bombastus

bombastus

Česko

1 bod

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2
  • 21.6.2015  16:21

  Když jsem si přečetla o čem film je, nadchla mě jeho nápaditost, mám tuto dobu a výpravu ráda. Ovšem od půlky filmu jsem zjistila, že nápaditost se ukývá pouze zde v popisku filmu. Celý film hlavní postava buď spala nebo se s sebou plácala po posteli jak ryba z moře vytažená. Pořád a to samé dokola. Samou nudou jsem od půlky filmu sledovala stopáž, kdy už to skončí, asi ve 3/4 filmu jsem si začala číst knížku :-D Jelikož mě při čtení film rušil, přetočila jsem ho nakonec. Zřejmě jsem vůbec o nic nepřišla, konec byl stejne tak nudný jako děj filmu :D

  • 24.11.2014  15:04
  Teď vaří šéf! (TV pořad) (2014)
  ****

  Baví mě koukat na někoho, kdo se vyzná ve své práci a je vidět, že ho to pořád po těch letech stále baví. Sice vím, že minimálně třetinu receptů nikdy nevyzkouším, jsem ráda, že se tu Pohlreich (s Vackem) snaží náš národ seznámit s moderní gastronimii, která je na západě vlastně normální a nikoho nenapadne se nad tím vůbec pohoršovat.Spíše se bojím toho, až jednou řekne: "tady v Česku to stejně nemá cenu" a zabalí to. ;-)

  • 31.10.2014  22:03
  Pečený sněhulák (TV pořad) (2014)
  ****

  Opravdu nechápu tak nízké hodnocení tohoto pořadu. Myslím, že mám dobrý smysl pro humor a ráda se směju a tento pořad mi k tomu příjde optimální. Bohužel tu nejsou rádoby vtipné scénky od tv nova jako v pořadu TeleTele, proto se toto většině zřejmě nelíbí, jinak mě žádný jiný důvod snad nenapadá. Samozřejmě občas jsou tam fórky ze slabšího soudku, ale to je při humorném pořadu normální. Dala bych tři, je to trochu nadprůměr podle mě, ale 35% mě trochu nadzvedlo ze židle, takže dávám 4*.

  • 23.4.2014  12:37

  Malý SPOILER: Tak moc jsem doufala, že při poslední scéně pošle Guy s Chloe Nat a Joshe někam a odjedou spolu.Myslím, že konec trochu pokazili. Chvíli to tak vypadalo a já byla připravená dát o hvězdičku navíc. Dávám tedy jen tři, občas scény byly opravdu vtipné.

  • 16.3.2014  19:24

  Ze začátku to vypadalo dobře, postupem času se z toho stala slátanina, místama i dost nechutná (scéna s placentou a porodem mi dokonce dost znechutila večeři, a to nejsem žádná cíťa :) ). Jeniffer Aniston a Paula Rudda mám ráda, proto věnuji každému po jedné hvězdě. Jinak je to odpadnoidní. Mimochodem, divím se, že do takového scénaře oba šli.

  • 1.3.2014  18:21
  Cirkus Bukowsky (TV seriál) (2013)
  **

  Podle oslavných komentářů a různých doporučení jsem teda čekala mnohem víc. Rozhodně mi tam nebyl nikdo sympatický, ani Nestor, ani jeho "parťák detektiv"....a už vůbec se mi nelíbilo mluvené slovo. Komentování, co si zrovna myslí se mi do serálu absolutně nehodilo a nějaké jeho myšlenkové pochody mě přišly zcela zcestné...Kdyby nebyly první díly tak utahaný dala bych víc hvězdiček...

  • 11.1.2014  19:00
  Máte doma uklizeno? (TV pořad) (2003)
  odpad!

  Tomuhle pořadu nevěřím...i já mám zkušenosti, že maj lidi doma "neuklizeno", ale pochybuju, že je tohle všechno reálné...urcitě jedou z 90% ze scénáře, rejžoj dalo určitě pořádně zabrat to tam všechno takhle pěkně naaranžovat..;-)

  • 4.1.2014  00:25

  Příjemný,trochu tuctový, film pro oddechový večer..teda až na tu trapnou scénu s porodem, ta kdyby tam nebyla tak by se podle mě vůbec nic nestalo. Jinak tedy ke zdokonalení bych navrhla konec...ale zas bych asi neměla být k "romantickým komediím" tak přísná :).

