iz67

Twitter: iz67

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23
    • 7.11.2018  06:22

Kdyby to nebyl český film, tak dám 3. Nicméně tento film současný český film významné převyšuje, tak mu dávám 4. První třetina je famózní a výborně vystihuje atmosféru unaveneho staršího páru s jejich starými rodiči a dětmi vylitlimi z hnízda. Další část, ktera se snaží lepit scénky z rodinného života dohromady dopadá o poznání hůř.

• 3.11.2018  03:37
    Saulův syn (2015)

Jak je těžké dělat něco jiného bez po vás chce systém. Jak to, co chcete proti systému se zdá být nesmyslné, a pak to jediné má nakonec smysl. (Nemluvě o tom, jak se autenticky ocitnete uprostřed pekla)!

• 28.10.2018  18:44

Vidím to po 15-ti letech a, ... Zub času je trochu vidět, ale stále velmi dobré! Jeden z filmů, na který můžete koukat s odrůstající dcerou a předávat jí filmové know-how.

• 23.10.2018  22:06

Věc, která vás v první polovině vtáhne a v druhé skoro nepustí. Pozornému divákovi se může stát, že překvapivé zvraty nebudou tak překvapivé, jak by si tvůrci přáli, ale stále je to nadprůměrná věc, která bez ohledu na to, že je to vlastně one man show, uteče jako voda.

• 21.10.2018  23:50
    Noc klavíristy (1976)

Tuhle věc jsem si opravdu vychutnal. Nefunguje tam vůbec nic (zločinec , druhý zločinec, nikdo tam neuvažuje logicky - práva česká detektivka) úplně jako bych to viděl poprvé za bolsevika. ..

• 21.10.2018  16:50
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Zacatek je dost pomalý a trochu jsem přemýšlel, že to utnu. Druhá půle ale získá obrátky, a ne kvůli hrůze, ale haluzy, která je všude kolem v Maine ...

• 16.10.2018  22:42

Doporučuji vidět. Nejen z pohledu oběti, ale i násilníka. Úděl není jen být obětí!

• 10.10.2018  20:06
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Po dlouhé době seroš, který má víc než hlavního hrdinu a hlavní příběh. Spousta hezky prokreslenych postav s jejich příběhy. Hustá atmosféra společnosti plné matek malých dětí v malém kalifornském Montérky.

• 30.9.2018  21:28
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

S většinou lidi , kteří nerozdavaji 4 a 5 se shodný v tom, že seroš měl být kratší. Narodil od ostatních si naopak myslím, že vyvrcholeni tím jak bylo přitazene za vlasy, bylo slabší ajk první 2/3 o hustotě malomesta a návratu Do rodiny. Přes tu trojku se mi na to vlastně dobře koukalo.

• 28.9.2018  19:54

Docela se to táhne. A když tajemná zjistí barvení vlasů a Rush maže hnedka do koupelny se umejt, tak jsem to už nedal. Nakonec jsem to přeci jen dokoukal a dopadlo to, jak se dalo čekat. Film, který si hraje na něco víc než ve skutecnosti je.

• 26.9.2018  06:34

Film ve své cynicke první půli šlape na plné obrátky. Střet kultur (divakova stále ještě západní s krajskými realismu) je brutální. V druhé půli, kdy se tvůrci chystají na tragicky příběh je drajv filmu o poznání slabší. Přesto jako celek výborný film se silnou informací, jak to funguje jinde.

• 20.9.2018  22:44
    Dark (TV seriál) (2017)

Je příjemné (aspoň pro mě), když není vše na první dobrou zřejmé, z čehož plyne jistá magie díla. Ta se ale rychle začíná vycerpavat , děj se odehrává jakoby za sklem a nechává mě málo dotknutým. Ke konci se návrší mnoho příběhů a zdá se, že tajemno by se mohlo znovu dostavit, proti čemuž ale jde chaos právě těch mnoha příběhů. A pak přijde ten nejočekávanější konec, který všechno pošle do háje.

• 12.9.2018  22:48
    Paterson (2016)

Někomu to může přijít jako obyčejná perla o obyčejném životě, někomu to může přijít jako totální nula. Pakliže to nevezmete doslovně, tak se můžete dostat k té první variantě. Není to veledilo, ale mně se na to dobře koukalo a v porovnání s obecnou filmovou bídou tedy snad ok.

