Aleee89

Alena Veličková

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61
    • 2.6.2017  21:53

Vizuálně hezké, možná vlastně takový líbivý kýč. Emma Watson byla fajn, písničky už ani ne. Mnohem raději vzpomínám na Herzovu Pannu a netvora, ta mi svým provedením sedla daleko více. Z tohoto filmu se asi nic zapamatování hodného nestane. Ale coby jednohubka dobrý.

• 27.5.2017  20:01

Zmlsaná Nedotknutelnými jsem asi čekala něco víc. Špatné to rozhodně nebylo, zpočátku vtipná taškařice postupem času začala hrát na vážnější notu, nenudila jsem se, ale bohužel jsem se nedokázala dojmout a do filmu více ponořit. Proto ty tři hvězdy.

• 21.5.2017  18:46
    Lion (2016)

Dlouho trvalo, než se film rozjel. Myslela jsem, že pátrání bude jeho stěžejním prvkem, ne že budeme hodinu poznávat Sarooa a nehostinnou Indii. Možná ale dobře, že to nebylo načančané třeba jako Milionář z chatrče. Sice to pak tolik nestrhne, je to trochu odosobněné, avšak zato asi opravdovější. Pro mě ambivalentní snímek.

• 20.5.2017  10:54

Třetí Wolverine se mi líbil. Příjemně civilní film, už sice ne tak x-menovský (ve smyslu okázalých efektů, bitev a vychytávek), což mi u dvojky vadilo, protože nenabídla nic navíc, ale u Logana mi to naopak potíže nedělalo, protože on právě něco navíc nabídl. Syrový, vyzrálý, drsný, s chytrým scénářem, zajímavou zápletkou. A stále platí, že Wolverine je jedním z nejsympatičtějších a nejzajímavějších X-Menů.

• 19.5.2017  21:18

Nebylo to špatné, jak jsem se bála, naopak to coby blockbusterová jednohubka obstojí a navíc tomu sluší velké plátno. Nenudila jsem se a vcelku jsem si film užila, ale z úcty k předchozím dílům a také vzhledem k tomu, že z tohoto snímku kult asi nikdy nebude, nemůžu dát více než tři hvězdy.

• 17.5.2017  22:34

Má to atmosféru, dost dobrý soundtrack, hezké lokace, výbornou kameru a kvalitní herce, a přestože jsem se nenudila, necítím, že bych měla jít s hodnocením výš než na tři hvězdy. Neříkala jsem si totiž během dívání se wow a nesedla jsem si z toho na zadek.

• 14.5.2017  17:06

O filmu jsem se dozvěděla díky stěžovatelům, kterým se nelíbily praktiky při natáčení. Předem jsem nezjišťovala, o čem přesně snímek je. Ale jméno režiséra mi zaručovalo, že se mi to asi bude líbit, a tak jsem šla do toho. A dobře jsem udělala. Příjemný, příjemně dlouhý film, doják, některé linky mě bavily více, některé méně, sem tam skoro slzičky, sem tam smích... No, užila jsem si to, ač nejsem pejskař, a jsem ráda za konec.

• 12.5.2017  23:12
    Wolverine (2013)

Dvojka za jedničkou značně pokulhává. Příběh je zdlouhavý a překombinovaný a film málo x-menovský. Takže ač je Logan pořád sympaťák, snímek místy nudí. Pro mě jednorázovka, kterou už nepotřebuji vidět znovu.

• 8.5.2017  16:24

Jako soft porno to neobstojí, erotiky myslím ubylo, a když už nějaká je, tak to nevytrhne, jak se to pořád opakuje a točí v kruhu. Co je ale mnohem větší chybou, ten film nemá takřka žádné napětí, nic moc se v něm nestane, a pokud už ano, tak je to spíše k smíchu. Já vlastně ani moc nevím, co si o tom snímku myslet. Ale zase to uteklo, to jo. Takže na volné odpoledne, no, budiž.

