iz67

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24
    • 13.1.2019  21:22
    Kick-Ass (2010)

Tak tentokrát jsem se nechal zdejším hodnocením totálně nachytat. A to věřím hlavně přátelům, ale kladné body všude. ..... Film dobrý na nedělní ráno do Studia Kamarád

• 12.1.2019  22:09
    Jan Palach (2018)

Za klad filmu považuji to, že je civilní a nesnaží se dotovat city. Jinak kromě konce, který se docela povedl, nic moc.

• 11.1.2019  23:17
    Útok žraloka (TV film) (2009)

Tak strašná animace (včetně samotných herců) , že se na to fakt nedá dívat.

• 10.1.2019  23:49

Žádné umění, ale moc dobře jsem se bavil. Smál jsem se, a to se mi (u komedií) zas tak často nestává.

• 6.1.2019  22:13
    Rédl (TV seriál) (2018)

První dva díly dobré. Temná atmosféra, uvěřitelné devadesatky, správně hnusné postavy. Jen postava Redla se začne rozpadat už brzo: divná motivace, divná rozhodnutí. Od konce 2.dilu se logika rozpadne celá, a pak už to pro mě přestalo fungovat celé: děj, atmosféra, uvěřitelnost postav. 3 hvězdy za to, že je to na českou detektivku nadprumer a za začátek.

• 1.1.2019  22:54
    Osmy (TV film) (2014)

Taková Strachova slatanina. Jako cokoli. A jakmile se něco líbí Verbalovi, tak to prostě nemůže být dobrý

• 1.1.2019  21:46

Všechno stojí na výkonech dětských herců a ty nejsou to bůhví co. A dospelci taky.

• 30.12.2018  16:59
    Silvestr 1979 - Hrajeme si jako děti (TV pořad) (1979)

Je to dobré sledovat, jako vlastní hanbu. Byť mi bylo něco před deset, tak jsem to považoval tehdy za vrchol. A dneska je to prostě jenom humus.

• 30.12.2018  01:29
    Cliffhanger (1993)

Sem tam se nechám Stallonem pobavit, ale tady to fakt nešlo.

• 29.12.2018  16:24
    Roma (2018)

Pomalý hold filmům že sedesatek, asi nejvíc sedesatkam italským. Nečekejte akci, vykalkulovany dej. Prostě se tam na pozadí začátku sedmdesátých let jedné mexické rodině něco děje. Film desetiletí to ale není.

• 26.12.2018  21:09
    Rain Man (1988)

Před 30 lety jsem byl šokovany, že Oscarový film nemusí být nutně sračka, což tehdy bývalo pravidlem. Po 30 letech: Český dabing je k nevydrzeni. (Už jsem myslel, že to zakázali, sakra!). Hoffman je skvělej, ale Cruise je k nevydrzeni. Další film, který neodolal zubu času.

• 26.12.2018  18:59
    The Haunting of Hill House (TV seriál) (2018)

Překvapivě málo strašidelná a hodně vztahova záležitost. A je to velice dobré. Děj se většinou nedá dopředu odhadnout, postavy jsou plastické a seroš uteče jako voda.

• 23.12.2018  19:18

Ta stylizace je k nevydržel, taky jsem nedokoukal.

• 18.12.2018  21:43
    Oni a Silvio (2018)

Ze Sorentina je sráč. Je schopen pouze stylizovanych (ale hlavně prvoplanovych) obrazů a prvoplanovych textů. Jinak tam není vůbec nic a narozdíl od Nádhery tady nefunguje ani ta forma. Všechno drhne a neumetelstvi autora něco opsat je opravdu do očí bijící. V kombinací s délkou jeho kusů je to prostě nekoukatelny.

• 16.12.2018  20:01
    Ricky Gervais: Humanity (TV film) (2018)

Brilantní záležitost. Uzasnej mix vtipu a mixu k přemýšlení.

• 9.12.2018  22:42
    Sense8 (TV seriál) (2015)

Je to klasická Wachovština. Leckdy strhující, člověka to baví, ale nakonec je to taková šou beze smyslu. Tím nechci říct, že to není dobré, stejně jako Matrix nabo Mraky. Ale není to dost dobré na to, aby to bylo víc než samoucelna zábava.

