Aleee89

Alena Veličková

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64
    • 23.9.2018  22:22

Tři a půl hvězdy. Tenhle teen age film mě bavil až v druhé půli, zprvu mu strašně dlouho trvalo, než se rozjel a než jsem se trochu ponořila do děje. Jinak nápad dobrý, herci sympatičtí.

• 23.9.2018  11:01
    Deadpool 2 (2018)

Jednička pro mě byla jako zjevení, dvojka mě zklamala. Málo vtipu, a klidně bych brala a ocenila i nekorektní humor, málo akce, žádné napětí a dechberoucí scény... Prostě jsem čekala akční jízdu, u které se budu válet smíchy, ale dostalo se mi průměrného komiksového blockbusteru. Promarněná šance.

• 15.9.2018  08:56
    Psí ostrov (2018)

Zajímavý nápad, výborné formální provedení a vychytávky, ale přesto mě Psí ostrov až tak nestrhl, nějak jsem se neuměla do toho příběhu ponořit...

• 14.9.2018  10:25

Vlastně ani nevím, jak jsem se k tomu filmu dostala. Každopádně to bohužel není nic pro mě. Na můj vkus moc pomalé tempo, žádné dechberoucí dialogy, jen "rozjímání", všechno bublá tak nějak pod povrchem... Ale na druhou stranu obdivuji herce za odvahu.

• 31.8.2018  23:13
    Kazišuci (2018)

Trochu zklamání, čekala jsem víc vtipu. Obsah jako takový mi nevadil, mělo to příslib, ale prostě to tvůrci nedotáhli do vítězného konce.

• 30.8.2018  22:58

Příjemný, nenásilně vtipný a milý film, který mě takhle navečer prostě potěšil. Herecké ženské obsazení fajn a někteří chlapi, no, radost pohledět.

• 5.8.2018  21:13

Neviděla jsem čtyřku a pětku a z prvních tří dílů si nepamatuji vlastně nic, ale to vůbec nevadí, šestku jsem si užila. Je to kvalitní akční jízda, které ani na chvíli nedojde dech. Navíc je film napínavý až do konce a Cruise nelze než obdivovat, jak si to v takovém věku dává.

• 9.7.2018  10:57

Čekala jsem víc, možná pořádnou lekačku ve stylu V zajetí démonů, kteří mě bavili hodně, ale na tři hvězdy to ještě vyjde. Ta atmosféra tu sice místy úplně nefungovala, inovativní snímek taky příliš není, ale jako standardní žánrovka... no, proč ne.

• 9.7.2018  10:46

Hodně netradiční film, celkově něco mezi dvěma a třemi hvězdami. Ta netradičnost je zároveň plusem, zároveň minusem. Chvílemi ve snímku haprovala logika, ale budiž, na druhou stranu - herci byli sympatičtí a celé to tak nějak příjemně rychle uteklo...

• 5.7.2018  21:02

Jednička se mi líbila hodně, dvojka byla "jen" fajn. Zábavná, odlehčenější, rodinná, vtipná. A taky akční. Prostě další marvelovský blockbuster, který si však patrně za pár měsíců moc pamatovat nebudu... Baví mě, ale je toho hodně, takže se mi komiksové filmy smrskávají do takových, dá se říct, jednohubek...

• 19.6.2018  20:02

Depresivní film, který tu náladu umí na diváka přenést fakt dobře. Ale nemůžu si pomoct, snímek, u nějž mě zároveň všechny postavy neskutečně iritovaly, nemůžu hodnotit lépe než třemi hvězdami.

• 18.6.2018  22:21

Blockubusterová jednohubka, kterou jeden den vidíte a docela vás to baví, ale druhý den už moc nevíte, o čem to vlastně bylo...

• 12.6.2018  13:12
    Dukla 61 (TV film) (2018)

První díl notně rozvleklý, druhý to napravil, když šel konečně k věci. A nakonec z toho byl doják. Jen, nemůžu si pomoct, ale ty pokusy o ostravštinu vyznívají fakt komicky.

• 8.6.2018  23:09

Film, který se mi trefil do vkusu. Byl napínavý a patřičnou atmosféru si dokázal udržet až do konce, byť už mi místy připadal překombinovaný. A na Jennifer Lawrence se koukalo hezky.

• 31.5.2018  16:57

Chvíli jsem z filmu byla takřka nadšená, atmosféra houstla, člověk čeká, až se TO stane, napětí se příjemně stupňuje. Jenže tyhle pocity netrvaly dlouho. Film se začal rozplizávat a nakonec prostě jen tak vyšuměl, aniž by vyvolal emoce.

• 27.5.2018  19:46

Já si nemůžu pomoct, ale mě ta série prostě nebavila. Pořád jsem měla pocit, že je to všechno strašně umělé, jen na oko a na efekt, a nadto bez hlavy a paty. A Dakota Johnson mi taky bůhví jak sympatická nebyla.

