Aleee89

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62
    • 9.10.2017  22:04
    Wind River (2017)

Film mi kápl do noty, je neskutečně silný, napínavý od začátku až do konce, mrazivý, přitom vlastně smířlivý, niterný i hutný, přímočarý, a dokonce na pár místech také docela vtipný. Doufám, že z toho kápne nějaký Oscar, snímku by moc slušel.

• 28.9.2017  18:03

Rozhodla jsem se dodívat se na celou dosavadní sérii Transformers, viděla jsem kdysi dávno jen první díl. Dvojka si zachovává akčnost, je to blockbuster, jak má být, a věřím, že na velkém plátně vynikne. Ale s příběhem je to horší, rozhodně nedokáže udržet divákovu pozornost po celé dvě a půl hodiny, ač herci a roboti vtipkují a řežou se navzájem, co jim síly stačí...

• 14.9.2017  12:09

Se značným odstupem od seriálu jsem se konečně podívala i na zatím poslední trabantí snímek. Myslím, že odstup je potřeba, protože trabantí seriály jsou prostě akčnější, zajímavější a plnější zážitků než filmy. Což z podstaty věci tak nějak vyplývá - přece jen mají mnohem velkorysejší stopáž. Přesto jsem se místy nemohla zbavit onoho nelogického pocitu, že mi něco chybí. Nakonec jsem se však do dobrodružství Přibáňovy party opět ponořila a film si užila. Mnohé vtipné i dojemné momenty zůstaly, atmosféra vlastně taky. Jen jihoamerické putování to nepřekonalo.

• 12.9.2017  21:27

Vtipnější než čtvrtý díl, hlavně zpočátku. Také se mi zdá, že ten příběh zpočátku docela odsýpá, a to znovu umněji než předchozí díl. Jenže pak to začalo trochu haprovat, takže s výsledným hodnocením nemůžu jít výše než na opětovné tři hvězdy. Letní blockbuster, který neurazí, nenadchne, ale více méně pobaví a svůj účel splní.

• 12.9.2017  11:35

Po dlouhé době si plním resty - podívala jsem se kupříkladu na čtvrtý díl Pirátů z Karibiku. Filmu, jehož díl první působil jako zjevení a jehož další díly šly s kvalitou postupně níž a níž. Na vlnách podivna pořád obstojí jako slušný, jednohubkový blockbuster. Místy je to vtipné více, místy méně, ale stále to tak nějak příjemně plyne a skoro nenudí. Jsem zvědavá na pokračování.

• 10.9.2017  20:21
    Wonder Woman (2017)

Někde na pomezí tří a čtyř hvězd, blíže spíše k těm třem. Zpočátku ukecaný a pomalu se rozjíždějící film, pak to naštěstí nabralo spád, což je jedině dobře. Pojetím takový Captain America v sukních, podobně stavěný příběh, postavy z podobné doby. Gal Gadot je krásná a myslím, že tvůrci nemohli vybrat lepší Wonder Woman. Celkově jsem ale asi čekala trochu víc zábavy, akce a napětí.

• 9.9.2017  13:12

Ještě že jsem nešla do kina. Ten film je totiž hodně nevtipný a působí, jako že neví, co chce. Jednou se tváří jako ulítlá komedie, pak se zase snaží hrát na vážnější notu. A nakonec je z toho hrozný paskvil, který vás nepobaví a vlastně ve vás nezanechá žádný kloudný pocit.

• 27.8.2017  20:39

Strážce galaxie v rámci komiksových adaptací příliš vysoko neřadím, jednička mě spíše nebavila, ale přesto jsem cítila potřebu vidět druhý díl. Je na tom tak nějak podobně. Problém je asi v tom, že mě moc neberou postavy ani příběh. Pár vtipům jsem se ale zasmála a třeba takový soundtrack opět hodnotím hodně vysoko.

• 21.8.2017  21:57

Takové Star Wars křížené s Avatarem a říznuté teenage romantikou, ale vlastně proč ne? Na velkém plátně ten snímek vynikne, ona je to vlastně spíše vizuální podívaná než hlubokomyslný příběh. Jako celek film nenudí a naplňuje očekávání a definici letního blockbusteru.

• 20.8.2017  13:16

Stejně jako se mi líbil nedávný Spider-Man, kde hrál ústřední roli teenager, líbili se mi i Power Rangers. Připadá mi to jako takové ozvláštnění - obsadit teenagery, přináší to nové situace a tak. A vůbec mi nevadilo, že měl snímek pomalejší rozjezd a akce jsme se dočkali vlastně až na konci.

