Phantasma

Phantasma

Jaroslav V.

okres Břeclav
"Say hello to my little friend!"

Skype: phantasma20

3 body

• 30.9.2016  13:27

Pohádky si příště budu pouštět až před spaním.

• 18.9.2016  07:43
    Ostrov (TV pořad) (2016)

Předem odsouzeno k odpadu a po shlédnutí asi dvaceti minut se tak také stalo.

• 10.7.2016  14:40
    Tábor 14 (2012)

Obsah knihy, který se vešel do necelé hodiny. Oproti knize ale dokument nenabídne kromě rozhovorů s bývalou bachnou KLDR nic nového. proto hodnotím jen 4* , protože jsem zkrátka vše již věděl a čekal jsem víc nových informací. Jinak se jedná ale o velice dobrý dokument a ve své podstatě i jedinečný.

• 1.7.2016  16:41

Specifický mišmaš snů, reality, nenávisti, žárlivosti a představ. Od Lynche jsem zatím viděl jen Lost Highway, takže jsem byl již trochu seznámen s jeho stylem a proto jsem se na Mulholland Drive opravdu pečlivě připravil. Snažil jsem se soustředit na každičký detail a přesto mi spousta věcí unikala. 2 hodiny sledujete film, u kterého si myslíte, že vás nic nemůže překvapit, a posledních 20 minut je takovou jízdou, že už nechápete ani to, co jste chápali na začátku. Naomi Watts byla až nebezpečně sexy :- )

• 29.6.2016  21:53

Béčková záležitost, která těží především z obsazení DiCaprio - Hardy. DiCaprio se konečně dočkal Oscara (a vůbec s tím nemám žádný problém, protože patří do té nejvyšší herecké společnosti, jenže onen Oscar byl v tomto případě spíše z povinnosti). Celá tahle mediální masáž člověka pořádně namlsá, film ale spíše zklame.

• 22.5.2016  17:06

• 8.4.2016  21:38
    Osvobození (1969)

Tak tohle bude stručné. Zajímám se hodně o historii a nepohrdnu ničím (nebo jsem si to do dneška myslel), ale dvěma slovy - super odpad. Ty stupidní dialogy tomu daly korunu. ODPAD non plus ultra .....

• 1.4.2016  17:45
    Chcete být milionářem? (TV pořad) (2016)

Celkem zdařilý comeback. Akorát výběr některých otázek zrovna ne každého potěší. Otázky typu kdo vyhrál superstar, jméno youtubera nebo znělka seriálu Ulice asi zajímají málokoho.

• 26.3.2016  06:58

Co k tomu říct. Tak velké zklamání jsem dlouho nezažil. Postava Batmana nevýrazná, nemastná a neslaná. Postava Batmana je ve scénáři zbytečná asi jako holičství na schodech ke gilotině. Druhou polovinu filmu jsem měl snad pocit, že sleduju pokračování Muže z oceli. Na efekty sice pěkné, ale moc kýčovité. Když tohle člověk srovná s MARVEL, tak tohle je koktejl plný stejných efektů a výbuchů a film to shazuje do jednoho velkého pytle s názvem MAINSTREAM. DC se pouští do maratonu filmů: Untitled Batman Reboot (2017), The Justice League Part One (2017), Wonder Woman (2017), Aquaman (2018), Justice League Part Two (2019) ...... ale já jim nevěřím už teď.

• 19.3.2016  23:09

Hra má masivní marketing, ale tohle na mě zapůsobilo. Tohle mohlo skončit klidně filmem.

• 3.3.2016  19:00
    Americká 60. léta (TV seriál) (2013)

V jednotlivých dílech zazní informace, které zná snad každý, kdo se zajímá alespoň minimálně o historii. V tomto ohledu tedy nic nového. Co bych ale vypíchnul je množství autentických záběrů a záznamů. Člověk se hned lépe vcítí co takového američana ze 60tých let. Navíc je to perfektně chronologicky uspořádané. V šedesátých letech se toho odehrálo mnoho co ovlivnilo svět. Je to jeden z nejlepších dokumentů. Dost to připomíná Olivera Stone a jeho 'Neznámé dějiny Spojených států' , ale s tím rozdílem, že tady zaznívají pouze fakta a podložené věci. Žádné konspirace ani výplody něčí fantazie :-)

• 3.1.2016  17:54

Vraťte mi těch 96 minut života ....

• 8.11.2015  15:21

Pokud mě baví nějaká česká tvorba, je to především tato. I když se obsah filmu může zdát někomu jako klišé, podle mého tyto filmy mají stále co nabídnout českému divákovi, především pak mládeži.

• 12.9.2015  20:29

V díle se představí firma Tesla jako taková, s jakou přišla vizí a v neposlední řadě samotný elektromobil S. Velmi povedený díl. Informacemi nabitý díl .....