• 29.4.2017  13:00

Asi zrovna jedu na vlně komiksových adaptací a jsem smířlivější než obvykle, ale mi se první díl Wolverina prostě líbil. Akční tak akorát, výstavba příběhu zhruba taková, jakou čekáte, přitom spousta dějových "zvratů", které vás nutí sledovat film dále... Žádná nuda... A Jackman alias Wolverine je z party X-Menů vůbec jedním z těch nejzajímavějších.

• 23.4.2017  17:56

Ano, je to trochu prvoplánový slaďák, ale vůbec mi to nevadilo. Vlastně se mnohem raději podívám na něco takového než na černošské snímky jako Fences, Moonlight apod. Film si mě získal, dojal mě, naprosto se mi trefil do momentální nálady, takže nemůžu jinak než za čtyři hvězdy.

• 23.4.2017  12:48
    Komorná (2016)

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, nakonec se kloním ke čtyřem. Je to něco naprosto jiného: na jihokorejskou poetiku musí mít člověk náladu, ale já ji zrovna měla. Komorná se mi líbila, uteklo to, když se příběh zamotal a nebylo jasné, kdo vlastně podvádí koho, užívala jsem si film ještě více. Erotická linka a líbivé exteriéry to navíc krásně podtrhly.

• 7.4.2017  20:11
    Ploty (2016)

Ten film jsem dala asi na pět částí. Tak šíleně mě nebavil, nudil, ba co víc - iritoval. Pro hlavního hrdinu jsem absolutně neměla pochopení, jejich problémy šly mimo mě... Ne, tahle Denzelova onanie se nepovedla. Alespoň v mých očích.

• 1.4.2017  09:43

Životopisný, historický, podle skutečných událostí... To já mám ráda. A když navíc film přinese atraktivní téma (druhá světová válka) a podívá se na něj opět z trochu jiného úhlu pohledu, jenom to vítám. Líbila se mi i ta omáčka kolem, díky níž jsem si k hrdinům našla cestu. Zkrátka a dobře, fajn snímek, u něhož jsem se ani na minutu nenudila.

• 24.3.2017  19:38
    Jason Bourne (2016)

Vcelku příjemný návrat do světa Jasona Bourna. Klasická žánrová jednohubka, ke které nebudu mít potřebu se vracet, ale ty dvě hodiny s ní mi utekly docela rychle a nenudila jsem se.

• 23.3.2017  19:22
    Mlčení (2016)

Pro Scorseseho dílo asi zásadní, pro mě určitě film, který jsem chtěla vidět, ale ne film, který by mě natolik uhranul, abych ho zařadila k tomu nejlepšímu, co Scorsese natočil. Téma mě moc nebere a stopáž byla na mě až příliš. Ale oceňuji, že se do toho Marty pustil, i když to není snímek, který zasáhne davy. A asi je dobře, že Mlčení vzniklo.

• 21.3.2017  14:32

Svět Star Wars nikdy nebyl z těch, kam bych utíkala s nadšením a nad nímž bych učurávala. Ale musím říct, že Rouge One mě bavil stejně jako Abramsova sedmá epizoda. Špinavý příběh, který má spád, akci, napětí a několik humorných scén. Za mě dobrý.

• 19.3.2017  19:44

Ze začátku výborné, ale velice rychle si na styl humoru a druh vtipů zvyknete, a pak už to prostě není taková jízda. Ale i tak příjemná komedie na deštivé nedělní odpoledne.

• 17.3.2017  21:36

Nejlepší horor loňského roku. Ano, leckdo by mohl namítat, že je to pořád dokola. Možná. Ale taky to je skvělá žánrovka plná dusné atmosféry, která vás na dvě a čtvrt hodiny přiková k sedačce a nepustí. A já mám navíc pro duchařiny slabost.

• 13.3.2017  21:39
    Smrt ve tmě (2016)

Klasická... no, možná místy chytřejší než obvykle... žánrovka. Na Smrt ve tmě jsem se podívala, protože mě snímek prostě zaujal a řadím jej k tomu lepšímu, co v poslední době na poli hororů vzniklo. Pořád ale platí, že mnohem raději mám duchařiny než vyvražďovačky. Smrt ve tmě mi to jen potvrdila.

