MikyAff

Instagram: jana.srailova

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 1.6.2020  07:20
    Dolittle (2020)

Dolittle není tak špatný, jak by se podle místního hodnocení mohl zdát. Animace se celkem povedla a ta zvířata mají chvílemi i dobré hlášky. Downey mi tu sice trošku nesedí, ale hodinu a půl to člověk vydrží. Sice se nejedná úplně snímek, který v paměti zůstane dlouho, ale scéna s dudy na konci nejspíš ano.

• 25.5.2020  06:48

Rádoby romanťárna, která není ani trochu komedie a jindy sympatická Emilia Clarke zde zezačátku hodně působí jako nějaká levná holka, než někdo, komu by se dalo fandit. Světlá linka se naskytuje aspoň v případě Santy a jejího "hocha". To byla romantika a humor panečku! .. Pointa filmu vám dojde ve chvíli, kdy Kate leží na sále a pak už to jde vysloveně z kopce. Fakt mi to přišlo lehce postavený na hlavu a možná i zvrácený. Tenhle film mi tak úplně nesedl, jako jsem čekala.

• 12.5.2020  13:11
    Ježek Sonic (2020)

Ježek Sonic překvapivě vážně funguje, odsýpá a baví. Jim Carrey jako záporák se opravdu předvedl a jeho scény jsou nejspíš to nejlepší na celém filmu. Hlavní dvojici Sonic x Tom to velmi klape, animace je příjemná a klidně bych dala nějaký pokračování.

• 9.5.2020  18:41
    Hollywood (TV seriál) (2020)

Ryan Murphy tyhle lehce kontroverzní zvláštnosti umí moc dobře. Seriál má solidní pilot, který diváka naláká a díky nízkému počtu epizod, jejichž děj odsýpá, jste brzy na konci, ani nevíte jak. Skvělý výběr herců. Možná až trošku moc sluníčkový konec, ale tenhle výlet do Hollywoodu jsem si užila.

• 9.5.2020  18:39

Chris úžasnej, ale bohužel zbytek filmu mu nestačí. Děj je tuctový, konec předvídatelný a nijak extra za srdce nechytne.

• 9.5.2020  18:37
    The Turning (2020)

Zvláštní příběh, který nemá nijak zajímavý průběh a pointu. Finn Wolfhard je jediná trochu světlá postava, jen nevím jestli je takhle divnej od sebe, nebo dobře hraje. Konec je zde akorát na poklepání si na čelo.

• 22.4.2020  09:32
    Home Before Dark (TV seriál) (2020)

Skvělý pilot Vás navnadí a nechává napjaté, že máte potřebu si pustit další a další díl, dokud se celý příběh nerozuzlí, i když vlastně finální zjištění mi napadlo už několikrát během sledování seriálu a tak pro mě konec neměl tížený "wow efekt". Bohužel kouzlo dramatu a mysteria se chvílemi vytrácí, kdy děj úplně nešlape, ale i tak těch 45 minut celkem rychle odsýpá. Postavy, které mají štvát, tak štvou víc než dost a hlavní hrdinka se pere se svou rolí statečně. Cením i snahu o změnu starších herců na mladší, i když je lehce úsměvná. Dost mi baví i vytváření skládaček srze mysl Hilde, které obsahu dodávají něco navíc. Druhou sérii uvítám. Teď mám akorát chuť se stát součástí The Magic Hour Chronicle týmu.

• 19.4.2020  16:42
    Frčíme (2020)

Frčíme je pro mě menším zklamáním, jelikož od Pixaru jsem čekala opravdu něco velkého a přitom mi to přijde jako průměrný klasický animák, který nám kromě zajímavého světa nepřinesl nic nového. Klasický příběh o rodině a tom, co máme přímo před nosem, ale nevážíme si toho. Pro děti možná zajímavější.

• 19.4.2020  16:37
    Gentlemani (2019)

Charlie Hunnam jakožto britský gentleman, který si potrpí na čistotě je zde ryzí třešnička na dortu skvělé jízdy akce, místy humoru a dobrého scénáře. Guy Ritchie se mi svými díly začíná dostávat víc a víc pod kůži a já chci další!