• 26.5.2018  21:08

Tenis mám moc ráda, a proto jsem tenhle film nemohla minout. Díky za něj, událost je to veskrze zajímavá, ale její podání už méně. Chyběla tomu jiskra, chybělo tomu pořádné napětí. Takový nedávný Borg/McEnroe mě zaujal mnohem více.

• 8.5.2018  20:50

Nový projekt Ridleyho Scotta, kvalitní herecké obsazení, šachy kvůli Kevinu Spaceymu, příběh inspirovaný skutečností. To všechno jsou důvody, proč jsem Všechny prachy světa chtěla vidět. Dvou hodin ve společnosti tohoto filmu nelituji, ale že bych se bavila, to se úplně říci nedá...

• 7.5.2018  22:09
    Velká hra (2017)

Mám tenhle typ filmů ráda a Velká hra nebude výjimkou. Příběh, který vás chytne a baví, a krásná a skvělá Jessica Chastain. Já jsem spokojená.

• 29.4.2018  21:56

Snímek, na který jsem se podívala spíš z povinnosti. Na můj vkus moc evropský, asi jsem na to zrovna vůbec neměla náladu, pomalý, rozvláčný... Tři čtvrtiny filmu jsem nervózně koukala po hodinách, ta poslední čtvrthodina už to prostě nezachrání...

• 28.4.2018  23:06

Já nevím, nadšená nejsem vůbec. Zvláštní, nepříliš sympatické postavy, ke kterým si nenajdete vztah, je to celé takové rozplizlé, odtažité, chladné a unylé. Ne, asi nejsem z těch, kteří by nad tím chrochtali blahem se slovy, že je to přece umění, záměr... Byť Daniel Day-Lewis i další byli skvělí, to zase ne že ne.

• 26.4.2018  22:42

Film, na který jsem se těšila, film, který je nutno vidět v kině. Akční jízda a jedna velká řežba od začátku do konce, přemíra postav, ale naštěstí jsem se nijak neztrácela, humor, napětí a parádní záporák. Je to prostě bombastičtější ve všech ohledech. Ale - co bude dál?...

• 14.4.2018  07:07

Trailery mě kdysi hodně nalákaly, pak se objevily první recenze a já začala cítit průšvih. A o něm jsem se bohužel přesvědčila. Něco tak nudného, dlouhého, kdy nervózně pokukujete po hodinách a přejete si, ať už je konec, jsem už nějaký ten pátek neviděla. A navíc jsem asi čekala vtipnou komedii, ne rozplizlé nic, které se místy tváří jako antiutopie.

• 8.4.2018  16:26

Trilogii už dochází dech. Jednička byla zjevením, dvojka ještě docela dobrá, tady to už s vtipy vázlo, působilo to násilně, ten humor... Pořád stejné schéma, nic moc nového... Nápady holt došly, tak snad už další díly vznikat nebudou a kruh se opravdu uzavřel.

• 7.4.2018  19:38

Spielberg, Streepová, Hanks. To už z principu nemůže dopadnout špatně. A taky že ne. Ale přece jen jsem čekala větší drama, větší napětí, více emocí...Avšak natočit ten film smysl rozhodně mělo.

• 6.4.2018  22:05

Čekala jsem nevybíravou komedii ve stylu Borata a nakonec... jako by se ten film nemohl rozhodnout, zda je tou zmiňovanou komedií, nebo mrazivým dramatem. Takže trochu zklamání, ač jsem se místy smála.

• 31.3.2018  21:14

Lepší tři hvězdy, ale na čtyři to pořád není. Písně nebyly úplně muzikálově nakažlivé a nějak mě to, až na posledních dvacet minut, nechytilo za srdce. Jsem ráda, že jsem se s příběhem Phinease Barnuma seznámila, ale asi mi více sedí muzikály, kde je v ústřední roli milostný příběh...

• 31.3.2018  17:49

Těšila jsem se a nový Thor mě určitě nezklamal. Naopak myslím, že je třetí film ze všech dílů nejlepší. Baví mě Chris Hemsworth, baví mě ta akce a příběh a ze všeho nejvíce to, s jakou lehkostí nám tvůrci servírují vtipy, šarvátky a všechno ostatní.

• 18.3.2018  20:56

Bavilo mě to. Ideální rodinná podívaná, bylo to vtipné, dobrodružné, trochu napínavé a chemie mezi herci fungovala dokonale. Důstojný nástupce jedničky.

• 16.3.2018  17:13

Těch komiksových adaptací je sice už hodně, pletou se mi a přestávám se v nich orientovat, ale Liga spravedlnosti se mi i přes spíše rozporuplné recenze nakonec docela líbila. Akční, opulentní, sem tam vtipná, prostě další klasická blockbusterová jednohubka, kterou si docela užijete, ale za týden nevíte, o čem byla. I když v daný moment zkrátka účel splní.

<< předchozí 1 2 3 4 17 33 48 64