První muži na Měsíci (1964)

V první polovině hodně zábavné a v druhé vcelku napínavé, škoda že podobně nevypadají všechna stará sci-fi béčka.

UFO útočí! (1956)

Hodně hloupé (lidé nesmyslně zaútočí první a pak se diví, že se to ufonům nelíbí) a když se zrovna něco neničí, tak i celkem nudné.

Berlínské spiknutí (2006)

Jediným pozitivem je pro mě přítomnost Tobeyho Maguirea, která však trvá slabou půlhodinku. Zbytek je zajímavá forma bez obsahu. 3/10

15 minut (2001)

"Miluju Ameriku. Nikdo neodpovídá za to, co dělá." Bohužel je s tou satirou na média zacházeno dost nešikovně a tak musí všechno zachraňovat výborný Karel Roden (který často schválně přehrává, poněvadž to k jeho postavě prostě sedne).

BloodRayne 2: Vykoupení (2007) odpad!

Pokud jsem o jedničce tvrdil, že se jedná o sračku, pak nevím co říct o dvojce. Scénář je sice o chlup lepší, ale Boll přešel od televizní kamery k amatérské, film nechal podkreslit nevhodným westernovým hudebním motivem a známé přehrávají herce vyměnil za neznámé, kteří hrát ani neumí. Není to až taková bída, ale nuda k uzoufání to je rozhodně.

Sedmá pečeť (1957)

aneb Všechno co jste chtěli vědět o životě a smrti a báli jste se zeptat. "Není nic nedokonalejšího než láska, jež je nejdokonalejší ve své nedokonalosti."

Nikomu to neříkej (2006)

Hrdina a jeho situace, kvalitní herci a režisérova vize dělají z filmu velmi příjemně realistickou podívanou s jednou moc fajn honičkou.

Stín zabijáka (2005)

Čekal jsem průměrně zábavný akčňák, dočkal jsem se rádoby psychologie bez emocí.

WWE Royal Rumble (2007) (pořad)

Závěrečná rubačka je sice moc fajn, ale na zkrvaveného a nezničitelného Johna Cenu předtím to prostě nemá. ;o)