• 19.4.2020  16:33
    Preacher (TV seriál) (2016)

První série mi odrovnala tím, jak dokáže být tenhle seriál jiný. Což se drželo pak i tu následující a s větším příchodem Grálu to začalo dost upadat a poslední sezóna je pro mě naprostý bizár. Z původního zapálení pro samotného Kazatele jsem vydržela nakonec jen pro Tulip a Cassidyho, který je jedna z nejlepších seriálových postav, které se mi za poslední dobu vryly do paměti. Pro člověka, který má rád šílenosti, vřele doporučuji. Jen se z toho nakonec stane tak trochu blázinec. :)

• 19.4.2020  16:25

Ano, hodnotím to líp, než oba dva první díly. Tohle mi totiž opravdu bavilo a odreagovalo. Sice jsou některý ty vtipy hloupý, ale vážně mi to sedlo a smála jsem se, jako dlouho ne. Tohle duo je neskutečně skvělý. A ostatní herci, kteří jim sekundují, naprosto sedí. Ať je děj třeba sebevíc klišé, tak tomu fandím.

• 19.4.2020  16:18

Morbidní přeslazená pohádka, kterou jsem viděla jednou a stačilo. Jediný, kdo to tu táhne, je Angelina a ostatní fae, kteří jsou zajímaví a chtěla bych se o nich dozvědět víc. Růženka je otravná a Michelle Pfeiffer role mrchy sedí, protože ji nesnáším i normálně. Jediné dvě scény, které mi opravdu udělaly radost byla ta s medvědem a fénix. Jinak zbytečnost.

• 19.4.2020  16:12
    Neviditelný (2020)

Sledovat pronásledování někým, koho nemůžete vidět, nahání mnohem větší kůži, než kdejaká monstra nebo zmutovaní lidé. Atmosféra celou první polovinu graduje a v té druhé už to pomalu vybouchne. Elizabeth Moss celkem překvapila a i když jí ty role oběti moc nesedí, tak se dala sledovat. Uspokojující konec. Pro mě příjemný oddechový hororový počin.

• 24.3.2020  06:41
    Dopis pro krále (TV seriál) (2020)

Když je mou nejoblíbenější postavou kůň, je něco špatně. Počáteční rozstřel děje a parta noviců vypadá nadějně a snad i vtipně. Jenže během dílů všechno postupně zešedne a vygraduje v posledním, kdy poražení záporáka mi přišlo pouze smutně úsměvné. Ani trochu se to nepodobá dobrodružnému příběhu, jaký bych si představovala. Hlavně, že tu je hlavní postava afroameričan, v partě je asijská holka a doplňujeme to homosexuálním zašimráním. Chjo :)

• 15.3.2020  14:09

Pustila jsem si tenhle film s velkým nadhledem a udělala dobře. Prostě čekáš tu #girlpower jízdu a vlastně ji i dostaneš. I když je plná klišé a chvílemi se můžeš chytat za hlavu. Ale odpouštím to. A možná i právě díky místním modrým barvám to nadhodnocuji, protože tak hrozný to fakt není. Kristen Stewart si tu jede naprostý bomby a lepší jsem ji ještě neviděla. Sam Claflin hraje strašně komickou roli, která se může zdát na hranici, ale užívá si to. Návaznost a předešlé díly potěší.

• 7.3.2020  10:09
    I Am Not Okay With This (TV seriál) (2020)

Mám pocit, že něco podobného už jsem viděla. Což je dobrý i špatný podpis Netflixu. Tentokrát se úplně do černého netrefil a i když má tenhle seriál fajn název, přijde mi spíš "meh" podívám se, nevěnuju moc pozornost a jdu dál, bez jakéhokoliv zářezu do paměti. Hlavní hrdinka mi bohužel sympatická není ani trochu, i když v IT mi tolik nevadila a zachraňuje to aspoň její kámoš Stanley. Nejlepší moment je asi ta malá chvilka v posledním díle na plese. Kdo viděl, nejspíš ví. Cliffhanger vypadá nadějně, tak snad tohle byla jen slabší předehra.

• 2.3.2020  06:50

Čekala jsem o něco horší podívanou, než byla jednička a troufám si říct, že humorem se jí dvojka vyrovnala. Dva dědouškové opravdu uměli pobavit. Na hercích bylo vidět, že jejich imitování je baví a i když možná dějově trochu slabší, tak dávám stejné hodnocení a cítím spokojenost.

