Aleee89

Alena Veličková

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63
    • 14.4.2018  07:07

Trailery mě kdysi hodně nalákaly, pak se objevily první recenze a já začala cítit průšvih. A o něm jsem se bohužel přesvědčila. Něco tak nudného, dlouhého, kdy nervózně pokukujete po hodinách a přejete si, ať už je konec, jsem už nějaký ten pátek neviděla. A navíc jsem asi čekala vtipnou komedii, ne rozplizlé nic, které se místy tváří jako antiutopie.

• 8.4.2018  16:26

Trilogii už dochází dech. Jednička byla zjevením, dvojka ještě docela dobrá, tady to už s vtipy vázlo, působilo to násilně, ten humor... Pořád stejné schéma, nic moc nového... Nápady holt došly, tak snad už další díly vznikat nebudou a kruh se opravdu uzavřel.

• 7.4.2018  19:38

Spielberg, Streepová, Hanks. To už z principu nemůže dopadnout špatně. A taky že ne. Ale přece jen jsem čekala větší drama, větší napětí, více emocí...Avšak natočit ten film smysl rozhodně mělo.

• 6.4.2018  22:05

Čekala jsem nevybíravou komedii ve stylu Borata a nakonec... jako by se ten film nemohl rozhodnout, zda je tou zmiňovanou komedií, nebo mrazivým dramatem. Takže trochu zklamání, ač jsem se místy smála.

• 31.3.2018  21:14

Lepší tři hvězdy, ale na čtyři to pořád není. Písně nebyly úplně muzikálově nakažlivé a nějak mě to, až na posledních dvacet minut, nechytilo za srdce. Jsem ráda, že jsem se s příběhem Phinease Barnuma seznámila, ale asi mi více sedí muzikály, kde je v ústřední roli milostný příběh...

• 31.3.2018  17:49

Těšila jsem se a nový Thor mě určitě nezklamal. Naopak myslím, že je třetí film ze všech dílů nejlepší. Baví mě Chris Hemsworth, baví mě ta akce a příběh a ze všeho nejvíce to, s jakou lehkostí nám tvůrci servírují vtipy, šarvátky a všechno ostatní.

• 18.3.2018  20:56

Bavilo mě to. Ideální rodinná podívaná, bylo to vtipné, dobrodružné, trochu napínavé a chemie mezi herci fungovala dokonale. Důstojný nástupce jedničky.

• 16.3.2018  17:13

Těch komiksových adaptací je sice už hodně, pletou se mi a přestávám se v nich orientovat, ale Liga spravedlnosti se mi i přes spíše rozporuplné recenze nakonec docela líbila. Akční, opulentní, sem tam vtipná, prostě další klasická blockbusterová jednohubka, kterou si docela užijete, ale za týden nevíte, o čem byla. I když v daný moment zkrátka účel splní.

• 11.3.2018  22:06
    Já, Tonya (2017)

Tak film Já, Tonya mi kápl do noty, musím říct. Zajímavý životní příběh, který jsem neznala, a o to větším překvapením pro mě byl. Chvílemi drsné, většinou spíš černohumorné, člověk žasne nad tupostí hlavních postav a jen čeká, co dalšího přijde. Look osmdesátých a devadesátých let byl skvělý, herecké výkony taktéž. Mělo to spád, líbila se mi forma, jakou tvůrci zvolili, tím myslím hlavně to ozvláštnění rozhovory. Tleskám.

• 10.3.2018  14:24

Než se ten film pořádně rozjel a než jsem se do něj takříkajíc dostala, trvalo to, ale nakonec jsem si přece jen mohla říct, že Allen vztahovky pořád umí. A Kate Winslet byla vynikající, stejně jako kamera a hudba.

• 5.3.2018  22:02
    Tvář vody (2017)

Já si nemůžu pomoct, ale toho Oscara moc nechápu. Kdybych měla Tvář vody charakterizovat jedním slovem, řeknu, že byla divná. Ten film mě moc nebavil, bylo to mdlé, místy až úchylné, dvě hodiny uplynuly a ve mně toho moc nezůstalo...

• 4.3.2018  22:37
    Lady Bird (2017)

Příjemně civilní film, který by mi však asi, nebýt Oscarů, utekl. Saoirse byla skvělá a stopáž přívětivá, ale myslím, že právě ta civilnost tomu na druhou stranu trochu sráží vaz...

• 25.2.2018  19:31
    Borg/McEnroe (2017)

Mám moc ráda tenis a v minulosti se mi líbili Rivalové, proto byl film Borg/McEnroe pro mě takřka povinností. A musím říct, že mě rozhodně nezklamal. I když člověk ví, jak všechno dopadne, scénář je fajn, napětí se příjemně stupňuje a diváka to prostě baví. Výborné drama i životopisný snímek.

• 24.2.2018  19:59

Někde mezi třemi a čtyřmi hvězdami. Ideální film do kina, blockbusterová jednohubka, vcelku zajímavé propletení s Afrikou, to bylo osvěžení. Akční scény parádní, ale trochu mi trvalo, než jsem se do filmu dostala.

• 23.2.2018  22:22
    Coco (2017)

Nevzpomínám si, kdy jsem viděla kouzelnější animák, a možná i film vůbec. Coco dojímá, ale i baví, nenudí ani minutu, oplývá skvělou hudbou, sympatickými postavami a hlavně úžasně vystavěným příběhem, který působí tak dospělácky, a přitom věřím, že si ho užijí i děti. Jedna z nejlepších pixarovek.

