greymon

Student

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 29.1.2012  15:00
    Partička (TV pořad) (2011)

Ze začátku jsem Partičku velmi odsuzoval neprávem, ale teď je to jeden z mých nejoblíbenějších pořadů. Velmi dobrý improvizační pořad.

• 29.1.2012  14:57

Nemám slov velmi povedený dokument o Titanicu.

• 29.1.2012  14:55
    Noha 22 (TV seriál) (2011)

Unavující klasika, už mě to nebaví a jde z toho cítit a omrzelá atmosféra. Velké zoufalství. Moc jsem se nesmál, nýbrž čekal na skvělý okamžik, kterých tam bylo velmi málo. 1 hvězdička za omrzelou snahu.

• 29.1.2012  14:51

Pobavil jsem se, ale obyčejný Top Gear je daleko lepší.

• 29.1.2012  14:50
    Marina (TV seriál) (2006)

Další velmi nepovedený seriál, který vznikl z hodně velké nouze. Prostě hloupá klasická romantika, která patří do odpadu.

• 22.12.2011  18:28
    U muziky na Silvestra (TV pořad) (2007)

Opravdu jsem se pobavil, dokonce i muzika se mi líbila.

• 12.12.2011  21:52
    Bastardi 2 (2011)

Na jedničku se dalo trochu dívat, ale na tohle těžko. Nevím, jestli byli někteří herci tak zoufalý, že vzali tohle. Např. Dejdar, že by v tomhle hrál? Myslel jsem, že má nějakou důstojnost, ovšem pochybuji o tom. Ale je dobré, že film nepatří mezi 300 nejhorších. Ovšem schyluje se k tomu .

• 12.12.2011  21:45
    Stmívání (2008)

Nevím jak by to řekl. Nikdy by mě nenapadlo, že se mi kdy bude líbit Twilight sága. Ovšem po zhlédnutí Stmívání mě film nadchl. Nejlepší na filmu je atmosféra a prostředí. Je to studené což k filmu tohoto druhu rozhodně patří. Jak jsem napsal film mě nadchl, ale víc tomu dát nemohu.

• 12.12.2011  21:40

Není co dodat, hodnocení mluví za sebe a já nemám námitek. Jak to USA dělá, že má tak skvělé filmy. Určitě i Frank Darabont si zaslouží velký obdiv za tento film, ale ne jenom on i zbytek štábu.

• 12.12.2011  21:36

Robert Rodriguez momentálně 20 nej režisér a natočí tohle. Tohle každého fanouška musí zamrzet, když jeho oblíbený režisér natočí Spy Kids 4D: Stroj času. Doufejme, že se v budoucnu natočí něco pořádného. A ne něco podobného jako je tohle. 1 hvězdička za snahu.

• 28.10.2011  19:22

Film je po technické stránce vyřešen skvěle. Pro mě tento film není špatný jen se přikláním k původní trilogii Star Wars, která mi přijde klasičtější a na rok 1977, 1980 a 1983 předvedla skvělé efekty. Tento film už je novější a efekty už tak nepřekvapí. I když je film dobře proveden 2 výhrady mám. 1. je dlouhé čekání na pořádnou akci a 2. nejvíc na filmu mi vadí postava Jar Jar, která mi přijde velmi trapná a zbytečná a filmu to podle mého hodně kazí na vážnosti. Kdyby se postava Jar jara chovala trochu normálně film by měl možná víc procent.

• 25.10.2011  19:43
    Waterloo po česku (2002)

Některé filmy se povedou více, některé méně. Tohle není ani jedno ani druhý. Snaha o humor, který mi nepřišel vtipný, ale až trapný.

• 25.10.2011  19:40
    Rebelové (2001)

Renč dokázal natočit to, co se mi jen málokdy líbí a to romantický muzikál. Podle toho jaký je muzikál je například High School Musical nemusím vidět, ale na Rebeli se podívám rád. Nejlepší na filmu je konec, který skončil jinak, než jsem myslel, ale filmu to jenom pomohlo a získalo skvělou konečnou atmosféru.

• 24.10.2011  21:47

Tohle neměli dělat ani sebevětší pocit vánoční atmosféry jsem nezaznamenal. Ale snaha udělat něco takového zaslouží obdiv a menší uznání. Proto jedna hvězdička.

• 24.10.2011  21:44
    Bruno (2009)

Zcela nehorázná kopie Borata. Film je tak zoufalý a pro mě trapný, že se nato po pár shlédnutí nedá dívat. Larry Charles neměl tohle natáčet. Je to jako potupní parodie Borata, na kterého se dalo dívat, ale na tohle ne. Ale tak zase trochu jsem se zasmál, ale později je to nuda a už není nic, na co by vás rozesmálo. Kdo jim to schválil a kdo jim dal peníze. Prostě podle mého zoufalý humor.