• 28.2.2020  07:15

Přeslazená záležitost, u které by moje 12 let staré Já nejspíš slintalo blahem a idealizovalo si, jak to jednou bude taky takhle super. Jednička se ještě jakž takž dala, ale tohle už je moc i na mou maličkost. Knihy mě teda taky zrovna neuchvátily a tady to bohužel není o nic lepší. Jestli i z trojky (pokud se do ní odvážně pustí) bude odkapávat med, máme se pak na co těšit teda..

• 28.2.2020  07:06

Stala se výjimečná věc. Druhá série je lepší než ta první. Není to tu tolik o sexuálních radách Otise, ale víc o zahloubení se do vztahů jednotlivých postav. Což nečekaně funguje na výbornou, i když se to lehce odchyluje od originality, kterou nám jednička poskytla. Fandím všem a nikdo mi překvapivě extra nes*al. Spokojenost, snad i potencionální třetí série potěší.

• 28.2.2020  06:57
    Servant (TV seriál) (2019)

Seriál, který jsem nijak neočekávala a dostal se ke mně celkem náhodou. Přitom od prvního dílu si mě opravdu získal a každý díl jsem nedočkavě slupla. Směsice tajemna, nadpřirozenosti a místy až nechutnosti je zde dávkována tak akorát. Každý herec si užívá své a Rupert Grint je natolik skvělý, že jsem v něm ani na chvíli neviděla Rona. Jen to finální vyústění mi nějak nesedlo. Uvidíme, jestli nás čeká druhá série s dobrým pokračováním. Tehdy klidně tu pátou hvězdu dodám.

• 11.1.2020  17:35
    Děsivá setkání (TV seriál) (2019)

Super zabavení na volné odpoledne, když vám nevadí se trochu odprosit od pochybností, že to je celé fake. Ono když má ten kluk skoro v každém rozuzlení stejnou mikču a stejným způsobem vyskakuje z dodávky, je to celkem těžký. Ale i tak člověka baví se těm lidem smát a divit se jejich chování.

• 27.12.2019  18:07
    Čertí brko (2018)

Konečně zas příběh bez princezen o obyčejné hostinské holce a Vetchým v roli čerta. Tentokrát samotného Lucifera. Obsazení mi opravdu sedlo a našlo se i pár momentů k zasmání. Pro mě příjemná pohádka mezi těmi paskvily, co se dají teď vytvořit. :)

• 27.12.2019  18:01
    Zaklínač - Série 1 (série) (2019)

Mé ambice na Zaklínače se pohybovaly opravdu vysoko a bohužel (bohudík) jsem před začátkem seriálu stihla přečíst knížky, kolem kterých se točí i děj první série. Díky tomu jsem se dokázala orientovat v časových skocích, ve kterých je jinak divák poměrně zmatený a upřímně mi to přeskakování i dost otravovalo. Příště víc scén s Geraltem a méně točení se kolem Yennefer a Ciri, prosím. Protože i těch pár chvil, kdy on je na scéně, dokázalo zachránit jinak nudný díl. Vážně bylo potřeba ty dvě holky natolik rozebírat? Příběh s Yenn by se dal zfouknout během jednoho dílu a Ciri mě tady neskutečně unavuje. Ale abych jen nenadávala, tak kromě skvělého Cavilla (kterému jsem při obsazení moc nefandila - byla to chyba), bych vyzdvihla Marigolda (tohle je fakt chytlavý!), který se fakt povedl a hlavně i ty šermířský souboje! Geralt v boji.. slint. Striga taky úplně skvělá a drak bohužel divnej. Takže jako všude, i zde je nějaké to pro a proti. Z výše zmíněných důvodů s přeskoky a zbytečných odchylek, bohužel dávám 4 hvězdy, ale hype na druhou sérii mám obrovský!

