create

create

Jirka Hebký

okres Trutnov
Vrchlabí

Skype: jirka.create

5 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Nabít a zabít (2006)

  Pro někoho možná film, jako každý druhý. Film, na který se stačí kouknout jednou a dost. Pro mě tento film znamená ovšem něco víc, film jsem viděl minimálně 5x a vždy jsem si přišel na své, vždy jsem ve filmu našel něco nového. Je skvělé, od začátku filmu sledovat ty detaily a maličkosti, které ve výsledku, v konci filmu vedou k rozuzlení a k vyřešení celé zápletky. Willise s Freemanem, jsem si samozřejmě oblíbil už od první scény a hned mi do role krásně seděli. Na film se jistě brzo podívám znova a opět si ho užiju! Hodnotím 5/5, jinak neleze.

 • poster

  Zkus mě rozesmát (2011)

 • poster

  Avengers (2012)

  Jsem zarytý fanoušek Marvelu a superhrdinů, co se obecně týče, ale zkusím film zhodnotit trochu objektivněji. Když ono to ale nejde! Všichni moji oblíbení superhrdinové pohromadě! Prostě slast pro oči, paráda! Iron man, cpt. America, Hulk, Black Widow, Hawkeye, Thor a nesmím zapomenout na Lokiho, super, u filmu jsem skoro nemrkal, uši jsem měl naladěné na Silvestriho vlně a užíval jsem si parádní podívanou. Prostě tenhle film nejde hodnotit jinak než za 5!

 • poster

  Cesta (2009)

  Takto silně emoční zážitky jsem si vážně ještě od žádného jiného filmu neodnášel. Film byl tak nabouchaný emocemi, že jsem ho vážně sledoval se zatajeným dechem. Když jsem viděl scénu, kde vlastní otec vysvětluje synovi, jak si správně prohnat kulku hlavou a když se ocitli v ohrožení života, vždy měl otec (Viggo Mortensen) v první řadě namysli, zabít co nejrychlejší cestou svého syna, aby netrpěl, nevěřil jsem vlastním očím. Dokonale jsem se dokázal vcítit do postav a prožíval jsem s nimi celý příběh. Film mě velmi zaujal a zanechal ve mě cosi, co slovy nedokážu popsat, ale ještě dlouho na to budu myslet. Jediné co mi kazí celkový dojem z filmu, byl ten nucený happy end, klidně bych se obešel bez něho a byl bych spokojený, kdyby film končil o 10 minut dříve. Ovšem tento drobný vroubek na jinak dokonalém filmu neovlivní mé hodnocení, které nemůže být jiné než 5/5.

 • poster

  Strážci Galaxie Vol. 2 (2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace