Až tam nezbyl žádný (2015) (seriál)

Film podle knihy byl důvodem, proč jsem začal sledovat žánr thriller. I seriál dělá čest žánru a Agátě Christie.

Nadace - Nutná smrt (2023) (epizoda)

Čím dál více to dává smysl, ale přesto tajemství přetrvávají, ale dvě se odhalí.Jednoznačně nejnapínavější díl.

Kolo času - Chuť samoty (2023) (epizoda)

Hned po první epizodě mohu konstatovat, že opět jde o nejukecanější fantasy seriál všech dob.

One Piece (2023) (seriál)

Zábavné, s výbornou pirátskou atmosférou a skvěle vykreslenými postavami, s jejichž osudem se dá rychle ztotožnit. Akce se nebojí i menší drsnosti, byť občas by to šlo o chloupek lépe.

Indiana Jones a nástroj osudu (2023)

No, měl jsem problém. Stáří Harrisona je i přes "mladší" obličej znát a tak množství digitálních triků a střihů výsledný dojem kazí. Naštěstí děj, o něco lepší, než Křišťálová lebka, vystavěný klasicky a svým vyzněním odkazující na první film, dokáže pobavit, ale jen do chvíle sci-fi části. Tvůrci opět neodolali a servírují nám podrobnou blbost, jako v Křišťálové lebce. Tak si říkám, že si opět mohu pustit Archu, které se ani tento film nedokázal dorovnat.

Kdo je Erin Carterová? (2023) (seriál)

Nic pro náročného diváka, akční scény jsou podprůměrné, herci průměrní, jakož i zápletka.

Special Ops: Lioness - Obětní vojáci (2023) (epizoda)

Od Sheridana příliš velká rutina s příběhem, který není ani moc zajímavý a do kategorie špionážní ničím zapamatovatelným nepřispívá. Forma je, jako vždy, skvělá, takže i tak jde o dobrou podívanou.

Nic ve zlým (2023)

Občas i pobavilo, k tomu pohledná Jennifer.