Aleee89

Alena Veličková

okres Frýdek-Místek

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62
    • 20.8.2017  13:16

Stejně jako se mi líbil nedávný Spider-Man, kde hrál ústřední roli teenager, líbili se mi i Power Rangers. Připadá mi to jako takové ozvláštnění - obsadit teenagery, přináší to nové situace a tak. A vůbec mi nevadilo, že měl snímek pomalejší rozjezd a akce jsme se dočkali vlastně až na konci.

• 20.8.2017  08:37

Nostalgie, ale oproti prvním předchůdcům to nemá takovou šťávu. Byť nepopírám, že párkrát jsem smíchy vybuchla, snímek se usadil jako sami hrdinové. Ale coby nenáročná jednohubka na sobotní večer? Proč vlastně ne...

• 15.8.2017  16:49

V podstatě je to takové, jaké jsem čekala. Ne moc vtipné, místy spíše trapné, s mnoha dějovými nelogičnostmi, nefungujícím scénářem. Amy Schumer nemusím a tady se mi to jen potvrdilo.

• 14.8.2017  21:20

Správně ujetá komedie, ideální film, když potřebujete zvednout náladu, vypnout a příliš nepřemýšlet.

• 4.8.2017  21:28

Velice zvláštní, ale zajímavý film s netradiční výstavbou děje. Příběh mě zaujal stejně jako kamera a výtvarná stylizace snímku, přesto to bylo dílo odtažité a kapku dlouhé, takže nemůžu jít s hodnocením výše než na tři hvězdy.

• 21.7.2017  22:13
    Dunkerk (2017)

Filmový zážitek se mi v hlavě rozležel a já zvyšuji hodnocení na pět hvězd. Za mě jeden z letošních nejlepších filmů, jestli ne zatím ten vůbec nejlepší. Naprosto mi nevadila Nolanova odosobněnost, to, že nám neukázal hrdiny-jednotlivce, ale válku jako celek, že bitva byla tím hlavním hrdinou snímku. Ba právě naopak mi takový přístup v onen moment přišel jako správný, obhajitelný a osvěžující. A co je nejvíce paradoxní, přese všechno mě Dunkerk vtáhl a konečně můžu o nějakém filmu po dlouhé době zase prohlásit, že ve mně vyvolal emoce. Alelujá, už jsem myslela, že jsem moc netečná a divná. Líbila se mi hra s formou, hra se zvukem, to, že se s tím nepáral a místo rozvleklého úvodu jsme se hned ocitli v centru dění. A naprosto mi nevadilo přeskakování mezi jednotlivými dějovými místy. No, prostě velkolepý snímek, který se musí vidět v kině.

• 18.7.2017  23:52

Ten film mi bodl a velké plátno mu sluší. Jeho pojetí se mi líbilo, Spider-Man coby teenager je myslím dobrou volbou, snímek tím získal šťávu (a zaujal mě tak mnohem více než spidermanovské filmy s Tobey Maguirem). Dostalo se mi přesně toho, co jsem čekala - vtipné, svižné a nenudící jízdy tak trochu podobné třeba Kick-Ass, která plyne, jak má, je plná efektů a nehraje si na spektákl o smyslu života a konci světa.

• 13.7.2017  20:45

Trilogie má bohužel (mírně) sestupnou tendenci, i tak je to ale film, který stojí za to vidět na velkém plátně. Vynikající Andy Serkis. Letní blockbuster, který potěší, přesto mi však moc nevyhovovalo tempo vyprávění a nebyla jsem po celou dobu napjatá, možná jsem se chvilkami i nudila. Ale rozhodně nelituji, že jsem do kina šla.

• 7.7.2017  20:40
    Úkryt v zoo (2017)

Jímavý příběh inspirovaný skutečností mě zaujme vždy. Navíc mám ráda Jessicu Chastain. A líbilo se mi, že se tvůrci na téma druhé světové války podívali zase z jiného úhlu pohledu.

• 6.7.2017  19:38

Lego Movie je někde jinde, škoda, že se mu Lego Batman Movie nevyrovná ani omylem. Místy to bylo nudné a fakt padlé na hlavu, místy zase vtipné tak, že se uchechtnete a říkáte si, že dobrý. Děti bych na to nevzala (nemyslím puberťáky), všechny dospělé to asi taky nepotěší. Oceňuji popkulturní odkazy, parodující snahy a gagy, ale podruhé to vidět nemusím.

