Aleee89

Alena Veličková

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
    • 20.1.2018  20:40

Silné čtyři hvězdy. Komorní konverzační drama, které mi sedlo. Emotivní, vzrušující, člověk jej hltá, i když ví, jak to všechno dopadne. A úžasný herecký výkon Garyho Oldmana.

• 14.1.2018  20:46

Kvalita Lego filmů jde pořád dolů a dolů, takže pokud to tak bude pokračovat, ty dvě hvězdy, o kterých jsem uvažovala i dnes, příště opravdu dám. Příběh - dejme tomu. Ale vtipnost se úplně vytratila. Ta třetí hvězda je vlastně za kočičku.

• 28.12.2017  16:13
    Lidská stonožka 2 (2011)

U jedničky si člověk ještě říká, že je to tak blbé a bizarní, až je to v jistém ohledu lákavé. Ale u dvojky už jsem ty pocity neměla. Ujetější snímek jsem asi neviděla. Hlavní postava se jim povedla, takového úchyla aby jeden pohledal. Scény, které se nerozpakují před ničím, dohromady je to ale jen šílená změť nechutností, korunovaná šíleným střihem.

• 23.12.2017  16:37

Ano, není to jednička, váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale nakonec se kloním ke čtyřem. Pořád je to šmrncovní film se sympatickými herci, šarmem a vtipem a baví takřka po celou dobu stopáže.

• 17.12.2017  22:17

Mi ten film kápnul do noty. Romantická komedie, u které jsem se bavila i dojímala. Sympatické postavy i sympatičtí herci. Nemyslím, že si ten snímek budu za rok pamatovat, ale dneska svůj účel splnil a zpříjemnil mi večer.

• 16.12.2017  09:08

Trochu slabší čtyři hvězdy, a to hlavně kvůli nekompaktnosti příběhu. Spousta menších epizod se sice na konci jakž takž spojí v jeden celek, ale neměla jsem úplně pocit, že by to fungovalo po celou dobu snímku. Jinak je to ale vizuálně výborné dílo, které se musí vidět v kině. Akce, souboje, humor, sem tam napětí, to tam je.

• 10.12.2017  20:05
    Velký dar (2017)

Doják, ale takový střízlivý, rozhodně ne laciný a prvoplánový. Výborné téma, úžasná malá Mckenna Grace, sarkastický humor, jenž mi byl tak příjemný. Tenhle film mě mile překvapil a čtyři hvězdy mu budou slušet.

• 8.12.2017  21:47

Klasický příběh, který jsem do detailu neznala, takže jsem se jím nechala unášet a překvapovat. Dechberoucí záběry krajiny, k tomu ikonické záběry jako ten ke konci, když všichni sedí u jednoho stolu a vypadá to přesně jako poslední večeře. Sympatické herecké výkony a co bylo nejvíc, píseň hrající u závěrečných titulků, která se mě osobně dotýká. Tahle adaptace to u mě prostě vyhrála.

• 5.12.2017  14:42

Docela chytrý a zábavný film, ale postupem času mu přece jen začal docházet dech...

• 4.12.2017  20:33

Je to svěží, je to akční, je to vtipné, po celou dobu to baví a úplně v pohodě to udrží divákovu pozornost. Není důvod, proč Zabijákovi nedat čtyři hvězdy. Samuel L. Jackson byl skvělý, k sežrání, a soundtrack byl taky výborný.

• 3.12.2017  20:30

Ještě tři hvězdy, ale s odřenýma ušima. A to hlavně kvůli formální stránce, protože obrazově to je spektakulární. Příběh sám, no, dejme tomu, ale strašně se to táhlo, ty dvě a půl hodiny byly docela úmorné.

• 28.11.2017  11:28

To se musí vidět, to je skoro kult. Ten film zná z vyprávění asi každý, ale až při vlastním zhlédnutí zjistíte, jak to vůbec není hororové, ale zato dost divné, ujeté a někdy až nechtěně vtipné. To je tak pitomý film, až se stává zajímavým.

• 19.11.2017  14:59

Nečekala jsem, že se z toho vyklube film o rakovině. A podle mě o tématu nakonec pojednal mnohem lépe než všechny ty Hvězdy nám nepřály apod. z poslední doby. Ta úzkost z toho byla cítit na míle daleko.

• 18.11.2017  15:41

Náhodou, já jsem změnu herců a zaměření pozornosti jinam uvítala. Mark Wahlberg je sympatičtější než Shia LaBeouf, řemeslně je ten film zpracovaný dobře, je to ideální kino podívaná. Škoda ale, že je její stopáž tak monstrózní, dějově to totiž čtvrtí Transformeři neutáhnou a člověk se místy bohužel nudí.

• 17.11.2017  17:39
    Baby Driver (2017)

Ale jo, i skoro dvě hodiny stopáže to utáhne. Líbila se mi práce s muzikou a vůbec celý soundtrack stál zato a vcelku to, po pomalejším rozjezdu, šlapalo. Akční jednohubka.

• 16.11.2017  19:27

Netradiční romantický film, což je jedině dobře, protože těch, co jedou podle schematických scénářů, už bylo tolik... Ale Pěkně blbě má bohužel dost pomalý rozjezd, dlouho trvá, než se do něj ponoříte a začnete si ho užívat, a na konci, tedy před finále (které je předvídatelné, ale jasně, je to romantika), opět trochu zvolní. Takže tři hvězdy i přesto, že mě snímek nakonec rozesmál a místy i dojal.