  • 3.1.2014  18:27

  Jelikož to dopadlo tak, jak to dopadlo, nevidím vůbec žádnou logiku v přeskakování dnů z konce na začatek a doprostřed a naopak..asi ve 3/4 filmu jsem koukala, kolik že toho ještě zbývá?..Vždyť už se tam přece něco musí dít!...Děj mi přišel dost utahaný a celkem i nudný. A herečka? Ta mi teda už od začátku přišla dosti nesympatická...Ale hvězdy za pár originálních scén, celkem reálného děje a za cukání koutků u scény po prvním milování...

  • 5.9.2013  16:42
  Křižovatky života (TV pořad) (2013)
  odpad!

  Fajn, ať si zahrajou amaterští herci v televizi..ale ať tomu laskavě nikdo neříká dokument!! Když reality show a dokument, tak opravdu ze života a BEZ NAUČENÉHO SCÉNÁŘE...špatně se na to kouká...

  • 29.8.2013  15:55
  Mama (2013)
  **

  Skvělý začátek, který napovídal, že příběh bude výborný. Bohužel, mě ale druhá polovina filmu dosti zklamala, nemluvě o samotném konci, který byl jak z pohádky O princezně zakleté do motýla a nepodařeně vystajlované čarodějnici..(duchovský vzhled té Mamy se mi opravdu nelíbil)...;) Ale musím vyzdvihnout originální nápad, a hlavně herecké výkony dvou malých slečen. Celkově jsem se ale poslední hodinku docela nudila....

  • 6.8.2013  20:32
  666 Park Avenue (TV seriál) (2012)
  ***

  Zvědavost byla silnější než já, proto jsem vydržela až do konce, ale že by to byl trhák to řici nemůžu. Mohlo to mít větší potenciál. Mnoho věcí se mohlo více a zajimavěji rozvést. Dost mi vadilo, že když už to konečně vypadalo, že se od monitoru neodtrhnu, stejně se jim podařilo situaci spláchnout nebo se ji dál už nevěnovat a já zas čekala, že se příště něco ohromujícího musí už přeci konečně stát....o hororu se teda ani bavit nebudu, s nim to zas tak moc společnýho nemá, nebo si horor představuju poněkud jináč. Ale vydržela jsem všech 13 dílů, to znamená, že mě to i tak něčím zaujmout muselo :)....

  • 30.4.2013  18:31
  Výměna manželek USA (TV pořad) (2004)
  odpad!

  Rozhodně existují takoví extrémisté jako jsou tito Američani..ale tohle mi nesedí..myslím si, že je to z 80% hrané, a to velmi špatně. 4lověk odhadne děj už od začátku, a typický americký happyend mluví za "kvalitu" tohoto pořadu sám za sebe....ale jeslti se mýlím, a vše je opravdu reálné, neumím si ani představit( a ani nechci), jak nám ty Američani moc kazí inteligenční světový průměr ;-)

  • 24.3.2013  13:33

  Pořádně nechápu jak se to tak může líbit....nikdy mě to ničím nezaujalo..spíše mně to přijde až hloupé...a herci co tam hrají (kromě Rodena a pár ostatních) nemůžu vystát...a už vůbec když otevřou h**u! ;-)

  • 1.12.2012  21:00

  Tyhle filmy prostě miluju. Mnoho příběhů a jeden konec, jak se vše krásně proplete:)

  • 1.12.2012  13:07

  Myslím si, že Segel se do této role moc nehodí. Scénář se mi taky nelíbil, bylo tam moc prostoduchých vět,které nedávaly smysl, i když za to zřejmě může tak trochu i dabing. Vtipný mi to taky moc nepřišlo a pointu jsem taky neviděla. Ale jinak normální oddychovka po obědě.

  • 22.11.2012  22:50
  Zbouchnutá (2007)
  **

  Nelíbilo se mi to. Ženský se tam chovaly s prominutím jak krávy, chlapi si neuměli dupnout a vtipný to taky moc nebylo. Dvě hvězdicčky za to, že se u toho dobře usínalo a za odvážný záběr u porodu ;-P

  • 21.11.2012  21:46
  Kopačky (2008)
  ****

  Nejsem ani velkým příznivcem HIMYM ani romantických komediálních filmů, takže zcela objektivně můžu hodnotit, a to pozitivně. Vlastně dosti nadprůměrně. Samozřejmě, že výsledek mi byl jasný už v prvních 20 minutách , ale to už tak prostě bývá u tohodle typu filmu:) Tak jako tak, oddychovka ideální.

  • 12.11.2012  16:46

  Opravdu nechápu tak nízké hodnocení tohoto filmu. Samozřejmě, že dokonalý nebyl, pár chybiček mé amatérské oko našlo, ale až tolik jich nebylo, aby se tento film tak podceňoval. Snímek prostě reálně ukázal jaké to tu bylo po válce, že se defakto Češi (jak pro koho pochopitelně) chovali taky jako hovada....a je dobré se na to podívat...co dobré..řekla bych skoro až povinné...

