológy, vtipné momenty, to všetko mi pripomínalo strašne Upgrade. A tak prvých cca 30 minút je totálne k ničomu. Žiadne zaujímavé postavy, žiaden zaujímavý príbeh, toto je doslova ako nevydarený Hulk v ktorom hral Edward Norton. Už pomaly, ale isto strácam nadšenie z filmu, keď tu zrazu konečne vykukne Venom a všetko čo z toho pociťujem je "No konečneeee", scény bez jedinej kvapky krvi, načo Rko :D :D :D Úplne nezáživná kamera a vtipné akčné scény ako z každého druhého MCU filmu. Koniec koncov téma šialeného vedca tu už nejako všade naokolo je. Teda žiadne bonúsové body ani za zaporáka. A tak vo všeobecnosti je Venom, len ďalší rovnocenný prírastok do MCU. Je to neuveriteľná škoda, mať konečne hrdinu ktorý je temný a spraviť z toho komédiu. Čistý priemer ktorý nezachráni ani Tom Hardy a tak 3* je najviac na čo sa zmôžem. Najväčšia perla je prehlásenie, že bluray verzia bude mať o skoro 30 minút viac.

• 8.10.2018  17:07
    BoJack Horseman (TV seriál) (2014)

Ja začínam mať pocit, že neexistuje žiaden animovaný seriál ktorý by mal k môjmu srdcu tak blízko ako Bojack Horseman, primárne z toho dôvodu, že BoJack mi dáva nádej, že nie som jediný kto sa každodenné pýta dookola otázky ohľadom existencie, socialného života a cíti sa ako kus hovna a časom si uvedomím, že proste depresivita je len neoddeliteľná súčasť môjho života. 5 sériu som doslova "zjedol" a mám pocit, že 5* nie je dostatok. Venované všetkým ktorý to vidia podobne. https://www.youtube.com/watch?v=vkLOg252KRE

• 6.10.2018  16:38

Dneska som mal možnosť vidieť film druhý krát v najvyššej dostupnej kvalite a ostal som v totálnom nadšení, fascinovaný snáď tými najlepšími one take shotmi ever. Kinematograficka geniálnosť v tom naj-realistickejšom a naj-surovejšom vyobrazení a to všetko v roku 2006? A ja som tomu dal len 4* pred tým, no teraz plný počet zaslúžene.

• 30.9.2018  21:33

Veľmi sa mi začína páčiť ten pomalý atmosferický až minimalistický rozjazd filmov. Normálne, že mám z toho immersion level maximum...A čo sa týka filmu tak som do toho šiel nadšený čakal som Blue Ruin, prv som sa aj dočkal a potom som sa aj nedočkal. Na Blue Ruin sa to nechytá a taktiež ani na Wind River, čo je smutné. Neviem čo za tendenciu majú proste scenáristi totálne posrať koniec filmu. S celej duše začínam nenávidieť, keď sa film začne vo finále hrať na niečo iné "O áno, náš filmu má úplne hlbokú myšlienku a výpovednú hodnotu." I CALL BULLSHIT. A to je už 3 či 4 film tohto roku čo to spravil. Skvelý kinematografický počin, zaujímavé postavy, dobrá výprava a potom bum, totálne nezmyselná scéna s policajtmi a potom klinec do rakve na konci. *SPOILER* *SPOILER* Takže žena mu zabije dieťa on preto aby ju našiel zabije 140 000 ľudí a na koniec keď ju nájde tak nastupuje na scénu divoký vopičí sex v jaskyni?! A následne spolu šťastné odídu ? THE FUCK IS GOING ON? *SPOILER* *SPOILER* KONIEC *SPOILER* Hej a ak čakáš nejakú satisfakciu po 2 hodinách :D :D :D :D :D Tak to nie.

• 19.8.2018  16:35
    Dům snů (2011)

Dik za ten skvelý trailer :D Vôbec v ňom nebolo pomaly všetko dôležité.