• 30.8.2015  09:32
    Přístav (TV seriál) (2015)

Další zoufalý pokus. Ti samí lidi, ty samé kecy. Člověk si připadá, že se dívá pořád na jeden a ten samý seriál už několik let. Ale že zrovna Dejdar bude dělat pro Primu, to jediné bych nečekal. Aspoň jedno překvapení si seriál připravil.

• 2.8.2015  20:12
    Mrazík (1964)

Silvestrovská klasika, kterou jsem viděl snad 15x a doufám, že už nikdy neuvidím. Ale jako malý jsem to měl rád.

• 26.7.2015  20:07
    Delta Force (1986)

pro mě je tohle jeden z průkopníků akčních filmů. V té době to musel být nářez!

• 22.7.2015  19:49

Ale tak, nakonec proč nedat ty 4. Na Šíléném Maxovi se mi vždycky líbily masky a u tohoto dílu to má ještě depresivnější nádech než u Bojovníka silnic. Možná až příliš bojových scén, ale když si to publikum žádá, budiž. Nakonec .... co dnes není mainstream ? Největší psycho byl stejně ten kytarista :-D

• 20.7.2015  14:14
    Prostřeno! (TV pořad) (2010)

Nápad jako takový možná fajn, ale prosím vás, kdo je zvědavý na ty učinkující tam? Tak hloupé lidi televize dlouho neviděla ......

• 10.5.2015  09:29
    Odhalení: případy spiknutí (TV seriál) (2012)

Takové vymývání mozku. Svoje ovečky si pořad určitě najde.

• 14.4.2015  20:18
    Arrow (TV seriál) (2012)

První série nebyla vůbec špatná. Pak to šlo do sraček a je z toho telenovela. Flashbacky připomínají Ztracených a současnost Temného rytíře. Takový seriálový mišmaš, který nepřinesl nic nového ....

• 9.4.2015  09:55

Životopisný film, ze kterého se člověk nedoví ani to málo, co čekal. Korunu tomu tvůrci nasadili tím vymyšleným scénářem, který mě doprovázel celý film. Takový Lone Survivor byl mnohem povedenější - člověk se dokázal vžít do děje. Ten rychlovýcvik mi nepřipadal jako zdárná ukázka toho, jak se člověk stane nejlepším sniperem. Americký sniper na mě působí jako film, který měl informovat širší americkou veřejnost a na krátký čas probudit jejich patriotismus.

• 30.3.2015  17:47
    Tanec s vlky (1990)

Téměř čtyř hodinový maraton (director´s cut.), se skvělou výpravou, kostýmy a hudbou. To vše v nádherné krajině a velmi emotivním příběhu. Film, ve kterém si přijde snad každý divák na své. Prostě ten, který tančí s vlky ......

• 22.3.2015  20:44
    Nezapomenutelní (TV pořad) (2014)

Jako vtipné mi to moc nepřijde, spíš je zajímavé sledovat reakce některých lidí. Pokud vás to chytne někde v parku, tak většina lidí vám ty kapesníčky dá :-)

• 14.2.2015  13:50
    Boj o Moskvu (1985)

Propagandistické žvásty. Co jiného taky čekat od filmu z roku 1985, na kterém se podílely země tehdejšího SSSR. Je to ostuda, že film založený na lži (i historické) má takto kladné hodnocení.

• 8.2.2015  18:58
    Hrajeme s Alim (TV pořad) (2015)

Pořad s tímto názvem už tu jednou byl jako projekt na youtube. Moc dlouho nevydržel. Jak asi může dopadnout tohle? Pokud se dá hovořit o nějakém úspěchu, tak jen díky "hurá akcím" na sociálních sítích.

• 8.2.2015  18:51
    Mariňák (2005)

Moc akce tam není a umělecké dílo z toho taky nebude. Na můj vkus až příliš moc sestříhané scény a nic konkrétního. V mnohém se to podobá Olověné vestě z roku 1987, která ovšem nasadila laťku pořádně vysoko.

• 7.2.2015  16:33
    Applikace (TV pořad) (2014)

Tipy, triky a aplikace pro androidí cetky. Pro trošku znalého má tento pořad přínos 0. Co taky čekat od diletantů, kteří přehlíží BlackBerry OS a raději zmiňují Windows :-D

• 2.2.2015  22:16

Kde se Sheldon Turner vleml (rozuměj vzal), že kopíruje scénář z filmu Fotbal za mřížemi. Od první minuty, jakým způsobem se dostane hlavní postava do vězení až po náturu jednotlivých postav a končí to na chlup stejnými dialogy. Tak to jsme nečekali !!

• 1.2.2015  12:53

Obsahuje i rozhovor s jeho dcerou a bodyguardem.