Oddělen (2011)

No a co, tak je to patetickej hnus, ale tak moc, až je to super. 4 hvězdy + 1 protože mám rád Brodyho. Hroznej film.

Umělec (2011)

Jo, je pravda co se říká, musí se to vidět. Je to doják. A díky tomu, že je to němý a černobílý, jsem měl po dlouhý době takovej příjemnej pocit, že se koukám na opravdovej film.

Never Mind the Buzzcocks (1996) (pořad)

Uctívám Simona Amstella, největšího fanouška skupiny Blue. Trojice Amstell, Jupitus, Fielding je už teď legendární (nic proti Baileymu, miluju ho, ale Noel "transsexuální-goth-posedlej-módou" Fielding, prostě posunul humor v pořadu na vyšší level)

Černobílý svět (2011)

Ta dá da da - ta - ta da. Yeah, Blues baby. Good Night White Pride vole.

Nejlepší film, jaký byl kdy prodán (2011)

Chudák Morgan, chce natočit pěknej dokument o tom, jak se prodává film a zase mu z toho vyjde satira. Hahahahahaha. No nic. Tenhle chlap je šílenec. Krásná ukázka naší doby. A neskutečná sranda. Doporučuju....všem!

Banksy: Exit Through the Gift Shop (2010)

Geniální, vtipný, k zamyšlení. Obdivuju Street Art v jakýkoliv formě. Žeru Banksyho věci, a teď když je z něj i filmař, řadim si ho hned vedle Basquiata. Plnej počet!

Mighty Boosh Live, The (2006)

Seriál na speedu. Hoši si na pódiu dovolí dělat a říkat věci, který jim do televize nepustí. A taky to tak vypadá. Vince je divnější, Howard depresivnější, Naboo záhadnější, Fossil úchylnější a Bollo ukecanější. Tahle show se musí vidět. Učitě jsem to viděl už tak dvacetkrát a ještě se mi nestalo, že bych se nesmál.

Půlnoc v Paříži (2011)

Woody mi zase vyrazil dech. Už jsem si nemyslel že to ještě dokáže. No a co že jeho filmy jsou všechny přes kopírák, já mu to pořád žeru, a když do toho ještě přihodí Paříž let dvacátých a kopu umělců popíjejících alkohol, tak je to jasně za plnej počet!

Lemmy Forever (2010)

"Seru na Keitha Richardse! I všechny ostatní parchanty, kteří přežili 60. léta a teď lítaji v soukromých tryskáčích, žijou z úspěchů v minulosti a šukaj supermodelky v nejdražších hotelech v Paříži. Víš co dělal Lemmy před chvílí? U Danielse s colou složil další album." Jo, myslim že Grohl ho vystihl nejlíp. Poslední žijící rockstar, opravdovej titán. Máš to za plnej počet Lemmy!

Pán času (2005) (seriál)

Mě na to sci-fi moc neužije, ale tenhle Doktor, je fakt frajer. Na konci každýho dílu zůstávám čumět s otevřenou hubou, každej díl by opravdu vydal na samostatnej film. Hlavně se nenechat odradit prvníma epizodama, ty mě občas vysloveně nudili, ale jakmile v druhý řadě nastoupí na scénu Mr. Tennant, tak to dostane koule, ten chlap je fakt Pan herec. Sranda, emoce, dokonalý scénáře, jeden z nejlepších seriálů ever. Fakt! Pátá a šestá řada mi sice přijde už zbytečně moc zamotaná, ale Matt Smith je aspoň fakt vtipnej a Karen Gillian je nádherná.