Phantasma

Phantasma

Jaroslav V.

okres Břeclav
"Say hello to my little friend!"

Skype: phantasma20

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 31.8.2019  06:53
    Pakt Ribbentrop–Molotov (TV film) (2018)

Tohle je potřeba stále dokola opakovat. Stále je mezi námi mnoho lidí, kteří neznají historii. Kdo se o tyhle věci zajímá, tak nic nového nezjistí. Přesto je to velmi dobře natočený a zpracovaný dokument, který shrnuje stav tehdejší Evropy a jeji nálady. Frantíci tyhle dokumenty umí nejlépe a překvapila také jeho délka - většinou to dělí na několik částí.

• 1.7.2019  11:56
    Sunderland 'Til I Die (TV seriál) (2018)

Opravdu skvělý dokument, který jde do mnohem větší hloubky než All or Nothing co se týče interních věcí klubu. Což je pochopitelné, protože Sunderland má jiné postavení a priority než Citizens ....

• 24.3.2019  18:06
    Banshee - Requiem (S04E08) (epizoda) (2016)

Banshee, Pennsylvania .... suck my tit. Job tomu nasadil korunu. Skvělý seriál, bude mi chybět.

• 24.3.2019  18:06
    Banshee (TV seriál) (2013)

Co se mi zpočátku zdálo jako nízkorozpočtové Béčko, se velice rychle stalo těžkou závislostí. První série paradoxně nejslabší, ale i tak si to zaslouží 5. Poslední série byla z úplně jiného soudku, přesto mě nesmírně bavila. Opravdu skvělý seriál ....

• 24.3.2019  15:51

Job zpátky ve formě, ten závěr dílu neskutečně rozsekal.

• 22.3.2019  10:00

Z toho se stává úplný True Detective .....

• 17.3.2019  16:32

Konečně druhá série, jak sem si ji představoval. Testosteronem nabitý Frank převrátí město naruby, jen aby našel Billyho. Snad tempo nepoleví a směřujeme do kurva velkýho finále.

• 14.3.2019  18:15
    Banshee - Odplata (S02E08) (epizoda) (2014)

To myslí tvůrci vážně - jak se tam ti policajti hrabou v důkazech bez rukavic? To působí opravdu jako amatérismus. Ten Burton, to je role jako prase, takový drsňák, těžko si vůbec představit, že někdo takovou roli vezme :-D :-D .... Ale jako druhá sérka má dobrý grády, spokojenost a velká ...

• 24.1.2019  12:52

Dexter v noci lovil a na mléko nezapomněl :-)

• 26.12.2018  11:19
    Survivor: David vs. Goliath (TV pořad) (2018)

Jako celek skvělé, ale spousta lidí nebyla tak výrazných a neměla tolik potřebné charisma. Co tomu ovšem nechybělo byly emoce .... každý díl někdo musel brečet jako želva.

• 25.11.2018  07:23
    Ano, šéfe! (TV pořad) (2009)

Na počátku stála jedna velká anarchie v gastronomii, na konci už byla osvěta pro polovinu národa. Díky lidem jako je Vaněk a Pohlreich má naše pohostinství alespoň nějakou úroveň a lidé se začali domáhat svých práv.

• 3.11.2018  11:40
    Mafiáni (TV seriál) (2015)

Tak to my se s těmi ekonomickými podvody a pár vraždami nemůžeme se slováky vůbec rovnat - tam se vyhazovaly do vzduchu auta za bílého dne a mafiáni si vyřizovali mezi sebou účty přímo ve špitále. O samotných mafiánech je řečeno příliš málo. Co se týče způsobu výkladu, tak by se jistě našly nějaké výtky, ale tady především hodnotím ten informativní charakter.

• 14.10.2018  15:48

Dostala pecku přímo na vypínač.

• 10.8.2018  12:29

Krásná ukázka toho, jak dokážou Fake News zfanatizovat bandu vidláků. Nejsmutnější na tom všem je, že tohle už není jen námětem pro americké seriály, ale je to součást reality. TOP epizoda. Sedmá řada nemá žádný pomalý rozjezd jak tomu bývalo v minulosti, ale jde se rovnou na věc. a má to grády.

• 9.8.2018  06:48

Další skvělá sezóna, která mapuje aktuální dění ve společnosti - nyní jsou to fake news.

