ER

Fanda hudby a filmu

Facebook: rkprodukce

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 13.4.2019  11:18
    Na mušce (TV seriál) (2018)

Drama/thriller a zapomněli přidat...komedie,byť útrpná. A už vůbec nejde o žádnou epickou hru na kočku a myš,scény typu,kdy se Eve brání "terminátorce" záchodovým štětečkem Vás o tom ihned přesvědčí. Přitom do doby,než se hlavní postavy střetly tváří v tvář to mělo šmrnc,pak jsem měl problém se sžít s následujícím dějem.

• 6.4.2019  22:27
    Viktorie - Série 3 (série) (2019)

I třetí série je nejzajímavější ve vztahu Alberta a Victorie,nicméně se přidává skvělá postava ministra zahraničí. Velmi dobře je zakomponována i rozrůstající se královská rodina a jejich dětské problémy (Bertie se povedl). Tato série mně bavila nejvíce.

• 6.4.2019  22:22
    Viktorie - Série 2 (série) (2017)

S příchodem prince Alberta se povedlo zvýšit dramatičnost seriálu a v druhé sérii strhává pozornost na sebe (skvělý herecký projev) a s tím spojené nejen královské problémy . I ostatní postavy jsou lépe prokresleny.

• 31.3.2019  22:03
    Riverdale (TV seriál) (2017)

Jeden z lepších seriálů, jehož předností je srovnaná kombinace thrilleru,humoru a pohledu na život v malém městečku. I herecky je na tom velmi dobře. A když si všimnete těch parodických fórků "jak z "True Story",tak máte o zábavu vystaráno.

• 28.3.2019  20:01
    Love, Death & Robots (TV seriál) (2019)

Na to, že to jsou kraťasy,tak každá epizoda dokáže zaujmout,pobavit nebo přinést nějakou myšlenku.

• 28.3.2019  19:41

Malý Úžasňák tomu dodal šťávu.

• 28.3.2019  19:39

Dodnes mně to baví.

• 27.3.2019  18:36

Tento díl ve mně vzbuzuje dojem,že byl natočen k vůli kouzlům. Kontinuita děje se ztrácela ve spoustě scén,která každá mířila někam jinam a osudovost tragické budoucnosti nebyla dostatečně silná. Aspoň pointa dvou bratrů zaujala.

• 26.3.2019  10:13
    Doom Patrol - Pilot (E01) (epizoda) (2019)

Seriálová tvorba opět ukazuje limity svých možností. Mentálně propracovaný Doom Patrol se pouští do vážných vod nevážně s neuvěřitelným citem pro ironii a fantazii.Po 6 ti epizodách spokojenost.

• 15.3.2019  13:41

Velká snaha....od mladého detektiva k staříkovi, který začíná trpět Alzheimrem? Velká snaha o zajímavost,ale úplně to nefunguje I to je důvod,proč se děj dost natahuje a divák,znalý kriminálních zápletek už dávno řve....šlo by to lépe!

• 13.3.2019  15:30
    Favoritka (2018)

Rivalky v boji o výsluní, které neváhají využít všech svých prostředků...na to se hodně dobře dívá a jak Emma,tak Rachel se svých rolí zhostily s přehledem (nominace na Oscara byly zasloužené). Sice kameraman na můj vkus nadužíval rybí oko a kakonické táhlé zvuky mi moc k historickému hávu neseděly,ale vše ostatní bylo lahůdkové. Ty přechody od komicky vyznívajících scén po dramatičtější,to naleštěné hulvátství a "parukářské" pletichy. Prostě taková malá velkolepost.

• 10.3.2019  17:44

Na Atkinsonovi jdou roky vidět, z grimas se trochu ztratila jiskra,ale humor zůstal,byť s kolísavou kvalitou.

• 8.3.2019  22:18

Další střípek do Hry zapadnul. Více pohodově a s humorem, který nic nezkazil.Ano,má to tentokrát větší slabiny a ve spojení s tradiční zápletkou film působí tuctově. Jenže pak přijde Fury a na scénu s kocourem budu vzpomínat celý život. Zklamaný jsem nebyl a vo tom to je.

• 4.3.2019  21:53
    Protiúder (TV seriál) (2010)

Tady se na nic nehraje,prostě béčko se vším všudy. Akce,trochu špionáž,nějaká ta nahotinka a výbušný obsah.Pochvala za to,že mix funguje,ale toť vše,jelikož spousta klišé momentů kazí zážitek. V podstatě každý zvrat lze poměrně spolehlivě odhadnout. Ale pokud přimhouřím oko,pak se na seriál dobře dívá. Bohužel s každou další sérií přibývá "všechno přežiju" scén, kdy hlavní postavy neudolá snad ani Terminátor. Aspoň jsou to sympatičtí herci (do šesté série).

• 3.3.2019  19:48
    Equalizer 2 (2018)

Tady se více tlačí na city,ale druhé Grand Torino z toho není. O něco více rozbředlý děj akční lince moc nesvědčí, vše zachraňuje solidní režisérská řemeslnost.