• 24.10.2011  21:17
    Hvězdná brána (TV seriál) (1997)

Mám kamaráda, který na Hvězdnou bránu nedá dopustit. Já jsem někdy opačného názoru. Některé díly byly opravdu skvělé, jiné mě zase až tak tolik nenadchly, ale i přesto povedený seriál. Jinak pokud vysílají Hvězdnou bránu tak některé díly shlédnu, ale jinak nejsem takový fanoušek. 5* je podle mého moc a za některé díly, které se moc nepovedly 1* beru. 4* jsou zasloužené.

• 22.10.2011  22:36

Romantika no každý má jiný názor. Nebylo to špatné, ale moc mě to nenadchlo.

• 22.10.2011  22:34
    Disaster Movie (2008)

Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta, Velká ztráta… no co dodat ODPAD!

• 22.10.2011  22:26
    Ghost Rider (2007)

Čemu se to Nicolas Cage podepsal nechápu. Ti co viděli filmu ví o čem mluvím. Najdou se i tací, kterým s tento film líbí, ale každý má jiný názor, a hodnocení mluví za sebe.

• 15.10.2011  14:23
    Trapasy (TV seriál) (2007)

Některé povídky byly k popukání jiné zase až trapné, nebo humor podobným anekdotám. Tady převažují podle mého spíše humor, který mě nerozesměje a který se snaží být za každou cenu vtipný leč marně. I když byli tam některé díly, na které ráz vzpomínám do teď, ale to byly výjimky a také to nestačí. Opravdu trapasy.

• 15.10.2011  11:57

Tento film není špatný, ale od Formana bych čekal něco jiného. Neříkám, že film patří do odpadu, ale tohle mě moc nenadchlo, ale není to vůbec špatné dá se na to koukat.

• 15.10.2011  11:53
    Comeback (TV seriál) (2008)

Naprosto nehorázná kopie seriálu: Přátelé nebo Jak jsem poznal vaši matku. Sice Americké seriály jsou si dosti podobné, ale dá se na to dívat pořád. Ze začátku jsem nemohl uvěřit čemu se to Martin Dejdar podepsal. Postava Ozzáka mi příjde nemožně trochu méně vtipná. Herecký výběr no mohl být horší, ale nesnesu fakt, že Comeback je něco podobného jako Přátelé. Na seriál se dá dívat mě se to celkem líbilo, ale myslím, že Dejdar má navíc ne hrát něco takového.

• 14.10.2011  18:53
    Playgirls II (1995)

Nuda horší než jednička a nejde tam skoro o nic. No hrůza škoda mluvit.

• 12.10.2011  17:18
    Čarodějky (TV seriál) (1998)

Dobrý seriál s nebojím se to říct se skvělými efekty. Na rok 1998 a ke všemu seriál no skvělé. Jediné co mi trochu vadí, je nevěrohodné prostředí. Například kulisy, pozadí…. Jinak jsem byl spokojen.

• 12.10.2011  14:46
    Kameňák 2 (2004)

Pokračování u mě jde od 10 k 5 a hodnocení říká to samé. Divácky první Kameňák byl asi úspěšný jinak si myslím, že by se pokračování nenatáčelo. Zasmál jsem se, ale nestačí to. Je mi líto. Je těžké natočit film, ale děj až na pár výjimek je v jádru stejný

• 12.10.2011  14:40
    Kameňák (2003)

Zdeněk Troška tvrdí, že se lidé potřebují smát, potřebují se odreagovat a uvolni a má pravdu. To co mi vadí ze všeho nejvíc jsou 2 věci. První z nich je film postaven na anekdotách a děj. Modrý pramen je to dobrá zástěrka a navazování celého filmu, ale možná by mohli místo toho dát něco lepšího. A za druhé mi vadí košilaté scény, které mi ve filmu moc nesedli. Ve správné komedii musí asi být něco takového, ale né moc. Jinak zasmál jsem se, ale na 5* to nestáčí bohužel.

• 12.10.2011  14:33
    Megamysl (2010)

Opravdový humorný opak Superman tedy až na jeden detail. Trochu jiný film o superhrdinovi a padouchovi, který mi přijde takřka originální a zábavný.

• 12.10.2011  07:10
    Lovci duchů (TV seriál) (2005)

Hodnoceni mluví za sebe a jak jsem se bál jaký to bude propadák tak jsem byl velmi překvapen hodnocením, ale i toho, že se mi seriál velmi zamlouval. 4*

• 11.10.2011  20:34
    Terminátor (1984)

Efekty sice trochu vázli, ale nemohl jsem čekat od roku 1984 nic extra. Ale teď vážně od režiséra Jamese Camerona jsem nezažil velká zklamání (tedy až na film Piraňa 2: Létající zabijáci). Prostě skvěle sci-fi, které nepotřebuje větší komentář prostě SKVĚLÉ.

• 11.10.2011  20:28
    Muzikál ze střední 2 (TV film) (2007)

Ještě daleko horší než jednička no hrúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúza. Doufejme, že mě příznivci tohoto filmu nebudu nenávidět, ale je mi líto odpad.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6