Na kometě (1970)

Je neuvěřitelný, jak tenhle film stary 50 let nestarne. Včetně technického nebo hlavně díky technickému řešení.

Lou (2022)

Taková roztomilá blbina, když je vám mizerně a cítíte se úplně dole, tak ideální. Spoiler: moje matka nebyla v CIA a chmaty\hmaty moc nedává, ale to neznamená, že je míň scary.

Děsivé dědictví (2018)

Jako podobné věci tohoto ražení , tohle není trapný, ale docela prdelozní. Obcerstvujici záležitost pro chvíle mírného zoufalství. P.S. Každý máme matku, i já, takže známé space for improvement, ale tahle ho měla dost velkej

Kleo (2022) (seriál) odpad!

Marný pokus se napojit končím po pár minutách

Lea má 7 životů (2022) (seriál) odpad!

Zjevně pro jinou věkovou skupinu....

Elle (2016)

Vlastně to není špatný. SPOILER. Film si s vámi docela úspěšně hraje. Než si vzpomenete na basic instinct a téma manipulujici ženy. Je to tady civilnejsi, ale možná o to víc indiferentni.

Zone Blanche (2017) (seriál)

Hodně dobrá věc (ze začátku) Základní příběh doplněný epizodnimi, v pozadí hodně nenapadny humor. Milé překvapení. Jenže od půli 1.serie tvůrcům prdne v koulí s nechají na obrazovce vyvádět lidi takový hovadiny, že jsem tu sérii do koukal jen s největším sebezaprenim. Snižuje jen kvůli začátku na 3*. Jinak by byly 2

Hvozd (2017) (seriál)

Na Francouze překvapivě dobrý. Samozřejmě to má pár hluchých míst, ale nechat to v rozsahu 6 dílů bylo správně rozhodnutí, takže si to docela udrželo napětí.

Poražení (2020) (seriál)

Totální blábol, neumě převlečený za mnohovrstevnou zprávu o poválečném Berlíně. Vemte postavu po postavě a vysvětlete mi ji. Pakliže se vám to podaří, tak máte u mě barák.

Země nikoho (2001)

Poměrně zdařilé podobenství o válce v Bosně a Hercegovině. Má to jedinou chybu, že podobenství je tak zdařilé, že film ničím nepřekvapí.