• 26.6.2018  22:01

Môžem teda definitívne s istotou povedať, že výnimky vážne existujú a presne takouto výnimkou je aj Ready Player One, pretože tento nie síce úplne, ale dosť tesne dobehuje a sfilmuje knižnú predlohu ktorá je vážne dobrá. V knihe je toho síce viacej, ale tu to zase dopĺňa jeden skvelý soundtrack za druhým, ako keď som čítal knihu ani zďaleka som si to nepredstavoval v rytme Depeche Mode, A-Ha, Van Halen, Tears For Fears, New Order, Twisted Sister, Bee Gees, Duran Duran a ešte by som mohol menovať. Toto je dôvod prečo som tak strašne zbožňoval prvých Strážcov galaxie, pre ich geniálny Awesome mix vol. 1. A samozrejme Spielberg vytiahol najväčšie esa z rukáva a po audiovizuálnej stránke to úplne vyhral. Myslím pre takého nerda ako som ja bola toto skvelá jazda. A aj po druhom domácom prezretí som zistil dneska, že som stále ešte nepochytili všetky referencie a charaktery z celého univerza. V každom prípade som sa neuveriteľne bavil od začiatku až do konca, časťami som si aj spieval samozrejme, Tears for Fears inač nejde.

• 23.6.2018  19:52

Andrew Lockington podáva životný výkon a prináša nadupaný soundtrack, ktorý Vám odtrhne pečeň. Od filmu som nič neočakával a tak som nebol sklamaný. Na priemer to ale bolo, takže 3* spoko.

• 2.6.2018  09:53

Ako zavraždiť scenáristický potenciál natočiť úplne brutálne skvelú komickú komédiu v štýle Guy Ritchieho a nehovorte, že ten potenciál tam nebol, veď sa to tak začínalo skvelo zamotávať. Lenže to bolo asi tak všetko, v momentoch kde mohol byť jeden clusterfuck za druhým a veci sa mohli úplne nečakane vyvíjať sa nič dokopy nedialo, situačný humor nefungoval alebo lepšie povedané ani neexistoval a tak si hovoríte, že aspoň bude určite nejaký mindfuck na konci, ten síce príde, ale vôbec nefunguje, je predvídateľný a tak film skončí bez nejakej poriadnej satisfakcie.

• 31.5.2018  14:18
    Mlha (2007)

Keď sa dostanete do momentu kedy Vám dôjde, že film ktorý sledujete je aktuálne vážne dobrý a začnete si ho poriadne užívať dospejete do bodu kedy si hovoríte "No moment, koniec by to mohol ešte celé poriadne posrať." ej kej ej Nehovor hop pokiaľ neskočíš. A tak s napätím sledujete a celý čas sa niekde v hĺbke modlíte k poriadnemu ukončeniu filmu. A v tom momente to príde, ústa do korán otvorené, chytáte sa za hlavu a mate chuť tlieskať jak retardovaný tuleň. Ten koniec, to je na samostatných 5* Prajem si už len aby Frank Darabont upustil od Walking Dead, ktoré mimochodom ide úplne mimo mňa a prišiel s ďalším celovečerným filmom, pretože 2007 je už sakra dávno za nami.

• 26.5.2018  20:31

Presne pre toto ! Presne pre tieto úžasné seriálové momenty žijem. Niečo posledne tak skvelé som prežíval pri Mr. Robot - eps3.4_runtime-err0r, r00. Úplne skvelá atmosféra celej epizódy a hlavne skvelý herecký výkon v podaní Lakeith Stanfield-a ktorého nejako od doby Get out začínam mať rád a pokojne by som si ho vedel predstaviť v celovečernom filme presne takto ako v tejto epizódke. Nedokážem si vynachváliť prácu ktorú Hiro Murai aj s Donald Glover - om odvádzajú.

• 24.5.2018  21:09

Dal som plný počet aj keď je asi tak milión veci čo by som mohol vytknúť, ale potom som si povedal, či som od Get Out videl v tomto žánri niečo podobné čo ma tak bavilo od začiatku až po koniec a odpoveď bola zcela jasná nie. Takže koniec koncov nebolo čo riešiť 6* v každom prípade neuveriteľný kino zážitok.

• 2.5.2018  14:15

Filmová adaptácia Infinity Gauntlet z roku 1991 zvládnutá vskutku celkom dobre. Aj keď Thanos v komixe sa snaží zapôsobiť na Helu tým, že vyhladí polovicu existencie, zatiaľ čo vo filme sa snaží nastaviť akýsi existenčný vesmírny balanc. Film sa mnohými faktami neuveriteľne drží komixu a ponúka fakt zábavné 2 hodinky ktorým by sa ale dali vytknúť niektoré pasáže ako napríklad súboj na Wakande ktorý môžeme vidieť v trailery, bol pre mňa dosť nezáživný a vynútený. Jedna vec ktorá ostala po Ragnaroku Avengerom je humornosť, tej určite nechýbalo, Drax v jednom momente zahlaškoval až ma v kine skoro rozstrelilo. Chémia medzi postavami funguje, čo je skvelé. Koniec koncov bol Infinity War super, ale buďme úprimný je to zase len copy pasta v novej koži s ďalším záporákom. To je dôvod prečo u mňa Ragnarok tak zažiaril, totižto to bola po dlhej dobe zmena, zmena v prístupe k filmu. Zatiaľ čo Infinity War si smelo našľapuje tú istú stopu. 4*

