iz67

Twitter: iz67

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28
    • 24.5.2020  20:57

Poměrně nepodařený pokus zobrazit kulturní střet, který se zvrhl v pouhé čekání na bumážku, která nakonec vše vyřeší. Slaboduché vtípky, konstantně nešťastný pohled hlavní hrdinky a nic víc.

• 24.5.2020  08:26
    Lovci hlav (2011)

Neskutečně blbej film. Začátek odsejpa jako pomerne klasicke thriller a jde to. Ale s ubihajicim casem, kdy se z toho stane fraska, logika zacne dostavat za usi az nakonec tomu pointa dodá poslední ránu. Uplne zbytecna vec. A to jsem milovnikem seveřanů.

• 23.5.2020  18:56
    Lady Macbeth (2016)

Jednoduché, úsporné. Je pravda, že holka mělo na každý problém jedno nudné řešení.

• 23.5.2020  17:06

Ja se na to nemuzu koukat. Ta 'autenticnost' lidskosti sovetskeho velitele ...

• 23.5.2020  12:35
    Curiosa (2019)

Neskutečně nudná a utahaná záležitost, vyznačující se neuvěřitelně banálním přiběhem.

• 23.5.2020  03:20
    Naši kluci (TV seriál) (2019)

Vlastne jsem rozpacity, jestli muzu dat 4*, protoze druha pulka se chlapcum hrozne nepodarila. V rpvni půlce jsem si uzival izraelske realie asi v docela vyvážené formě, druha pulka se ale utopila v pokusech o hluboke pravdy a snahu scenaristu toho stihnout vic nez je zdravo. Ale 4 davam za tu prvni puli.

• 16.5.2020  21:17

Naprosto genialni hricka, tak prirozene jsem zobrazeny absurdistan uz dlouho nevidel. Herci uzasny, dialogy uzasny. Velkej respekt.

• 14.5.2020  06:52
    Smrt nás spojí (TV seriál) (2019)

Zajímavý nápad, který se pak stane vlastním limitem, protože pribeh nemuze vyvrcholit jinak nez opravdu vyvrcholí. Pár vtipných situací, resp. vtipnych komentářů hlavních hrdinek o sve situaci, jinak ale pomerne mechanicka zalezitost bez zvlastni invence.

• 10.5.2020  12:51

Nenapadna zalezitost, kde se hodne keca o obycejnych vecech, ktery jsou docela dulezity.

• 9.5.2020  11:57
    Safe (TV seriál) (2018)

Jede to, je to poutavý. Ideální odpočinek.

• 4.5.2020  06:44
    Cizinec (TV seriál) (2020)

Velice poutava zalezitost, ktera me donutila to zhltnout skoro najednou. Spousta propletenych pribehu a postav, ktere zazivaji neco zvlastniho, cemu se vsak da stale verit. Premyslel jsem o 5*, ale slabinou jsou posledni dily, ktere uz svojí prekominovanosti uveritelnnost ztratily. Ale ztratily ji pro me dustojne, takze byt vyvrcholeni slabe, tak predchozi zazitky to nepokazilo.

• 2.5.2020  14:59
    Drahokam (2019)

Je to film, ktery mi lezl od zacatku na nervy. Svou rychlosti, klipovitosti, tim jak hlavni postava jede v kazde chvili po hrane nebo spis za ni. Ale nakonec to melo smysl. Zadne veledilo, ale ani totalni pruser

• 29.4.2020  19:18
    Kominského metoda (TV seriál) (2018)

Tak tohle je moc mile a vtipne. Idealni relaxace pro starsi lidi, takze si to uzivam. Pro Arkina mam slabost uz od Hlavy XXII. A Douglas delal producenta Preletu nad ... Takze je hezky, ze si to hosi uzivaj, takze si to uzivam.

• 27.4.2020  23:27

Je to vyzva, postavit cely film na rozhovoru dvou mužů. A ... Nepodarilo se! Oba chlapci hraji fajn (opak asi nikdo necekal), ale jinak je to slatanina, kde vyvoj postav vcetne jejich zvtahu, nechapete, a ke konci jste navic (i kdyz neprekvapive) trpnymi svedky citove zdimacky. Blé.

• 26.4.2020  00:06
    Hra z Anglie (TV seriál) (2020)

Tak tohle je ta nejstupidnejsi sablona. Koncim po prvnim dilu.

• 24.4.2020  05:37

I druha serie je svezi. Zakladni koncept se meni a my nesledujeme rozhovory se zlosyny, ale snahu o aplikaci sebranych vedomosti a osobni a profesni zivoty hrdinu. Konec mi proto prisel dost odflaknuty a diky nemu zpetne vyzneni slabsi nez byl prubezny pocit.

