kecka007

kecka007


1 bod

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

 • poster

  Futurama (TV seriál) (1999)

 • poster

  Tudorovci (TV seriál) (2007)

  Skvělý seriál. Zejména první dvě řady kde hraje Natalie Dormer. Role Anny Boleynové jí sedla vážně skvěle a tak dobrý herecký výkon jsem už dlouho neviděla Anna je již dlouhou doboru pro mě symbol neskutečné osobnosti.Její odvaha,nepoddajnost a charakter a to,že porodila nejvýznamější vládkyni Anglie je prostě ohromující. 3 série ujde,možná že je to tím,že jsem zaujatá proti Janě Seymourové,která pro mě byla jen taková puťka,která to se svou andělskou tváří umí s králem až moc dobře.A Anna Klévská,no mohli ji lépe zpracovat,lépe ukázat její skutečný charakter a přizpůsobit jí skutečnému nehezkému vzhledu jež měla. Přijde mi totiž vskutku divné,když Jindrřich nadává na to ,jak je Joss Stone strašně ošklivá,což vůbec není pravda ,ani trochu totiž nevypadá jako odporná němka s jizvenou tváří po neštovicích. 4 série byla nic moc.Postava Kateřiny Howardové mi byla ze srdce nepříjemná,i přes to,že byla Anninou sestřenicí.A není to herečkou,řídím se podle skutečné postavy.Jistě,byla mladá ale byla i přes to absolutně bez charakteru. no ale pak přišla Kateřina Parrová.:) skvělé zpracování téhle postavy.Byla to velice moudrá žena,se kterou musel sympatizovat snad každý kdo tento seriál viděl.Jonathan Rhys Meyers také zvládl svojí roli perfektně i když podoba mezi ním a Jindřichem VIII moc není. Na druhou stranu kdo by se na to díval,kdyby tam dali zrzavýho,tlustýho dědka že.:) Henry Cavill se chopil své úlohy také skvěle a dívá se na něj moc dobře. Je to vhodné i pro nepříznivce dějepisu jelikož zas tak moc těch nudných pasaží o politickém hnutí atd. atd. tu není. I když je to místy zkreslený a nepřesný seriál dávám 5* už jen za ty dokonale okouzlující kostýmy.

 • poster

  Borgia (TV seriál) (2011)

 • poster

  Griffinovi (TV seriál) (1999)

  Dobře provedená kopie Simpsonových. Ale co si budeme vyprávět Simpsonovi jsou prostě špička a myslím že se jim nic podobýho nevyrovná.:) každopádně Stewie je prostě borec s těma nejlepšíma hláškama a já ho doslova žeru.

 • poster

  Kriminálka Miami (TV seriál) (2002)

  no jó Horacio je prostě borec. Převážně všechny díly jsou skvělé a mě to prostě baví.5*

 • poster

  Kriminálka Las Vegas (TV seriál) (2000)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

 • poster

  Kriminálka New York (TV seriál) (2004)

 • poster

  Anatomie lži (TV seriál) (2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace