ER

Fanda hudby a filmu

Facebook: rkprodukce

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 14.8.2018  11:16
    Takoví normální Američané (TV seriál) (2013)

Platí pro první dvě série....Chcete proniknout do života špionů a tajů s tím související? Máte možnost, jelikož seriál dokáže nabídnout vše,co takový život obnáší a to v realistické kvalitě. A to je největší přednost seriálu. Neskutečná uvěřitelnost a to i v rámci osobních životů všech postav, jímž "sluší" období studené války,kdy se děj odehrává. Platí pro 3.sérii...i když se třetí série věnuje více rodinným vztahům,opět to dělá s bravurou sobě vlastní. Cit pro detail,vybrané typy herců a jejich projevy dokáží udržet pozornost i když se relativně nic neděje. Jenže ono se toho děje dost...v duších všech aktérů i těch dětských a jde z toho mráz po zádech. Akce si tu moc neužijete,ale to ani není smyslem nejen třetí řady, ale celého seriálu.

• 9.8.2018  17:00

Spíše slabší tři hvězdičky. Ve srovnání např. s Jurským světem více "toporné".

• 6.8.2018  09:45
    Atlanta (TV seriál) (2016)

I když ne všemu rozumím, toho,co mně baví, je tady dost. I některé sto x viděné formy humoru jsou v tomto zpracování zábavné a občas tu jsou i "chuťovky" . Herecký ansámbl pak tomu dodává tu správnou příchuť,kdy seriál laboruje s vážným sdělením úsměvnou až komediální formou a ti se tomu zdárně podřizují.Jo,to by šlo.

• 4.8.2018  13:53

Pilot kvalitní a dalších 6 epizod to jenom potvrzuje. Je tam pár věcí,které šly udělat lépe (občas dostane na frak i logika),ale vzhledem k napínavému průběhu a slušným hereckým výkonům (B. Fraser,vždy skvělý W.Hurt) se to dá odpustit.

• 30.7.2018  17:44

Takový film je čím dál větším zjevením, hurá za něj.

• 29.7.2018  20:16

Film má všechny atributy ala Spielberg podtržený skvělým vizuálem ,ale na mně je tam až příliš velká snaha zalíbit se všem. Filmové odkazy ala Chucky supr,ale po čase jsem se přistihnul,že mně více baví je poznávat ,než řešit,oč jde ve filmu. Takže mírné zklamání,možná jsem očekával trochu něco jiného,než jen střet "mladých" s korporátem vs.90. léta.

• 28.7.2018  22:14
    Shooter (TV seriál) (2016)

Kromě slušných herců a tématu tu není nic,co by nějak vystupovalo z průměru.První série...Kdyby se scénář více věnoval budování napětí, než nelogickým hrátkám s agentkou FBI,mohlo to být lepší.Jinak je v seriálu vše,co běžného diváka zaujme.Jediné,co stálo za to,byla roztržená držka Scotta.Finále bylo nataženo na poslední 3 díly (zbytečně) a hlavně hodně předvídatelné.Druhá série...vše pokračuje dle nastavené formy,zápletka o něco zajímavější.

• 26.7.2018  19:13
    Tomb Raider (2018)

O něco lepší,než adaptace s A.Jolie,ale pořád tomu chybí esprit Indiany Jones. Vidět vyzáblou Laru v tak nebezpečných scénách (kdy navíc jde vidět trikový zásah) no....ale dívat se na to dá.

• 20.7.2018  13:46
    Power - Série 4 (série) (2017)

Čtvrtá série je o něco lepší než třetí,více se intrikuje,bohužel pořád zůstává určitá jednoduchost. Ovšem kvalita všeho ostatního zůstává (solidní herci, děj) a seriál si stále uchovává mírný nadprůměr.

• 18.7.2018  17:22
    Power (TV seriál) (2014)

Celkově dobře působící seriál,ale s několika přehmaty,které sice z pohledu dramaturgie působí zajímavě,ale z pohledu logiky naopak. Zvlášť to jde znát v třetí sérii, která již jde na hranu toho,co lze vnímavý divák ochoten akceptovat a odvádění pozornosti pěknými prdelkami přestává fungovat.

• 17.7.2018  17:44
    Power - Série 2 (série) (2015)

Víceméně vše šlape v kolejích první série, jen vývoj děje je v několika místech již "přitažený za vlasy".

• 14.7.2018  23:36
    Power - Série 1 (série) (2014)

Tady je vše dobře...herci,děj,kamera,střih i zápletka je dost dobrá. Ale k vyššímu hodnocení mu přeci jen ledacos chybí. První řadě dávám 60%.

• 7.7.2018  20:24

Cca 2 hodiny po zhlédnutí filmu jsem zapomněl, o čem je. Aha...o robotech. A o čem jsem chtěl psát...že je tu více robotů než v jedničce,tudíž zjevná snaha se svézt na vlně Transformerů ( "výkřiky" u jmen). Devastující bitky jsou good,příběh 100x viděný. Nu což,podruhé si to již nepustím.

