Ondr4H

Česko

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 10.7.2019  06:30
    Broučci (TV seriál) (1967)

Dle mého názoru jediná verze Broučků, která je nejvíc přátelská k dětem. Zde se nedočkáte ani jedné Chudobky...

• 10.7.2019  06:24

Neuvěřitelně podivný a infantilní příběh uměle naroubovaný do světa Broučků.Nevím co napadlo ČT natočit zrovna tohle, jako druhé pokračování v řadě.Donutil je o několik tříd níž než Hartl z první série.Matně si ale vzpomínám že tehdá prostě Major Troník frčel tak ho cpali všude. Dávám jednu hvězdičku za prostřihy na Broučky, protože ten příběh je celý bizár. Od Loutek, názvu epizod a hlavních postav.Neztrácejte tím čas a rovnou si pusťte třetí sérii.

• 9.7.2019  18:48
    Broučci (TV seriál) (1995)

Nádherný večerníček, kterému snad nelze nic vytknout.Dospělý lidé ho možná svým pojetím ocení více než děti, pro které může být až melancholický.Možná je i dobře že večerníček nebyl zakončen Karafiátovým "happyendem" tzv. všichni umřou.Celkově je tato pasáž obecně opomíjena, verze předešlá ze šedesátých let pro změnu neměla mrtvého Broučka ani jednoho.Nechci znít morbidně, ale doufám že se ještě dočkám verze která nebude soft a ukáže knihu Broučci bez obalu se vším co obsahuje.

• 7.6.2019  15:20

Tak tohle je ukázka všeho co je špatně v dnešním hollywoodu, který už v žádném případě není žádnou zárukou jisté kvality.Film plný nesmyslů, japonců Onoseto a Samoseto, zázračných úniků ze před smrti který je za minutu deset.Film se ani nesnaží ohýbat různé fyzikální zákony, on je přímo láme.Zákony logiky jsou sprosté slovo pro všechny zúčastněné.Svým způsobem je ale nejhorší to s jakým způsobem bylo naloženo s celým světem Jurského Parku, který dal jasně najevo abychom to dobré smazaly a už se zaobíraly jenom tím novým brakem.Film také dává jakýsi špatný vzor pro celé lidstvo, místo toho aby se zabilo 40 klonů dinosaurů, tak se vypustí do přírody.Z toho můžou být nadšení leda tak melouni(Zelení nahoře, rudí uvnitř) .Na druhou stranu co je pro ekosystém 40 dinosaurů v zemi kde má zbraň každý druhý.Ale věřte mi, že v dalším pokračování se zázrakem rozmnoží a uchytí...Protože co, běž do prdele logiko...Jurský svět je taky brak, ale nějak tam to tak netříská po hlavě...

• 29.4.2019  15:16

To bylo těžce blbé, mám rád kobru 11, ale tohle mi přišlo stylem blíž Medicopteru. Momentálně si nevzpomenu jakým stylem se točili epizody kobry kolem roku 2003, ale takový mišung kde nevěděla hlava co dělá ruka si nepamatuji.Úsměvné bylo jak neustále pendlovali z mostu na most, z most do města, z mostu na zem...Člověk by ani netušil co vše se dá dělat na rozestavěném mostu. Ale hlavní dvojka má chemii to jo, ale ti teroristé působili míst jak gumáci a nevěřil jsem jim co že vlastně zamýšlejí. Ty dvě hvězdičky asi za tu demolici...

• 14.4.2019  13:50
    30 případů majora Zemana (TV seriál) (1974)

Přiznám se že tento seriál neodsuzuji jako mnozí a náramně se bavím.Na dobu svého vzniku to působí, jako kdyby to netočili snad ani u nás.Některé epizody by obstály i dnes, bohužel celý seriál kazí politicky vyšponované epizody, které dokáží výsledný dojem zkazit zbytku.Ale je tu jedna otázka, nemůže být takový James Bond považován za protiklad Majorovi Zemanovi?V Bondovi je také politika značně překroucená a svým způsobem je to západní propaganda.Zeman jako policista, co má vše nalevo a u poslouchá více srdce než rozum.A Bond, chladnokrevný vrah co nepřemýšlí a jenom jedná v rámci příkazů?Nevím co je horší, asi nejhorší je když se neustále objevují tendence tento seriál zakázat v zápalu pravdy a lásky a to je daleko horší než myšlenky vyřčené v seriálu.Seriál by měl být volně dostupný, aby si každý na něj udělal vlastní dojem, protože pak nemůže jedna a ani druhá strana manipulovat s veřejným míněním.

