Toy Story 4: Příběh hraček (2019)

Příběh hraček. Z úvodní znělky jsem měla husí kůži a slzy nostalgie v očích. Zase jsem na chvíli byla ta malá bezstarostná holčička. Film, který je nejen pro děti, ale především i dospělé, kteří znají sérii už z jejích počátků. Co mohu rozhodně vyzvednout, je skvělá animace, díky které to chvílemi ani nevypadalo jako to staré dobré Toy Story, které známe, ale jádro přeci jen zůstalo stejné. Srdečný příběh s poselstvím a dobrodružstvím. Postava Vidlíka je skvělým kořením a zdrojem humoru. Děj zůstal víceméně u stejné kostry a nebudu lhát, u finále jsem si taky trochu poplakala i když to vůbec nebylo finále, jaké jsem si představovala. Jsem z toho lehce v rozpacích a na plný počet to bohužel nevidím. Každopádně velice důstojné rozloučení jaké se vidí málokdy.

Hellboy: Královna krve (2019)

Není to tak hrozné, jako se tu někteří zmiňují. Samozřejmě, že je tento Hellboy jiný. O to taky šlo. Musím říct, že co se týče krvavějšího pojetí, byla bych spokojená, kdyby ale to nebylo tak viditelně umělý. Příšerky, které se nám tu ke konci ukázaly byly super a měla jsem z nich husí kůži, jen jsem ani na chvíli tomu zlu ve filmu nevěřila, že by mělo nějaký potenciál. Snímek utekl příjemně rychle a na to jedno zhlédnutí diváka zabaví. Když se oprostím od jakýchkoliv otázek, jsem celkem spokojená.

Stranger Things - Season 3 (2019) (série)

Třetí série je opět skvělá a nepřestává mi udivovat, že to tvůrci dokáží ještě tak udržet. Všeho je tu tak akorát a každý si přijde na své. Není jediná linka, která by člověka nebavila. Ať už je to nejoblíbenější dvojka Dustin a Steve doplněná o Robin a Eriku, nebo Hopper s Alexejem. Nejlepší na tom všem je, že i když celou dobu sledujeme několik různých příběhů, na konci to do sebe zapadne naprosto perfektně! A člověk si nemůže ani víc přát. Což zjistí hlavně ve scéně s Neverending story. Něco tak geniálního jsem neviděla hodně dlouho. Spokojenost na maximum :)

Daredevil - Season 2 (2016) (série)

Co se týče linky s Punsiherem, jsem nadmíru spokojená. Spojení drsňáka s někdy až příliš kladným Daredevilem byla zábava sledovat. Čím už u mě tahle série už tolik nebodovala, byla Electra a Stick. Jednoduše mi celá tahle kauza nesedla. Takže kvalitou je tahle sezóna zhruba na stejné úrovni jako první, ale dle mých pocitů a počtu dílů, které mi bavily, je o tu hvězdu slabší.

Pokémon: Detektiv Pikachu (2019)

Neuvěřitelná nostalgie a zásah roztomilosti. Ve chvílích, kdy slyším "pika pika" jsem myslela, že se rozplynu. Ještě, že tam není slyšet tak často :D Zároveň mě bavili i herci, Reynolds je borec, i když ho člověk jen slyší. O pokémonech ani nemluvě. Škoda, že jsme se nemohli podívat na schopnosti více z nich, ale to by spíš chtělo nějaký seriál pojatý dokumentární cestou. Zdá se mi škoda, že je tenhle film v modrých barvách, takže mu trochu ze vzdoru ten plný počet dám.

Černé zrcadlo - Série 5 (2019) (série)

Jasně, není to to ohromující Black Mirror, jako tomu bylo doposud. To vážně čekáte, že si to tu základní atmosféru udrží až do páté série? Ale no tak. Pořád to stojí za zhlédnutí a vzhledem k tomu, že jsou jen tři díly si ani moc nestěžuji. První má zajímavou myšlenku, druhý skvělého Andrew Scotta a poslední je spíš sranda. To nejlepší jsme stejně pravděpodobně už dostali, tak proč se trápit.

Dobrá znamení (2019) (seriál)

Je šílená radost pozorovat dvojici Tennant a Sheen. Fakt jsem si ty dva po boku na obrazovce užívala. Líbilo se mi i pojetí, se kterým byla minisérie natočená. Takový ten nadhled, který Britové umí. Dětští herci byli taky dobře vybráni a vlastně jediní, kdo mi štvali, byl Shadwall s Madame Tracy. Hudba od Queen jen potěšila a skvěle seriál doplňovala. Není to úplně dokonalé, ale jsem spokojená.

John Wick 3 (2019)

Třetí John je ohromná dávka akce, málo zbytečného žvanění, kupa fórků (včetně skvělých narážek na Johnova pejska) a dobrá hudba. Nejsem ze třetího dílu nijak zklamaná, dostala jsem přesně to, co jsem čekala, ale někde v hloubi duše jsem doufala, že tam bude i něco navíc. V třetí části si dává Keanu spolu s Hotel Managerem a Winstonem naprostou jízdu akce a zábavy, díky čemuž pro mě tvoří nejlepší scény z filmu. Upřímně pokud tohle má být poslední díl, jsem s ním celkem spokojená. Pokud se tvůrci chtějí ale ještě někam dál posouvat, mohla by jít série už slušně ke kopru.

Lucifer - Série 4 (2019) (série)

Lucifer je zpět v celé své síle! První půlka série není natolik silná, ale ta druhá dostává grády! Obzvlášť u posledního dílu mi vyskočila husina na celém těle. Eve jakožto nová postava je roztomilá, chvílemi rozčiluje, ale stejně jsem si ji zamilovala. Všechno je tu na svém místě. Deckerovou nesnáším furt stejně a Lucifera miluji snad ještě víc. Pokud by tohle měl být potencionální konec, nebudu zklamaná, další sérii ovšem uvítám. Jen nesmí spadnout jako ty předtím. Thank you Netflix!

No není to romantika? (2019)

Tenhle film si umí krásně dělat srandu sám ze sebe. Rebel Wilson je skvělá a do role se totálně hodila. Celý snímek neurazí a ani pčíliš nenadchne. Jednorázová podívaná dobrá a víc bych se v tom nevrtala. :)