  • 8.10.2012  20:06
  Sherlock (TV seriál) (2010)
  *****

  Výborný seriál, výborný humor, výborný chytrý scénář, výborní herci..opravdu obdivuju jejich profesionalitu....výborná kamera! Prostě nenapadá mě nic, co bych mohla vytknout...

  • 13.9.2012  18:04
  Ve stínu (2012)
  *****

  106 minut???! asi jsem to natolik hltala, že mi to přišlo o hodně kratší! Výborný konec, nebo výborný....jak se to veme.:) Ale má to dobrou pointu a to na filmu dost oceňuju, vůbec u českýho.... Ale kterej film s Trojanem není dobrej,že?

  • 6.9.2012  21:56
  neohroŽENY (TV seriál) (2012)
  ****

  Dnešní díl se mi líbil...je to hlavně tím,jaký "materiál" vlastně vybrali. Lidi nejvíce těší když se mohou koukat na ulítlí lidi. Pak zjistí, že mají vlastně také problémy, které jsou prosté jako ty naše. Je to zajímavé, ale můžu to ještě časem změnit ;-)

  • 3.9.2012  22:09
  Helena (TV seriál) (2012)
  odpad!

  Nemám chuť se na to ani podívat...není to sice moc objektivní..ale když to člověka odpuzuju jen z ukázek, tak se nedá nic dělat;-)

  • 3.9.2012  21:33
  Gympl s (r)učením omezeným (TV seriál) (2012)
  odpad!

  Proč??? ..Proč?? ...Proč prostě někdo neumí vymyslet normální scénář, alespoň průměrně ho natočit s průměrnýma hercema? Vždyť mi přijde každej českej seriál (povětšinu z Novy) na stejný brdo...stejná blbost..stejný "vtípky" ..stejní přehrávající herci:-/ ..Proč?!! 5.9.2012 - mínus hvězdička za mršení Freddieho Mercuryho!!!

  • 21.8.2012  20:09
  Kruh 2 (2005)
  ***

  Usnula jsem u toho...dvakrát...

  • 11.8.2012  19:29
  Dům v růžích (TV seriál) (2002)
  **

  Byla jsem děsně alergická na :" dům v růžích, pojď, tak pojď", které se opakovalo neustále dokola.Také mi dost vadila Nancy Travis jak se pořád jen gebila,pokaždé když ji někdo něco řekl, i když ze začátku mi byla i sympatická. Ale upřímně, nejvíce se mi snad líbil ten první díl, který měl hlavu a patu a vyprávěli se tam příběhy z minulosti. Za to jedna hvězda, ta druhá za to, že se tam všichni nespárovali jak je to ve většině hororů. Ale hodně věcí jsem nepochopila, například když zemře člověk a ostatní se nad tím v podstatě ani nepozastaví, a ke všemu si nebojácná paní dojde pro džbán ledového čaje?Zřejmě měla žízeň, nu dobrá, ale proč tam vlastně přijela ta matka toho retarda s tím profesorem, to sem už vůbec nepochopila...zbytečná situace.

  • 9.8.2012  21:05

  Po dlouhé době horor na úrovni, kde nejdůležitější prvek není krev a utíkající řvoucí lidi, i když jsem si občas říkala, že Radcliffe měl někdy až přehnaně moc odvahy;-) Ovšem ten poslední záběr na "ženu v černém" byl opravdu úděsný!

  • 21.7.2012  16:47
  Řekni, že mě miluješ (TV seriál) (2007)
  ****

  Je to vystiženo až děsivě reálně, překvapily mě necenzurované postelové scény:-p Občas jsem měla pocit, že se to trochu táhlo a bylo to moc zdlouhavé, ale vlastně o tom život je. Jeden z těch lepších seriálů...

  • 13.7.2012  12:58

  Moc příjemný film, líbil se mi v celku konec, který byl vyjímečně reálný. Ten film je celkově moc dobrý nápad, a je v tom určitá pointa, když se nad tím člověk zamyslí. A Clooney je prostě fešák!;-)

  • 10.7.2012  23:04
  Něco na té Mary je (1998)
  odpad!

  Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděla. Opravdu nechápu tak vysoké hodnocení. Asi jsem tedy nepochopila humor, ale pro mě nebyl ani vtipný a ani inteligentní. Vůbec se mi nelíbilo jak tu herci hraji a vůbec...prostě bylo to trapné!

<< předchozí 1 2