• 10.2.2019  17:39
    Muzzikanti (2017)

Solidní bizár, opravdu.Dva roky jsem odolával, ale jelikož bydlím v tej prdeli kde to natáčeli tak jsem se musel podívat.Na tu filmu je špatné vše, podivné střihy který vévodí zrychlovačky, které frčeli tak na začátku tisíciletí.Product placement, který Češi neumí a defakto ten film zkazí dalším generacím.Podivný humor, který snad ani Troška nevymyslí.Jako scénka s nacistou Kohákem který se snese z oblohy zrovna v ten pravý moment mi přišel jak scénka z Tele tele.Z toho filmu jsem si celkově odnesl asi toto: žijí tu pitomci, ti pitomci jenom chlastaj medovici a celé dni si zpívají.To akorát té druhé půlce republiky udělá jenom radost a pak se můžou bít v prsa jak jsem jim opět posrali volby. P.s.:Filmu vévodí velký koncert, ten koncert se stavěl na louce ve Vendryni.Háček je v tom že tam v životě nikdy nic podobného nestálo a stát ani nebude.Koncerty se odehrávají o kousek níž v areálu obce, omšelý areál s patinou ovšem režisérovi to asi nebylo po chuti bych řekl.Prostě nesmíte věřit všemu co je v televizi...

• 31.12.2018  15:16
    Přání k mání (2017)

Na můj vkus moc stupidní, křečovité a amerikanizované...Opravdu jsem to po půlhodině zhnuseně vypnul a nemám ani náladu to sledovat v archivu.

• 31.12.2018  12:14
    Tři bratři (2014)

Čím víc se na to dívám, tím více mi to připadá infantilní, dementní a stupidní.Jelikož letos jsem díky Nově zažil asi pět repríz na všech jejich kanálech, tak jsem si si k tomu vybudoval velikou averzi.Není to ani jako pohádka, ale spíš splácanina tří příběhů doprovázenými těmi nejprostšími popěvkami typu můj-tvůj .První příběh ještě ujde, ale ten zbytek je už nastavovaná kaše a korunu tomu dal myslivec pedofil.Tohle prostě je něco, co sledovat na štědrý den odmítám.A člověku ani moc ke klidu nedává angažovanost v politice a různých soudech klanu Svěráků, takže je odmítám vidět v televizi.Jsou to lidé, kteří koušou do rukou které je krmí...

• 25.12.2018  23:00
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Kouzelník Shito, tak něco úderného na úvod už mám a teď se také i rozepíšu.Vánoční pohádky na ČT1 beru jaké takovou kulisu rozbalování dárků.Dle mého názoru je to něco barevného, hejbacího a dle pravidelnosti nových dílů, i něco na pokračování.Takže nám to musí stačit.Ale co chceme za 135 korun každý měsíc jako výpalného.Mladý Žito evokoval mladého zeleného Stropnického velice nezdravě, že jsem se sám lekl že našel svoji novou trafiku na "hlašičjedinépravdy" televizi .Ta podoba vzhledu, jeho černobílého vidění světa a touze stát se hradním panem i díky tomu že si koupil hrad(Reálný Žito ne filmový).Celou tu anabázi jsem čekal že zařídí nějaké dotace na Biomasu nebo že nainstaluje fotovoltaika na chalupu Bohdalky, u které jsem u té trafice přesvědčen na 100%.Leč nic se naštěstí nepotvrdilo, protože na konci si vzal bílou českou holku a to by Stropnický v životě neudělal.Jsem rád za kulisy álá pohádky 80. let, tenhle čas ve 3D. Akorát na patinu už nestačil rozpočet, takže to působilo uměle a hnusně.Celá pohádka je plná prvoplánových klišé, takže i bez zvuku poznáte kdo je kdo.Je jasné že Bohdalka nebude hrát Terminátora, to dá rozum vážení, ač by jí ta role náramně slušela.Jsem dostával záchvatové stavy z pekla, na které nezbylo z rozpočtu nic.Dva čerti a Polívka v sáčku navrch.Sakra, kde jsou ty časy filmu "S čerty nejsou žerty".Pravda Polívka byl dobrej a divím se že předtím ještě čerta nehrál.Liška byl v retard modu na poloze normal, takže to také šlo přežít.Vilhelmová hrála pěknou dračici, čekal jsem kdy Stropnického zrube někde v kotli. Podtrženo sečteno, není to odpad, odpadové dno mělo číslovku 2017(Fuj to byly hnusné pohádky minulý rok). P.s.:A když chcete vidět jak se dělá pohádka, tak počkejte chvilku.ČT1 vám pustí nestárnoucí klasiku Tři oříšky pro Popelku.Ano můžete porovnat jaké sračky se dnes točí, doslova během chvilky.

