Válečná generace (2013) (seriál) odpad!

Smutné, že tenhle seriál má 90%, přestože se jedná o denialistickou německou propagandu, kde se předstírá, že vlastně Wehrmacht nebo aspoň velká část jeho vojáků zvěrstva nepáchal, nevěděl o nich a nebo se jim dokonce snažil bránit. Lež. Drtivá většina "obyčejných vojáků" Wehrmachtu, Luftwaffe a dokonce i běžné německé policie zvěrstva páchala při každé příležitosti a s chutí (dokonce za to ani nebyli trestáni, protože po válce se vyhnuli trestům lhaním, že by potrestáni byli (Befehlnotstand). Tento odporný "Mýtus o čistém Wehrmachtu" si Němci vymysleli po válce, aby vše hodili na Hitlera, ostatní vysoce postavené nacisty a SS. Realita je zcela opačná, na Holokaustu i dalších zvěrstvech se podíleli prakticky všichni. Přečtěte si například knihu Černá zem od Timothyho Snydera, tam jsou dopisy, které posílali z fronty domů, jak například trénovali střelbu vyhazováním židovských nemluvňat do vzduchu a rozstřelováním jich vejpůl. Nebo knihu Vojáci: Protokoly o boji, zabíjení a umírání, o tom, co se Spojenci dozvěděli odposlechy válečných zajatců. Od Němců je odporné, že takhle lžou o vlastní historii, tolik k "denacifikaci" a "ukázkové vyrovnání se s minulostí".

ONEMANSHOW: The Movie (2023) odpad!

I'm doing my part. P.S To se zase bude Kazma posmívat, jak "všechny zase převezl".

Neporazitelný (2021) (seriál)

Vzhledem k tomu, jak se bude seriál ubírat, pokud se tedy neodchýlí od komiksu, se jedná o další stupidní, naivní slint o tom, že vlastně můžete brutálně zmasakrovat desetitisíce lidí, málem zabít vlastního syna a být věrný genocidní říši, hlavně když pak řeknete, že jste si to rozmysleli a že už jste v pohodě, to je pak vše odpuštěno :D. Už fakt jen chybělo, aby Omniman řekl, že to vlastně byl jen prank. Něco jako by nacisté v Norimberku řekli něco ve smyslu "Tak sorry, no" a byli osvobozeni. Tuhle zvrácenou příběhovou mechaniku dost zpopularizovaly hlavně Star Wars, kde si to Vader rozmyslel doslova na posledních pár minut, ale i to stačilo, aby mu byly odpuštěny jeho strašlivé zločiny a dokonce získal nesmrtelnost jako force ghost, tím tomu Lucas fakt nasadil korunu.

H2O: Stačí přidat vodu (2006) (seriál)

Chci jen zmínit, že jsem tento seriál nevyhledával, v době jeho vzniku jsem jej vůbec nezaregistroval a sledoval jsem ho jen proto, že k němu Agraelus na svých streamech dával velice duchapřítomný komentář, tak jsem se chtěl zasmát.

Klub rváčů (1999)

První pravidlo: Lidé se dají snadno zmanipulovat, zvláště když to jsou slaboši. Druhé pravidlo: Šílenci jsou mnohdy mistři manipulace.

V jako Vendeta (2005)

No nevím nevím, film o vyšinutém vrahounovi, jež uctívá jiného vyšinutého vrahouna a snaží se svrhnout "zlou" vládu tím, že vraždí, kam přijde. A ještě se v něm spousta lidí vidí (Anonymous). Lidi jsou fakt divní. Doopravdy to nechápu, přiznám se.

Happy Tree Friends (2006) (seriál)

No co, trocha té nevinné brutality ještě nikdy nikoho nezabila.

VALL-I (2008)

Still better lovestory than Twilight.