• 27.12.2019  17:48
    Jeho temné esence (TV seriál) (2019)

His Dark Materials dobře zaujalo prvními díly, které postupně začaly dost upadat. S první minutou a Jamesem McAvoyem moje ambice ihned vyskočily na pět hvězd. Bohužel pro mě jsme se s ním opět setkali až ke konci, kde už to natolik nezachránil. Hlavní představitelka dost balancuje na (ne)sympatičnosti, zato její seriálová matka je daleko v hlubinách žabích obličejů, na které se chci dívat co nejméně. Přesto musím uznat, že svou postavu hraje dobře. Malinko se ztrácím v propojení světů, ale to snad bude vylepšeno v další sérii. S průběhem seriálu menší zklamání, které zachraňuje naštěstí zvědavost a obsazení, díky které se na další sérii těším.

• 14.12.2019  18:50
    Klaus (2019)

Nádhera! Na Klause jsem narazila čistě náhodou. Vábil mě svojí animací, pro kterou mám slabost a nelituju ani jedné strávené vteřiny! Tak neskutečně milý děj, který rychle utíká, krásný humor a ještě jednou zdůrazním animaci! Opravdu jsem nadšená z téhle pohádky, jako jsem dlouho z žádné takové nebyla. Naladila mě skvěle na Vánoce a pohladila po duši.

• 11.12.2019  06:47

Oproti jiným dokumentům zde na vás nechrlí jen fakta, ale také je tu dost dobře ukazují. Zmínka o dopadu na klima a spotřebě vody se tu taky vyskytuje, ale ne v tak velkém množství jako jinde, což je fajn změna pro lidi, co už o tom něco ví. Pro mě se rozhodně jedná o jeden z těch lepších a zajímavějších počinů na toto téma, hlavně pro ty, co se snaží sportovat. Doporučuji ke zhlédnutí všem zarputilým zastáncům všech předsudků, které byly ve filmu řečeny. Jenže, kdo je tvrdohlavý, stejně se nepodívá a nebo bude mít stále výtky. :)

• 2.12.2019  06:44

Je příjemný vědět, co se tedy stalo po posledním díle minulé série a jak to s Alyssou a Jamesem vlastně dopadlo. To by se ale dalo jednoduše shrnout tak ve dvou epizodách a konec. Celá ta honička s Bonnie je pro mě navíc. A pořád nevím, jestli mě ty zvláštní obličeje a hraní dvou hlavních postav fascinuje, nebo děsí.

• 24.11.2019  16:13

Jestli jsem čekala, že mi druhý díl odpoví na otázky, tak jsem se šeredně spletla a místo odpovědí mám otázek daleko víc. Pointa příběhu Elsiné moci mi neustále uniká. Alespoň situaci zachraňuje trojice Olaf, Kristoff a Sven, kteří jsou buď roztomilí, nebo vtipní či obojí dohromady. Písničky tentokrát nechytly za srdce ani jedna, ALE! musím velmi vyzdvihnout Kristoffovu baladu, u které jsme se s kamarádkou smály sice jediné v kině, zato velmi vydatně. Elsa opět mění šaty bez mrknutí oka a díky jejich vzhledu to vypadá spíš jako body painting, než jako oblečení, což mi dost znervózňovalo. Hlavně když si do toho rozpustí vlasy.. Go girl! A kamenní obři? Z těch by mi vyskočila i husina! Finální pocity spíš rozporuplné, ale děti v kině se smály, což je podstatný. To, že jsem se chvílemi smála s nimi a často i věcem mimo, je už věc jiná.

• 24.11.2019  07:48

Na to, jak dokázala jednička čistě zapůsobit na emoce, u dvojky už je to hrozně nucený a celá ta reinkarnace psa aka 'vždycky si tě najdu CJ', je celkem už velká fantasmagorie a celý to je slaďárna, u které kape z obrazovky med.

• 20.11.2019  08:01

První díl si upřímně už moc nepamatuji, ale něco mi říká, že tenhle se mi líbí víc. Pěkné střídání lokací a různé dějové linie, které se ve finále propojí. Studio Illumination podle mě v poslední době nevydává zrovna dobrý snímky, přesto druzí Mazlíčci mě dokázali pobavit a ke konci i trochu dojmout, z čehož jsem byla sama překvapená. Animace je roztomilá a dětem se film líbit bude. Dospělák se buď pobaví a nebo bude muset tu hodinku a půl vydržet, což není tak hrozný. :)

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12