• 2.6.2017  21:53

Vizuálně hezké, možná vlastně takový líbivý kýč. Emma Watson byla fajn, písničky už ani ne. Mnohem raději vzpomínám na Herzovu Pannu a netvora, ta mi svým provedením sedla daleko více. Z tohoto filmu se asi nic zapamatování hodného nestane. Ale coby jednohubka dobrý.

• 27.5.2017  20:01

Zmlsaná Nedotknutelnými jsem asi čekala něco víc. Špatné to rozhodně nebylo, zpočátku vtipná taškařice postupem času začala hrát na vážnější notu, nenudila jsem se, ale bohužel jsem se nedokázala dojmout a do filmu více ponořit. Proto ty tři hvězdy.

• 21.5.2017  18:46
    Lion (2016)

Dlouho trvalo, než se film rozjel. Myslela jsem, že pátrání bude jeho stěžejním prvkem, ne že budeme hodinu poznávat Sarooa a nehostinnou Indii. Možná ale dobře, že to nebylo načančané třeba jako Milionář z chatrče. Sice to pak tolik nestrhne, je to trochu odosobněné, avšak zato asi opravdovější. Pro mě ambivalentní snímek.

• 20.5.2017  10:54

Třetí Wolverine se mi líbil. Příjemně civilní film, už sice ne tak x-menovský (ve smyslu okázalých efektů, bitev a vychytávek), což mi u dvojky vadilo, protože nenabídla nic navíc, ale u Logana mi to naopak potíže nedělalo, protože on právě něco navíc nabídl. Syrový, vyzrálý, drsný, s chytrým scénářem, zajímavou zápletkou. A stále platí, že Wolverine je jedním z nejsympatičtějších a nejzajímavějších X-Menů.

• 19.5.2017  21:18

Nebylo to špatné, jak jsem se bála, naopak to coby blockbusterová jednohubka obstojí a navíc tomu sluší velké plátno. Nenudila jsem se a vcelku jsem si film užila, ale z úcty k předchozím dílům a také vzhledem k tomu, že z tohoto snímku kult asi nikdy nebude, nemůžu dát více než tři hvězdy.

• 17.5.2017  22:34

Má to atmosféru, dost dobrý soundtrack, hezké lokace, výbornou kameru a kvalitní herce, a přestože jsem se nenudila, necítím, že bych měla jít s hodnocením výš než na tři hvězdy. Neříkala jsem si totiž během dívání se wow a nesedla jsem si z toho na zadek.

• 14.5.2017  17:06

O filmu jsem se dozvěděla díky stěžovatelům, kterým se nelíbily praktiky při natáčení. Předem jsem nezjišťovala, o čem přesně snímek je. Ale jméno režiséra mi zaručovalo, že se mi to asi bude líbit, a tak jsem šla do toho. A dobře jsem udělala. Příjemný, příjemně dlouhý film, doják, některé linky mě bavily více, některé méně, sem tam skoro slzičky, sem tam smích... No, užila jsem si to, ač nejsem pejskař, a jsem ráda za konec.

• 12.5.2017  23:12
    Wolverine (2013)

Dvojka za jedničkou značně pokulhává. Příběh je zdlouhavý a překombinovaný a film málo x-menovský. Takže ač je Logan pořád sympaťák, snímek místy nudí. Pro mě jednorázovka, kterou už nepotřebuji vidět znovu.

• 8.5.2017  16:24

Jako soft porno to neobstojí, erotiky myslím ubylo, a když už nějaká je, tak to nevytrhne, jak se to pořád opakuje a točí v kruhu. Co je ale mnohem větší chybou, ten film nemá takřka žádné napětí, nic moc se v něm nestane, a pokud už ano, tak je to spíše k smíchu. Já vlastně ani moc nevím, co si o tom snímku myslet. Ale zase to uteklo, to jo. Takže na volné odpoledne, no, budiž.

