Jardatekk

Jarda Soukup

okres Liberec

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 3.2.2020  20:17
    Sedm světů, jedna planeta (TV seriál) (2019)

Naprostá špička mezi dokumenty. Ohromí Vás a zamrazí zároveň.

• 29.1.2020  14:24
    Nebe a led (2015)

Moc hezký a hlavně pravdivý dokument. Já jsem tak moc rád, že jsem mohl a ještě mohu poznávat krásnou přírodu země, protože již brzy to nebude možné....

• 29.12.2019  20:43

Radoslav Brzobohatý v roli Mrakomora to je něco jako Sylvester Stallone v roli Ramba!

• 17.12.2019  13:33
    Věra 68 (2012)

Působivý, krásný, i smutný dokument s pro mě nejlepší českou sportovkyní všech dob. Příběh paní Čáslavské bych zažřadil do školních osnov. Díky Věrko :)

• 26.11.2019  18:03
    Hotel Mumbai (2018)

Celkem solidní masakr. Indická police a armáda ukazuje svoji neschopnost , zatímco pár mladých Pakistánců s AK47 ovládne celé město a to doslova. Po shlédnutí jsem strašně moc rád, že žiju nás v Čechách. I přez toho kdo nám tu vládne je tu krásně :)

• 13.7.2019  12:12
    Zázračná planeta II (TV seriál) (2016)

Čistá krása, Čistá krása a zase Čistá krása. BRAVO! Nic co vytvořil člověk se nevyrovná tomu co stvořila příroda, bůh či vesmír. V tomto dokumentu cítím hodně velkou dávku lásky a času. Jsem rád, že to všechno můžu vidět v době kdy to všechno ještě existuje. Obávám se, že díky člověku už malé děti tohle budou znát jen z dokumentů....

• 9.7.2019  14:43
    Vandráci (TV seriál) (2018)

Prostě borci. Moc jim fandím a u dobrodružného seriálu jsem se bavil :D

• 10.6.2019  16:33
    Balón (2018)

Další z filmů u kterých nebudute vnímat čas a budete vtáhnuti do děje. Moc jsem těm dvěma rodinám fandil a zároveň si uvědomoval to, že něco podobného asi zážívala spousta lidí tady. Utéct bylo asi prakticky nemožné a o to víc je unikátní tenhle fim. Musím říci, že tenkrát těm soudruhům komunistům neušlo vůbec nic a jsem rád, že jsem v té době byl jen velmi malý a svět jsem tady začal v nímat až po revoluci. No nemám ty soudruhy rád a nikdy mít nebudu, ale tenhle film byl parádní :)

• 9.6.2019  19:00
    Free Solo (2018)

Já bych u něčeho takového být rozhodně nemohl, protože na to nemám žaludek. Nicméně Alexe chápu a obdivuju. On ví, že ho to může zabít a přesto to udělá. No a se mnou to skoro švihlo :D

• 22.5.2019  12:07
    Jatka č. 5 (1972)

Já jsem tak nějak vůbec nechápal první polovinu filmu. Bylo to takové klasické americké psycho ze 70. let. Ale naštěstí jsem jsem po půlce našel a musím říct, že ke kocni to bylo něco co mě oslovilo. Myslím, že na toto téma toho bude natočeno ještě hodně....

• 18.2.2019  22:39
    Dvojníci (2016)

Já se po dlouhé době zasmál u českého filmu :)

• 27.1.2019  09:26

Takhle se mluví se svým primčou :D A samozřejmně: Aaaa voda z akumulátoru :D

• 26.11.2018  15:22

Zapomeňte na Aljašku v plamenech. Tohle je Aljaška vlků s výbornou ledovou muzikou.

• 29.10.2018  16:36

Příjemné překvapení od Rowana Atkinsona hodnotím pěticí hvězd z důvodu častého smíchu což se mi u současného filmu moc nestává. Ať žije virtuální realaita a Johny English! :D

• 12.6.2018  10:26

Všechno dobrý jen ten konec mi to prostě pokazil. Bylo tam všechno, ale klasicky ohraný konec tu jednu hvězdičku ubral. Policajt co zničil rodinu nakonec v hodině 12. vystřílí 3 parádní Mariňáky. No to snad né. Tohle mě už nebaví. Do poslední vteřiny jsem doufal, že tam ještě najde jeden náboj nebo odpálí na sobě ruční granát a vezmě Butlera s sebou ,ale bohužel. Nešlo by to příště jinak?

• 21.4.2018  09:59
    Matroš (2015)

Bomba soundtrack :)

• 17.4.2018  11:32

Když vidíte původní snímek z roku 1990 tak už víte co čekat, ale přesto jako remake to není vůbec špatné a já jsem se nenudil. Já si myslím, že režisér z toho ještě mohl vyždímat víc...Tenhle námět mě prostě baví a herecké obsazení už díky Kiersey Clemons , která se mi líbí od DOPE bylo výborně zvolené včetně povedené hudby. Čekal jsem ovšem lepší efekty na dnešní dobu, tak snad uvidíme příště. Těším se až tohle téma posune někdo dál a určitě to lze :)

• 12.4.2018  22:14

Vůbec nechápu jak mi takové dílo mohlo iniknout. Skvělý film se skvělým obsazením, který podle mě otevřel pomyslnou pandořinu skříňku "Odpuštění" Nic víc není a tak to opravdu je. Vůbec bych se nedivil podobnému scénaří až půjdeme tam ..

