RemusL

student

Skype: jara.111

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 1.2.2014  15:44

Jak už je zřejmě pravidlem, každé pokračování, nebo chcete-li ,,dvojka" bývá akčnější, energičtější, ,,nabušenější" a celkově tak nějak roztaženější a větší. A není tomu jinak ani u druhého Sherlocka. Oproti mírně komornějšímu prvnímu dílu, kde si Ritchie vystačil "pouze" s Londýnem devatenáctého století a rozestavěným Tower Bridge, kam umístil rozhodující finále, zde již naši hlavní hrdinové cestují, a myslím, že především v tom je vidět ona rozšířenost, vystřídá se zde asi pět různých zemí, od starého známého Londýna až po vygradované velké finále u Reichenbašských vodopádů. Velkým plus je zde využívání již osvědčených prvků z prvního dílu, které opět výborně pasují do celého děje, navíc zde si Guy ještě více pohrál se zpomalenými záběry, což je patrné především při lesním útěku, což je scéna bezpochyby pečlivě vypiplaná a vymazlená. Herecké duo Downey+Law funguje opět dokonale, chemie a souhra fungující mezi touto dvojicí je jednoduše famosní, dozajista pomohlo přidání nových postav, především tedy na záporné straně( Harrisův ďábelský génius Moriarty, popřípadě P. Anderson jako ostrostřelec Sebastian Moran). Vychvalování Zimmerovy hudby by bylo už jen opakování známých faktů. A ač se může zdát, že konec je až příliš překombinovaný, já nevidím žádný velký problém, jedná se přece o zábavný, akční a hlavně chytrý blockbuster, který si s chutí dám ještě několikrát.

• 29.11.2013  22:42
    Štvanci (1979)

Plný počet hvězdiček dávám za celý film, nikoliv pouze za výkon jednoho, již často zde zmíněného herce :), a ačkoli dějově nám ,,The Passage" nic moc nového nepřináší, ale rozhodně zaujme propracovanými charaktery postav, dobře zvolenou krajinou, nebo také zajímavou hudbou. Mnoho scén dozajista zkultovnělo, a právem, mě navíc zaujal i onen do jisté míry "psycho" konec, i když mezi těmi opravdu "TOP" scénami, dá-li se to takto říci jednoznačně kralují ty s Malcolmem McDowellem,ano i já ho zkrátka musím zmínit :), který si( omluva Anthony Quinnovi ) krade celý film pro sebe a před jehož maniakálním, brutálním gestapákem von Berkowem by musel zasalutovat a smeknout i Hans Landa. Když už jsem u toho, říkám si, zda Quentin čerpal inspiraci právě zde. Myslím ,že nejsem daleko od pravdy...

• 5.5.2013  22:26

Jednoduchý děj, přímočarý scénář to jsou charakteristiky nejen tohoto filmu, ale literárního stylu Franka Millera, autora komiksové předlohy. Určitě chápu, že na ,,300" se bude pohlížet různě, zapojení fantasy prvků nemusí každému sednout, ale já se bavil a myslím, že Zack Snyder se rozhodně nemá za co stydět.

• 5.5.2013  19:34

Shrnu to velmi stručně: ,,Pro hrst dolarů 2".

• 14.4.2013  20:38
    Samotář (1987)

Další Belmondova role drsného, nekonformního policisty, který se při vyšetřování nezastaví před ničím. Takový typ filmů já doopravdy můžu a Jean-Paul Belmondo je navíc vždy ohromný sympaťák a charisma z něj jen čiší. A když navíc sem tam utrousí nějakou trefnou hlášku, nemůžu hodnotit méně než 80%.

• 14.4.2013  20:35

Absolutní špička, jak mezi filmy legendárního komika Pierra Richarda, tak mezi všemi francouzskými špionážními komediemi.

• 3.3.2013  00:12
    Královská kobra (1999)

Nevědět, že režisérem v tomto případě není Uwe Boll, myslel bych si to.