• 13.4.2018  22:01
    The Wall (2017)

Nie tak skvelé ako Buried, či Telefónna búdka, ale jednoznačne som si film užíval, vojnové prostredie mi sedelo, minimalizmus a realizmus na vysokej úrovni, psychologická hra, Aaron sadol do role jak uliaty, je to docela napínavé, dokážem si takúto situáciu reálne predstaviť a fakt skvelý koniec, úplne som to nečakal a strašne ma to potešilo. POZOR POZOR neviem ktorý dement strihal TRAILER, ale je v ňom dosť významný moment z filmu, čo mi docela pokazilo jeden mindfuck, takže NEPOZERAŤ TRAILER. Pokojne by som šiel do plného počtu bodov, ale časť zápletky je postavená na úplne nelogickom jednaní jednej z postáv čo ma donútilo ubrať hodnotenie.

• 29.3.2018  21:23
    Velká hra (2017)

Myslím, že sa začínam opakovať s tým ako tento žáner filmov zbožňujem, a že ma nikdy neprestane fascinovať ako ľudia dokážu svojou geniálnosťou a prístupom dokázať niečo neuveriteľné, nehľadiac na to či o to všetko časom prišli alebo či to bolo legálne či vice versa. Nádych Vlka z Wall Street od začiatku až dokonca aj keď pojatý o dosť vážnejšie, čo mne vôbec neprekáža a ako fanúšik pokru mi to aj docela sedí, vyše dvoj hodinová stopáž ktorá ma udržala pozorne sledovať až dokonca hovorí, len o skvelom story tellingu a úžasnej chémií medzi postavami. Taktiež som sa veľmi tešil na Pembertonou soundtrack, pretože s Kráľom Artušom odviedol nezabudnuteľnú prácu, soundtrack sa na Artuša nechytý, ale na tento žáner filmu úplne postačujúce. Za mňa plný počet.

• 10.3.2018  18:02
    Já, Tonya (2017)

Takže po Wolf of Wallstreet, Dallas Buyers Club, Founder, Barry Seal a.k.a American Made a Borg/McEnroe tu máme ďalšiu neuveriteľnú životopisnú režijne a scenáristicky na jednotku zmáknutú storku s fakt fantastickým hudobným doprovodom a úžasnými hereckými výkonmi, fakt skvelo napísané postavy a životný výkon Margot Robbie, žiaľ bez Oscaru :( Tieto reálne podložené životopisné príbehy má snáď nikdy neomrzia a pomaly ale isto sa stávajú mojou najobľúbenejšou kategóriou. Veľmi by ma potešilo keby niekto sfilmoval knižnú predlohu Shoe Dog, pretože kniha bola docela fajn.

• 8.3.2018  00:23

Išiel som na to ako na totálne nevtipnú, primárne trápnu, americkú komédiu postavenú na totálne primitívnom humore, našťastie, nedočkal som sa. Práve naopak bol som veľmi milo prekvapený, prvá hodina filmu je úplne zábavná, chémia medzi hercami super funguje a základ, je to vtipné. Ku koncu síce humoru ubúda, ale samozrejme chápem, nie vždy sa dá. Jednu vec čo môžem určite vytknúť je Jack Black, na toho som sa po Dwayne - Hart kombinácií tešil najviac, ale mam sakra silný pocit, že mal malo priestoru, Jack dokáže byť hella funnier. Nevadí, bol som prekvapený, film pobavil, strašne sa mi páčilo to reálne vyobrazenie NPCok v hre, v niektorých momentoch totálne flashbacky na Skyrim :D Úprimne si ale myslím, že zo sveta Jumanji mohli vytiahnuť ešte oveľa viac, scénar ma ambície a chyba tomu nejaký poriadny plot twist takže za mňa 4* čo je na tento žáner good.

