Nedotknutelní (2011)

Tak emocionální zážitek jsem naposledy měla při sledování prokletého ostrova.

Trhliny (2009)

Eva Green je vážně velmi charismatická, talentovaná a úctyhodná herečka, která ať hraje kde hraje, stojí to za to. Čekala jsem nějaký drastický závěr, ale tohle by mě tedy nikdy nenapadlo. Eva se své role ujala skvěle a co si budeme povídat, všechny ostatní herecké výkony zůstaly v Evině stínu. Nemám co dodat, film nenudí a graduje. 5*

Camelot (2011) (seriál)

Po shlédnutí prvních dvou dílů jsem si myslela to samé, co většina tady. Tento seriál jsem považovala za absolutní brak, který je odsouzen zůstat ve stínu slavné hry o trůny. Později jsem však změnila názor, ve stínu sice zůstal Camelot i nadále, ale už se mi začíná víc a víc líbit. Zvykla jsem si na mocného ,,Krále" Artuše a seriál mě začíná vtahovat. Proto mi hodnocení jako odpad! přijde nevhodné a Camelot by si dle mého názoru zasloužil minimálně tři hvězdy. 4*

Sněhurka a lovec (2012)

Mně se to teda líbilo a to dost. Strašně mě překvapil Rupert Sanders svojí tvořivostí připomínající Tima Butrona. Je pravda, že je to strašně předvídatelné, ale díky vážně skvělým hereckým výkonům, kostýmům, hlavně efektům a atmosféře celého filmu tato myšlenka upadá do zapomnění. Jediné, co mě překvapilo ( a už to tady bylo řečeno) je vztah lovce a Sněhurky, který je .. no jak to říci..nijaký ? nezáživný ? ......zkrátka je nedostačující vzhledem k tomu, že na jejich vztahu stojí celý název filmu. Charlize Thenor je jako zlá královna prostě okouzlující a líbí se mi, že to není taková ta sladká disneyovská pohádka, ale jsou tu i prvky tvrdšího zacházení a jednání a to tomu podle mě dodává tu skvělou formu. Já nemám co vytknout. 5*

Drive (2011)

Když jsem viděla ten titul ,,131. nejoblíbenější film" a hodnocení téměř všech uživatelů myslela jsem si, že to musí být prostě úžasnej film. Nevím proč, ale mně se vůbec nelíbil. Přišlo mi to strašně nudné a prakticky o ničem, nelíbila se mi ani hudba ani výběr herců kromě Ryana. Ta zápletka je pro mě tak strašně nehezká a celkově to na mě působilo nehezky..To jak Ryan téměř celý film nemluví mi přišlo deprimující a nudné zároveň. Mrzí mě tedy mé hodnocení, ale takový z toho mám dojem. 2*

Dům snů (2011)

Mám prostě strašně moc ráda tyhle mysteriózní dramata jako Počátek, nezvaná nebo Shutter Island, kde se z hlavního hrdiny stane psychopat, který žije v iluzi, kde má supr čupr rodinku. Tenhle snímek je něco hodně podobného, tady je však psychopat ještě ke všemu vrahem. Na konci se ale objeví fakt, že psychopat vrahem není a je to na něj tak trochu ušité od žárlivého blbečka od naproti. K dokonalosti tomu však chybí pečlivější propracování děje. U Shutter Islandu se mi strašně moc líbilo to, že jsme až do poslední půl hodinky filmu žili v tom, že hlavní hrdina je fakt hlavní HRDINA , ale tady zlom přichází už v půlce filmu, takže se tak trochu dá předpokládat, co se stane. Takže proto strhávám hvězdu. Nicméně za zmínku stojí skvělá hudba a myslím si, že film stojí za to shlédnout. 4*

Navždy spolu (2012)

Jádro příběhu je skvělé, ten srdceryvný příběh o tom, jak manželka ztratí paměť a snaží si najít cestu zpět ke svému údajnému manželovi a ještě je to dle pravdivé události. Horší už však je to provedení. Channing Tatum od té doby, co poprvé nejvíce zářil ve snímku Let's dance značně ,,vyčíchnul" a jak to říct, chybí mu takový ten sex apeal, který dříve míval daleko větší. A abych byla naprosto upřímná, tak já jsem tu obrovskou lásku, která hory přenáší Paige a Leovi ale vůbec nevěřila. Příběh je tak divně hekticky zpracován, no prostě nijak extra se mi to nelíbilo a tak jsem se na to těšila! 3*

Železná lady (2011)

Mě osobně se snímek železná lady líbil velmi už jen pro to, jaký obdiv a úctu k Margaret chovám. Myslím si, že lepší představitelka než-li Meryl Streep pro tuto roli zvolena být nemohla. Je to skvělá herečka, která skvěle vystihuje navenek nekompromisní ,,Železnou lady" a uvnitř milující matku a manželku, která to nemá zrovna lehké. Na toto životopisné drama jsem byla zvědavá už jen proto, že spolupráce Phyllidy Lloyd a Meryl Streep nyní musela být zcela jiná než-li ve snímku Mamma Mia! , který byl laděn komediálně. Také se mi velmi líbil ten efekt vzpomínkového vyprávění. No zakončila bych to tím, že se jedná o ucházející snímek o obdivuhodné osobnosti s obdivuhodnou herečkou v hlavní roli. 3*

Elitní zabijáci (2011)

Vážně mám ráda akční filmy a když jsem viděla to duo Statham-De Niro, bylo mi jasné, že to bude prostě pecka a taky jsem se dočkala. Akcí narvaná pecička, skvělí herci, ucházející práce kamery a hlavně-skvěle zvolená hudba. Co na to říct,zkrátka radost shlédnout. 4*

Hlavně nezávazně (2011)

Tahle role prostě absolutně Natalie Portman nesedla a to kazí celý film. Mezi ní a Ashtonem nefunguje žádná chemie a působí to velmi křečovitě. 2*