Neviditelný (2020)

Sledovat pronásledování někým, koho nemůžete vidět, nahání mnohem větší kůži, než kdejaká monstra nebo zmutovaní lidé. Atmosféra celou první polovinu graduje a v té druhé už to pomalu vybouchne. Elizabeth Moss celkem překvapila a i když jí ty role oběti moc nesedí, tak se dala sledovat. Uspokojující konec. Pro mě příjemný oddechový hororový počin.

Dopis pro krále (2020) (seriál)

Když je mou nejoblíbenější postavou kůň, je něco špatně. Počáteční rozstřel děje a parta noviců vypadá nadějně a snad i vtipně. Jenže během dílů všechno postupně zešedne a vygraduje v posledním, kdy poražení záporáka mi přišlo pouze smutně úsměvné. Ani trochu se to nepodobá dobrodružnému příběhu, jaký bych si představovala. Hlavně, že tu je hlavní postava afroameričan, v partě je asijská holka a doplňujeme to homosexuálním zašimráním. Chjo :)

Charlieho andílci (2019)

Pustila jsem si tenhle film s velkým nadhledem a udělala dobře. Prostě čekáš tu #girlpower jízdu a vlastně ji i dostaneš. I když je plná klišé a chvílemi se můžeš chytat za hlavu. Ale odpouštím to. A možná i právě díky místním modrým barvám to nadhodnocuji, protože tak hrozný to fakt není. Kristen Stewart si tu jede naprostý bomby a lepší jsem ji ještě neviděla. Sam Claflin hraje strašně komickou roli, která se může zdát na hranici, ale užívá si to. Návaznost a předešlé díly potěší.

I Am Not Okay with This (2020) (seriál)

Mám pocit, že něco podobného už jsem viděla. Což je dobrý i špatný podpis Netflixu. Tentokrát se úplně do černého netrefil a i když má tenhle seriál fajn název, přijde mi spíš "meh" podívám se, nevěnuju moc pozornost a jdu dál, bez jakéhokoliv zářezu do paměti. Hlavní hrdinka mi bohužel sympatická není ani trochu, i když v IT mi tolik nevadila a zachraňuje to aspoň její kámoš Stanley. Nejlepší moment je asi ta malá chvilka v posledním díle na plese. Kdo viděl, nejspíš ví. Cliffhanger vypadá nadějně, tak snad tohle byla jen slabší předehra.

Jumanji: Další level (2019)

Čekala jsem o něco horší podívanou, než byla jednička a troufám si říct, že humorem se jí dvojka vyrovnala. Dva dědouškové opravdu uměli pobavit. Na hercích bylo vidět, že jejich imitování je baví a i když možná dějově trochu slabší, tak dávám stejné hodnocení a cítím spokojenost.

Všem klukům: P.S. Stále tě miluju (2020)

Přeslazená záležitost, u které by moje 12 let staré Já nejspíš slintalo blahem a idealizovalo si, jak to jednou bude taky takhle super. Jednička se ještě jakž takž dala, ale tohle už je moc i na mou maličkost. Knihy mě teda taky zrovna neuchvátily a tady to bohužel není o nic lepší. Jestli i z trojky (pokud se do ní odvážně pustí) bude odkapávat med, máme se pak na co těšit teda..

Sexuální výchova - Série 2 (2020) (série)

Stala se výjimečná věc. Druhá série je lepší než ta první. Není to tu tolik o sexuálních radách Otise, ale víc o zahloubení se do vztahů jednotlivých postav. Což nečekaně funguje na výbornou, i když se to lehce odchyluje od originality, kterou nám jednička poskytla. Fandím všem a nikdo mi překvapivě extra nes*al. Spokojenost, snad i potencionální třetí série potěší.

Servant (2019) (seriál)

Seriál, který jsem nijak neočekávala a dostal se ke mně celkem náhodou. Přitom od prvního dílu si mě opravdu získal a každý díl jsem nedočkavě slupla. Směsice tajemna, nadpřirozenosti a místy až nechutnosti je zde dávkována tak akorát. Každý herec si užívá své a Rupert Grint je natolik skvělý, že jsem v něm ani na chvíli neviděla Rona. Jen to finální vyústění mi nějak nesedlo. Uvidíme, jestli nás čeká druhá série s dobrým pokračováním. Tehdy klidně tu pátou hvězdu dodám.

Děsivá setkání (2019) (pořad)

Super zabavení na volné odpoledne, když vám nevadí se trochu odprosit od pochybností, že to je celé fake. Ono když má ten kluk skoro v každém rozuzlení stejnou mikču a stejným způsobem vyskakuje z dodávky, je to celkem těžký. Ale i tak člověka baví se těm lidem smát a divit se jejich chování.

Čertí brko (2018)

Konečně zas příběh bez princezen o obyčejné hostinské holce a Vetchým v roli čerta. Tentokrát samotného Lucifera. Obsazení mi opravdu sedlo a našlo se i pár momentů k zasmání. Pro mě příjemná pohádka mezi těmi paskvily, co se dají teď vytvořit. :)