• 3.3.2013  00:04

Po skvělém ,,Django Unchined" jsem se konečně dostal i k dalšímu očekávanému letošnímu filmu a zatímco u Djanga jsem o 5* nepochyboval ani na moment, zde jsem těžce zklamán. Chápu, že se od filmu možná očekávalo příliš a že druhé ,,L,A Confidential" už zřejmě nikdy nevznikne a po prvních hodnoceních jsem si říkal, že v hodnocení budu mírný, co to půjde. Ale že namísto vypravěčské gangsterky ve stylu mistra oboru Scorseseho, potažmo DePalmy se mi dostane pouze tupého akčního výplachu, to Fleischerovi neodpustím. Ono to všechno na povrch vypadá úhledně, elegantně a dobře, cigarety, Thompsony, kabáty a klobouky, to je vše, co má gangsterka mít. Retro prostředí L.A padesátých let jen přidává a jako hlavní záporák mafiánská legenda Mickey Cohen, proč ne? Jenže to by toto všechno nesmělo jít do kytek na úkor příšerně jednoduchého scénáře, neschopnosti důkladně charakterizovat postavy a všudypřítomného patosu a klišé( např. Mickey vs O´Mara). Herce nebudu zmiňovat, nikdo nevyčnívá, ani nezklame, snad pouze Sean Penn,v tomto případě můžeme s klidem mmluvit o ,,přehrávání na druhou". Na druhou stranu nemůžu říct, že by ,,Gangster Squad" nebyl zábavný, nebo snad že byl nudný, ne, to určitě ne.Světlé momenty se najdou, u pár scén jsem si už začínal myslet, že se to celé přece jenom změní. Akční scény OK, nějaké ty zábavné repliky v pořádku( Goslingovy převládají). Většinou však i ty přicházejí vniveč na úkor těch trapných a klišé s velkým K( We´re goin´to war, Los Angeles is my fuckin´destiny=facepalm). Bavil jsem se obstojně, ale jak jsem řekl, zklamání z neproměněné šance natočit výborné mafiánské drama převládá. Po delším přemýšlení měním ze 4 na 3,5*.

• 3.2.2013  20:06

Tak se nám Quentin opět vrátil a vidím, že na začátek tohoto roku budu vzpomínat ještě hodně dlouho. Já jen těžko nacházím slova, tahle návštěva kina byl pro mě jednoznačně nejlepší filmový zážitek za poslední rok. I kdybych nevěděl, že za ,,Djangem" stojí Quentin Tarantino, už během pár scén bych začínal tušit, po celý průběh filmu bych si byl téměř jistý a na konci už bych nepochyboval. Po Druhé světové válce si tedy mistr Tarantino "vzal na paškál" i western a pokud někdo čekal čistokrevný Leoneovský western, pak se šeredně pletl. Ale to vše myslím v dobrém slova smyslu-jako poctu všem slavným westernům bych totiž ,,Django Unchained" hodnotil na jedničku s hvězdičkou. Najdete tu i pár starých známých klišé, které nádherně zapadají a tvoří dohromady se vším ostatním opět trochu složitou, avšak ve výsledku téměř bezchybnou mozaiku. Opět jsem si neskutečně užíval hudbu, která pasovala ke každému okamžiku a úvodní soundtrack nemá chybu, opět jsem žasl nad hereckým koncertem virtuose Christopha Waltze, jenž zde opět táhne celý příběh a páni akademici by podle mě už měli mít jasno a opět jsem se pobavil v tom nefalšovaném pravém Tarantinovském duchu, ten jeho někdy až moc černý( oops) humor zkrátka chytne a nepustí a předpokládám, že některé hlášky a scény zase zkultovní-např již často zmiňovaná KKK scéna, která Vás jen utvrdí v tom, jak Quentin ovládá své řemeslo skvěle, a že je radost vidět ho, jak se vyřádí naplno. A tím se dostávám ke konci, který bych jeho strukturou přirovnal k pořádně syrovému a krvavému steaku, tohle si může dovolit opravdu jen někdo, kdo už má ve filmařině dost za sebou a ví, že to znovu nadchne miliony lidí. Škoda jen té vskuvky( ale co, alespoň je v ní QT) a pár scén, u kterých už jsem i já trochu mírně rozpačitě kroutil hlavou a hlavně jedné scény, která sem pasuje, ne že ne, ale...- no co, bez spoilerů, tohle se zkrátka musí vidět, pokud bych někomu mohl doporučit, na co dnes jít do kina, mám jasnou volbu. Pro mě se jedná o druhý nejlepší Tarantinův kousek. ,,Django" by ukořistil první příčku, kdyby pár let dříve nevznikli ,,Inglourious Basterds". Doufám, že akademici pro jednou zase zvolí správně. 95%

• 20.1.2013  00:12

Co dodat? Poirot, stejně ,jako tato detektivka je geniální.