• 22.2.2018  22:12

Skvělý film a žhavý kandidát na Oscara. Zaslouženě. Je to silné drama, Frances McDormand ho hravě utáhne, na konci člověk skoro lituje, že snímek nemá pokračování. Líbilo se mi, jak plastické ty filmové postavy byly, jak mě u sledování chvíli mrazilo, za chvíli jsem zase měla chuť se uchechtnout... Tři billboardy se zkrátka povedly.

• 16.2.2018  21:54

Spíše slabší tři hvězdy, mně ten film totiž moc nesedl. Na můj vkus byl nový Blade Runner příliš dlouhý, filozofický, rozvleklý, neakční. Hezký a působivý vizuál to nezachrání... Myslím, že za týden nebudu vědět, o čem snímek byl.

• 11.2.2018  20:41
    Uteč (2017)

Dobrá žánrovka, a přitom to místy působilo tak netradičně. Každopádně se jedná o zajímavý bizár s patřičnou atmosférou a konotacemi, které sice asi neoceníme my v Česku, ale věřím, že v USA ano.

• 4.2.2018  20:37

První polovina, kdy se Viktorie a Abdul oťukávali, byla vtipná, svěží, barevná. A pak jakoby se něco zlomilo. Najednou se ten film vlekl, a i když byl dojemný, musím jít nakonec s hodnocením o hvězdičku níž.

• 31.1.2018  21:20
    Sněhulák (2017)

Nečetla jsem knihu, což je pro film samotný v tuto chvíli asi výhoda. Prostředí je ve Sněhulákovi značně depresivní, atmosféra patřičně napínavá, herci fajn. I když jsem poměrně brzy uhádla, zač je toho loket, konec mě nezklamal. A jasně, dvouhodinový snímek adaptující obsáhlou knihu nikdy nemůže dosáhnout oné kýžené hloubky a motivace a konání postav pak někdy nedávají přílišný smysl, ale přesto jsem si snímek užila.

• 28.1.2018  21:39

Asi trochu lepší než první díl, přesto pořád jen horší tři hvězdy. Zkrátka taková ne úplně vtipná jednohubka na nedělní odpoledne, i když musím uznat, že ta vánoční atmosféra jí docela slušela.

• 27.1.2018  13:56

Když už jsem viděla první dva díly, sérii jsem doklepala a podívala se i na ten třetí. A opět jako u dvojky: to je už tak šílené, ujeté, nevtipné, nechutné a stupidní, že s úžasem přemýšlím, co ten Tom Six ksakru hulí.

• 20.1.2018  20:40

Silné čtyři hvězdy. Komorní konverzační drama, které mi sedlo. Emotivní, vzrušující, člověk jej hltá, i když ví, jak to všechno dopadne. A úžasný herecký výkon Garyho Oldmana.

• 14.1.2018  20:46

Kvalita Lego filmů jde pořád dolů a dolů, takže pokud to tak bude pokračovat, ty dvě hvězdy, o kterých jsem uvažovala i dnes, příště opravdu dám. Příběh - dejme tomu. Ale vtipnost se úplně vytratila. Ta třetí hvězda je vlastně za kočičku.

• 28.12.2017  16:13
    Lidská stonožka 2 (2011)

U jedničky si člověk ještě říká, že je to tak blbé a bizarní, až je to v jistém ohledu lákavé. Ale u dvojky už jsem ty pocity neměla. Ujetější snímek jsem asi neviděla. Hlavní postava se jim povedla, takového úchyla aby jeden pohledal. Scény, které se nerozpakují před ničím, dohromady je to ale jen šílená změť nechutností, korunovaná šíleným střihem.

• 23.12.2017  16:37

Ano, není to jednička, váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale nakonec se kloním ke čtyřem. Pořád je to šmrncovní film se sympatickými herci, šarmem a vtipem a baví takřka po celou dobu stopáže.

• 17.12.2017  22:17

Mi ten film kápnul do noty. Romantická komedie, u které jsem se bavila i dojímala. Sympatické postavy i sympatičtí herci. Nemyslím, že si ten snímek budu za rok pamatovat, ale dneska svůj účel splnil a zpříjemnil mi večer.

• 16.12.2017  09:08

Trochu slabší čtyři hvězdy, a to hlavně kvůli nekompaktnosti příběhu. Spousta menších epizod se sice na konci jakž takž spojí v jeden celek, ale neměla jsem úplně pocit, že by to fungovalo po celou dobu snímku. Jinak je to ale vizuálně výborné dílo, které se musí vidět v kině. Akce, souboje, humor, sem tam napětí, to tam je.

• 10.12.2017  20:05
    Velký dar (2017)

Doják, ale takový střízlivý, rozhodně ne laciný a prvoplánový. Výborné téma, úžasná malá Mckenna Grace, sarkastický humor, jenž mi byl tak příjemný. Tenhle film mě mile překvapil a čtyři hvězdy mu budou slušet.

• 8.12.2017  21:47

Klasický příběh, který jsem do detailu neznala, takže jsem se jím nechala unášet a překvapovat. Dechberoucí záběry krajiny, k tomu ikonické záběry jako ten ke konci, když všichni sedí u jednoho stolu a vypadá to přesně jako poslední večeře. Sympatické herecké výkony a co bylo nejvíc, píseň hrající u závěrečných titulků, která se mě osobně dotýká. Tahle adaptace to u mě prostě vyhrála.

<< předchozí 1 2 3 4 17 32 48 63