• 4.12.2018  11:33
    Linka 112 (TV pořad) (2018)

Tak prima už nekurví jenom naši policii, teď už kurví celé IZS.Nevím proč zrovna tyto profese dostávají tak zahulit ve formě této parodie, jakoby realné zásahy neměli ten správný drajv nebo co.

• 29.11.2018  09:53
    Život ve hvězdách (TV pořad) (2018)

Sonda do duše lidí, kteří by pošli jako první kdyby přišla nějaká velká krize nedejbože válka.

• 12.11.2018  23:19
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Vypnul jsem to když se tyhle dva světácí podivovali nad nokem a párkem xxl.Prostě všudybylové, všemu rozumí, od všeho mají klïče.Čekal jsem když ta tetka toho mamánka začne kojit, to by sedělo k téhle dvojici mocného úderu.Zdenda chybí a to hodně, ten defakto táhl celej ten pořad a povýšoval ho nad běžnou látku primy.Teď jsou tady ti dva a přál bych jim ať se udáví rudým bolševickým NOKEM!

• 1.11.2018  10:04
    O 10 let mladší (TV pořad) (2018)

Prosím vás novo nedělejte z lidí pitomce, u mise nový domov ukazujete stavební zázraky za pět dní.Zde zas scifi lidské, prej že se dá po plastice cvičit a prý za blbý měsíc se dá tolik udělat, zvlášť když je rozřežete hned třetí den.Absolutní hovadina, to by jim ty stehy akorát popraskali. Akvárko je nechutné a celé vyznění pořadu je poplatné konzumní době, které dává umělost nad přirozeností.

• 30.10.2018  11:20
    Specialisté (TV seriál) (2017)

Čekal jsem něco ve stylu Profesionálů, ale je to typická novácká vycpávka programu za pět pade.Občas nerozeznám CSI Angel od těchto ichtylů, tak moc jsou si podobní ve všem.U nás se všechno točí buď kolem vyšetřování nebo kolem lékařů, opravdu nic jiného dnes neumí natočit.Jak kdyby jiné profese v republice nebyly.

• 26.10.2018  17:09
    Poklad z půdy (TV pořad) (2018)

Prima zase jede po všech těch umělých reality show a debilních serialů je tu další umělá realitka.Z toho umělost a nastrojenost jenom číší.U poloviny těch cetek mam pocit že je kupují nové, vsadím se že kdybych pátral na internetu tak je i snad najdu.Poté dávají Ano šéfe a to opravdu působí úplně jinak, je škoda že končí jediná reality show co není točená s komparzem za pět korun a da se na ni dívat bez újmy.

• 31.8.2018  14:26

Po letech ten film zraje jako víno.Surovost, beznaděj v betónové džungli LA.Film jsem viděl 1 a půlkrát.Poprvé s otevřenou hubou a podruhé jsem to nedokoukal jak moc to bylo naturalistické.Na zákládě filmu HEAT defakto vzniklo celé GTA s pořadovým číslem pět, jenže ten vykreslil postavy přecijen v humorném podání s velkým množstvím usměvavých momentů. Film který podobně na mně zapůsobil se jmenuje Drive a paradoxně je to další z balad města andělů.

• 31.8.2018  14:16
    Miami Vice (2006)

Oproti seriálu velice slabý odvar, seriál zbožňuju, ale u tohodle jsem trpěl.V podstatě netuším nějakou památnou scénu, která by mi utkvěla v hlavě.Jenom že se tam hodně souložilo a cestovalo a to je asi tak všechno...

• 30.8.2018  07:28
    Hospoda (TV seriál) (1996)

Tohle je luxus oproti tomu co nás v rámci komediálního žánru krmí dnes napříč všemi českými televizemi.Jasně definované charaktery kterým to věříte.V reáliích, které dnes zanikají i díky různým zákazům a nařízením.

• 13.7.2018  14:51

Přiznám se že jsem doslova probrečel celý film.Každá scéna má v sobě nějaký moment, který hravě pocuchá s emocemi.Nádherná animace, děj jasně daný s vymezenými rolemi.Žádné nešvary novodobých 3D animáků, kteří více než na děti cílí na dospělé různými náznaky. Velice nezávadný animák, který ale může lehce zamávat se slabšími povahami, jako se to stalo mě, ale nelituji.Správný film má vyvolat mnoho emocí.

• 13.6.2018  11:04
    Gremlins (1984)

První Gremlini mi moc nepřirostli k srdci, film je velice nejasný v tom jestli se má jednat o rodinnou komedii, horor nebo parodii.Možná kdyby tyto prvky se nějak tak nenuceně prolínali tak s tím až takovým problém nemám, ale tento díl je vysloveně rozdělen na žánrové části.Myslím si že rodiče v 84. museli být zděšení když na to šli s dětmi, některé scény jsou vysloveně nechutné a sám jsem měl s nimi jako dítě problém. Dvojka už vše zvládá lehce, plno odkazů, plno parodie i sebeparodie.Ta dostane při přehrávání vždy přednost.