• 19.1.2013  19:00

No, myslel jsem si, že srovnávání s MacDonaghovými ,,Bruggami" se vyhnu, ale ono to bez toho asi nepůjde. Bruggy byly o o něco sentimentálnější, zaměřenější na lidské vlastnosti a city a také trochu komornější. Zde se jedná o zábavnou, vcelku rychle ubíhající krimi hříčku, s dávkou černějšího humoru, který nechyběl ani v již zmíněném předešlém snímku. Co se týče obsazení, nemá chybu, Colin Farrell si znovu vyzkoušel roli chlápka, trpícího takovou menší vnitřní krizí( zde jsou to porblémy s alkoholem), Sam Rockwell je zde za prostořekého zlodějíčka, který celý film táhne a oživuje, Woody Harrelson má do druhého Harryho Waterse daleko, ale role strohého mafiánského bosse, který má zájem jen o dvě věci:svého psa a pistoli, ta mu sedla jako ulitá.A Christopher Walken, už trochu veterán, zde ,mi však dokázal, že ještě určitě má na velké role. Je zde určitá míra nelogičnosti a při pár scénách jsem se i trochu divil, jak někteří zúčastněné jednají a hlavně nevím, zda ten kontrast humoru a vážnosti je vyvážen optimálně, ale ve výsledku mi to stále na těch pět(i když slabých) hvězdiček vychází.

• 18.1.2013  20:54
    Joe Kidd (1972)

Trochu netradiční, ale přesto hodně nadprůměrný western, Clint je zde trochu jiný, ale výborné hlášky zde nechybí a parta záporáků kolem Roberta Duvalla nemá chybu. John Sturges westerny opravdu uměl.

• 18.1.2013  20:52
    Invaze žraloků (TV film) (2008)

Já se musím jen smát...ale je to takový ten smích..no vždyť víte. Párádní odpadová záležitost. 0%

• 18.1.2013  20:50

Bezkonkurenčně nejlepší zpracování slavného románu Alexandra Dumase. Lesterova režie je vynikající, hudba vhodná a zábava se střídá s precizně natočenými šermýřskými souboji. Hlavně ten závěrečný stál za to. Christopher Lee je nejlepší Rochefort!

• 18.1.2013  20:44

Středozemě je zpět a znovu pod taktovkou již osvědčeného Petera Jacksona, jenž mi znovu dokázal, že v sekci fantasy žánru je to neochvějný král, pod nímž se asi trůn jen tak nezachvěje. Hned na úvod si však musím rýpnout do zdejších ,,předních uživatelů" a jejich tří hvězdičkových hodnocení. Já opravdu nevím, co víc bych ke spokojenosti potřeboval.Opět skvělé efekty, neuvěřitelné masky a triky, jakmile poprvé zazní hudba, provázející nás celým filmem, já hned věděl, že se musím připravit na další parádní fantasy jízdu, jakou jsem neviděl od shlédnutí posledního filmu předchozí slavnější trilogie.Peter Jackson je ve Středozemi stejně doma jako všichni účastníci tohoto vzrušujícího dobrodružství, jenž opět nepostrádá akci, některé již dobře známé postavy, Ian McKellen je již navždy jediný pravý Gandalf, jedinou vadou je, že kromě něj si divák asi nenajde jinou postavu, se kterou by se mohl ztotožnit. Jisté režisérovy přidané nápady(Bílý skřet) rozhodně nejsou na škodu, humor zde také nechybí, záběry na úchvatnou krajinu Středozemě famosní a odkazy na LOTR trilogii? Ty zde byly snad nutností, připomenout nám některé události rozhodně není na škodu. Nemohu se dočkat dalších dvou pokračování, výprava do světa Pána P-...ehm, pardon..-Hobita se zdařila na plných sto procent a já jsem nalezl dalšího kandidáta na nejlepší film roku 2012. Fantastické. 100%

• 18.1.2013  20:31
    Iron Man (2008)

O kus lepší než druhý díl, je třeba hodně, ale vážně hodně vychválit herecké obsazení, výborný záporák Bridges s takovou trochu větší lysinou a plnovousem, nádherná Gvyneth Paltrow jako asistentka toho nejnabubřelejšího, nejodvázanějšího a nejzábavnějšího superhrdiny-miliardáře, jehož si střihl zde neuvěřitelný Downey. Výborná popcornová zábava, já se bavil výborně.