• 19.4.2020  18:24
    Storytelling (2001)

Je to slabsi nez masterpiece Stesti. Postavy jsou 'normalnejsi', pribehy standardnejsi, postavy zdaleka ne tak propracovane. Presto prvni povidka o psani povidek, rolich v kurzu, dulezitosti fikce a plkani o ni. A to, jak se role meni, kdyz vylezete z ucebny a skocite do hospy. A pak vecere u Goodmanu. Furt dobrej Solondz

• 19.4.2020  14:49
    Brexit (TV film) (2019)

Docela zbytecny film. Vubec jsme se nedovedeli o hlavni Cummingsove motivaci. Bylo to hodne o tom, co delali, kdy a tak, ale nic, co by mi pomohlo tomu vic rozumet

• 19.4.2020  07:53
    Papírový dům (Netflix verze) (TV seriál) (2017)

Nicim me to nezaujalo, nepodarilo se mi navazat vztah ke komukoli. Po ctvrtem dilu koncim.

• 16.4.2020  23:46
    Štěstí (1998)

Poprve jsem to videl pred 21 lety po Varech. A uz tehdy mi to prislo jako neco naprosto unikatniho. Ted po tech letech jsem z toho stejne nadsenej. Snad proto, ze se Solondzovi podarilo udelat neskutecne plasticke figury. Plasticke v tom smyslu, kazda z nich je tragicka, smesna, laskava, hrozna. A vsechno jim to verite. Tak, jak je to i ve skutecnosti!

• 15.4.2020  21:14
    Watchmen (TV seriál) (2019)

Nejsem na podobne veci, primo nesnasim filmy o superhrdinech nebo filmy podle omalovanek. Ale tohle je čirá zabava. Tech 5* neni za to, ze by to bylo nejvetsi umeni, ale pro me ta nejvetsi zabava. Od vsech herců (Irons!!), pres soundtrack a dily nacpane dejem. Myslim, ze uzasna rodinna vec.

• 12.4.2020  23:49

Takovy zert o tom, jak duchodce Viliš se zase mstí. Neni v to vubec nic zajimavyho.

• 11.4.2020  23:03

Tak tady zub casu hlodal fakt intenzivne. Vypada to jako ok, ale pritom to pouziva ty nejzoufalejsi sablony nudnych thrilleru 80/90. let. Vlivy tech, co zmenili film, tu jeste nejsou citit ani pro psa.

• 10.4.2020  15:58

Solondz od dob Stesti, ktere kdysi davali tusim ve Varech, vysoky oblibenec, a tahle vec je prislibem jeho nasledujicich mistrovskych kousku. O osamocenosti a predavani negativni energie.

• 9.4.2020  22:33

Davam 4*, ale ve skutecnosti je to s udrenyma usima 3.5. Atmosfera Berlina tam je uz méně, diky tomu, ze se dej prelil z barů do filmových studií je vše hodně melodramaticke. Stejne tak hlavni kriminalni zapletka. Vlastne jak to pisu, tak snizuju na 3. Nebudete se nudit, ale kouzlo prvnich dílů je pryč.

• 2.4.2020  22:20
    Bude líp (TV seriál) (2016)

Neni to zly, ale po dvou dilech jsem se smal neprilis casto a prilis kratce.

• 30.3.2020  07:31
    Hříšnice - Julian (série) (2018)

Ani druha serie neubrala. Nadprumerna podivana. Na Pullmanuv trochu vysinuty projev uz jsem si zvykl a uzival si ho. Krasnej vykon detskeho herce. Vysledek se sice dal predvidat, ale na zazitku to neubralo.

• 27.3.2020  18:59
    Vzkříšení (divadelní záznam) (2018)

Tak tohle je na pomery Dejvickeho divadla hodne slaba zalezitost

• 26.3.2020  18:40

Brutalne nevydareny prepis dobreho romanu cerstve nobelistky od nasich sousedu. Predne naprosto sileny dabing. Proc si nemuzeme poslechnout polstinu, sakra. A uz na zacatku me to popudilo, jak scenarista vsechno pokazi. To, co melo postupne narustat v pozadi, se tu objevi naplno v prvnich minutach. Spatni jsou tak polopastisticky spatni, ze je to spatny. Spatny. Spatny. P.S. uprimne receno zpracovani mi pripomina ta nejlepsi leta sovetskeho filnu

• 26.3.2020  06:17
    Hříšnice (TV seriál) (2017)

Nenapadny seros, ktery nenapadne zacne nabirat obratky. Potkate tam nenapadne hodne ulitly postavy, ktere zacnete behem serialu chapat. Takze to ma vnitrni logiku a nerozpada se to. Kdybych si mohl prat, tak to mohlo byt tak o dva dily kratsi.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 21 28