• 3.8.2018  18:14
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Tohle je pro mě kult. Super scénář a hlavně hlášky Petra Nárožného. Zajímalo by mě co všechno bylo ve scénáři a do jaké míry Petr Nárožný improvizoval. Seriál znám nazpaměť, přesto se ho nikdy nedokážu nabažit. Pravidelně sleduju každé léto a příjemně se u něj stále zasměju a odreaguju. Pro mě osobně nejlepší porevoluční seriál.

• 25.7.2018  18:52
    Westworld (TV seriál) (2016)

Musím vyzdvihnout taký skvělý dabing. Po hoooodně dlouhé době sleduji seriál s dabingem a působí to na mne fakt příjemně. Zatím mám za sebou 7 dílů, záhada střídá akci a zatím bez nějakých výtek. To prolínání mezi sci-fi a westernem mě vážně baví.

• 5.3.2018  09:17

Epizoda, díky které dám seriálu ještě šanci a pustím se do druhé série. Kvalita jednotlivých dílů zatím jako na houpačce a převládají spíše smíšené pocity.

• 27.2.2018  19:49

Kdo si počká, ten se dočká ..... takovou řežbu jsem čekal hned od úvodu seriálu. Čekání se vyplatilo a seriál začíná splácet moji důvěru.

• 26.2.2018  10:15

Francouzi dokumenty prostě umí a jednotlivé série Apokalypsa jsou toho jasným důkazem ....

• 21.11.2017  14:07

Smutné a depresivní. Stejně jako dokumenty o delfínech a kosatkách v zajetí.

• 29.9.2017  08:34

Po Zastavte vymírání a Zátoka další dokument, který by měl lidem otevřít oči ohledně zvířat chovaných v zajetí.Začínaje lovem a konče samotným chovem.

• 24.8.2017  05:56
    Žralok versus predátor (TV film) (2017)

Skvělý dokument. Spousta autentických záběrů, na kterých je žralok naopak vyobrazen jako kořist. Vážně jsem nevěděl, že může mít žralok tolik nepřátel. A že žraloky loví i chobotnice, lachtani nebo kosatky je přelomové zjištění .... Po delší době zase zajímavý dokument o žralocích.

• 22.7.2017  09:23
    To nejlepší ze safari (TV seriál) (2017)

Spolu s Bratři ze Safari -> https://www.csfd.cz/film/463187-bratri-ze-safari/komentare/ to nejlepší z dílny NAT GEO WILD

• 27.4.2017  09:56
    Survivor: Millennials vs Gen X (TV pořad) (2016)

Jedna z nejlepsich serii, urcite bych ji zaradil do TOP 5. Neveril bych, ze to jeste nekdy reknu, ale Survivor stale umi prijemne prekvapit. Tato serie menila lidi k nepoznani. Posledni sezony si drzi vysokou kvalitu a jen to dokazuje, ze Survivor jeste neni za zenitem. Je zajimave sledovat, jak se za tech 33 sezon zmenila mentalita hracu a jejich styl hry .... skvela serie.

• 4.3.2017  14:42
    Vzestup a pád El Chapa (TV film) (2016)

O těchto lidech je jedno jaký natočíte dokument, protože vždy to člověk sleduje se zatajeným dechem. Tento dokument je ovšem opravdu TOP. Skvělé autentické záběry a to i přímo ze zásahů mexické elitní jednotky. Opravdu dílo nabité informacemi a myslím, že tak obsáhlý dokument nemá ani sám velký Pablo Escobar.

• 23.2.2017  13:57

Dar Adal to rozjel ve velkem stylu, tato serie jeste bude mit koule!!!

• 15.11.2016  13:31
    Nelítostné království (TV seriál) (2016)

Od 4.12. na Nat Geo Wild

• 8.11.2016  19:49
    Mocné síly planety Země (TV seriál) (2007)

Tohle je to pomyslné Ferrari mezi dokumenty. Perfektně natočeno a ještě lépe vysvětleno. Fakt sem se hodně dozvěděl o naši Zemi.

• 30.10.2016  18:43
    Zmijí královny (TV film) (2016)

Po delší době Nat Geo WILD konečně odvysílal dokument o hadech, který charakterizuje jejich život a chování více do podrobna. Skvělý dokument.

<< předchozí 1 2 3 4 5