• 18.1.2013  20:25
    Spojenec (2006)

Velmi elegantně a vkusně natočený thriller, to se musí uznat. Tenhle film má prostě něco, co vás nepustí od obrazovky, těžko říct, takové skryté a záhadné kouzlo, stejně záhadné jako je ta promyšlená a do posledního detailu vypilovaná bankovní loupež, jenž je tou nejrafinovanější od dob Belmondovy ,,Bezva Finty." Skvělé herecké obsazení, vyjednavač-detektiv Washington, neuvěřitelně charismatický a vychytralý Owen(už nepochybuji o tom, že zkrátka hrát umí), jemuž role vůdce lupičů sedla náramně. Výborná hudba je jen velké plus. Opravdu vynikající thriller, který mohu každému doporučit.

• 18.1.2013  20:17

Na jednu stranu dobrý krimi thriller s vcelku ucházející politickou zápletkou, na stranu druhou se nemohu zbavit pocitu, jako bych právě viděl takový..typický.. no béčkový akční film. Hodně zde přidává takový osobní souboj mezi postavami Stathama a Owena, co se týče DeNira, jeho role je spíše symboličtější, avšak potěší. Já se nakonec nebojím přidat i jednu hvězdičku navíc, jelikož herectví Clivea Owena se mi zamlouvá čím dál tím více. Stojí za zhlédnutí.-75%

• 18.1.2013  20:11

Jeden z mých očekávaných filmů. No a nejsem zklamán, ani trochu. S ,,Gran Torinem", nebo např. ,,Million Dollar Baby" se toto sportovní drama srovnávat nedá, tyto dva skvosty jsou zkrátka kvalitativně někde jinde. Ale to neznamená, že by se v tomto případě nejednalo o velmi dobrý snímek, i když téma, tedy baseball je pro neamerického diváka jistě poněkud zvláštní, mně samotnému tato hra zůstane asi navždy zapovězena a nepochopena. Ale hledání baseballových talentů je naštěstí v rozumné míře vyváženo scénami o vztahu otce a dcery, jenž je z mnoha důvodů někdy problémový. Vložky typu lovestory mezi Amy Adams a Justinem Timberlakem bych však úplně vypustil, nepovažuju je zde úplně za nutné, Timberlakova postava je celkově trochu.. ,,vypustitelná". O výkonu Clinta Eastwooda, velikána a legendy filmu se snad nemusím šířit, jen samé superlativy. Trochu komediálnosti a humoru zde najdetre, ale je to drtivě válcováno pocitem loučení, ať už s vysloužilým baseballovým scoutem, nebo jeho představitelem, už zřejmě nadobro odcházejícím do filmovéého důchodu. A odchází do něj s velkou ctí, díky za vše, Clinte a rozhodně by nevadilo, kdyby jsi se ještě vrátil. Já bych byl pro. Už jen za to, že jde o poslední film Clinta musím přidat jednu hvězdu navíc. 4,5.

• 18.1.2013  19:59

Al Pacino už pro mě navždy zůstane spojen s rolemi gangsterů jako Tony Montana nebo právě Carlito Brigante.. Jeho opět skvělý výkon plu brilantní DePalmova režie dělají z této gangsterky vskutku výborné kriminální drama. Srovnání se ,,Scarfacem"? No..rozhodoval bych se hodně dlouho....sám zatím nevím. 90%

• 6.12.2012  07:12
    Skyfall (2012)