• 20.8.2017  08:37

Nostalgie, ale oproti prvním předchůdcům to nemá takovou šťávu. Byť nepopírám, že párkrát jsem smíchy vybuchla, snímek se usadil jako sami hrdinové. Ale coby nenáročná jednohubka na sobotní večer? Proč vlastně ne...

• 15.8.2017  16:49

V podstatě je to takové, jaké jsem čekala. Ne moc vtipné, místy spíše trapné, s mnoha dějovými nelogičnostmi, nefungujícím scénářem. Amy Schumer nemusím a tady se mi to jen potvrdilo.

• 14.8.2017  21:20

Správně ujetá komedie, ideální film, když potřebujete zvednout náladu, vypnout a příliš nepřemýšlet.

• 4.8.2017  21:28

Velice zvláštní, ale zajímavý film s netradiční výstavbou děje. Příběh mě zaujal stejně jako kamera a výtvarná stylizace snímku, přesto to bylo dílo odtažité a kapku dlouhé, takže nemůžu jít s hodnocením výše než na tři hvězdy.

• 21.7.2017  22:13
    Dunkerk (2017)

Filmový zážitek se mi v hlavě rozležel a já zvyšuji hodnocení na pět hvězd. Za mě jeden z letošních nejlepších filmů, jestli ne zatím ten vůbec nejlepší. Naprosto mi nevadila Nolanova odosobněnost, to, že nám neukázal hrdiny-jednotlivce, ale válku jako celek, že bitva byla tím hlavním hrdinou snímku. Ba právě naopak mi takový přístup v onen moment přišel jako správný, obhajitelný a osvěžující. A co je nejvíce paradoxní, přese všechno mě Dunkerk vtáhl a konečně můžu o nějakém filmu po dlouhé době zase prohlásit, že ve mně vyvolal emoce. Alelujá, už jsem myslela, že jsem moc netečná a divná. Líbila se mi hra s formou, hra se zvukem, to, že se s tím nepáral a místo rozvleklého úvodu jsme se hned ocitli v centru dění. A naprosto mi nevadilo přeskakování mezi jednotlivými dějovými místy. No, prostě velkolepý snímek, který se musí vidět v kině.

• 18.7.2017  23:52

Ten film mi bodl a velké plátno mu sluší. Jeho pojetí se mi líbilo, Spider-Man coby teenager je myslím dobrou volbou, snímek tím získal šťávu (a zaujal mě tak mnohem více než spidermanovské filmy s Tobey Maguirem). Dostalo se mi přesně toho, co jsem čekala - vtipné, svižné a nenudící jízdy tak trochu podobné třeba Kick-Ass, která plyne, jak má, je plná efektů a nehraje si na spektákl o smyslu života a konci světa.

• 13.7.2017  20:45

Trilogie má bohužel (mírně) sestupnou tendenci, i tak je to ale film, který stojí za to vidět na velkém plátně. Vynikající Andy Serkis. Letní blockbuster, který potěší, přesto mi však moc nevyhovovalo tempo vyprávění a nebyla jsem po celou dobu napjatá, možná jsem se chvilkami i nudila. Ale rozhodně nelituji, že jsem do kina šla.

• 7.7.2017  20:40
    Úkryt v zoo (2017)

Jímavý příběh inspirovaný skutečností mě zaujme vždy. Navíc mám ráda Jessicu Chastain. A líbilo se mi, že se tvůrci na téma druhé světové války podívali zase z jiného úhlu pohledu.

• 6.7.2017  19:38

Lego Movie je někde jinde, škoda, že se mu Lego Batman Movie nevyrovná ani omylem. Místy to bylo nudné a fakt padlé na hlavu, místy zase vtipné tak, že se uchechtnete a říkáte si, že dobrý. Děti bych na to nevzala (nemyslím puberťáky), všechny dospělé to asi taky nepotěší. Oceňuji popkulturní odkazy, parodující snahy a gagy, ale podruhé to vidět nemusím.

• 2.6.2017  21:53

Vizuálně hezké, možná vlastně takový líbivý kýč. Emma Watson byla fajn, písničky už ani ne. Mnohem raději vzpomínám na Herzovu Pannu a netvora, ta mi svým provedením sedla daleko více. Z tohoto filmu se asi nic zapamatování hodného nestane. Ale coby jednohubka dobrý.