• 12.3.2017  10:32

Někde mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale nakonec se kloním ke třem. Vcelku zábavný film, taková jednohubka na sobotní večer, ale poetiky Harryho Pottera to ani zdaleka nedosahuje. Jsem zvědavá na další díly.

• 11.3.2017  13:23

Na Nema to samozřejmě nemá, místy mě Dory už doopravdy nudila, ale když to vezmu kolem a kolem, vzhledem k důvodům, proč tenhle film vznikl, je to pořád ještě důstojné pokračování. Minimálně děti budou spokojené, těm ostatním zbývá standardní pixarovský look a příběh, který jsme už sice viděli, ale kde se přece jen najdou chytré vtípky a roztomilost, která prostě obměkčí.

• 11.3.2017  11:11

Když horor, tak taková psycho duchařská lekačka. Zhasni a zemřeš se mi líbilo, mělo to náboj, vyvolalo to ve mně emoce... Myslím, že to patří k tomu nejlepšímu z hororové žánrové produkce loňského roku.

• 11.3.2017  09:16

Doctor Strange je trochu jiný než ostatní komiksové adaptace poslední doby, což je fajn a oceňuji to, ale ve výsledku mě vlastně tak nebavil a nestrhl. Na další pokračování jsem samozřejmě zvědavá, ale nemůžu se ubránit pocitu, že z toho šlo momentálně vytřískat ještě mnohem více.

• 6.3.2017  21:47

Vizuálně působivé, mnohdy dechberoucí, nutící k přemýšlení, taky trochu smutné, prostě vás to zasáhne. Kontrasty přírody a lidského světa plného zkázy a chaosu. Skvělá hudba, u které jsem kdysi, v čase svých vysokoškolských studií, usínala. Přesto mě s přibývajícími minutami snímek začínal nudit. Ale i tak - dokumentární esej, kterou by měl vidět každý.

• 5.3.2017  21:57
    Moonlight (2016)

S Moonlight mám trochu problém. Na jednu stranu oceňuji, že netlačí na pilu a vcelku závažné téma podává odosobněně, střízlivě a rozhodně ne lacině, na stranu druhou ale musím říct, že se mi ten film pod kůži prostě nedostal a cestu k jeho hrdinovi (hrdinům) jsem si nenašla, stejně jako jsem příliš nerozuměla jeho (jejich) světu. Zní to, jako bych nevěděla, co chci. Ony se ty dvě věci totiž docela vylučují. Možná se ale jen nedokážu smířit s tím, že Moonlight vyhrál Oscara.

• 28.2.2017  21:48

Návrat, který se povedl. Vtipný, a přesto tak nostalgický film plný odkazů, našlapaný soundtrack a hravá, trochu hyperaktivní a psychedelická režie. Mně se to líbilo. Možná i proto, že jsem se od jedničky v podstatě oprostila.

• 25.2.2017  09:11

Třetí X-Meny jsem viděla docela brzy po prvních dvou filmech, které mám ještě v živé paměti a které mě bavily. Bohužel, třetí díl už to nedokázal. Není špatný, ale překombinovaný, to ano. I snaha naroubovat děj na události minulé mi už připadala přes čáru, a to se mi v uplynulých snímcích tak líbila. Takže pro mě spíše komiksová jednohubka, k níž už se zřejmě vracet nebudu.

• 21.2.2017  21:29
    Jackie (2016)

Nemůžu se rozhodnout mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale nakonec se kloním spíše ke třem, přece jen mě to nebavilo až tak. Natalie Portman se snaží, seč může, někdy působí upjatě, ale zase jí to na druhou stranu sluší. Je to celé trochu strojené, ale - životopisná dramata mě vždycky potěší. Takže v lecčem potěšila i Jackie.

• 19.2.2017  18:36

Dvojka mě bavila možná trochu méně než jednička, ale pořád dost na to, aby si zasloužila čtyři hvězdy. Příběh podobně napínavý a hlavně docela chytrý, moc se mi líbily ty snahy o naroubování na skutečné dějiny. Efekty a akce opět nechybí. A díky filmu jsem navíc objevila dva nádherné songy. Za mě - může být. Těším se na trojku a asi si časem dám i oba Wolveriny.

<< předchozí 1 2 3 4 16 31 46 61