• 27.2.2018  21:32
    Tvář vody (2017)

To som jediný kto od prvého spozorovania nášho pána úžasného vodníka má Hellboy feeling, veď ešte sa aj vzhľadom celkom podobajú a preto celý film sa mi v hlave opakuje jedná veta "Okej, už by stačilo, kedy príde na scénu Hellboy?" A celý čas dúfam, že nejako vyletí zo skrine, skríkne "SURPRISE I AM HOME !" a svojím koltom rozčapí Shape of water po celej kúpeľni...V živote som light animal porno s tak vysokým rozpočtom nevidel, vlastne keď sa zamýšľam, ja som v živote žiadne animal porno nevidel, Guillermo ma obral o panictvo. 50 Shapes of Water akurát kinematograficky a režijne oveľa lepšie premakané. Keby sme toho žabáka z filmu vystrihli tak by to vlastne mohol byť skvelý film o tom ako prišitie prstov a kúpa nového Cadillacu môže byť nevšedné. Chápem, mám na to ísť ako na Beauty and the Beast, rozprávka, nič pre mňa.

• 10.2.2018  02:48

Dostatočne pútavé na to aby ma to donútilo dopozerať dokonca, žiaľ nie som ani čiastočne uspokojený po príbehovej stránke. Hlavná postava je fajn, jeho mŕtvi výraz tváre mi dokonalo sedí. definitívne to ale o jednej tvári na konci filmu povedať nemôžem, pretože tá mi pripomína Jim Carryho masku a je totálne komická. Ako vážne? Veď to zavraždilo celý "horrorový feeling" filmu. Ako celý story plot je totálne predvídateľný a v momente, keď sa to potvrdí si len v hlave do okola opakujete "Vážne, to som zabil hodinu a pol pre toto?" A v hĺbke dúfať, že sa to zmení aspoň na kvalitný gore guilty pleasure v štýle Brawl in Cell Block 99, ale toho sa v živote nedočkáte. A tak na koniec po vyše 2 hodinách skvelého vizuálu si z filmu neodnášam uspokojené ani jedno so svojich "ja". Som len smutný a mám chuť si pustiť Prekliaty Ostrov aby som sa uspokojil. Kľudne to mohlo mať o hodinu menej.

• 7.2.2018  17:23

Jedná vec sa tomu dá uznať, prepojiť jedno univerzum troma rozličnými časovými osami je v celku príjemné, ale to je asi tak všetko. Pracovať s horizontom udalosti a paradoxmi, veď to je snáď najambicióznejšie možnosť akú človek môže mať, tie veci čo dokáže vytvoriť, toto bolo slabé na to aký obrovský potenciál to mohlo mať. The Cloverfield Paradox sa tak žiaľ stáva najslabšou časťou "Cloverfield Trilógie". Skvelý soundtrack, slabý scenár, škoda. Daniel Bruhl mi ale do tohto vesmírne zasadeného scifička perfektne sadol, čo je asi prvý krát od Rivals čo niekam pasuje, iróniou ostáva, že akurát film nesplnil požiadavky.

• 7.2.2018  03:43

Ja som sa bavil od začiatku do konca. Skvelý soundtrack, ambient sound a strih. Cage mi bol po dlhej dobe tiež vo filme znesiteľný, neviem či to možno nebolo aj na 5*, ale radšej ostanem pri tých 4.

• 1.2.2018  16:47

Tak dobrú blbosť som už dlhšiu dobu nevidel, čo je toto za jednanie ľudí v tom filme. A ten koniec je klincom do rakve. Možno keby to skrátili z 91 minútovej stopáže na 40 tak by bol z toho dobrý kraťas, ale takto je to úplne nezáživne a nezaujímavé. Vôbec nemám žiadne sympatie ani k jednej rodine, a je mi úplne jedno čo sa im stane, hlavne nech už to skončí.

• 21.1.2018  19:53

Takto som si predstavoval, že dopadne Guardians of Galaxy II, žiaľ nestalo sa, ani zďaleka. Bolo to komické, malo to šmrnc, pestrofarebnosť, situačný humor, thor + hulk best buddies romance, skvelá výprava, konečne menej predvídateľný koniec a hlavne úžasný zaporak (god damn, Cate Blanchett vyzerá vo filme skvelo, úplne jej to sedí, mal som z nej pocit, že si tu rolu veľmi užíva) Matt Damon má neuveriteľné pobavil, vôbec som to nečakal. Najlepšia Marvelacka komixovka.

• 18.1.2018  20:13
    Dunkerk (2017)

Dneska som si našiel čas už na domáce pozretie po tých 2 kinových a neostáva mi nič iné, než Dunkirk zaradiť medzi trojicu najlepších kinematografických zážitkov roku 2017 spolu aj s IT a Blade Runner 2049. Totálna strihová geniálnosť 3 rozličných časových ôs prináša ten naj realistickejší pohľad na to čo sa v roku 1940 udialo, žiaden green screen, žiadna neuveriteľná digitalizácia, úžasný mirrorless feeling filmu, neskutočný zážitok a samozrejme soundtrack počas celého filmu je immersive as fuck :D Nie vážne, môže kombinácia wide screen 70mm film, Christopher Nolan a Hans Zimmer pokaziť? A pre ľudí ako Tom Hardy, IMAX formát = obrovské kamery, ktoré nie je možné zmestiť do lode napríklad. Preto tie scény.