• 9.12.2018  22:00
    Kvarteto (2017)

Jedna z nejlepších věci za poslední leta. Nedoslovny film o komunikaci, která je tou nejtěžší spoluprací. A která se nedaří, i když spolupráci ano.

• 2.12.2018  17:23

Utahaná záležitost. Nejdřív 2h posloucháme různé dialogy, které se zdají být plné moudře znějících hesel. Ta jsou sice hodně obecná, protože postavy mluví o obsahu, který neznáme, ale furt to jde. Pak se mezi 110 a 130. minutou stane spousta věcí mezi párem, o kterém to najednou překvapivě je. Cítím dr prvními 2 hodinami podveden. A pak navíc ten skoro konec u krbu - co horšího?! . Bože!

• 1.12.2018  16:13

Prostě taková dystopie. Dyst nudná. I když hoši měli rádi dobrou music (RadioBeat, King Crimson). Jinak zbytečné a dost sentimentální!

• 19.11.2018  00:02
    Temný příliv (2012)

Nudné a ještě vás obtěžuji nesmyslným vztahem. Ale nuda je všude

• 7.11.2018  06:22

Kdyby to nebyl český film, tak dám 3. Nicméně tento film současný český film významné převyšuje, tak mu dávám 4. První třetina je famózní a výborně vystihuje atmosféru unaveneho staršího páru s jejich starými rodiči a dětmi vylitlimi z hnízda. Další část, ktera se snaží lepit scénky z rodinného života dohromady dopadá o poznání hůř.

• 3.11.2018  03:37
    Saulův syn (2015)

Jak je těžké dělat něco jiného bez po vás chce systém. Jak to, co chcete proti systému se zdá být nesmyslné, a pak to jediné má nakonec smysl. (Nemluvě o tom, jak se autenticky ocitnete uprostřed pekla)!

• 28.10.2018  18:44

Vidím to po 15-ti letech a, ... Zub času je trochu vidět, ale stále velmi dobré! Jeden z filmů, na který můžete koukat s odrůstající dcerou a předávat jí filmové know-how.

• 23.10.2018  22:06

Věc, která vás v první polovině vtáhne a v druhé skoro nepustí. Pozornému divákovi se může stát, že překvapivé zvraty nebudou tak překvapivé, jak by si tvůrci přáli, ale stále je to nadprůměrná věc, která bez ohledu na to, že je to vlastně one man show, uteče jako voda.

• 21.10.2018  23:50
    Noc klavíristy (1976)

Tuhle věc jsem si opravdu vychutnal. Nefunguje tam vůbec nic (zločinec , druhý zločinec, nikdo tam neuvažuje logicky - práva česká detektivka) úplně jako bych to viděl poprvé za bolsevika. ..

• 21.10.2018  16:50
    Castle Rock (TV seriál) (2018)

Zacatek je dost pomalý a trochu jsem přemýšlel, že to utnu. Druhá půle ale získá obrátky, a ne kvůli hrůze, ale haluzy, která je všude kolem v Maine ...

• 16.10.2018  22:42

Doporučuji vidět. Nejen z pohledu oběti, ale i násilníka. Úděl není jen být obětí!

• 10.10.2018  20:06
    Sedmilhářky (TV seriál) (2017)

Po dlouhé době seroš, který má víc než hlavního hrdinu a hlavní příběh. Spousta hezky prokreslenych postav s jejich příběhy. Hustá atmosféra společnosti plné matek malých dětí v malém kalifornském Montérky.

• 30.9.2018  21:28
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

S většinou lidi , kteří nerozdavaji 4 a 5 se shodný v tom, že seroš měl být kratší. Narodil od ostatních si naopak myslím, že vyvrcholeni tím jak bylo přitazene za vlasy, bylo slabší ajk první 2/3 o hustotě malomesta a návratu Do rodiny. Přes tu trojku se mi na to vlastně dobře koukalo.

• 28.9.2018  19:54

Docela se to táhne. A když tajemná zjistí barvení vlasů a Rush maže hnedka do koupelny se umejt, tak jsem to už nedal. Nakonec jsem to přeci jen dokoukal a dopadlo to, jak se dalo čekat. Film, který si hraje na něco víc než ve skutecnosti je.

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24