• 14.11.2017  21:21

Dobrý. Jednohubka, nenáročná zábava na večer, která neohromí, ale blbá rozhodně taky není. Příliš jsem se nenudila, snímek má příjemnou stopáž, několikrát jsem se zasmála...

• 28.10.2017  17:28
    Temná věž (2017)

Ten film mě neskutečně nudil a iritoval, a to přitom trailer vypadal tak dobře a jméno Kinga by mělo být jakousi zárukou...

• 27.10.2017  22:19

Blockbusterová jednohubka, která vcelku nudí, snímek, na nějž jsem se dívala spíše z povinnosti. Efekty, akce a vlastně technická stránka vůbec to ale více méně vyvažují.

• 24.10.2017  22:11
    To (2017)

Někde mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Předlohu jsem nečetla, na horory moc nejsem, ale cítila jsem, že je to must see film, tak jsem se do toho kina přece jen vypravila. Má to atmosféru, náladu 80. let, snímek nenudí, ale že bych cítila mrazení po zádech, to vlastně taky ne. A nemůžu se zbavit pocitu, že jsem sledovala slabší odvar Stranger Things.

• 9.10.2017  22:04
    Wind River (2017)

Film mi kápl do noty, je neskutečně silný, napínavý od začátku až do konce, mrazivý, přitom vlastně smířlivý, niterný i hutný, přímočarý, a dokonce na pár místech také docela vtipný. Doufám, že z toho kápne nějaký Oscar, snímku by moc slušel.

• 28.9.2017  18:03

Rozhodla jsem se dodívat se na celou dosavadní sérii Transformers, viděla jsem kdysi dávno jen první díl. Dvojka si zachovává akčnost, je to blockbuster, jak má být, a věřím, že na velkém plátně vynikne. Ale s příběhem je to horší, rozhodně nedokáže udržet divákovu pozornost po celé dvě a půl hodiny, ač herci a roboti vtipkují a řežou se navzájem, co jim síly stačí...

• 14.9.2017  12:09

Se značným odstupem od seriálu jsem se konečně podívala i na zatím poslední trabantí snímek. Myslím, že odstup je potřeba, protože trabantí seriály jsou prostě akčnější, zajímavější a plnější zážitků než filmy. Což z podstaty věci tak nějak vyplývá - přece jen mají mnohem velkorysejší stopáž. Přesto jsem se místy nemohla zbavit onoho nelogického pocitu, že mi něco chybí. Nakonec jsem se však do dobrodružství Přibáňovy party opět ponořila a film si užila. Mnohé vtipné i dojemné momenty zůstaly, atmosféra vlastně taky. Jen jihoamerické putování to nepřekonalo.

• 12.9.2017  21:27

Vtipnější než čtvrtý díl, hlavně zpočátku. Také se mi zdá, že ten příběh zpočátku docela odsýpá, a to znovu umněji než předchozí díl. Jenže pak to začalo trochu haprovat, takže s výsledným hodnocením nemůžu jít výše než na opětovné tři hvězdy. Letní blockbuster, který neurazí, nenadchne, ale více méně pobaví a svůj účel splní.

• 12.9.2017  11:35

Po dlouhé době si plním resty - podívala jsem se kupříkladu na čtvrtý díl Pirátů z Karibiku. Filmu, jehož díl první působil jako zjevení a jehož další díly šly s kvalitou postupně níž a níž. Na vlnách podivna pořád obstojí jako slušný, jednohubkový blockbuster. Místy je to vtipné více, místy méně, ale stále to tak nějak příjemně plyne a skoro nenudí. Jsem zvědavá na pokračování.

• 10.9.2017  20:21
    Wonder Woman (2017)

Někde na pomezí tří a čtyř hvězd, blíže spíše k těm třem. Zpočátku ukecaný a pomalu se rozjíždějící film, pak to naštěstí nabralo spád, což je jedině dobře. Pojetím takový Captain America v sukních, podobně stavěný příběh, postavy z podobné doby. Gal Gadot je krásná a myslím, že tvůrci nemohli vybrat lepší Wonder Woman. Celkově jsem ale asi čekala trochu víc zábavy, akce a napětí.

• 9.9.2017  13:12

Ještě že jsem nešla do kina. Ten film je totiž hodně nevtipný a působí, jako že neví, co chce. Jednou se tváří jako ulítlá komedie, pak se zase snaží hrát na vážnější notu. A nakonec je z toho hrozný paskvil, který vás nepobaví a vlastně ve vás nezanechá žádný kloudný pocit.

• 27.8.2017  20:39

Strážce galaxie v rámci komiksových adaptací příliš vysoko neřadím, jednička mě spíše nebavila, ale přesto jsem cítila potřebu vidět druhý díl. Je na tom tak nějak podobně. Problém je asi v tom, že mě moc neberou postavy ani příběh. Pár vtipům jsem se ale zasmála a třeba takový soundtrack opět hodnotím hodně vysoko.

• 21.8.2017  21:57

Takové Star Wars křížené s Avatarem a říznuté teenage romantikou, ale vlastně proč ne? Na velkém plátně ten snímek vynikne, ona je to vlastně spíše vizuální podívaná než hlubokomyslný příběh. Jako celek film nenudí a naplňuje očekávání a definici letního blockbusteru.

• 20.8.2017  13:16

Stejně jako se mi líbil nedávný Spider-Man, kde hrál ústřední roli teenager, líbili se mi i Power Rangers. Připadá mi to jako takové ozvláštnění - obsadit teenagery, přináší to nové situace a tak. A vůbec mi nevadilo, že měl snímek pomalejší rozjezd a akce jsme se dočkali vlastně až na konci.

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63