• 9.11.2017  17:02

USA Network uviedol piatu epizódu do televízie bez jedinej reklamy. Dôvodom bolo to, že celá epizóda je prezentovaná na jeden záber. Povedzme si na rovinu niečo podobné sme videli v Birdmanovi, kde ja osobne Lubezkiho kameru totálne žeriem. A toto? Toto bolo naj epickejších 40 seriálových minút čo som videl. Od prvého momentu po koniec, bez jedinej možnosti sa nadýchnuť, napätie a chaos.

• 13.4.2017  16:40
    Populace (2015)

• 30.3.2017  16:37
    Rise (2016)

• 3.10.2016  17:42
    Švýcarák (2016)

Swiss Army Man vyzerá ako totálne bizarná, nechutná, morálne zvrátená, tématický netradičná a hlavne režijne originálna komédia, čo aj v skutočnosti je, ale hlavne je to príbeh priateľstva chlapca k mŕtvole, príbeh všetkých príbehov, príbeh ktorý nás donúti smiať sa, zamýšľať nad životom a tvoriť si vlastné názory. Film rozpráva o podstate našej holej existencie a ako neskutočne dôležité je mať osobu na ktorú sa môžeme spoľahnúť, zdieľať všetky pocity, zážitky, prdy a to všetko za pochodu fakt neskutočne nadupaného soundtracku. Tak ako Paul Dano, tak aj Daniel Radcliffe odvádzajú vo filme fakt neskutočné herecké výkony. Napokon, všetci sa raz v živote stretneme so situáciou kedy do autobusu nastúpi osoba ktorá sa nám hneď z počiatku veľmi páči a my neurobíme nič preto aby sme ju zaujali, sledujeme ako autobus opúšťa a predstavujeme si aké by to bolo keby sme mali odvahu sa k nej prihovoriť. #FartsMatter

• 27.4.2014  16:24
    Batesův motel (TV seriál) (2013)

Po druhej sérií so seriálom skoncujem. Toto nemá čo so Psychom dočinenia. Bates Motel : Marihuana Clan Wars

• 8.8.2013  12:37
    Nevědomí (2013)

Toma Cruisa som nikdy ako herca nebral vážne. Ale tento skvost to zmenil. Od dneska budem vidieť, len a len Jacka Harpera a Tech 49. Príbeh vyrozprávaný tak geniálne do toho soundtrack, vrazený až do srdca. MINDBLOWING ! Filmy tohto žánru v kľude môžem aj 24/7. Za celé 2 hodiny som ani raz nezívol a to bolo už dosť neskoro v noci. Hovorím, kričím KOSINSKI je BOH a posiela žáner do predu, plný vzrátov a technicky fakt prepracovaný. Nemôžem zabudnúť ako si predstavuje budúcnosť všade vypriahnuté miesta, bez známok života no nebudem viacej prezradzovať ..budete fascinovaný jak uvidíte Empair State Building to bolo neskutočné !! Veľmi, ale veľmi ľutujem, že som tento sci-fi trhák vynechal v kine. Páči sa mi, že ešte v dnešnej dobe vedia spraviť premakaný sci-fi, kde nelietajú mimozemšťania vyzerajúci ako kobylky a nejedia ľudia, proste žiadne jatky. Olga Kurilenko ziskala moje sympatie už v predchadzájucích snímkach ako je Hitman či Quantum of Solance. K Morganovi Freemanovi sa vyjadrovať nebudem, poviem len že ta posledná scéna s nim to bol fakt vzrat a bombastický, vzrat :D SPOILER o scéne, ktora pre mňa bola vrcholom vžitia sa do filmu. Scéna, kde Jack Harper ide opraviť prvý dron na ihrisku NFL. Keď začne hovoriť, že o tom zápase čital a do toho tá hudba jak okomentuje touchdown a ľudia začnú kričať tak to bolo odzbrojujúce, koľko ľudí tam pomrelo a jak. TY VOLE! Grammar Nazi Kill me Softly.

• 19.6.2013  16:12

Keď si zoberiem, že takýto ľudia existujú a žijú život bez Bacara tak mi ich je doslova ľúto.

<< předchozí 1 2