• 24.2.2019  17:40
    Bird Box (2018)

Hutná atmosféra, parapsychologie a pár slušných hereckých výkonů (i když Malkovich působil spíše do počtu).

• 23.2.2019  15:02

Nakonec to bylo v p.či (Kunis šla hodně dolů) a moc mně to nebavilo.

• 22.2.2019  19:22

Obětovat se,aby se zrodila hvězda? Skvělý námět s civilním herectvím Gagy a naprosto přesvědčivým Cooprem.

• 20.2.2019  21:03

Taková snaha o méně tradiční pojetí klasického schématu o pomstě. Nahodile vzniklé situace v průběhu dění zamíchává kartami všech zúčastněných (to je very good),ale poté se to trochu rozmělní ve scénách,které mi ne vždy ladili s celkovým vyzněním děje.Vše zachraňuje skvěle zahraný záporák, který zastínil i Stellana S. Závěrečná černohumorná tečka mně pobavila a možná tam toho humoru bylo více,než jsem "viděl",takže se opět na film podívám.

• 18.2.2019  21:44
    Dva světy - Série 2 (série) (2018)

Prostě libovůstka ve všech ohledech. Melodrama,špionáž,scifi...mrtvolami se nešetří a přitom to vše má neskutečně lidský rozměr.

• 13.2.2019  11:54
    Protiúder - Série 1 (série) (2010)

Tady se na nic nehraje,prostě béčko se vším všudy. Akce,trochu špionáž,nějaká ta nahotinka a výbušný obsah.Pochvala za to,že mix funguje,ale toť vše,jelikož spousta klišoidních momentů kazí zážitek. V podstatě každý zvrat lze poměrně spolehlivě odhadnout. Ale pokud přimhouřím oko,pak se na seriál dobře dívá.

• 6.2.2019  18:26
    Venom (2018)

Zásadní problém Venoma je ta jeho "nasládlost". Jinak pokus o komický pohled na Venoma se mi líbil,Tom Hardy good ,jeho přítelkyně o dost méně.

• 3.2.2019  22:39
    The Punisher - Season 2 (série) (2019)

Tak v druhé sérii se jde hlavně "po krku" více,než po promyšleném příběhu.2 dějové linky nejsou až tak kompatibilní a spíše jde o kalkul,kdy mrtvoly v jedné lince střídají mrtvoly ve druhé,nic víc.

• 3.2.2019  19:43

Vypovídací hodnota je velká. Jen škoda,že mi to připadalo natočené odtažitě,neosobně ,jakoby se vše soustředilo jak danou scénu/ dialog vypointovat a ostatní se trochu opomíjelo..Faktem ale může být,že komičnost je asi to,co nejlépe dané poměry ve společnosti vyjadřuje,byť poté může smích zmrznout na rtech.

• 31.1.2019  00:38
    Velká hra (2017)

Příliš "užvaněný" děj v rámci momentů typu ...musela jsem si napudrovat obličej...a stojí před zrcadlem a pudruje se. Propíraný vztah s otcem je tradiční klišé, které má za úkol nás dojmout. Nejlépe to šlape v dialozích s advokátem a v mapování životní situace hlavní postavy.

• 21.1.2019  01:41

Že by reinkarnace Akt X? Forma je výborná,děj prozatím "kostrbatý" ,nedokáže být až tak atmosféricky Xkový.I tak jde o solidní podívanou (prozatím).

• 19.1.2019  02:40
    Altered Carbon (TV seriál) (2018)

Sice jsem dal 4 hvězdičky,ale ta čtvrtá je tak,tak. Seriál trpí hlavně k vůli překombinovanému ději,který rozvíjí několik linek,ale splést je dohromady bývá občas problém. S dějem je to tak,jak s pouzdry-někdy nevíte,kdo za tím je.

• 14.1.2019  00:20
    Ostré předměty (TV seriál) (2018)

Zajímavý počin,který předkládá depresivní pohled na život "dědiny". Aby se na to dalo dívat,tak běží na pozadí kriminální linka, díky které se závěr slušně zdramatizuje. Vše je skvěle natočené,zahrané (jen Amy Adams jsem úplně roli alkoholičky nebaštil),jen těch osobních traumat mohlo být o něco méně. I když jsem dal 3 hvězdičky,tak rozhodně jde o nadprůměrný seriál,s dusnou atmosférou,tudíž ti, kteří mají takovou "tíživost" rádi,si jej určitě užijí.

• 12.1.2019  19:31
    7 životů (2017)

Škoda, že se akční část dostavila tak brzo, protože ta nejlepší scéna se odehrála v rámci rodinného života a mohly vzniknout i další,nervy drásající,jako je "pouhé" uříznutí prstu.

• 10.1.2019  18:53

Tak málo se ve filmu mluví,ale přesto se toho hodně řekne. Svérázný život Woodcocka dokáže převrátit naruby ,jako vždy, žena. Osudové setkání se přes peripetie "projí" až k dokonalému vztahu. Nepochopitelné? Ano, pro nás obyčejné smrtelníky,ale tady se odvíjí život ne obyčejného člověka. Buď tomu porozumíte nebo ne,ale láska a houbičky dělají divy.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36