• 11.9.2018  22:10

Na začátku rychlý trhaný střih - slibné, pak se začíná vkrádat nuda, ale nejhorší na vás čeká v druhé polovině : velkodušné bláboly, prvoplánově dojemné vedlejší příběhy, strašlivý vypravěč. Když k tomu doplníte: klouzání po povrchu, spoustu klišé, špatné výkony ve vedlejších rolích, trapné prostřihy na speciální figurky - neherce, naprosto samoúčelné scény, pak vám jako divákovi nezbývá než do sebe výklopný podle vzoru hrdinů filmu také jednu láhev činu na ex. Tvůrci nemůže stačit myšlenka, že závislost je svinstvo, ale musí chtít a být schopen odvyprávět víc.

• 30.8.2018  17:07
    Loď pro dva (2016)

Trapná sentimentální sragora, kde je všechno prvním plánu a dopředu jasné. Fetak změnili se ve starosltiveho parťáka, nejúžasnější babička s tajnou vážnou nemoci. A nejlepší část je jejich skládání PÍSNĚ - to je skutečný joke.

• 27.8.2018  14:47

Vtipná hříčka, která neurazí. Jemný humor, dobrý casting - užil jsem si to.

• 24.8.2018  11:35
    Pevná linka (2017)

Velice pohodová záležitost o obyčejných věcech. Netlačí to na pilu, sledujete, jak se lidem žije v rodině a že je to makacka a přesto to může mít smysl. Taková věc, kdy máte potřebu někomu z rodiny zavolat. Dobrý.

• 19.8.2018  21:36

Hezká, pomalá věc, která si na nic nehraje, ale dobře se na ni kouká. Silný příběh, tlumen další příběhovou rovinou, který vás stejně nakonec dostane. Tom Ford musí být zajímavá postava (není to povoláním ani vzděláním filmař )- 2 civilne pojaté filmy, oba víc než dobré!

• 19.8.2018  16:34
    Mečiar (2017)

Není tam nic nového. Je dobré spí to vše připomínat, ale chtělo to něco víc.

• 19.8.2018  13:20
    Westworld (TV seriál) (2016)

Příjemná podívaná. Fajn postavy, zajímavý námět.

• 17.8.2018  19:56

Úžasný herecký výkon. Fajn příběh a happy end. Proč ne?

• 15.8.2018  17:26
    Sorjonen (TV seriál) (2016)

Tak tohle mě nebavilo: směšný policajt, hloupí místní politici. Skončil jsem po prvním dílu.

• 15.8.2018  16:22
    Spotlight (2015)

Sympatické výkony herců, civilní podání. Na tom film je vlastně nejdramatictejsi to, že ta hrůza byla skutečná. Film vlastně postrádá zápletku, a nevím jestli je to dobré nebo ne.

• 12.8.2018  23:00

Kožený Burton.

• 10.8.2018  06:44

Hodně úsporná ale silná věc. Válečný film bez jediného záběrů z války.

• 6.8.2018  22:49
    The Fall - Série 2 (série) (2014)

Po první sérii docela zklamání. Táhne se to, padouchovy schopnosti jsou už takové, že už nejsou ani z tohoto světa. Trochu směšné.

• 3.8.2018  22:58

Hrozný, strašný, zoufalý. Jedničku jsem musel dát několikrát kvůli dceři. Nebyl jsem z ní odvazanej, ale nějaký smysl to mělo, hudebně i filmově. Ale co hoši a dívky předvedly napodruhé, to je fakt hlína. Hudba - nový aranže neslapou, vokály, hrozný, příběh nula, casting průser. Jak, za tohle (výrobu) může někdo zaplatit ...?

• 2.8.2018  23:02

Takovej Woody A. 3.5

• 1.8.2018  22:37

Samozřejmě to nejsou staré Twin Peaks, nepopsatelné temno už na vás z obrazovky nedychne. Ale já se přesto královský bavil. Ano, je to hodně natahovane, možná Lynchovi o diváka moc nejde, ale těch vztahovych legracek je tam spousta. A když k tomu dodáte plejadu herců že starých TP, dalších Lynchovych kusů a nebo těch, co se u něj doposud neukázaly, tak tenhle maraton stojí za to!

• 15.7.2018  22:51

Starý, starý a významně slabší než jednička - totálně bez atmosféry.

<< předchozí 1 2 3 4 7 12 18 23