• 28.3.2018  18:17
    Creed (2015)

Stallone i jako starý muž může být vzorem. Tohle zvládl bravůrně a lišácky. Vůbec celý film je skvěle natočenej a prostě má koule!!! Rocky Forever :)

• 12.3.2018  19:51

To byla jízda. Skvělá zábava, akce, hudba a...prostě jsem se hodně pobavil a zasmál :D

• 8.3.2018  14:33
    Zátah (1985)

Celkem mě pobavil ten konec v polštině :D

• 8.3.2018  09:03
    Velký dar (2017)

Moc pěkný film citech, lásce a porozumění. Jedna věc ovšem pro mě měla hlubší smysl. Když nemáte peníz, pojištění, dobrou práci můžete dostat soudce ze staré školy a přijít o to Vám nejcennější. Smutné leč pravdivé, že v dnešní době často láska nevítězí. Ale bojovat za ni budeme :)

• 5.3.2018  12:15
    Polda (TV seriál) (2016)

Pište si co chcete, ale mě se seriál líbí a upřímně se u něj i zasměji :) Sedí mi jak postavy tak prolínající sedějové linie. Pravidelně se těším na další díl a je to jediný český serial ,který momentálně sleduji :)

• 31.1.2018  18:41

Vůbec se nestydím napsat, že na konci filmu jsem brečel jak novorozeně.

• 21.1.2018  23:58
    Elitní zabiják (2014)

Tohle se snad ani nedá komentovat. Hlavní hrdina je tak nudnej,a jednoduchej jako váza z doby kamenný a tak vypadal i jeho obličej . Prachovské skály by to zahrály lépe. Chtěl jsem dát hvězdičku za Bruce,ale ten konec.. ten konec....Celý film tupý jak brusle Jindřicha Plachty po procházce Plzeňskou škodovkou. Nikdy více prosím.

• 9.1.2018  21:23
    Kokuhaku (2010)

Tak to bylo tedy něco. Již na počátku filmu jsem tušil, že se film pomalu rozjede,ale to jsem ještě nevěděl co mě čeká. Nejen, že mi film svou krutopřísností sfoukl čepici,ale navíc i boty a vlastně vůbec nevím jestli sedím na tom správném křesle co jsem seděl na začátku. Asijská tvorba je prostě jiná. Je přísná, je krutá, je úchvatná a pro nás až srdocervoucí. Jeslit chcete vidět pořádnou jízdu a nevadí Vám krev pak zvolte korejskou nebo japonskou tvorbu a určitě nebudete litovat. Původně jsem myslel, že by se tento film dal promítnout v nějaké třídě,ale myslím, že by to nebyl dobrý nápad. Stálý problém msta nebo spravedlnost je zde nově vydimenzovám.... Šíleně geniální ve všech směrech s hudbou co mi rozbušila srdce. 100%

• 9.1.2018  12:06
    Nemilosrdní (2015)

Aspoň, že ti francouzi a korejci umí natočit trošku syrový akční film.

• 8.1.2018  12:30
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Velmi příjemné překvapení. Musím říct, že by mě nenapadlo, že dokážeme v koprodukci natočit film s takovou krásnou výpravou. Na České poměry, kde je dnes již vše klasicky strohé a oškubané velmi pěkná dvoudílná série. Ani mi nevadila mluva, která dost dobře chápu byla přizpůsobena dnešnímu divákovi. Výborné herecké výkony i obsazení včetně děje, který měl prostě spád :) Vůbec mi nevadil Vojda Kotek jak zde někdo píše v roli vévody ba naopak. Byl výborný. Ten jde herecky nahoru a na Marii-Luise Stockinger byla radost pohledět. Zaslouží si vyšší hodnocení. Rozhodně jeden z nejlepších historických českých filmů. Tu jednu hvězdičku navíc bych dal, kdybych zde viděl bitvu, třeba malou nebo pluk , několik pluků. V té době se stále válčilo a ten film by si to zasloužil. Natočit repliku historické bitvy s někola spolky vojenských klubů třeba i z okolních zemí by tento film vynesl ještě výš. Malá nebo velká škoda, protože to jediné u mě tomu chybělo.

• 11.12.2017  11:50
    Transfer (2010)

Nějak se podivuji nad hodnocením, protože tohle není obyčejný film. Tohle je budoucnost nebo aspoň jedna možná verze ní. Všichni chceme být nesmrtelní. Tohle je něco víc. Něco co si zaslouží vice přemýšlení. Pro mě jeden z filmů roku. Jsem opařený.

• 6.12.2017  20:44
    Dunkerk (2017)

První polovina filmu mě tak nějak nezaujala , nemastné , neslané, takové nic a to jsem velký fanda všeho co se 2. světové válký týče ,ale ta druhá to už bylo něco. Tak nějak mě ten film dostal, ale vůbec nevím jestli to bylo hudbou nebo kamerou nebo předem daným koncem, který je dán historii. Prostě pecka. Válečný film roku rohodně.

<< předchozí 1 2 3 4 5