• 12.6.2018  04:51
    Gremlins 2 (1990)

Přiznám se, že dvojku jsem jako dítě měl raději než jedničku a hltal jakékoliv opakování v televizích tří zemí.Ubylo hororových scén a přibylo více scén ztřeštěných.Nápad s obsazením futuristického mrakodrapu Gremliny je geniální a lehce připomíná Smrtonosnou past pro dorost.Akorát co jsem vždy přepínal byly scény se Spider Gremlinem.

• 2.6.2018  11:33

Ještě nehodnotím, ale zkuste si název zařízení AKTIP přečíst po zpátku. Náhoda?Nemyslím si!

• 24.5.2018  08:30

Falešně zazpívaná labutí píseň největšího alkoholika českého filmového průmyslu.První film beru za genialitu svého druhu, druhý je už typická pračka se ždímačkou na peníze.Ten film je ukázkou smrtelných křečích, ve kterých je česká kinematografie.Ani se nedivím když všichni čeští herci v čele s Bolkem lítají po rautech neuspěšných kandidátů na prezidenta, či jinak rozdělují společnost, místo toho aby tvořili pro všechny.

• 11.5.2018  07:10

Z Austrálie toho moc k nám tak nechodí, ale to co přijde stojí většinou za to.Šílený Max je případ, kdy s každým zhlédnutím se mi líbí více a více, stále objevuji detaily které mi byly skryty.Všichni herci podali skvělý výkon a nejde ani poznat že tenkrát měli malý rozpočet, úvodní honičku kupříkladu považuji za to nej co jsem viděl kdy ve filmu.Tato série má tak propracované lore v náznacích, že asi nikdy nedočkáme rozuzlení všeho.George Miller Maxe skoro 40 let dávkuje po špetkách, že si říkám že kdyby to měl pod palcem kdokoliv jiný tak bude nejmíň deset dílů s několika spin offy a seriál k tomu navrch.Otázkou je jestli by byly tak kvalitní.

• 9.5.2018  07:51
    Robinsonův ostrov II (TV pořad) (2018)

Měšťáky kteří mají největší vzrůšo nakoupit během svátků vysadí na ostrov ať si tam poradí s celým týmem za zadkem.Celé měsíce hnijí na pláži, semtam zabijou nějaké zvíře, baví se o nesmrtelnosti chrousta a o imunitě jako nějací chronicky nemocní.Nova tuhle látku natáhne na celý kvartál a já jenom vždy žasnu u těch ukázek.

• 8.5.2018  09:41
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

To lepší z našich vašich televizí.Pořad si stále drží nějakou úroveň i díky porotě a moderátorům.Kdysi byla fajn i hvězdná pěchota, ale chápu že není nezbytně nutné si dělat z některých expertů srandu déle než je nutnè. Radši deset sérií superstár než jednu Moje tvář má známý hlas.

• 26.4.2018  20:13

S odstupem času to považuji za kupu hnoje pohánějící Bartertown.Ten film nemá žádnou nosnou myšlenku.Jediná scèna která stojí za to je přelet nad zničeným městem Sydney a ústřední píseň díky Tině Turner a to je docela málo na film ze světa Šíleného Maxe.Max v celém filmu hraje druhé, snad i třetí housle.Je odevzdaný, nepůsobí jako ostřílený preživší Nukleární války.Film táhne Tina Turner a nebýt tam půjdu s hodnocením ještě níž.Max prostě zabloudil do země nezemě a to se mi u filmů kde bežně vypadávají oči z ďůlků zdá nepatřičné.Díky všem svatým za Fury Road, protože ta představa že Max končí tímto by mě hodně zklamala.

• 25.4.2018  07:48
    Štiky (TV pořad) (2018)

Prima prostě jede!Plnou rychlostí do žumpy shnilých hoven...Další veledílo, které zaujme jedině kolotočáře a milovníky kýče.Nenacházím na tomhle nic pozitivního, opravdu zábava rovna roku 2018.Aktéry pořadu(Sakumprásk všechny i kameramana) bych poslal do dolu, udělali by aspoň v životě něco smysluplného.Verdikt, sračka májová!

• 22.4.2018  08:16
    Ronin (1998)

Za tu nebetyčnou nudu hrající si na něco s přesahem občas přetnuté honičkou.Co mě na filmu asi nejvíc vadilo bylo to zbytečné násilí a neustálé umírání civilistů.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6