• 29.4.2017  13:00

Asi zrovna jedu na vlně komiksových adaptací a jsem smířlivější než obvykle, ale mi se první díl Wolverina prostě líbil. Akční tak akorát, výstavba příběhu zhruba taková, jakou čekáte, přitom spousta dějových "zvratů", které vás nutí sledovat film dále... Žádná nuda... A Jackman alias Wolverine je z party X-Menů vůbec jedním z těch nejzajímavějších.

• 23.4.2017  17:56

Ano, je to trochu prvoplánový slaďák, ale vůbec mi to nevadilo. Vlastně se mnohem raději podívám na něco takového než na černošské snímky jako Fences, Moonlight apod. Film si mě získal, dojal mě, naprosto se mi trefil do momentální nálady, takže nemůžu jinak než za čtyři hvězdy.

• 23.4.2017  12:48
    Komorná (2016)

Váhala jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdami, nakonec se kloním ke čtyřem. Je to něco naprosto jiného: na jihokorejskou poetiku musí mít člověk náladu, ale já ji zrovna měla. Komorná se mi líbila, uteklo to, když se příběh zamotal a nebylo jasné, kdo vlastně podvádí koho, užívala jsem si film ještě více. Erotická linka a líbivé exteriéry to navíc krásně podtrhly.

• 7.4.2017  20:11
    Ploty (2016)

Ten film jsem dala asi na pět částí. Tak šíleně mě nebavil, nudil, ba co víc - iritoval. Pro hlavního hrdinu jsem absolutně neměla pochopení, jejich problémy šly mimo mě... Ne, tahle Denzelova onanie se nepovedla. Alespoň v mých očích.

• 1.4.2017  09:43

Životopisný, historický, podle skutečných událostí... To já mám ráda. A když navíc film přinese atraktivní téma (druhá světová válka) a podívá se na něj opět z trochu jiného úhlu pohledu, jenom to vítám. Líbila se mi i ta omáčka kolem, díky níž jsem si k hrdinům našla cestu. Zkrátka a dobře, fajn snímek, u něhož jsem se ani na minutu nenudila.

• 24.3.2017  19:38
    Jason Bourne (2016)

Vcelku příjemný návrat do světa Jasona Bourna. Klasická žánrová jednohubka, ke které nebudu mít potřebu se vracet, ale ty dvě hodiny s ní mi utekly docela rychle a nenudila jsem se.

• 23.3.2017  19:22
    Mlčení (2016)

Pro Scorseseho dílo asi zásadní, pro mě určitě film, který jsem chtěla vidět, ale ne film, který by mě natolik uhranul, abych ho zařadila k tomu nejlepšímu, co Scorsese natočil. Téma mě moc nebere a stopáž byla na mě až příliš. Ale oceňuji, že se do toho Marty pustil, i když to není snímek, který zasáhne davy. A asi je dobře, že Mlčení vzniklo.

• 21.3.2017  14:32

Svět Star Wars nikdy nebyl z těch, kam bych utíkala s nadšením a nad nímž bych učurávala. Ale musím říct, že Rouge One mě bavil stejně jako Abramsova sedmá epizoda. Špinavý příběh, který má spád, akci, napětí a několik humorných scén. Za mě dobrý.

• 19.3.2017  19:44

Ze začátku výborné, ale velice rychle si na styl humoru a druh vtipů zvyknete, a pak už to prostě není taková jízda. Ale i tak příjemná komedie na deštivé nedělní odpoledne.

• 17.3.2017  21:36

Nejlepší horor loňského roku. Ano, leckdo by mohl namítat, že je to pořád dokola. Možná. Ale taky to je skvělá žánrovka plná dusné atmosféry, která vás na dvě a čtvrt hodiny přiková k sedačce a nepustí. A já mám navíc pro duchařiny slabost.

• 13.3.2017  21:39
    Smrt ve tmě (2016)

Klasická... no, možná místy chytřejší než obvykle... žánrovka. Na Smrt ve tmě jsem se podívala, protože mě snímek prostě zaujal a řadím jej k tomu lepšímu, co v poslední době na poli hororů vzniklo. Pořád ale platí, že mnohem raději mám duchařiny než vyvražďovačky. Smrt ve tmě mi to jen potvrdila.

<< předchozí 1 2 3 4 16 32 47 62