Dlouho jsem se po skončení této již třiadvacáté bondovky rozmýšlel nad svým hodnocením. A ač se to někomu může zdát divné(velké množství lidí tu mluví o nejlepší bondovce všech dob), já jsem z prozatím nejnovějšího filmu této slavné akční špionážní série, jenž trvá již úctyhodných 50 let, zase tak odvázaný nebyl. Nemohu ani v nejmenším říct, že bych se u ,,Skyfall" nudil, nebo že by to snad dokonce byl špatný film, který by dělal bondovské sérii špatné jméno, to v žádném případě. Když to vezmu po pořádku, začátek byl jasně v duchu dvou předešlých filmů(,,Casino Royale", ,,Quantum of Solace"), honička, sem tam padne nějaký ten úder do obličeje a já nemohl nic vytknout. Jenže jakmile se začneme propracovávat dějem a postupovat do nitra příběhu, zjistíme, že až do poloviny filmu nemá v podstatě nic co nového nebo zajímavého nabídnout.Po vizuální stránce skvělé(viz. Shanghai), po stránce dějové vcelku vleklé.A toto tempo si tedy Bond drží celou jednu hodinu.Jenže vše se rezolutně změní s nástupem jednoho z nejlepších filmových záporáků všech dob, šíleného, slizského a přitom elegantního "Jokera" Bardema, jenž naprosto zazářil a přiněsl do tohoto pomalejšího příběhu oživení a dal mu konečně nový směr. Pokuýd bych měl zmínit herce, nemůžu si stěžovat, Daniel Craig jako legendární britský agent obstál a já už si na něj konečně zvykl, Javier Bardem jak jsem řekl, nejlepší bondovský záporák, Ralph "Waters" Fiennes v menší roli, ale přesto si našel prostor a scény, jak diváka potěšit a co se týče Judi Dench, bez výhrad.Až do konce si potom Mendesův ,,Skyfall" drží obstojnou atmosféru a tak jediným problémem(větším) je přehnaně dlouhá stopáž. Škoda té první poloviny a občasného natahování a mírné nelogičnosti u jedné scény(Bardem a jeho dva pomocníci vystřílí téměř celou síň, ve které zasedá tajná služba+ministryně (?))ale i tuto mírnou přikreslenost jsem ochotný připustit, protože jsem si ji užil. Celkově mírné zklamání, ale určitě ne ostuda. 3koda, viděl bych to tak na 4,5 hvězdy,v tomto případě cca.80%.

• 3.11.2012  01:26

Zajímavý western od Clinta Eastwooda, který je v tomto žánru již legendou a já na něj nadám dopustit. Více se zde sází na dialogy, než na akci, ale nějaké přestřelkové scény se samozřejmě vyskytují. Příběh je zde trochu jiný, než u ostatních westernů, místy zabíhá až do mysteriózního žánru a navíc je zde zajímavá pointa, na kterou divák dostane nejasnou odpověď až na úplném konci. Clint jako obvykle se svým stálým výrazem, který mě znovu dostal a já ho prohlašuji za nejlepšího představitele westernových hrdinů všech dob, bez debat.

• 3.11.2012  01:20
    U mě dobrý (2008)

Já jsem si u této Hřebejkovy komedie skvěle oddychl a k tomu se mi navíc dostaly velké porce zábavy a humoru, takže si nemůžu stěžovat. Musím zde uvést, že dle mého osobního mínění patří Jan Hřebejk mezi špičku českých režisérů, ať už dramaty, nebo jako zde, komediemi. A Bolek Polívka zde zahrál velmi dobře. Nejzajímavější je pro diváka jistě druhá polovina této komedie, ta první je trochu rozjezdová a vleklá. Celkově dost nadprůměrná komedie.

• 3.11.2012  01:09

Asi nejpodivnější sci-fi, které znám. Stanley Kubrick zde předvedl velmi zvláštní a také velmi kreativní sci-fi příběh, na který je potřeba dozajista hodně trpělivosti, kterou se přiznám, jsem místy ztrácel, střídají se zde poutavé a dobře koukatelné části, mluvím tedy hlavně části s počítačem HALL je zrežírovaná na výbornou a diváka zaujmout musí, ale zároveň jsou zde i party, ve kterých si myslím, že by se mohlo pár věcí pozměnit. Souhra obrazů a nádherné hudby je fantastická, ale když už ji sledujete pátou minutu za sebou, tak vás začne pomalu, ale jistě trochu nudit(je mi trochu stydno za tento výraz, ale jiný mě bohužel nenapadá).Navíc je zde asi nejnepředstavitelnější závěr, který já sám dost dobře nechápu, ale uvidíme, až si třeba toto sci-fi, na které mají lidé rozporuplné názory pustím znovu. Což nevím jistě, kdy bude :).

• 3.11.2012  00:57

Co říct o dalším kousku Davida Lynche? Prvně hlavně tedy: ,,WTF ?" Já..no to je snad další špatný vtip, že tento film má 84%? Vždyť se jedná o další zmatenou skládačku. A to celou dobu jsem si říkal, že se jedná o překvapivě snesitelný Lynchův film, ve kterém je dokonce vše jasné a zapadá to do sebe, atmosféru si ,,Mullholand Drive" dokázal v průběhu vybudovat obstojnou, jak už je u D.L zvykem, hodně temnou, hlavní představitelky hrály velmi solidně a vše tedy běželo slušně, tedy až do posledních 20 minut filmu. Těchto 20 minut totiž následně poslalo celý film absolutně do ......( nechci ve svých komentářích užívat sprostých slov). Tolik vysvětlení, tolik zmatených situací, kdy na každou již zodpovězenou otázku nám režisér přichystá pět dalších jsem snad u nikoho jiného neviděl.Asi se budu muset smířit s tím, že filmy z dílny tohoto režiséra jednoznačně nejsou tím pravým pro mě a že navíc nedávají absolutní smysl. Neberu Davida Lynche jeho fanouškům(mimochodem, smekám před nimi, jestli konce jeho filmů chápou), ale já nemám pro jeho tvorbu pochopení.