• 27.5.2017  20:01

Zmlsaná Nedotknutelnými jsem asi čekala něco víc. Špatné to rozhodně nebylo, zpočátku vtipná taškařice postupem času začala hrát na vážnější notu, nenudila jsem se, ale bohužel jsem se nedokázala dojmout a do filmu více ponořit. Proto ty tři hvězdy.

• 21.5.2017  18:46
    Lion (2016)

Dlouho trvalo, než se film rozjel. Myslela jsem, že pátrání bude jeho stěžejním prvkem, ne že budeme hodinu poznávat Sarooa a nehostinnou Indii. Možná ale dobře, že to nebylo načančané třeba jako Milionář z chatrče. Sice to pak tolik nestrhne, je to trochu odosobněné, avšak zato asi opravdovější. Pro mě ambivalentní snímek.

• 20.5.2017  10:54

Třetí Wolverine se mi líbil. Příjemně civilní film, už sice ne tak x-menovský (ve smyslu okázalých efektů, bitev a vychytávek), což mi u dvojky vadilo, protože nenabídla nic navíc, ale u Logana mi to naopak potíže nedělalo, protože on právě něco navíc nabídl. Syrový, vyzrálý, drsný, s chytrým scénářem, zajímavou zápletkou. A stále platí, že Wolverine je jedním z nejsympatičtějších a nejzajímavějších X-Menů.

• 19.5.2017  21:18

Nebylo to špatné, jak jsem se bála, naopak to coby blockbusterová jednohubka obstojí a navíc tomu sluší velké plátno. Nenudila jsem se a vcelku jsem si film užila, ale z úcty k předchozím dílům a také vzhledem k tomu, že z tohoto snímku kult asi nikdy nebude, nemůžu dát více než tři hvězdy.

• 17.5.2017  22:34

Má to atmosféru, dost dobrý soundtrack, hezké lokace, výbornou kameru a kvalitní herce, a přestože jsem se nenudila, necítím, že bych měla jít s hodnocením výš než na tři hvězdy. Neříkala jsem si totiž během dívání se wow a nesedla jsem si z toho na zadek.

• 14.5.2017  17:06

O filmu jsem se dozvěděla díky stěžovatelům, kterým se nelíbily praktiky při natáčení. Předem jsem nezjišťovala, o čem přesně snímek je. Ale jméno režiséra mi zaručovalo, že se mi to asi bude líbit, a tak jsem šla do toho. A dobře jsem udělala. Příjemný, příjemně dlouhý film, doják, některé linky mě bavily více, některé méně, sem tam skoro slzičky, sem tam smích... No, užila jsem si to, ač nejsem pejskař, a jsem ráda za konec.

• 12.5.2017  23:12
    Wolverine (2013)

Dvojka za jedničkou značně pokulhává. Příběh je zdlouhavý a překombinovaný a film málo x-menovský. Takže ač je Logan pořád sympaťák, snímek místy nudí. Pro mě jednorázovka, kterou už nepotřebuji vidět znovu.

• 8.5.2017  16:24

Jako soft porno to neobstojí, erotiky myslím ubylo, a když už nějaká je, tak to nevytrhne, jak se to pořád opakuje a točí v kruhu. Co je ale mnohem větší chybou, ten film nemá takřka žádné napětí, nic moc se v něm nestane, a pokud už ano, tak je to spíše k smíchu. Já vlastně ani moc nevím, co si o tom snímku myslet. Ale zase to uteklo, to jo. Takže na volné odpoledne, no, budiž.

• 29.4.2017  13:00

Asi zrovna jedu na vlně komiksových adaptací a jsem smířlivější než obvykle, ale mi se první díl Wolverina prostě líbil. Akční tak akorát, výstavba příběhu zhruba taková, jakou čekáte, přitom spousta dějových "zvratů", které vás nutí sledovat film dále... Žádná nuda... A Jackman alias Wolverine je z party X-Menů vůbec jedním z těch nejzajímavějších.

• 23.4.2017  17:56

Ano, je to trochu prvoplánový slaďák, ale vůbec mi to nevadilo. Vlastně se mnohem raději podívám na něco takového než na černošské snímky jako Fences, Moonlight apod. Film si mě získal, dojal mě, naprosto se mi trefil do momentální nálady, takže nemůžu jinak než za čtyři hvězdy.

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62