• Pohádka

Strom pohádek - Divoké labutě (1988) (epizoda)

Tak tahle pohádka se mi opravdu nelíbila. Napodobenina Sedmero krkavců, ale moc špatná. Strašné herecké výkony, kostýmy a vůbec všechno. Ale na nedělní odpoledne se to dá vydržet :)

Princezna Ano (2009) (TV film)

Pohádky mám moc ráda :) dokonce mi nevadí ani ty moderní. Ale tohle?! To je děs... přitom to mohl být tak zajímavý námět s ANO NE. Princezna se mi nelíbila, herec NE také ne :) kostýmy stály za prd ... jediná * za Jiřího Dvořáka, na kterého se dalo aspoň koukat a měl kapku vtipu.

Zázračné meče (2001) (TV film)

Třetí a poslední díl byl jednoznačně nejlepší a hlavně nejvtipnější :) vynikající Viktor Preiss a Hildegarda. Pohádka měla spád a utekla jako nic :-)

Zkřížené meče (1998) (TV film)

Když jsem pročítala komentáře, tak jsem se moc těšila :) ale přišlo bohužel zklamání. Pohádka mě moc nebavila, děj byl už 100x v jiných, kostýmy nijaké...prostě kde nic tu nic... jedna * za Jana Čenského, který výborně hrál a * za to, že Zkřížené meče jsou přece jen o stupeň lepší, než klasické 35 minutové pohádky při nedělích :)

O vílách Rojenicích (1997) (TV film)

Obyčejná televizní pohádka na nedělní odpoledne, která ničím nepřekvapí. Věra Jordánová umí lepší pohádky. ** za Zlatu Adamovskou a Jiřího Zahajského.

Třetí táta (1988) (TV film)

Moc dobrý rodinný film z 80. let, dalo by se říct jeden z nejlepších rodinných :-) vynikající hudba P. Hapky a skvělá N. Konvalinková. Příbeh o tom, jak si malý kluk chce najít svého třetího tátu a podaří se mu to, když maminku odvezou do nemocnice. Moc dojemné a hezké ... **** jsou akorát :-) kéž by to vysílali dnes častěji, aby děti nekoukali jen na kriminálky.