• 3.11.2012  00:42

Já mám dobové gangsterky nesmírně v oblibě a proto jsem na ,,Lawless" vyrazil s kamarádem do kina s velkým očekáváním a přáním vidět nový kriminální příběh, který mě zaujme.A výsledek byl špičkový. Nebudu zastírat, že období prohibice, období mafiánů v drahých oblecích a kloboucích, držících v rukou samopal Thompson s drsným výrazem ve tváři to je zkrátka můj žánr a jsem vždy nadšený, když mám možnost vidět další přírůstek do této skupiny filmů. Tento snímek Johna Hillcoata je co se týče příběhu originální, má neskutečnou, v některých scénách až dech beroucí atmosféru a má nabité herecké obsazení, Hardy, Pearce, Oldman...to si nechám líbit. Je těžké vypsat sem své pocity z tohoto dalšího letošního příjemného filmového překvapení, lze pouze užívat superlativů.Toma Hardyho je opravdu radost sledovat, zde celý film táhne hlavně on, Shia LaBeouf, ,,producírující se, jako by byl Al Capone" je zde až druhým v pořadí.Odrovnaný jsem byl z Guy Pearce, jeho libový, ulíznutý a tvrdý záporák Carlie Rakes je bezkonkurenční a Gary Oldman jako taková třešnička na dortu, který si střihne dvě scény, a stejně zaujme, to je již protřelý zkušený pan herec. Další z řady výborných filmů, o jaké letos naštěstí není nouze a co se týče gangsterských kriminálek, troufnu si říci, že jedna z nejlepších vůbec.

• 3.11.2012  00:24
    96 hodin (2008)

Přímočarost a jednoduchost příběhu se mi zamlouvá, není třeba ani nějaká spletitá zápletka, jen stačí mít v obsazení Liama Neesona, který je zde pořádný frajer, místy zmlátí pár albánských pobudů a charisma z něj jen čiší. Je to akční-thriller na oddechnutí, já jsem u něj vydržel po celou a nenudil jsem se, ale na druhou stranu nemůžu říct, že by mě tento Morelův thriller oslovil na plný počet hvězd.K tomu mi zde ještě něco schází. Ale jinak- jsem spokojený.

• 3.11.2012  00:17

Skvělé! Coenovská tvorba mi až zas tak moc neříká, a proto jsem byl dost překvapený, že dvojice, která natočila komedii stylu ,,Big Lebowski", u které jsem jen kroutil hlavou, dokáže natočit velmi zajímavý a rychle plynoucí gangsterský příběh. Průběh filmu má opravdu rychlý spád, čas strávený sledováním ,,Miller´s Crossing" mi uběhl ani nevím jak a nejspíš to bude tím, že jsem jednoduše vnímal každý moment a každý výstup Gabriela Byrneho byl hereckým požitkem,tato role mu sedla. Já nemám co dodat, skvěle strávených 110 minut.

• 3.11.2012  00:09

Dávám nakonec 3*, jelikož dvě poslední povídky stály za to a je jasně vidět rozdíl mezi tvorbou pánů Tarantina a Rodrigueze a mezi prvními dvěma příběhy, které šly téměř mimo mě a místy i dost nudily. Musím však vyzdvihnou herecký výkon Tima Rotha, ten zde opravdu zapracoval a ukázal nám, že má hereckých kvalit na rozdávání. Celkový dojem je tedy půl na půl a tudíž hodnotím průměrným počtem hvězdiček. A ještě jedna věc: V tomhle hotelu jsou všichni do jednoho blázni.

• 23.10.2012  22:32
    Svět plazů a obojživelníků (TV seriál) (2008)

Miluju plazy a tudíž miluju i tento nádherný dokument. Skvěle natočeno, jak jinak-BBC. :)

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8