• 6.7.2018  21:29
    Luke Cage - Série 2 (série) (2018)

Jamajská linka v čele s postavou Bushmastera děj oživila,vztah matky s dcerou taky a celá série byla vztahově promyšlenější,napínavější.

• 30.6.2018  19:24
    Noční hra (2018)

K 4 hvězdičce chybělo málo. Tempo je svižné, po cestě za záchranou padne pár slušných vtipů,situační gagy taky good.

• 23.6.2018  19:34

Slušivé schéma boje o moc alias trůn,zabalené do technologické vyspělosti. Pak ale přijde toporné finále kterému ani nosorožci moc nepomohli.

• 22.6.2018  20:35
    Paddington 2 (2017)

Roztomilé,zábavné,poučné a to vše v kvalitním filmovém balení.Jen to na mne již působilo jako kopie,tudíž vše bylo více předvídatelné.

• 22.6.2018  20:33
    Paddington (2014)

Roztomilé,zábavné,poučné a to vše v kvalitním filmovém balení.

• 30.5.2018  14:08
    Annihilation (2018)

Hlubší myšlenka se tady utápí v Záři. Méně konzistentní děj o evoluci a "kopírování" s prvky láskyplného manželství má naštěstí schopnost aspoň v některých částech zaujmout.

• 27.5.2018  21:20

Jason Reitman si vybírá méně tuctové náměty, kterými dokáže obohatit filmový průmysl a filmového diváka zaujmout. To se daří i v tomto případě, byť sladkobolný příběh je tentokráte spíše sladký. Komorní variace na Stockholmský syndrom je podána kvalitně,hlavně herecky,ale uvěřitelnost již trpí a to hlavně v postavě náctiletého teenagera. Naštěstí scény,kdy se daří vytvářet napětí odpoutávají pozornost od těchto neduhů.Bohužel závěr to spíše kazí,přečteným dopisem to mohlo skončit.

• 1.5.2018  20:04
    Dobrý boj (TV seriál) (2017)

Good Wife nebo Good Fight?. Pokud si hodíte mincí, tak vyhrávají obě strany. Schéma je stejné, jen přibylo více "afro".

• 1.5.2018  18:41

Ještě že tu jsou takové filmy.

• 22.4.2018  21:32

Pohodová podívaná pro nedělní odpoledne. Na Joe Blacka moc slušňácké,ale Dwayne Johnson opět ukázal,že se umí nejen dobře zamračit.

• 22.4.2018  09:22
    Black Lightning (TV seriál) (2018)

JIž hodně šablonovitý seriál, který nemá nic,čím by výrazněji upoutal pozornost.

• 17.4.2018  22:26
    The Good Doctor (TV seriál) (2017)

Zařazení autistického Highmora je evidentní plus seriálu a jeho myšlenkové anabáze osvěžením děje. Zbytek kolem je něco, co nijak nepřekvapí a servírované drama je dost na pohodu. Což ale umožňuje seriálu držet si určitou laťku a odlišit se od "konkurentů".

• 10.4.2018  21:23
    Narcos - Série 3 (série) (2017)

Opět kvalita. I třetí řada vyniká obrovskou přesvědčivostí.

• 9.4.2018  20:37

Klasika zůstává klasikou. Ale pokud se má předělat,nechť takovýmto způsobem.

• 5.4.2018  16:28
    Kravaťáci (TV seriál) (2011)

Pořádně napomádovaný seriál,kde vidíme obleky za tisíce dolarů a finty, které jsou stejně "napomádované" jako celý seriál.Vše je podřízené tempu, které je "rychlé a zběsilé",takže pořádná porce výmyslů se přežene a až tak neruší. Má to být zábavné? Je. Nechcete moc přemýšlet nad právními kličkami? Nemusíte. Je to jako méně tučná šlehačka, která se musí pořádně ocukrovat,aby chutnala.Jen to řešení každé pusy je hodně otravné a po 3.sérii je těch otravností o něco více (vždy již víte,že se něco podělá). Ale pořád se na to dá dívat se zaujetím,protože Litt jako taková karikatura právníka perlí a vztahový "mišmaš" je prokreslený na slušné úrovni.

• 2.4.2018  19:00
    Dva světy (TV seriál) (2017)

Palec nahoru za takový počin. Tak decentní spojení scifi se špionážní linkou s dopadem na osobní životy hlavních postav tu snad ještě nebylo. Seriál je především sondou do lidských duší, odkrývá rozkoly, které jsou pro náš život typické a vkládá je do "dvojitých" agentů, zde především Silka (bravurní J.K.Simmons) a jeho manželky. Přečtená báseň na konci poslední epizody stvrzuje záměr tvůrců nenatočit jen mrtvolami a krví protkaný seriál (i když i těch je vcelku dost). Scény přípravy dětských "agentů" , které musí "žít" život jako jejich protějšek na druhé straně jsou pak hodně mrazivé ,stejně tak i dilemata, které řeší hlavní postavy. A pokud si začnete klást v průběhu sledování ty správné otázky, pak Vás seriál zcela pohltí.

• 2.4.2018  14:43

Kdo viděl film, tak seriál nic navíc nepřidává. Kdo film neviděl,pak si to užije (pokud se mu tento styl zalíbí).

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33