Zmizení (2013)

Dlouhá a nevyužitá stopáž, která sice hezky vykresluje postavy, ale mnoho detailních okolností případu zůstane nezodpovězeno. Škoda. Zvláštní střih - jakoby v některých scénách chyběl poslední záběr. Asi to byl účel, ale mě se to moc nelíbilo. Přesto film jako celek funguje a má vynikající temnou atmosféru.

Banshee (2013) (seriál)

Krev, násilí, děvky, sympatický postavy a předvídatelný příběh.. Ale funguje to!

Darwinovy ceny (2013) (pořad)

Občas je to fakt nechutný, jak jsou ty lidi debilní..

Světová válka Z (2013)

Klasický Hollywoodský trhák, který ale není tak pitomý jak by se mohlo na první pohled zdát.

La cara oculta (2011)

Kvalitně zpracovaný jednoduchý, leč originální nápad. Jako jednohubka pro tajuplný večer ideální.

Pekelná výzva (2013) (pořad)

Česká parodie na faktor strachu v čele s pohotovou Pazderkovou, která srší vtipem, ironií i sarkasmem. Avšak nebýt jí, nedalo by se na to po pár dílech, kdy se plní dokola stále jedny a ty samé úkoly, ani koukat. Ano, sledovat soutěžící a jejich odpovědi na celkem jednoduché otázky, když je při tom rube judista s černým páskem, je celkem zábava. Ostatní je ale nuda a finále fakt trapas. Ale co by lidi neudělali pro sto táců, že?

Nespoutaný Django (2012)

Vložit do westernovýho soundtracku hiphopovou skladbu, aniž by to nějak extrémně bilo do uší, to prostě svede jen Tarantino.

Motýlek (1973)

Krásný film o lidském přátelství, odhodlanosti, nepoddajnosti a nikdy nekončící touze po svobodě..